Bless Online

Bless Header.png
Bless Online بازی AAA به سبک Fantasy-MMORPG که توسط شرکت NEOWIZ ساخته شده است .
این بازی MMORPG دارای امکاناتی مانند Taming - Housing - Raid - Dungeon - Guild Vs. Guild - PVP Arena - Faction Vs. Faction و ..... می باشد .
Bless Online از کامبت Tab-Targeting و سیستم Holy Trinity استفاده می کند که بدین صورت هر بازیکن یک نقش مخصوص به خود را دارد به عنوان مثال ( Tank - Healer - DPS و ... ) ، این بازی در " استیم " عرضه خواهد شد .​

• توجه : نسخه استیم تفاوت های زیادی با نسخه ژاپنی ( پچ شده یا معمولی ) دارد .
  • توجه : تاریخ عرضه بازی " 30May " می باشد . و بازی به صورت Early Access عرضه می گردد .
  • توجه : بازی به صورت Buy2Play می باشد ( خریداری می کنید و بدون پرداخت حق ماهیانه بازی می کنید )
  • توجه : قیمت بازی 30 دلار تایین شده .

تریلر گیم پلی

نژاد و فکشن های بازی :

فکشن انتخابی ما : Union

100.png
  • نکته : نژاد Mascu تنها نژاد Natural بازی که قابلیت انتخاب بین هر دو Faction را دارد ولی بعد از انتخاب، امکان تغییر را ندارید.
کلاس های بازی ( 3 کلاس دیگه هم بزودی اضافه میشه ) :

Classes.png

هر نژادی می تواند چند کلاس بخصوص را انتخاب کند

• تاپیک بروزرسانی می شود .

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
بقیه دوستان متوجه شدن که ایشون چجوری heal میکرد؟ نه target میکرد نه lock-on . نگید اینجوریه که healer فقط باید ی چیزی cast کنه و باقی پارتی خود به خود heal میشن

• Like
Reactions: Amoodaolf and 3aya

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
چی شد؟ ینی قدرتش اینجوریه که بدون اینکه کسی رو هدف بگیری همه رو شفا میده؟ :-?
من با پالادین بازی کردم هم اسکیل Tap targeting هیل داره هم AOE . بسته به موقعیت محیطی مقدار باقی مونده mana و hp و همینطور cooldown لول هاش باید درست تصمیم بگیره تا بیشترین بازده رو داشته باشه

• Like
Reactions: Amoodaolf and 3aya

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
بقیه دوستان متوجه شدن که ایشون چجوری heal میکرد؟ نه target میکرد نه lock-on . نگید اینجوریه که healer فقط باید ی چیزی cast کنه و باقی پارتی خود به خود heal میشن
دقیقا مثل raid frame ، wow داره پلیر رو انتخاب میکنی هیل میدی ، بعضی اسپلا هم مثل wow نیاز با تارگت نداره
حالا شاید هم با کامبت جدید تغییر داده باشن باید ببینیم چی میشه در نهایت

Happyy

کاربر سایت
Feb 17, 2018
33
این شیوه هیل دادن جدید که نیست :| به جز گرافیک بازی تقریبا با تجربه ای دارم از سال ها بازی انلاین چیز جدیدی هنوز تو بازی ندیدم عمدتا کپی این ور اونوره
باس ببینم pvp به پای pwi میرسه یا نه ، بخام برا pve بازی کنم میرم سیمز :)

• Like
Reactions: 3aya

3aya

کاربر سایت
Feb 11, 2018
20
این شیوه هیل دادن جدید که نیست :| به جز گرافیک بازی تقریبا با تجربه ای دارم از سال ها بازی انلاین چیز جدیدی هنوز تو بازی ندیدم عمدتا کپی این ور اونوره
واسه من که تازه شروع کردم بازی کردن همه چی جدیده:D حتی بیشتر اصطلاح هایی که به کار برده میشه نمیفهمم چیه :sweatsmile:

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
دوست عزیز با وجود بازی هایی که تازه وارد صنعت mmorpg شدن و ادعا میکنن چیز جدیدی رو میخوان ارائه بدن. این بازی میخواد حس خوب mmorpg کلاسیک رو بهمون بده که هممون توی پچ لیچ کینگ wow تجربه کردیم. حسی که جفت PvP و PvE رو به خوبی با هم قاطی کرده.
این بازی سبک mmorpg کلاسیک به همراه امکانات و قابلیت های جدید با استاندارد گرافیکی بالا و همینطور موسیقی فوق العاده قراره بیاد.
از نظر من PvP و PvE خوب باید با هم باشن تا یه mmorpg به نقطه قوت خودش برسه. لازم نیس کار شق القمر انجام بده.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
دوست عزیز با وجود بازی هایی که تازه وارد صنعت mmorpg شدن و ادعا میکنن چیز جدیدی رو میخوان ارائه بدن. این بازی میخواد حس خوب mmorpg کلاسیک رو بهمون بده که هممون توی پچ لیچ کینگ wow تجربه کردیم. حسی که جفت PvP و PvE رو به خوبی با هم قاطی کرده.
این بازی سبک mmorpg کلاسیک به همراه امکانات و قابلیت های جدید با استاندارد گرافیکی بالا و همینطور موسیقی فوق العاده قراره بیاد.
از نظر من PvP و PvE خوب باید با هم باشن تا یه mmorpg به نقطه قوت خودش برسه. لازم نیس کار شق القمر انجام بده.
خداییش شرکتی که بتونه تو یه بازی جفتشونو خوب درست کنه شق القمر کرده دیگه :D

Happyy

کاربر سایت
Feb 17, 2018
33

به هر حال باید بهبود وجود داشته باشه تو سال 2018 با یه بازی 2004 قطعا فارق از شباهت ها ، تفاوت هم هست که باس صب کنیم بیاد تا ریزه کاریا مشخص بشه
کلا مقایسه کردن WOW با بازیای دیگه اشتباهه ، من سال ها بازی های مختلف انجام دادم و رسما راز موفقیت WOW رو به چشم تو مواردی دیدم که تو این بازی هم استفاده شده
فقط منتظر کیفیت بازی گروهی و PVP هستم

• Like
Reactions: 3aya

Happyy

کاربر سایت
Feb 17, 2018
33
واسه من که تازه شروع کردم بازی کردن همه چی جدیده:D حتی بیشتر اصطلاح هایی که به کار برده میشه نمیفهمم چیه :sweatsmile:

اتفاقا تو راحت تر پیشرفت میکنی و بهتر با بازی اخت میگیری ، این بازیا عمدتا به خاطر سیستم های مشابه با بازی دیگه ای که ما بازی کردیم 2 اتفاق می افته ، یا یه سیستم بهتر معرفی کرده یا بدتر از اونه
خیلی کم پیش میاد که بهتر باشه حدالقل چیزهایی هست که میبینی ضعیف تره ، این ضعیف تر ها ادم زده میکنه از بازی ، یا مقایسه کردن میزان سختی ، فلان بازی خیلی راحته ، ولی تو این چیزا رو حس نمیکنی و بدون درگیری میری جلو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر