Guns, Gore & Cannoli 2 | PC

Guns, Gore & Cannoli 2

y80f_8ab9552a425d18720e1b63cb4962e8d9.png

Developer : Crazy Monkey Studios
Publisher: Crazy Monkey Studios
Release Date: 2 Mar, 2018
Platforms: PC - PS4- Nintendo swich- Xbox One
سال 2015 یک بازی بی سر وصدا وارد بازار شد که یک جورایی سبک فراموش شده و خاک گرفته Run & Gun رو گرد گیری کرد ( به عنوان استوره های این سبک می توان از Contra وMetal slug یاد کرد )

:Excited:و اینک شماره دوم که از مدت ها پیش در حال ساخت بود تا دو هفته دیگه وارد بازار میشه....:Excited:
اسم بازی آرایه ادبی ایهام داره توضیحاتی درباره اسم بازی بدم بد نیست شاید سوال اومد...اسم کاراکتر اصلی بازی Vinnie Cannoli هست. کانولی یک جور شیرینی ایتالیاییه مخصوص منطقه سیسیلی ها شبیه پیراشکی کرمدار خودمون ولی لوله ای هستش....دلیل این اسم هم اینه که تنها چیزی که عمر شما رو افزایش میده و سرپا نگه میداره همینه توی بازی و هر بار که از اینها بخورید جمله ! THATS SOME GOOD CANNOLI رو از زبون وینی کانولی میشنوید...البته اینها مربوط به شماره یکه .. تو این شماره هنوز مشخص نیست بعد از خوردن چه عکس العملی انجام میده فقط میتونم امیدوارم باشم که باد گلو یا خدای ناکرده کار دیگه ای نکنه که بی احترامی به مخاطب تلقی بشه....

zz5f_ss_ac2f1912b06eb33e71e8acd1ed71897c5eb43aa9_600x338.jpg

اتفاقات بازی در سال 1944 همزمان با جنگ جهانی دوم رخ میده , بعد از 15 سال از واقعه شبه راکون سیتی و زنده موندن وینی , اینبار پای یک خصومت شخصی وسط هست و کسی باعث دشمن شدن دوستان قدیمی با وینی شده ...دژبان ها هم دنبال وینی هستند تا ببرنش سربازی ...زامبی ها هم برمیگردند و....و اینبار میتونید به لیست دشمنان تون علاوه بر گانگسترها و زامبی ها , نازی ها رو هم اضافه کنید...

برای آشنایی با جو بازی بهتره چندتا ویدئو ببینید ولی اگه روی حجم ترافیکتون حساس تشریف دارید بازی ترکیبی هست از مافیا , رزیدنت اویل , متال اسلاگ ودیک تریسی ( فحش نیست اسم یک بازی قدیمی روی مگادرایو هست که از روی فیلمی به همین نام ساخته شده که شخصیت اولش یک پلیسه با بارونی و کلاه زرد رنگ و حال و هوای مافیایی)

ldl0_ss_643d546d6e4ab3ba6264489be1c2aede32a43b9c_600x338.jpg

از تغییرات صورت گرفته در بازی میشه به
  • گسترده شدن محیط های بازی و در نتیجه دور تر شدن دوربین از کاراکتر اصلی و همینطور شلوغ تر شدن محیط ...
  • امکان تیراندازی 360 درجه , بدست گرفتن دو اسلحه همزمان , بدست گرفتن چوب بیسبال و اره برقی
  • تخریب پذیری بیشتر امکان تعامل با محیط برای از بین بردن دشمنان مثل انداختن کولر ها و هواکش ها روی دشمنان
  • اضافه شدن پرش دوبل و رول کردن (غلتیدن روی زمین)
  • برداشته شدن خط نوار سلامتی و هود بازی از بالای صفحه و قرار دادن آن بر روی سر کاراکتر
  • طراحی دشمنان جدید مثل زامبی های غول پیکر و یا سایبورگ ها
  • باس فایت های بیشتر واضافه شدن CO UP Online ....اشاره کرد....

بی صبرانه منتظر بازی هستم ,شما هم باشید لطفا ..اطلاعات فقط از روی دوتا ویدئو رسمی بازی و چند تا ویدئو گیمپلی از نمایشگاه هاست با اطلاعات بیشتر سعی میکنم این پست رو آپدیت کنم ...

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
امروز عکس ها رو دوباره بازبینی کردم...چند تا چیز جالب دیدم..پیشاپیش به خاطر سایز عکس ها متاسفم...من همه تلاشم رو کردم ..کاری از دستم ساخته نیست...

سلفی در میدان جنگ ....

5cr6_2.jpg

این منوی بازی هست ...برای سر وینی کانولی جایزه گذاشتند...این عکس چقدر شبیه عکس جایزه باس فایت اول کلانتر هست , سایمون...چی بود خدا ...سایمون گوگولی!!...نه ..سایمون گریزلی....آهان!! سایمون گریدول....آره خود نکبتش بود...

aapc_1.jpg

روی دیوار بالای تلفن به آلمانی نوشته " achtung feind hört mit " که میشه مراقب باشید دشمن گوش می کنه ..این شعار واقعا روی تلفن های اون موقع آلمانی ها با همین شکل نوشته شده بوده ....و اگه اینجا روی تلفن می نوشتند قاعدتا دیده نمی شد پس رو دیوار نوشتنش....

or17_4.jpg

تیم سازنده واقعا روی جزییات صحنه زحمت کشیده..انگار دارید یکی از کمیک های تن تن رو بازی میکنید... لباس های رمبو, ایندیانا جونز و ترمیناتور هم تا به اینجا رویت شده....به یاری حق , نبرد نرماندی رو هم اینبار از دریچه دو بعدی خواهیم دید... :D

تعداد اسلحه های بازی هم فکر کنم 13 تا شده که عموما اسلحه های دوره جنگ جهانی هستند ..شماره یک 9 تا بود ...به خاطر اضافه شدن تیراندازی 360 درجه مبارزه با کسایی که تو پنجره ها پناه گرفتند هم خواهیم داشت ..(دیگه رسما ..کلانتر,روبوکاپ ترمیناتور,تریسی.. شد رفت پی کارش..)

اَه..چرا بازی نمیاد سوزاک گرفتم از انتظار.........~X(

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
اولین نمره بازی در شد...​

lkil_capture.jpg

تا ریلیز رسمی بازی , یک ساعت مونده...ولی ویدئو از گیمپلی بازی تو یوتیوب پر شده...
همونطور که گفتم اسلحه ها تعدادشون به 13 تا افزایش داشته ...
دو تا اسلحه سرد اضافه شده....ریولور و شاتگان باحاله حذف شدند..!!..:((..
عوضش یدونه موزر c-96 زنگ زده مخصوص جنگ جهانی اضافه شده....
دو تا مسلسل جدید مخصوص آلمانی ها MP40 , StG44
و نارنجک انداز......
کودکس جون ...قربون قد و بالات...دست بجنبون داداش...فدات ..به امروز برسون..!!![-o<

fm8u_untitled.jpg

• Like
Reactions: ce7en44

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اولین نمره بازی در شد...​

lkil_capture.jpg

تا ریلیز رسمی بازی , یک ساعت مونده...ولی ویدئو از گیمپلی بازی تو یوتیوب پر شده...
همونطور که گفتم اسلحه ها تعدادشون به 13 تا افزایش داشته ...
دو تا اسلحه سرد اضافه شده....ریولور و شاتگان باحاله حذف شدند..!!..:((..
عوضش یدونه موزر c-96 زنگ زده مخصوص جنگ جهانی اضافه شده....
دو تا مسلسل جدید مخصوص آلمانی ها MP40 , StG44
و نارنجک انداز......
کودکس جون ...قربون قد و بالات...دست بجنبون داداش...فدات ..به امروز برسون..!!![-o<

fm8u_untitled.jpg
Reloaded کلکشو کند :D

• Like
Reactions: New Shredder

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
هر 2 نسخه رو بازی کردم ، اما نمیدونم چرا گیم پلی این نسخه زیاد به دلم نمیشینه ، نسخه اول رو خیلی بیشتر دوست داشتم و دارم :)

• Like

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
2zj_guns_gore_and_cannoli_2_by_pooterman-dc4qa3j.png

من 3 بار بازی رو تموم کردم....اینا رو بنویسم میرم برای بار چهارم...:^o

داستان بازی همونطور که می دونستیم حدود 19 سال بعد اتفاق می افته , در شروع با یک کات سین میبینیم که وینی کانولی با دست های بسته تو یک انبار اسیر شده..دو نفری که به عنوان نگهبان اونجا حضور دارند اشاره به پایان شماره قبل میکنند که وینی بعد از فرار از شهر تاگتاون ,به عنوان تنها بازمانده به دادگاه فرستاده شده و بعد از جلسات محاکمه فراوان با گفتن جملاتی شبه من ضعیف بودم... من از اولش هم اشتباهی بودم...تبرئه شده , ولی مثل اینکه دولت همه اموالی رو که وینی با خودش از شهر آورده بود رو مصادره کرده تا به حساب خانواده زامبی زدگان واریز کنه...چون همونطور که می بینیم بعد از بیست سال وینی همون آقایی که بود هست حتی پول نداشته که لباس جدید برای خودش بخره طفلک....اون دو نگهبان اشاره میکنند که یک نفر به نام dark don وینی رو زنده میخواد..و....
تقریبا نیمه های بازی با این دارک دون مخوف ملاقات میکنیدشخصی با بارونی چرم کلاه و ماسک که یادآور آرکام نایت مرحوم هست (اصلا صداش رو که میشنوید فکر میکنید جیسون تاد چون تو اون بازی زیر سایه بتمن به جایی نرسیده اومده اینجا تا واسه خودش کسی بشه..!!)...ولی اگه تنها بهره کمی از هوش برده باشید متوجه می شید که کی پشت پرده هست...اگرهم نفهمیدید ..خوب این معنیش اینه که...(من همون اول فهمیدم!!..این یعنی که بنده ...آره ..)

مراحل بازی از آمریکا و نبرد با پلیس و گروه های مافیایی شروع میشه و بازگشتی به شهر تاگتاون که الان دیگه مخروبه شده ودر نهایت در اروپا به پایان میرسه.... وارد شدن وینی به نبرد نرماندی هم در نوع خودش سوئ تفاهمی بیش نیست...( زارپ میافته تو قایق بغلی دنیلز اینا , این وینی رو چه به میهن پرستی و شهادت طلبی و شرکت در جنگ...=))...)

طراحی هنری سازنده ها و گرافیک نقاشی با دست , بی نظیره با تخریب پذیری عالی , تو هر صحنه انتظار انفجار و خین و خینریزی فراوان رو داشته باشید...همینطور ریزه کاری های ظریفی که گوشه گوشه بازی دیده میشه مثل زیر مترو , که فسیل ترای سراتوپس هست یا زامبی که دست خودش رو داره کباب میکنه...یا سرباز هایی که با نارنجک ها آکروبات بازی میکنند یا اون سربازه که داره سلفی میگیره ,پلیسی که هر از چندگاه عکس وینی رو از جیبش در میاره و نگاه میکنه یا اون دکتره تو شماره اول که توی محفظه گاز خفش کردید هنوز هم هست (اگه گفتید کجاست ؟..) کلا راه مخفی های بازی تهش یه چیز جالب انتظارتون رو میکشه...بگردید چیزای باحالی می بینید .... ساختار و طراحی مرحله ها چیزی کاملا متفاوت با شماره یک هست...

موسیقی بازی دیگه مثل شماره اول 6 و 8 نیست...!!و یک مقدار ترسناک و مخوف کارشده..البته هر جا رادیو باشه یک دلنگ دولونگی از رادیو آوای اونها پخش میشه...ولی در کل انتظارم بیشتر از اینها بود تو این بخش...بجز موسیقی مرحله ای که به تاگ تاون وارد میشد که در اون قسمت همچنان حال و هوای شماره یک پابرجاست..

اضافه شدن دابل جامپ و رول کردن و همینطور تیراندازی 360 درجه باعث شده گیمپلی به کلی تغییر کنه....و سرعت زیاد تری نسبت به شماره اول داشته باشید تو شماره اول چون بیشتر مراحل با زامبی ها درگیر بودید همینکه یه گوشه دنج پیدا می کردید و تامسون بدست می گرفتید کارتون رله بود ولی اینجا باید کمی از مهارت های تلفیقی ماریو و بیل رایزر استفاده کنید.. جاخالی بدید, پناه بگیرید, از روی تانک و اتومبیل هایی که دارن میان که زیرتون بگیرند شیرجه بزنید و از لای خمپاره ها لایی بکشید و روی مین نرید و ...چون بیشتر بازی درگیر با سرباز ها و اعضای مافیایی هستید و اونها هم مثل شما در تیر اندازی به درجات بالایی از مهارت رسیدند...پس بیشتر مراقب خودتون باشید ...
مخفی شدن از دید نورافکن ها یا منهدم کردن توپ های زرهی دشمن یا جاهایی هورد گونه که باید منتظر بشید تا جرقه فتیله دینامت ها به مقصد برسه و راه باز بشه و در این اثنا با سیل عظیمی از دشمنان روبرو بشید..هم بخش هایی از گیم پلی رو تشکیل میده که در شماره اول نبود.... باس فایت ها هم اینجا بیشتر مکانیکی و تسلیحاتی هستند بر خلاف شماره یک که بیولوژیکی و زیستی بودند...و همینطور تعدادشون افزایش داشته..( همچین میگه افزایش انگار حالا چند تا بودن...شماره یک 3 تا بود ..اینجا 4 تا...)

در کل بازی بسیار زیبا بود و میشه حدس زد که ادامه هم داشته باشه....=D>...

اما چیزی که به هیچ عنوان نمی تونم نادیده بگیرم اینه که چرا کوکتل مولوتوف و نارنجک حذف شده آخه؟ شاید سازنده ها با خودشون گفتن چون یک نارنجک انداز خفن دادیم دست وینی پس کوکتل و نارنجک پر...!! بخدا وقتی میدیدم دشمن ها و نازی ها با چه شور و شوقی به سمتم نارنجک و کوکتل پرت میکردند جیگرم آتیش میگرفت...؟.!!:-s...:((

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی coop داره درسته ؟ میشه coop رو با نسخه کرک بازی کرد یا باید ارجینال خرید ؟
CO OP داره ، با کـــرک Revolt میشه با نسخه کــرک شده روی اکانت استیم فکر کنم CO OP پلی کرد!

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
نیست که از داستان خیلی استقبال شد =(( بعد 5 ماه اومدم قسمت آخرش رو هم بنویسم که کاری رو که شروع کردم نصفه نمونه...

قسمت پنجم ایضا آخر:

آنچه گذشت : داستان از جایی شروع شد که ...لمم.ل.س.ین....لا.....با.....بله ولی....مدتنذردر..ر...رز..یب.....تا اینکه...و نج...بل...تببیلیق....ر..دفقفثم....بغتاتن....و حالا ادامه ماجرا....

فرانکی بعد از منفجر شدن پل خودش رو به دفتر رییس بلوچیو رسوند..رییس بلوچیو با دیدنش کلی ذوق زده شد و اون رو در آغوش گرفت...

فرانکی گفت : آقای بلوچیو این وینی که دنبال من فرستادید پاک خل و چله...همین پیش پای شما کل خانواده بنونیو( همون سانی اینا رو میگه) رو ترکوند ..حالا داره میاد سراغ ما...تو رو خدا جلوشو بگیر رییس جون...رییس گفت : چی داری میگی من به وینی....فرانکی نگذاشت حرف رییس تموم بشه و گفت : وقت نیس رییس جون ...الانه که سر برسه..شما هر چی آدم داری بفرست سر وقتش تا اون نیومده سر وقت ما...

آقای بلچیو گوشی تلفن رو برداشت و گفت : الو سَن سَن ...آلفردو تو هستی خودت خوبی , مامان اینا خوبن.. گوشیو بده تونی ......تونی گوش کن ..وینی رو که میشناسی...کانولی دیگه...آره ...داره میاد اینجا...نزارید پاش به برج برسه...

هنوز گوشی رو قطع نکرده بود که فرانکی نامرد از پشت سر یک گلوله توی سر رییس بلوچیو خالی کرد ......... :((

gwev_2.jpg

صحنه کشته شدن رییس بلوچیو اول قرار بود در فضای خارجی گرفته بشه ولی بخاطر بارش باران و همینطور اینکه نور رفته بود اومدن تو داخلی ...بعد چون فیلمبرداری بهار بود پرتغال نبود ...کارگردان سر وته این صحنه رو با گوجه سبز هم آورد..دنبال گوجه سبز نباشید تو جیبشه نمک هم تو اون یکی جیبش هست...

از اون طرف وینی که میدونست فرانکی برای گرفتن سوییچ بلیمپ حتما میره دفتر رییس بلوچیو...پس به طرف برج به راه افتاد..دیگه کم کم داشت به برج نزدیک میشد...مسیر رسیدن به برج کاملا مسدود شده بود پس وینی تصمیم گرفت که از برج در حال ساختی که مشرف به دفتر رییس بود خودش رو به اونجا برسونه..
چند تا زامبی افغانی رو که به سمتش حمله ور شدند با مسلسل خفنش از پا دراورد...یکدفعه صدایی از بالا اومد ..که : شنبه اون پایین چه خبره..؟ صدا به نظرش خیلی آشنا اومد..از کیسه های سیمانی که اونجا به عنوان پله استفاده می شد بالا رفت...و با صحنه جالبی رو برو شد...اولش فکر کرد خواب می بینه ...دوستای قدیمی همه بالای ساختمون آتیش روشن کرده بودند و داشتند سیب زمینی کبابی می خوردند...وینی خیلی خوشحال شد و با خودش گفت : بعد از این همه بدبختی بالاخره چند تا چهره آشنا پیدا کردم...پس سینه اش رو صاف کرد و جلو رفت...

سلام تونی دربه در چطوری اِنریکو باقالی...یعقوب چلاق تو هم اینجایی...(این یکی از ایران اونموقع پناهنده شده بود .....) آدمای خلافی که اونجا بودند جا خوردند...و سریع اسلحه هاشون رو برداشتند...وینی یکه خورد...گفت منم وینی , وینی کانولی..حالا دیگه منو نمیشناسین نامردا...تونی یادته زنت از خونه بیرونت کرده بود میومدی خونه ما می خوابیدی....تو چی آنتونی ...یادت رفته با هم می رفتیم دم دبیرستان دخترونه...بعد داداش دختره اومد...بعد یادت اومد یا بگم....یعقوب , وقتی برای عمل افزایش طول مجاری ادراریت اومدی آمریکا کی زیر پر و بالت رو گرفت ناکِس شما چطون شده بچه ها....

یکی از اونها که از همه زشت تر بود جلو اومد و با صدایی دخترونه گفت: راستش رییس دستور داده که...دستور داده که ...روم نمیشه ..تونی خودت بگو....تونی گفت : دستور داده که تو رو بفرستیم اون دنیا.....برای یک لحظه سکوت همه جا رو گرفت.....
سیب زمینی کبابی از دست یکی از برو بچز خلاف افتاد زمین و قل خورد جلوی پای وینی....

z9my_7.jpg

از چپ به راست : انریکو باقالی , یعقوب چلاق , آلفرد آبگوشت و ..ولش کن اون آخری اسمش بدجور ضایع هست...فقط تنها راهنمایی که می تونم بکنم اینه که بدلیل عبور توده هوای باد گرم از روده های فرد مورد نظر
و عدم توانایی در کنترل اون در جمع , این لقب رو بهش دادن....

....دود باروت نمی گذاشت چیزی معلوم بشه ..صدای تیر اندازی و بکار گیری کلمات خارج از درجه سنی فضا رو برای چند لحظه پر کرد...x_x...بعد از چند لحظه سکوت همه جا رو فرا گرفت ...سایه مردی با قد متوسط در بین درب خرپشتک پشت بام ظاهرشد...
با صدای رعد و برق گونه های وینی خیس شد و بارون تندی شروع به باریدن گرفت...وینی که با دستهای خودش دوستای قدیمیش رو فرستاده بود اون دنیا دیگه چیزی برای از دست دادن نداشت....تمام خشمش رو جمع کرد و قسم خورد که تا زمانیکه فرانکی رو نکشه لب به کانولی نزنه...و تا اون موقع شکم خودش رو با سوز سوز نخود سیر کنه....

روی پشت بوم به راه افتاد حس کرد صدایی از لابه لای دیش های ماهواره میاد...جلو رفت یک زامبی رو که پاش گیر کرده بود به سیم ال ام بی هد شات کرد ...ولی حس کرد یک چیزی کمه این وسط ...آهان موسیقی لطفا... صدای موسیقی پر حرارتی مثل همونایی که 10 دقیقه مونده به آخر فیلم های اکشن توی فضا طنین انداز شد...و وینی بود که از کشته پشته میساخت....

. ..♫...♩ ♪ ♫ ♬ .. ..♫ ..♬ .. ♩ ♪ ..♫ ♬ ..♫...♩ ♪ ..♫ ♬ ..♫..

آقا یک لحظه موسیقی رو نگهدار...

تو این بازی قرار نیست یه نارنجک انداز به آدم بدند.....ناگهان صدایی از آسمان پیچید که...حرف مفت نزن...به کارت ادامه بده...اگر خدا بخواد نارنجک انداز هم تو شماره دوم بهت میدیم.....وینی سری رو از روی تاسف تکون داد و گفت دوباره موسیقی لطفا... . ..♫...♩ ♪ ♫ ♬ .. ..♫ ..♬ .. ♩ ♪ ..♫ ♬ ..♫...♩ ♪ ..♫ ♬ ..♫..

wmax_1.jpg

دانکی کونگ 1930
این قسمت به خاطر دعواهای حقوقی از داستان حذف شد...
من حوصله ندارم نینتندو شب بیاد در خونمون به مامانم شکایت کنه...

وینی همینطور به راهش ادامه میداد و مشخص بود که دیگه آخرای کاره چون دشمن ها هر کی رو دم دستشون بود با خودشون آورده بودند دوام آوردن خیلی سخت شده پس به منو مراجعه کرد و گزینه چنج دیفیکالتی رو انتخاب کرد..رفت و رفت و کشت و کشت در حالیکه یک موضوع همش ذهنش رو درگیر کرده بود....خوردن زیاد کانولی ...

پس دستش رو روی قسمت تحتانیش گذاشت طوری که نریزه و از پشت بوم یکی از خونه ها که درش باز بود دوان دوان اومد پایین....

آخ جون دست به آب ...(بله بچه های عزیز بالاخره خوردن زیاد کانولی عواقب وخیمی هم در پی داره ...اینم پیام اخلاقی نیایید اینجا بگید داستان محتوا نداشت و نمی دونم آموزنده نبود...این چیه پس..!!)

چند دقیقه ای نگذشته بود که یک دفعه دید یا مادر مقدس ...اون چیه دیگه...سریع شلنگ رو گذاشت توی دهنش و با یک دست شلوارش رو گرفت که نیفته زمین نجس بشه و با ریولور دو تا شلیک کرد به سمت دست قطع شده زامبی که به طرفش می اومد.... آخیش راحت شدم...

هنوز یک مقدار خورده کاری داشت که حس کرد یکی داره می کوبه به درب دستشویی ...اهــــه اهــــــــــه....دوباره صدای در اومد...وینی فریاد زد : من که گفتم اهـــــه اهه.....

بیا بیرون دیگه کانولی ...الاف کردی مارو ....بیا می خوام بقیه داستان رو بگم....بیا دیگه...:-w...

وینی که به خشم اومده بود در حالی که داشت دست هاش رو با مایع دست شویی Ave میشست با خودش گفت : اون از نویسنده احمق که 5 ماه ما رو یک لنگه پا اینجا کاشته اینم از صاحاب تایپیک که نمیزاره دو دقیقه با خیال راحت رو کارمون تمرکز کنیم....شماره دوم رو که بازی کردم رفت ولی برای شماره سوم یا جای منه یا جای اینا...ها چیه اومدم....

اومدم ......یکدفعه صدای کشیدن سیفون اومد....وینی زیپ شلوارشو مصمم تر از همیشه بالا کشید.... که بره برای نبردی سخت
با غول آخر...

gqlw_6.jpg

آخ جون دست به آب....

از پله ها بالا رفت و خودش رو رسوند به پشت بوم بعدی که بلیمپ روش قرار گرفته بود...فرانکی ذلیل مرده رو دید که داره پول های بلوچیوی مرحوم مغفور رو میریزه تو بلیمپ که گازش رو بگیره بره...سوپرایز...!!:>

قلب فرانکی با دیدن وینی افتاد تو ...تو...ولش کن افتاد زمین....!!

وینی گفت :بلوچیو کجاست ؟ فرانکی : پیش پات اینجا بود داداش, به من گفت پول ها رو بریزم این تو خودش رفت دست به آب جلدی برگرده... وینی : سکوت اختیار کن ...ای دروغگوی بی حیا ,من الان دست به آب بودم..., میدونم که تو رییس رو کشتی و مردم شهر رو به زامبی تبدیل کردی...فرانکی :رییس بلوچیو با فرستادن تو دنبال من سند مرگش رو خودش امضا کرد , دعاهات رو بخون داداش چون که من نیت کردم هیچ شاهدی باقی نذارم قربتا الی الله...وینی گفت : مالیدی ....(ببخشید یک سری حرف ها رو نمیشه واضح بیان کرد بالاخره دو نفر که با هم دشمن هستند برا همدیگه نوشابه وا نمی کنند یک چیزایی بینشون رد و بدل میشه که بهتره مسلمان نشنود کافر نبیند....%-(

mblm_3.jpg

چیه... دو تا آدم بی تربیت در مورد نوامیس فامیل همدیگه دست به افشا گری زدند
نگران نباشید همه اینا رو خودتون بلدید چیز جدیدی برای یاد گرفتن وجود نداره...

....هیچی دیگه ...فرانکی سریع یک تیر بی هوا به سمت وینی شلیک کرد وینی فورا پرید رو زمین و جا خالی داد وقتی پا شد دید ا ِوا فرانکی نیست...فرانکی عمو کجا رفتی ....بابا بیا من هنوز صحبت هام در مورد عمه کوچیکت تموم نشده ...کجایی پس..؟ یکدفعه صدای روشن شدن موتور بلیمپ به گوش وینی رسید...دیگه دیر شده بود ...تنها راه باقی مونده برای وینی این بود که بلیمپ رو بکشه پایین ...ولی چجوری ...سریع یک فکری به ذهنش خطور کرد...زکی این پشت بوم که دکل نداره تا مثل اون یارو کی بود مکس پین...دکل رو نشونه بگیره بندازه روش...پس به ناچار متوصل به راه سنتی شد و هر چی تیر داشت به سمت بلیمپ شلیک کرد...فرانکی هم بلیمپ رو گذاشت رو اتوپایلت و خودش اومد نشست پشت تیر بار و ززررررررررر....شروع کرد به تیر اندازی ....وینی که دید قضیه خیلی جدی تر از اینهاست داد زد: نزن بابا...هوی نزن ...باشه هرچی در مورد عمت گفتم پس میگیرم.....من موچم...استوپ ...نکن دیگه لامصب....^#(^

ولی گوش فرانکی به این حرف ها بدهکار نبود انگار خیلی به اون عمه اش وابسته بود ودوسش داشت....وینی که پشت دود کش پناه گرفته بود یخورده اینور اونور رو نگاه کرد و یادش افتاد که چرا تا الان از راکت لانچرش استفاده نکرده....پس سریع راکت لانچرش رو از جیبش درآورد و یک راکت 7 کیلویی رو از اون یکی جیبش گذاشت توش...چشاش رو بست و با شعار یا مریم مقدس شلیک کرد....راکت رفت زارپ خورد به بلیمپ و فرانکی پرت شد عقب...

xicz_4.jpg

یا مادر مقدس...فیــــــشششش....(صدای صفیر موشک)...بـــــــوم.(صدای برخورد موشک)....
چِرِغ (صدای مهره کمر وینی ,آخه درست نه ایستاده بود...) ...آخ کمرم (صدای وینی...)

وینی سریع پرید توی بلیمپ و نشست رو سینه فرانکی ...حالا رو من تیر بار میکشی بـــــوق ..بـــــوق......اصلا هر چی در مورد عمه کوچیکه ات گفتم راست بود....فرانکی گفت: وینی تو نمیتونی منو بکشی من تنها کسی هستم که میتونه این بلیمپ رو برونه...وینی گفت:دکی من اون دفترچه راهنمای کوفتی رو حفظم...این تویی که بدون بلیمپ پرواز میکنی...:فرانکی: جون مادرت وینی ..نه ...نـــــه...وینی در کمال خونسردی فرانکی رو قل داد پایین...
وینی احتیاج داشت با خودش خلوت کنه ...من ...تنها بدون هیچ شاهدی ...و میلیون ها دلار پول....حالا برنامه چیه....دلار ها رو
ببریم فردوسی یا ps4 بخریم چند برابر بچپونیم به ملت$-)....بنظرم برنامه فرانکی هم اونقدر ها که به نظر میرسید بد نبود....
هــــه هه هــــه هه....و یک کانولی از جیبش دراورد و شروع به گاز زدن کرد....

0nys_5.jpg

دیگه یک No,aaaah رو هم نکنه توقع دارید ترجمه کنم

so long suckers!! من نگفتم وینی گفت بخدا....پایان...

آخرین ویرایش:

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,065
نام
Farzad
من نسخه اولشو با داداشم دو نفره تمومش کردیم خیلی حال میداد:D

یادمه بعضی از مراحلش خیلی سخت بود اعصابمون کلی خرد شد سر اون مرحله ها:D:D

ولی در کل یه تجربه ی عالی بود

این نسخه هم مثل قبلی میشه چند نفره بازی کرد؟؟8->

• Like

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef

خیلی دلم می خواست این تاپیک رو به مناسبت خبر عرضه شماره سوم بیارم بالا ، ولی سرنوشت جور دیگری رقم خورد...
خبر در مورد مجموعه کانولی نیست..پس پیشاپیش عذرخواهی میکنم..

استدیوی سازنده بازی که معرف حضورتون هست ...!! یعنی... احتمالا هست...!! ..اوکی، نیست خب ..!!

راستش چند سال قبل اعضای استدیوی بلژیکی سازنده بازی یعنی crazy monkey studiosیک شب نشستند دورهم ،گفتند بابا آخه این چه اسم احمقانه و ضایعی هست رو خودمون گذاشتیم ..تو هر نمایشگاه و رویداد گیمینگ که می ریم از دم در مارو سوژه میکنند!!...
همین امشب باید نام استدیو رو تغییر بدیم و از یک نام با صلابت و احترام برانگیز استفاده کنیم ..
برای همین با مراجعه به ثبت احوال منطقه, اسم استدیو رو به crazy monkey games..! تغییر دادن ..!!
بعد چند روز، نامه دادگستری اومد درب استدیو که پاشید بیایید دادگاه انقلاب ، زیرا که نام انتخابی شما معارض پیدا کرده...قبلا یک عده میمون!..یعنی یک کسای دیگه ای اسم شرکت شون این بوده...هیچی دیگه سرتون رو درد نیارم ...سال 2020 اومدن اسمشون رو به Rogueside تغییر دادن ...

خبر اصلی برمی گرده به عرضه بازی جدید این استدیو که در همون سبک و سیاق run &gun دوبعدی ساید اسکرول منفجره هست...اما این بار در دنیای warhammer 40000 و با نقش آفرینی 4 اورک بی شعور...

دموی بازی داخل استیم موجود هست ..من دموی بازی رو تجربه کردم و می تونم این نوید رو بدم که بازی دقیقا،دقیقا،دقیقا به عینه همون شماره دوم هست که پوسته اش عوض شده.. همون روند دلنشین گیمپلی ، کنترل ، طنز ، طراحی های پر جزئیات دستی ، موسیقی بی نظیر...خیلی خیلی بی نظیر، هدشات های دل انگیز و صد البته انفجارها و خشونت بیشتر و بیشتر ...و حتی اسم بازی! همگی همون شماره دوم هست...
تازه شم 4 تا کلاس هم داره ، دیگه خود متال اسلاگ پیش روتون قرار گرفته ...

فقط به جای کانولی سیسیلی، انتظار داشتم یک غذای محلی دست پخت مادران زحمت کش سرزمین terra رو بخوریم، که گویا اینجا اورک ها ترجیح می دهند squing های قرمز گوگولی رو زنده زنده وسط بازی به عنوان هلث مصرف کنند...
و متاسفانه اینکه باید به شنیدن نعره های سهمگین و صداهای فراتر از کلفت اورک ها، عادت کنید...

اگه دو بازی قبلی این میمون ها! رو دوست داشتید حتما این عنوان رو هم دوست داشته خواهید کرد ، رفت تو ویش لیست ...بازی 20 اکتبر میاد...

a1-min_035k.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر