بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

omidzero7

کاربر سایت
Jan 21, 2016
3
دوستان کسی بازی gran turismo sport رو نصب کرده؟
سایت دانلودها گذاشته نسخه هکیش رو ولی همچین تذکری داده و من نمیدونم چیکار کنم: هشدار بسیار مهم! نسخه اولیه بازی (ریلیز BlaZe) تنها دارای حالت Arcade Mode می باشد و می توانید بازی را به صورت آفلاین ذخیره کنید. اما با نصب آپدیت جداگانه، اگرچه حالت جدید Campaign Mode به بازی اضافه می شود، اما دیگر نمی توانید به صورت آفلاین بازی را سیو کنید! لطفا در دانلود و نصب آپدیت دقت داشته باشید.
توی یه فروم خارجیم خوندم که بازی مدام سعی میکنه به نت متصل شه نسخه هکی موقع بازی هی ارور میده و ضدحال میزنه
اگه کسی اطلاعاتی در این موارد داره ممنون میشم بیشتر توضیح بده

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان کسی بازی gran turismo sport رو نصب کرده؟
سایت دانلودها گذاشته نسخه هکیش رو ولی همچین تذکری داده و من نمیدونم چیکار کنم: هشدار بسیار مهم! نسخه اولیه بازی (ریلیز BlaZe) تنها دارای حالت Arcade Mode می باشد و می توانید بازی را به صورت آفلاین ذخیره کنید. اما با نصب آپدیت جداگانه، اگرچه حالت جدید Campaign Mode به بازی اضافه می شود، اما دیگر نمی توانید به صورت آفلاین بازی را سیو کنید! لطفا در دانلود و نصب آپدیت دقت داشته باشید.
توی یه فروم خارجیم خوندم که بازی مدام سعی میکنه به نت متصل شه نسخه هکی موقع بازی هی ارور میده و ضدحال میزنه
اگه کسی اطلاعاتی در این موارد داره ممنون میشم بیشتر توضیح بده

من بازيش كردم داداش.

بازيش با اين كه از آپديت 1.06 به بعدش ميزاره آفلاين هم بازي كني، ولي اصلا بدرد بازي كردن تو كنسول كپي خور نميخوره.

چون بازم براي سيو شدن بخش Campaign بايد حداقل 30 ثانيه به psn وصل بشي. چون سيو بازي رو سرورهاي آنلاينش ذخيره ميشه و اگه اين كارو نكني و 10 ساعتم بكوب بازيش كني و كنسولو خاموش كني وقتي دوباره بري تو بازي همه چي از اول شروع ميشه

كلا هدف اصلي بازي رقابت آنلاين با بازيكناي واقعي بوده و اون آفلاينشم با فشار طرفدارا اضافه كردن.

• Like
Reactions: omidzero7

omidzero7

کاربر سایت
Jan 21, 2016
3
من بازيش كردم داداش.

بازيش با اين كه از آپديت 1.06 به بعدش ميزاره آفلاين هم بازي كني، ولي اصلا بدرد بازي كردن تو كنسول كپي خور نميخوره.

چون بازم براي سيو شدن بخش Campaign بايد حداقل 30 ثانيه به psn وصل بشي. چون سيو بازي رو سرورهاي آنلاينش ذخيره ميشه و اگه اين كارو نكني و 10 ساعتم بكوب بازيش كني و كنسولو خاموش كني وقتي دوباره بري تو بازي همه چي از اول شروع ميشه

كلا هدف اصلي بازي رقابت آنلاين با بازيكناي واقعي بوده و اون آفلاينشم با فشار طرفدارا اضافه كردن.

اها که اینطوره
من این بازیو برای حالت کمپینش نمیخوام بیشتر دنبال یه ریسینگ با قابلیت اسپلیت اسکرین هستم تنها بازی خوبیم که پیدا کردم همینه
بنظرت بگیرمش یا نه؟
یه سوال دیگه اینکه وسط بازی کردن هی اخطار وصل شدن به نت میده یا نه
خیلی ممنون

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان لینک بازی Drive Club Bike رو کی داره؟؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

نسخه bikes با يكي از آپديتاي بازي به خود بازي اصلي هم اضافه شده و يادمه يكي از دوستان هم فيكس تمامي dlc هاشو كه شامل bikes هم ميشد گذاشته بود ولي نميدونم تو همين تاپيك بود يا يه تاپيك ديگه.

خودمم دارم صفحه ها را دنبالش ميگردم.

• Like
Reactions: erfanPS4

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
نسخه bikes با يكي از آپديتاي بازي به خود بازي اصلي هم اضافه شده و يادمه يكي از دوستان هم فيكس تمامي dlc هاشو كه شامل bikes هم ميشد گذاشته بود ولي نميدونم تو همين تاپيك بود يا يه تاپيك ديگه.

خودمم دارم صفحه ها را دنبالش ميگردم.
ممنون می شم اگه پیدا کردید به منم اطلاع بدید. من دارم منتها موتورهاش قفله و می گه باید از psn خریداری بشه همشون.

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
اها که اینطوره
من این بازیو برای حالت کمپینش نمیخوام بیشتر دنبال یه ریسینگ با قابلیت اسپلیت اسکرین هستم تنها بازی خوبیم که پیدا کردم همینه
بنظرت بگیرمش یا نه؟
یه سوال دیگه اینکه وسط بازی کردن هی اخطار وصل شدن به نت میده یا نه
خیلی ممنون

آره داداش اگه هدفت كمپينش نيست ارزششو داره و split screen يا همون دو نفره هم تو بخش آركد مدش هست

كلا تو آركد مدش همه ماشينا، جاده ها باز هستن و مسابقات مختلفي هم مثل تايم تريل داره كه اگه سراغ كمپينش نري گير خاصي به آنلاين شدنت نميده.

آپديتشم حتما دانلود كن كه ماشيناي جديدي هم توش هست.

ممنون می شم اگه پیدا کردید به منم اطلاع بدید. من دارم منتها موتورهاش قفله و می گه باید از psn خریداری بشه همشون.

`يافتم داداش با تشكر از برادر پرهام:D
Driveclub_1.28_ALL_DLC_Cars_and_Bikes_PS4-HF.rar - آپلود عکس و فایل رایگان

Driveclub_1.28_ALL_DLC_PS4-HF.rar - آپلود عکس و فایل رایگان

1045 تا فايل هستش كه به غير از محتويات BIKES بقيه DLC هاي بازي را هم باز ميكنه

Last edited by a moderator:

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
`يافتم داداش با تشكر از برادر پرهام:D
Driveclub_1.28_ALL_DLC_Cars_and_Bikes_PS4-HF.rar - آپلود عکس و فایل رایگان

Driveclub_1.28_ALL_DLC_PS4-HF.rar - آپلود عکس و فایل رایگان

1045 تا فايل هستش كه به غير از محتويات BIKES بقيه DLC هاي بازي را هم باز ميكنه
با سپاس و تشکر ویژه
چقدر حجمش کم بود!!!
یعنی بعد از نصب بازی Drive Club ماشین، این پچ ها رو بزنیم، نسخه Bike هم باز میشه ؟؟؟؟

دمت گرم داداش
ولی شمردم شد 1047 تا فایل PKG !!! هر کدومش 128 کیلوبایت !!!
درسته؟؟ مشکلی نیست ؟؟؟

Last edited by a moderator:
  • Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دمت گرم داداش
ولی شمردم شد 1047 تا فایل PKG !!! هر کدومش 128 کیلوبایت !!!
درسته؟؟ مشکلی نیست ؟؟؟

نه مشكل خاصي نداره. احتمالا تو شمارشش قاطي كردم.

حجمشم به خاطر اينه كه بعضي بازي ها DLC هاشون تو خود آپديتشون هست يا از قبل تو خود بازي بوده و نياز به لاينسسش هست تا باز بشن و به خاطر همينه حجم اين فايل ها كمه چون اينا همون لاينسسش هستن.

• Like
Reactions: erfanPS4

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
نه مشكل خاصي نداره. احتمالا تو شمارشش قاطي كردم.

حجمشم به خاطر اينه كه بعضي بازي ها DLC هاشون تو خود آپديتشون هست يا از قبل تو خود بازي بوده و نياز به لاينسسش هست تا باز بشن و به خاطر همينه حجم اين فايل ها كمه چون اينا همون لاينسسش هستن.
این فایل ها نیاز به لایسنس ندارند دیگه درسته؟ چون مشکل من با بازی که دارم همون لایسنسه!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر