Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
ایین مقاله ی کوتاکو :

As Cyberpunk 2077 Development Intensifies, CD Projekt Red Pledges To Be 'More Humane' To Its Workers

این ترجمه سایت زومجی از کل مقاله :

تصمیم مسئولین CD Projekt Red برای رفتار مناسب‌تر با کارکنان استودیو - زومجی

تو کل مقاله به این اشاره میشه که سر ویچر 3 شدید کرانچ داشتن و مدیریت الان تمام تلاشش رو میکنه تا این کرانچ رو کمش کنه یعنی کامل این مورد رو قبول دارن و درصدد بر طرف کردنش هستن اینم ذکر میشه استدیوی CDPR بر خلاف بقیه استدیو ها به نفراتی که اضافه کاری میکنن حقوق اضافه میده خلاصه که من نمیدونم این مشکلاتی که میگید دقیقا از کجا میاد من که یـ بار خود مقاله کوتاکو و یـ بار هم این ترجمش رو خوندم و چیز بخصوصی که بگه تو مراحل ساخت CP2077 به مشکل بر خوردن پیدا نکردم که دوستان ازش صحبت میکنن نمیدونم چرا الان باید جای نگرانی باشه ؟؟
تو که میگی دو بار مقاله رو خوندی پس چرا آدمو مجبور میکنی مستقیم نقل قول بیاره :D
از نیت شرایر و هدفش خبر دارم و معمولا هم پیاز داغ ماجرا را زیاد میکنه ولی اصلا کاری با حرفای اون ندارم...من با دیدن حرفای خود دولوپر سابق بازی نگران شدم:
“I’ve felt that there are hundreds of parallels that could be drawn between the story of the rocky development of Anthem and the story of the rocky and even-more-rocky-to-become development of Cyberpunk 2077.At times, I’ve felt I could just replace the studio name and the game title, and it would all look so similar, almost identical. ” - Former CD Projekt Red developer
اینکه یارو میگه اگه اسم استدیو و بازی رو با Anthem عوض کنیم شرایط تقریبا یکسان بنظر میرسه و فرقی نداره...این واسم نگران کنندست. حالا ایشالا که داره الکی قضیه رو گندش میکنه و مضخرف میگه ولی بزرگترین مشکل Anthem اصلا کرانچ نبود...خودشونم گفتن که برای چند سال رسما پروژه رو هوا بوده و یه نفر بصورت قاطع در مورد گیم‌پلی و داستان و غیره تصمیم‌گیری نمی‌کرده. منم از همین میترسم که هنوز تصمیمات مهم رو نگرفته باشن و تردید داشته باشن...آخرشم بازی هویت منحصربفرد خودشون نداشته باشه.
اینکه ویچر 3 هم در نهایت به خوبی و خوشی توسعه‌اش به پایان رسیده هم اصلا دلیل کافی نیست...اتفاقا توی بایوور چنین ذهنیتی بوده...از اونجایی که با وجود روند توسعه داغون، DA: Inquisition تونست موفق بشه و بازی سال بشه؛ اکثرا فکر می‌کردن که Anthem هم به خیر میگذره و مثل Inquisition اواخر توسعه به یه بازی خفن تبدیل میشه.
اگه همچین ذهنیتی توی CD Project هم باشه، حتما باید نگران شد...چرا که نه؟!
خلاصه که نگرانی‌ها کاملا منطقیه و همونطور که گفتم امیدوارم تو E3 یه جواب دندان‌شکن به انتقادا بدن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
تو که میگی دو بار مقاله رو خوندی پس چرا آدمو مجبور میکنی مستقیم نقل قول بیاره :D
از نیت شرایر و هدفش خبر دارم و معمولا هم پیاز داغ ماجرا را زیاد میکنه ولی اصلا کاری با حرفای اون ندارم...من با دیدن حرفای خود دولوپر سابق بازی نگران شدم:

اینکه یارو میگه اگه اسم استدیو و بازی رو با Anthem عوض کنیم شرایط تقریبا یکسان بنظر میرسه و فرقی نداره...این واسم نگران کنندست. حالا ایشالا که داره الکی قضیه رو گندش میکنه و مضخرف میگه ولی بزرگترین مشکل Anthem اصلا کرانچ نبود...خودشونم گفتن که برای چند سال رسما پروژه رو هوا بوده و یه نفر بصورت قاطع در مورد گیم‌پلی و داستان و غیره تصمیم‌گیری نمی‌کرده. منم از همین میترسم که هنوز تصمیمات مهم رو نگرفته باشن و تردید داشته باشن...آخرشم بازی هویت منحصربفرد خودشون نداشته باشه.
اینکه ویچر 3 هم در نهایت به خوبی و خوشی توسعه‌اش به پایان رسیده هم اصلا دلیل کافی نیست...اتفاقا توی بایوور چنین ذهنیتی بوده...از اونجایی که با وجود روند توسعه داغون، DA: Inquisition تونست موفق بشه و بازی سال بشه؛ اکثرا فکر می‌کردن که Anthem هم به خیر میگذره و مثل Inquisition اواخر توسعه به یه بازی خفن تبدیل میشه.
اگه همچین ذهنیتی توی CD Project هم باشه، حتما باید نگران شد...چرا که نه؟!
خلاصه که نگرانی‌ها کاملا منطقیه و همونطور که گفتم امیدوارم تو E3 یه جواب دندان‌شکن به انتقادا بدن.
یـ پست طویل برات نوشتم ولی زدم پاکش کردم :D وایمیسیم میبینیم چی میشه تا E3 :D

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
cd pred رو که شاهکار نسل رو خلق کردو با بایوور که ۲ تا بازی بزرگ رو گند زد تو نسل مقایسه میکنید!

حالا گند نزده باشه هم بازیهاش متوسط بودن
حاجي من اصلا نگران اين بازي نيستم و مطمعنم تهش شاهكار ميشه ولي يه جوري در مورد بايوير حرف ميزني انگار يه استديو تازه تاسيسه ك دوتا بازي عرضه كرده فقط:D سي دي پراجكت فعلا با جايگاهي ك بايووير قبل اندرومدا و انتم داشت خيلي فاصله داره...اگه سي دي پراجكت شاهكار يه نسلو داده امثال بتزدا و بايووير شاهكاراي چند نسلو داده بودن و خراب كردن فعلا...من خودم به بازي مطمعنم ولي اونايي هم ك نگرانن ميتونن حق داشته باشن!يني چي چون فلاني بازيو ميسازه هيچكس نبايد نگران باشه؟

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
!يني چي چون فلاني بازيو ميسازه هيچكس نبايد نگران باشه؟
این رو اگه تونستید به بعضی از عزیزان در این تاپیک توضیح بدین شاهکار کردین
من خودم هم بالاتر نوشتم شک ندارم بازی عالی میشه چون ویژگیهای خیلی خوبی در دموی گیم پلی سال قبل دیدم ولی یه عده که همیشه کاسه داغ تر از آش هستن یا شاید سهامدار شرکت هستن تحمل نگرانی بقیه رو ندارن و اگر نگرانید اول باید از اونها اجازه بگیرید.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
امثال بتزدا و بايووير شاهكاراي چند نسلو داده بودن
بتزدا بایوویر/EA اکتی علاقه بسیار بسیار بسیار بسیار (کارتون رابین هود :D) شدیدی به پول دارن میخوان با کمترین هزینه ممکن به درامد ابدی برسن!. CDPR این مشکل رو نداره. بعد; شما رو به اون مقدساتی که بهش ایمان داری بتزدا رو دیگه جلوی CDPR پرچم نکن ملت دارن باگهای فالوت 3 رو توی فالوت 76 پیدا میکنن! :D.
!يني چي چون فلاني بازيو ميسازه هيچكس نبايد نگران باشه؟
منم بعد از سکیرو به همین نتیجه رسیدم. اسم و استدیو تضمینی برای کیفیت گیم نیست!.

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
حاجي من اصلا نگران اين بازي نيستم و مطمعنم تهش شاهكار ميشه ولي يه جوري در مورد بايوير حرف ميزني انگار يه استديو تازه تاسيسه ك دوتا بازي عرضه كرده فقط:D سي دي پراجكت فعلا با جايگاهي ك بايووير قبل اندرومدا و انتم داشت خيلي فاصله داره...اگه سي دي پراجكت شاهكار يه نسلو داده امثال بتزدا و بايووير شاهكاراي چند نسلو داده بودن و خراب كردن فعلا...من خودم به بازي مطمعنم ولي اونايي هم ك نگرانن ميتونن حق داشته باشن!يني چي چون فلاني بازيو ميسازه هيچكس نبايد نگران باشه؟
حاجی میدونی مشکل کجاست؟ مشکل اینجاست که یه عده بچه ریختن تعصبانه دارن از سونی و انحصاریاش طفرداری میکنن.الان یکی بیاد تو تاپیک last 2 بگه نگران بازیه یه عده میریزن سرش که داری چرت و چرند میگی و اون یارو اگه نظریم داشته باشه باید فقط تعریف های عجیب غریب بکنه از ناتی داگ(برای مثال ناتی داگو میگم) و گرنه محکوم به شنیدن اراجیف متعصبان قرار میگیره به شدت.خودتم دیدی.و نه تنها مدیر دوس داشتنی که اینجا نظرای طول و درازی میگه میاد تذکر بده که اقا بنده خدا داره نظر میده نه خود کاربرا مراعات میکنن و فقط باید تعریف بشنون. بعد طرفدارای مثلا ویچر میان تو تاپیک سایبر پانک یا خود وبچر باید هم از بازی حمایت کنن.چرا نکنن؟D: اون بایوور هم اگه مالی بود اقلن یکی از دوبازی گند زده به نسل رو خوب در میاورد.ببین ما خیلیامون تحصیل کرده ایم. کمپانی کار درست نمیاد ۲ تا بازیش پشت سر هم داغون بشه.البته داغونم نبودنا ولی به اسم و رسم کمپانیش نمیخوردن! خودتم میدونی. الان ناتی داگ به غیر از آنچارتد ۱ کلا بازیهاش عالین. یا سی دی پراجکت که میاد بهترین بازی نقش افرینی رو میسازه چرا باید بهش خرده بگیریم که نکنه خراب کنه. اصلا کمپانیای کار درست مگه خراب میکنن ؟ چشم بسته باس بازیو خرید
من خودم هم بالاتر نوشتم شک ندارم بازی عالی میشه چون ویژگیهای خیلی خوبی در دموی گیم پلی سال قبل دیدم ولی یه عده که همیشه کاسه داغ تر از آش هستن یا شاید سهامدار شرکت هستن تحمل نگرانی بقیه رو ندارن و اگر نگرانید اول باید از اونها اجازه بگیرید.
نگران نباش سهامدارش نیستم!
بتزدا بایوویر/EA اکتی علاقه بسیار بسیار بسیار بسیار (کارتون رابین هود :D) شدیدی به پول دارن میخوان با کمترین هزینه ممکن به درامد ابدی برسن!. CDPR این مشکل رو نداره. بعد; شما رو به اون مقدساتی که بهش ایمان داری بتزدا رو دیگه جلوی CDPR پرچم نکن ملت دارن باگهای فالوت 3 رو توی فالوت 76 پیدا میکنن! :D.

منم بعد از سکیرو به همین نتیجه رسیدم. اسم و استدیو تضمینی برای کیفیت گیم نیست!.
رفیق سکیرو که بهترین ساخته فرام سافت هس!

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
داداش حرف منم همينه...بتزدايي كع فالوت ٣ و اسكايريم و غيره رو همين چند سال قبل عرضه كرده بود الان داره فالوت ٧٦ و ريج٢ ميده دست مردم...اسم كيفيتو تاييد نميكنه يه روزي بتزدا يه سري شاهكار عرضه كرده و بعد افول كرده...يه روزي نوروينتر نايت بالدروز گيت مس افكت ١و٢ دراگون ايج اورجينز از زير دست بايووير اومده بيرون و الان داره انتم و اندرومدا ميده :D حرف من اين نيست ك cp2077 بازي بدي ميشه يا cdproject داره به قهقرا ميره مث شركت هاي نامبرده :D من ميگم تو اين دنياي ناپايدار هر شركتي ميتونه طلوع و غروب خودشو داشته باشه و اصن شايد همين سايبر پانك تمام محبوبيت هاي cdproject رو خدشه دار كنه(كه واقعا بعيده) :D مگه پنج سال پيش به بايوير ميگفتن پول پرست؟
حاجی میدونی مشکل کجاست؟ مشکل اینجاست که یه عده بچه ریختن تعصبانه دارن از سونی و انحصاریاش طفرداری میکنن.الان یکی بیاد تو تاپیک last 2 بگه نگران بازیه یه عده میریزن سرش که داری چرت و چرند میگی و اون یارو اگه نظریم داشته باشه باید فقط تعریف های عجیب غریب بکنه از ناتی داگ(برای مثال ناتی داگو میگم) و گرنه محکوم به شنیدن اراجیف متعصبان قرار میگیره به شدت.خودتم دیدی.و نه تنها مدیر دوس داشتنی که اینجا نظرای طول و درازی میگه میاد تذکر بده که اقا بنده خدا داره نظر میده نه خود کاربرا مراعات میکنن و فقط باید تعریف بشنون. بعد طرفدارای مثلا ویچر میان تو تاپیک سایبر پانک یا خود وبچر باید هم از بازی حمایت کنن.چرا نکنن؟D: اون بایوور هم اگه مالی بود اقلن یکی از دوبازی گند زده به نسل رو خوب در میاورد.ببین ما خیلیامون تحصیل کرده ایم. کمپانی کار درست نمیاد ۲ تا بازیش پشت سر هم داغون بشه.البته داغونم نبودنا ولی به اسم و رسم کمپانیش نمیخوردن! خودتم میدونی. الان ناتی داگ به غیر از آنچارتد ۱ کلا بازیهاش عالین. یا سی دی پراجکت که میاد بهترین بازی نقش افرینی رو میسازه چرا باید بهش خرده بگیریم که نکنه خراب کنه. اصلا کمپانیای کار درست مگه خراب میکنن ؟ چشم بسته باس بازیو خرید
مشتي من ميدونم حرف شما چيه من خودم يه سري نگرانيا اتفاقا نسبت به لست دو دارم ك خوب به دلايلي ابرازش نكردم :D اما بعضيا تو اين تاپيكم دارن يه جوي مث اون تاپيكو ايجاد ميكنن(نه به اون شدت و نه تنها تو اين تاپيك تقريبا هر بازي اي كه از يه استديو معروف بياد كه فن داشته باشه همينه وضع)...و ربطيم به سوني فن يا فن شركت ديگه نداره چون من تاپيك نگران تر از گاد او وار نديدم (هورايزنم وضع بهتري نداشت):Dدرسته cdproject قطعا يكي از سه اثر برتر اين نسلو ساخته و درسته گيمپلي ٤٠ دقيقه اي چشمگير بوده اما براي مواردي مث اتمسفر همچنان جاي نگراني ميتونه وجود داشته باشه همونطور ك اون دوستمونم از بازي ايراد نميگرفت و نگرانيش به خاطر اتمسفر بود...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fratos and Milad_HW

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
شما دوست داری هر جور که دلتون میخواد نگران بازی باشید از اون ور هم تحمل نظر 180 با خودتون رو هم داشته باشید کسی اینجا سهامدار چیزی نیست خود من اولین کسی خواهم بود اگه CPDR دست از پا خطا کرد میاد اینجا ازش مینالم (مثل بتزدا) ولی بحث اینه کل مبحثتون رو گذاشتید رو همون یـ خط حرف کارمند سابق CDPR و دمویی که تا دیروز تماما ازش به به و چه چه میکردید رو یهو هزار تا مشکل از توش پیدا کردید اونم چون با سلیقتون جور نبوده نه من الان میتونم به شما چیزی ثابت کنم نه شما تا وقتی در عمل هیچی نبینیم نه حرف شما میتونه منو قانع کنه نه حرف من شما رو ....

====================
@Capitan_shepard
چیزی که میگی رو میفهم ولی بحث الان من اینا از هیچکدوم از شواهد نمیتونه به الان CDPR بخوره بتزدا و EA جفتشون تبدیل شدن به پول پرست ترین شرکت های بازی سازی و کیفیت رو این وسط فدا کردن دیگه بایور وقتی ناشری به اسم EA بالاسرش باشه یـ روز مجبور میشه با کله بره تو زمین غیر اینه ؟ کپکام اومد همین سیاست ها رو در پیش گرفت و همین بلا سرش اومد دوباره الان برگشته به سیاست های احترام به مشتریش و آدم شده بلیزارد خودش رو گم کرد توی اون همه پول اومد ورژن موبایل بازیش رو تو همایش فن فست ـش معرفی کرد و هوو شد الان هیچ کدوم از سیاست های CDPR به این مشخصاتی که گفتیم نیخوره یـ ناشر تماما مستقله و هیچ اقا بالاسری هم نداره آیا ممکنه روزی به سرنوشت EA و بتزدا دچار بشه ؟ صد درصد بله ولی نه حالا CDPR صد درصد کیفیت براش حکم اول رو داره اگه اینجور نبود ظرف کمتر از یک دهه یـ عنوان انقلابی مثل ویچر 3 و نمیساختن بدن تو بازار بحث الان اینه چون بایور (دفه اولش هم نبوده) تر اساسی سر روند ساخت بازی زده کوتاکو یـ مقاله مفصل ازش بیرون داده حالا یـ کارمند سابق (از اسم داد میزنه چیکارست) که معلوم نیست مال کجای و چه موقع زمان ساخت بازی بوده اومده وضعیت CDPR رو با بایور مقایسه کرده یک نفر فقط ! خود مدیریت داره میگه ما اشتباه ها مون رو میدونیم و در صدد بر طرف کردنش هستیم ولی اینجا دوستان دوست دارن بیشتر واسه یـ خورده هم که شده نیمه خالی لیوان رو ببینن حرفی نیست کسی هم جلوشون رو نگرفته اینجا فروم و واسه تبادل نظر ساخته شده و باید تحمل نظرات مخالف همدیگه رو هم داشته باشیم ....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Capitan_shepard

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
View attachment 107383
این عکس فن آرت یا فیک نیست, نمای غروب نایت سیتی, که تو پنل e3 پارسالشون واسه کسایی که دعوت کرده بودن نمایان بود
از همین نما میشه به عظمت شهر بازی پی برد واقعا اگه این نما حکم یـ شهر کوچیک رو داره من دیگه حرفی ندارم !

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
شما دوست داری هر جور که دلتون میخواد نگران بازی باشید از اون ور هم تحمل نظر 180 با خودتون رو هم داشته باشید کسی اینجا سهامدار چیزی نیست خود من اولین کسی خواهم بود اگه CPDR دست از پا خطا کرد میاد اینجا ازش مینالم (مثل بتزدا) ولی بحث اینه کل مبحثتون رو گذاشتید رو همون یـ خط حرف کارمند سابق CDPR و دمویی که تا دیروز تماما ازش به به و چه چه میکردید رو یهو هزار تا مشکل از توش پیدا کردید اونم چون با سلیقتون جور نبوده نه من الان میتونم به شما چیزی ثابت کنم نه شما تا وقتی در عمل هیچی نبینیم نه حرف شما میتونه منو قانع کنه نه حرفم من شما رو ....
شما رو نمیگم.مشخصه کی رو میگم سهامدار. کسانی رو میگم که جوابشون رو ندادم.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر