Bless Online

Bless Header.png
Bless Online بازی AAA به سبک Fantasy-MMORPG که توسط شرکت NEOWIZ ساخته شده است .
این بازی MMORPG دارای امکاناتی مانند Taming - Housing - Raid - Dungeon - Guild Vs. Guild - PVP Arena - Faction Vs. Faction و ..... می باشد .
Bless Online از کامبت Tab-Targeting و سیستم Holy Trinity استفاده می کند که بدین صورت هر بازیکن یک نقش مخصوص به خود را دارد به عنوان مثال ( Tank - Healer - DPS و ... ) ، این بازی در " استیم " عرضه خواهد شد .​

• توجه : نسخه استیم تفاوت های زیادی با نسخه ژاپنی ( پچ شده یا معمولی ) دارد .
  • توجه : تاریخ عرضه بازی " 30May " می باشد . و بازی به صورت Early Access عرضه می گردد .
  • توجه : بازی به صورت Buy2Play می باشد ( خریداری می کنید و بدون پرداخت حق ماهیانه بازی می کنید )
  • توجه : قیمت بازی 30 دلار تایین شده .

تریلر گیم پلی

نژاد و فکشن های بازی :

فکشن انتخابی ما : Union

100.png
  • نکته : نژاد Mascu تنها نژاد Natural بازی که قابلیت انتخاب بین هر دو Faction را دارد ولی بعد از انتخاب، امکان تغییر را ندارید.
کلاس های بازی ( 3 کلاس دیگه هم بزودی اضافه میشه ) :

Classes.png

هر نژادی می تواند چند کلاس بخصوص را انتخاب کند

• تاپیک بروزرسانی می شود .

آخرین ویرایش:

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
چقدر خوب شد که این موضوع رو مطرح کردید چون من دقیقا انتظار ی چیزی مثله wow رو از بازی داشتم البته نه تو ماهای اولیه ولی درکل فکرمیکردم دراینده بازی قراره به اون سمت بره که ظاهرا pvp براشون اولویت داره متاسفانه(حداقل برای من)
Raid , dungeon با سیستم holy trinity داره ولی بازی بیشتر رو pvp تمرکز داره و با این حال هم تو pve از bns خیلی بهتره
واسه openworld هم taming و housing که در دست ساخته

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
Raid , dungeon با سیستم holy trinity داره ولی بازی بیشتر رو pvp تمرکز داره و با این حال هم تو pve از bns خیلی بهتره
واسه openworld هم taming و housing که در دست ساخته
والا برای اینکه تصمیم قطعی بگیرم 68 ساعت از گیم تایم wow باقی مونده بود بعد از یک ماه برگشتم و ی m+16 رفتم زیاد حال نداد و دیگه مطمئن شدم که بازیرو میگیرم مگر اینکه داستان عجیبی پیش بیاد یا قیمت پکها عجیب غریب باشه
راستی برای اینکه توی سرور اروپا بازی کنیم نیازی نیست که ریجن اکانتی که میخوایم بازیو باهاش بخریم حتما برای اروپا باشه؟ یعنی میشه با دلار بازیو خرید و تو سرورای eu بازی کرد؟
ی سوال دیگه . الان بین این کلاسای موجود کدومشون healer بود ؟ paladin؟ توضیحات رو نخوندم

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
والا برای اینکه تصمیم قطعی بگیرم 68 ساعت از گیم تایم wow باقی مونده بود بعد از یک ماه برگشتم و ی m+16 رفتم زیاد حال نداد و دیگه مطمئن شدم که بازیرو میگیرم مگر اینکه داستان عجیبی پیش بیاد یا قیمت پکها عجیب غریب باشه
راستی برای اینکه توی سرور اروپا بازی کنیم نیازی نیست که ریجن اکانتی که میخوایم بازیو باهاش بخریم حتما برای اروپا باشه؟ یعنی میشه با دلار بازیو خرید و تو سرورای eu بازی کرد؟
ی سوال دیگه . الان بین این کلاسای موجود کدومشون healer بود ؟ paladin؟ توضیحات رو نخوندم
شما تو هر ریجنی بخوای میتونی بازی کنی
اره پالا فعلا تنها هیلر بازی هست که بعدا هم mystic اضافه میشه

• Like
Reactions: Kaiki

3aya

کاربر سایت
Feb 11, 2018
20
سلام
من قبل این بازی فقط یه mmorpg رو بازی کردم که همون رو هم چون نمیدونستم چیزی راجب نحوه بازی و کلاس های مختلف هیلر رو انتخاب کردم که بعدا فهمیدم انتخاب خیلی بدی کردم T^T
و این بازی هم اولین بازی پولی هستش که میخوام بازی کنم ولی هیچی از نحوه خریدن بازی نمی دونم میشه توضیح بدین چطوری باید بازی رو بخرم (بعد از اینکه منتشر شد البته ^^ )

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
سلام
من قبل این بازی فقط یه mmorpg رو بازی کردم که همون رو هم چون نمیدونستم چیزی راجب نحوه بازی و کلاس های مختلف هیلر رو انتخاب کردم که بعدا فهمیدم انتخاب خیلی بدی کردم T^T
و این بازی هم اولین بازی پولی هستش که میخوام بازی کنم ولی هیچی از نحوه خریدن بازی نمی دونم میشه توضیح بدین چطوری باید بازی رو بخرم (بعد از اینکه منتشر شد البته ^^ )
دوست عزیز بازی از طریق استیم منتشر میشه و اگه اکانت استیم دارید میتونید راحت بازی رو خریداری کنید.
در ضمن در صورتی که بازی mmorpg زیاد بازی نکردید بهترین کلاس که میتونید انتخاب کنید کلاس DPS هستش چون نسبت به کلاس تانک و هیلر آسون تره ولی مسئولیت یه تیم رو به دوش شما نمیندازه

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
دوستان عزیز که قصد خرید بازی رو دارن و میخوان در سرور EU بازی کنن بهشون شدیدا پیشنهاد میکنم که فکشن Union رو انتخاب کنن برای بازی کردن.
طبق اون چیزی که من از فروم ها و Discord بازی متوجه شدم گیلد های Toxic دارن برای فکشن Hieron نیرو جذب میکنن و گیلد های خوب و Organized و Friendly به سمت فکشن Union رفتن.
اگه میخوایید یه تجربه خوب از بازی در محیط خوب داشته باشید پیشنهاد بنده فقط فکشن Union هست.

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
سلام
شما فعلا یه اکانت استیم بساز بعدا اعلام میکنیم کدام ریجن ارزونترینه و احتمالا بشه خیلی ارزون بازی رو خرید
یه گیفت کارت میزنید و بعدش ریجن اکانت رو تغییر میدید و بازی رو با کمترین قیمت میخرید
به موقع اعلام میکنیم کدام ریجن ارزونترینه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوستان عزیز که قصد خرید بازی رو دارن و میخوان در سرور EU بازی کنن بهشون شدیدا پیشنهاد میکنم که فکشن Union رو انتخاب کنن برای بازی کردن.
طبق اون چیزی که من از فروم ها و Discord بازی متوجه شدم گیلد های Toxic دارن برای فکشن Hieron نیرو جذب میکنن و گیلد های خوب و Organized و Friendly به سمت فکشن Union رفتن.
اگه میخوایید یه تجربه خوب از بازی در محیط خوب داشته باشید پیشنهاد بنده فقط فکشن Union هست.
من پیشنهاد می کنم اگر یک جمع " دوستانه " بتونیم بشیم ، همون Hieron رو انتخاب می کنیم ، نیازی نیست به گیلد های نفرات دیگه ، این " دوستانه " مهمه ، که متاسفانه ما ایرانیا اکثرا Troll می کنیم هم دیگرو تو بازی های MMO-RPG و به اصل بازی نمی پردازیم .

3aya

کاربر سایت
Feb 11, 2018
20
شما فعلا یه اکانت استیم بساز بعدا اعلام میکنیم کدام ریجن ارزونترینه و احتمالا بشه خیلی ارزون بازی رو خرید
یه گیفت کارت میزنید و بعدش ریجن اکانت رو تغییر میدید و بازی رو با کمترین قیمت میخرید
به موقع اعلام میکنیم کدام ریجن ارزونترینه
اکانت ساختم تو استیم فقط چون تا حالا هیچ بازی رو نخریدم اطلاعی از نحوه خرید ندارم که اون رو هم وقتی بازی منتشر شد و قیمت ها مشخص شد توضیح بدین که چطوری باید گیف کارت بگیرم و ریجن اکانت رو تغییر بدم :) ممنون ^^
و یه چیز دیگه سیستم لپ تاپم باید چطوری باشه که مطمئن باشم بعد از خرید بازی اجرا میشه رو لپ تاپ؟

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
اکانت ساختم تو استیم فقط چون تا حالا هیچ بازی رو نخریدم اطلاعی از نحوه خرید ندارم که اون رو هم وقتی بازی منتشر شد و قیمت ها مشخص شد توضیح بدین که چطوری باید گیف کارت بگیرم و ریجن اکانت رو تغییر بدم :) ممنون ^^
و یه چیز دیگه سیستم لپ تاپم باید چطوری باشه که مطمئن باشم بعد از خرید بازی اجرا میشه رو لپ تاپ؟
System requirements

• Like
Reactions: 3aya

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
من پیشنهاد می کنم اگر یک جمع " دوستانه " بتونیم بشیم ، همون Hieron رو انتخاب می کنیم ، نیازی نیست به گیلد های نفرات دیگه ، این " دوستانه " مهمه ، که متاسفانه ما ایرانیا اکثرا Troll می کنیم هم دیگرو تو بازی های MMO-RPG و به اصل بازی نمی پردازیم .
اون که 100% دوست عزیز بنده هم دنبال یه جمع دوستانه هستم ولی تا بازی شروع نشده دارم این پیشنهاد رو میدم که فکشن رو Union برداریم. چون درسته ما همه میخواییم در کنار هم دوستانه بازی کنیم ولی محیط بازی و افراد داخل فکشن هم اهمیت داره تو بازی من وقتی Guild recruit های بازی رو دیدم واقعا دارم دوست عزیز میگم که بریم Union. من خیلی از این گیلد ها رو میشناسم با بعضی هاشونم بازی کردم. مثلا گیلد Codex که میخواد تو Union بازی کنه. همه آدم های عاقل و بالغ هستن که تو خیلی از MMORPG ها TOP جهان و EU هستن. ولی از اون ور گیلدی مثل Checkmate که داخل فکشن Hiron هست پلیر های خیلی Toxic و به قولی گفتنی Salty داره که آدم رو از بازی زده میکنه.
حالا در هر صورت این چیزایی که گفتم بر اساس تجربیاتم با این گیلدا هستش و یه پیشنهاد کاملا دوستانه و منطقی دادم

• Like
Reactions: soltanmasoud

Happyy

کاربر سایت
Feb 17, 2018
33
5 تا ایرانی باهم با خوبی و خوشی بازی میکنن ، 10 تا ایرانی شروع میکنن بهم فحش دادن ، 20 تا ایرانی یه جا شروع میکنن به خراب کردن بازی هم دیگه :) 50 تا ایرانی اون بازیو کلا به گند میکشن ، حلا فک کن 80 میلیون ایرانی کنارتن :)))

• Like
Reactions: Ac66

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر