Sonic Forces | PC

y6h_sonic_forces_icon_by_kiramaru_kun-dc19ayw.png

Sonic Forces

Developer: Sonic Team

Publisher: SEGA

Genre: Platformer

Release Date: November 7, 2017

جوجه تیغی استقلالی

سال 2017 قطعا برای طرفداران 3D Platformer سالی پربرکت و پر ازشادی بود حضور 3 رقیب کهنه سوار یعنی ماریو ,سونیک,کراش در یک سال اتفاقیست نادر , که تقریبا هر 12 سال یکبار روی میدهد و با چشم غیر مسلح نیز قابل روئیت است ....

به علاوه عنوان های Yooka Laylee , Super Lucky's Tale , Hat in Time .....,

بازسازی Voodoo Vince: Remastered و TY the Tasmanian Tiger 2
و در رتبه ای پایین تر
Skylar & Plux , Macbat 64 ,Snake Pass, ....

فارغ از اینکه کدامیک از این عنوان ها موفق تر عمل کردند یا نکردند...این حقیقت رو نمیشه کتمان کرد که هر چه قدر بازی های اخیر سونیک بدعمل کنه (که نکرده ...فن بازی) ولی این جوجه تیغی سال ها قبل جای خودش رو تو قلب ما پیدا کرده و نمیشه از بازی های این شخصیت محبوب و حماسه ساز تاریخ ویدئو گیم ساده عبور کرد....

tbk9_the_plumber_the_hedgehog_and_the_bandicoot_by_zehb-d6wuca1.jpg

محور مقاومت جبهه جنوب گرین هیل...

در Forces دکتر اگمن ، با تشکیل گروه 1+5، متشکل از موجودی مرموز به نام Infinite، و دشمنان قدیمی سونیک Shadow ، Zavok ، Chaos , Metal Sonic اکثر نقاط دنیا را به تصرف خود در بیاورد و تحریم هایی سنگین علیه سونیک و دوستانش صادر کند ....هر چند مذاکراتی در تاریخ 2 اکتبر 2017 در تپه سبز و 18 اکتبر 2017 در دفتر کارخانه شیمیایی با حضور نمایندگان طرفین برای لغو تحریم ها صورت گرفت ... ولی نتایج مذاکرات مثبت ارزیابی نشد....
به گزارش خبرگزاری ایسما :

تیلز در مصاحبه با روزنامه green hill news بیان داشت :هدف عمده مذاکرات، برداشتن تحریم‌هانبود..
Zavok : خاطرنشان کرد تنها گزینه نظامی روی میز است...
Eggman : گرانی تخم مرغ تقصیر من نیست...
Amy rose : من با silver هیچ رابطه ای نداشتم و ندارم ...کسانی که این شایعه ها رو میسازند باید جوابگو باشند....

...خواهشا ادامه رو از سایت های خبری دنبال کنید...

سونیک در حال برآورد میزان عمق فاجعه...

سونیک دلخواه من....

قسمتی که سازندگان بعد E3 روش تبلیغات و مانور زیادی دادند با نشون دادن یک کارکتر سوم به رنگ نارنجی با عینک ته استکانی , طراحی کاراکتر یا آواتار بود.. ( کم مونده سونیک بعدی اسلحه BFG-9000 دستش باشه و تو لبریتی سیتی بعد از کشیدن دستی ماشین با هلگاست ها نبردی نو آغازکنه... )

هرچند سایت و مجلات با این حرکت پرتابی در راستای قائم سونیک فورس به وجد اومدند و اون رو از نقاط قوت بازی برشمردند..شما قابلیت این رو دارید که از بین 7 نژاد , حیواناتی قبیل سگ ,گرگ, گربه , خرس پرنده جوجه تیغی و...چه فرقی میکنه حیوون حیونه دیگه ....یک رو انتخاب کنید و فرم چشم و گوش و ...اعضا و جوارح اونها رو مشخص کنید و همینطور رنگ آواتار در مرحله بعد به فکر خرید لباس وعینک و کلاه و ساعت و... باشید ...البته می تونید لباس رو کلا فراموش کنید همونطور که میدونید اهالی تپه سبز طبیعت گرا هستند و همینکه دستکش و کفش میپوشند خودش خیلیه...وبا کسانی که لباس کامل میپوشند رفتار مناسبی ندارند.....
مثلا میتونید سونیک اولیه که قرار بود خرگوش باشه رو درست کنید و خدارو شاکر باشید که این اتفاق هیچوقت نیافتاد...[-o<...

هفت نوع سلاح مختلف به نام Wispons مثل شلاق یا شعله افکن یا دریل برای تیونینگ کاراکتر دست ساز شما در نظر گرفته شده که مراحل کوتاه بازی رو خیلی آسون میکنند .....

سونیک کلاسیک مثل همیشه ساده و صمیمی

مراحل ترکیبی هستند از سونیک مدرن و سونیک کلاسیک و آواتار شما و مراحل تگ تیم بین آواتار و سونیک و دی ال سی مراحل Shadow ( هیچ موقع از این بابا خوشم نیومد بنظر جاسوس ابومسلم یا سیاه جامگا....باشه...)

استیج ها بیشتر جدید هستند ولی میتونید شاهد استیج های قدیمی با ظاهری جدیدتر باشید مثل کازینو فورست یا کارخونه شیمیایی که به خاطر سوء مدیریت تعطیل شده و باعث سرازیر شدن سیل عظیمی از کارگران بیکار افغانی به گرین هیل شده ... به علاوه green hill که امضای سونیک هست... البته یخورده تفاوت داره چون طرح کابل برگردون داره اجرا میشه , بیشتر شبیه sand hill می مونه.....
در مجموع 30 استیج که :

7 modern levels (+ 2 Boss Battles)

6 classic levels (+ 1 Boss Battle)

7 Avatar levels (+ 1 Boss Battle)

3 Tag Team levels (+ 2 Boss Battles)

And 1 final boss battle with every character

نمایی از مراحل tag ...اون کیه همراه سونیک ...خدا کنه این عکس رو amy ندیده باشه

برخی ویژگی های این نسخه ....

• برای اولین بار شاهد گفتگوهای رادیویی رد و بدل شده بین سونیک و دوستانش مثل charmy . vector , silver ….درون مرحله در حین دویدن و پریدن هستیم....
  • درون مراحل شاهد QTE های بجا و بیشتر نابجا خواهیم بود...
  • الماس های آشوب کماکان درون بازی حضوری شایسته دارند...به علاوه عنوان جدیدی به نام Moon medals این یعنی سوپر سونیک هم هست....
  • مراحلی شبیه city escape نیز وجود داره ..مثل فرار از دست ربات عنکبوتی
  • خبری از گیم اور نیست چون سازنده ها تعداد جون هایی که همیشه با عکس سونیک گوشه تصویر وجود داشت رو مناسب سال 2017 ندونسته اند و حذفش کردند این حرکتشون باعث شده که بی دقت تر بازی کنید ...پس تا دلتون بخواد می تونید بمیرید ...
  • بازی به صورت 60 فریم بر ثانیه و بدون هیچ لگ خاصی روی تمام پلتفرم ها اجرا می شه به همراه گرافیک زیبا نسل هشتمی.... گرین هیل هیچوقت به این زیبایی نبوده ... موتور بازی Hedgehog Engine 2 است که پیش از این در ساخت Sonic Unleashed و Sonic Generations از نسخه پایه‌ی آن استفاده شده بود.
  • موسیقی بازی کاری است از استاد Tomoya Ohtani به همراه تک نوازی های استاد Jun Senoue پس خیالتون راحت باشه
  • بازی خیلی کوتاهه چیزی در حدود 4 تا 6 ساعت البته نه برای طرفداران سونیک و احیانا اگمن....

نمایی از world map آدم این رو با map سونیک لاست ورد یا سونیک کالرز مقایسه میکنه همینطور که اشک از چشماش جاری میشه ,ناخودآگاه زیر لب چیزهای نامشخصی خطاب به سازندگان بازی میگه ...(باورکنید نامشخصه ولی چیزی که معلومه اینه که از حرف کاف زیاد استفاده میشه...)

Sonic Forces اول قرار بود فرزند خلف generation باشه ولی.... متاسفانه ناخلف ازآب دراومد.....
سونیک مانیا توقعات و انتظارات رو بالا برد و فورس هم اون چیزی که باید می بود نبود ... کسانی که با بازی های اخیر سونیک مواجه می شوند رو میشه به دودسته تقسیم کرد دسته اول طرفداران سونیک مثل خودم که هرگونه بی احترامی و کم لطفی رو به بازی برنمی تابند و از خود واکنش خشونت آمیز در میکنند (پس خواهشا مواظب پست هایی که مینویسید باشید ...:-" ) و دسته دوم که بی تفاوت از کنار بازی عبور میکنند و در انتظار کرک شدن سایر بازی ها به سر میبرند....حالا تکلیف خودتون رو مشخص کنید که جزو کدوم دسته هستید ..اگه جزو دسته اول هستید از بازی لذت میبرید.....

این که چه زمانی قراره سونیک مشت محکمی بر دهان ماریو بزنه دقیقا مشخص نیست ....

• Processor: Intel i5 5th gen @ 2.7Ghz or AMD A10 7th gen @ 3.0Ghz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX 750 Ti or AMD R7 265
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 18 GB available space
  • Sound Card: Sound: 11 compatible

آخرین ویرایش:

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام به همه . اگه پست قبلیمو درباره اسکای خونده باشین ، دیدین که من درباره فرم دیگه اسکای یعنی اویل اسکای یک چیزای مختصری گفتم . حالا تو این پست می خوام کامل دربارش صحبت کنم .

Evil Sky/اسکای بد
اویل سایمون.jpg
بیوگرافی : وقتی اسکای خیلی خیلی عصبانی بشه ، به اویل اسکای یا همون اسکای بد تبدیل میشه . قدرت فیزیکیش 5 برابر میشه ( همون قدرت دستاش ) ، دستاش و پاهاش بزرگتر میشن ، پرتاب لیزر الکتریکی به جای لیزر گازی که از لیزر گازی خیلی قدرتمندتره ، پرواز ، سفر در زمان و سرعت بیشتر ، خواندن ذهن افراد .
یک چیز دیگه هم تو موقع عصبانی شدنش بهتون بگم . وقتی توی حالت اویل ، اسکای عصبانی بشه ، هیکلش و قدرتش بیشتر میشه ! پس می تونه نه تنها هیکلش 10 برابر بزرگتر بشه ، بلکه می تونه تا 100 برابر هم پیش بره ، و اون موقعست که واویلا میشه !!! او به هیچکی رحم نمیکنه . او تو حالت اویلش دماغش و چشاشو از دست میده (البته چشاشو از دست نمیده فقط سیاه میشه) مدل خط های روی بدنش تغییر می کنه و دندوناش تیز میشن .

قد : تو همون اوایل اسکای شدنش ( 2 متر )
وزن : 90 کیلوگرم
سرگرمی : اذیت کردن و ترسوندن افراد تا سرحد مرگ و در آخر نشان دادن خود جلوی افراد و کشتن آنان .
او حتی می تونه در مقابل پرفکت نازو و هایپر شدیک مقاومت کنه .
دوست صمیمیش سونیک exe هستش .
یک عکس از سونیک exe :

sonic_exe_i_am_by_guardianmobius_d84tvwf.png

به هر حال او خیلی خیلی قویه و تنها راهی که می تونه او رو از حالت اویلش در بیاره ، اینه که یک سیب رو بخوردش بده . ( یکم مسخرس )

امیدوارم از اینم خوشتون اومده باشه

• Like
Reactions: raya2

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام بچه ها . شما هم درباره شخصیتام نظر بدین چون به نظرم زیاد خوب نشدن و چندتا اشکال دارن ، مثلا اسمش اسکای ، چون رنگش سبزه و باید یک اسمی باشه که با رنگ سبز جور در بیاد و اولش s داشته باشه .

به هر حال من منتظر پیشنهاداتون هستم :):):-bd

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام بچه ها . شما هم درباره شخصیتام نظر بدین چون به نظرم زیاد خوب نشدن و چندتا اشکال دارن ، مثلا اسمش اسکای ، چون رنگش سبزه و باید یک اسمی باشه که با رنگ سبز جور در بیاد و اولش s داشته باشه .

به هر حال من منتظر پیشنهاداتون هستم :):):-bd
سلام
6روز دیگه مدرسه ها باز میشه، باید در کنار این شخصیت پردازی به فکر درس و مشق هم بود، این چیزا برای آدم نون و آب نمیشه...

:D

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر