Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
بعید بدونم ویچر 3 با کل اپدیت هاش 37 گیگ شد اینم نهایت خود بازی بشه 60 گیگ این حدودا ....
بعید ندون! :D فروشگاه ها تو بخش پیش خرید از دیسک به عنوان جمع اسم بردن. :D
Physical
  • Collector's Edition box
  • Case with game discs
  • Collectible SteelBook

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,424
نام
علی
چه جو خوبی دور بازیو گرفته. خیلی خوبه برای بازی. یه جا خوندم پیش فروشش از ویچر بیشتر شده همین الان که تقریبا 10 ماه دیگه مونده تا بیاد! عالیه! با ویچر خیلی حال کردم اینم همون میشه به احتمال خیلی زیاد!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این ویدئو رو ببینید و با آرامش خاطر بازی رو پیش خرید کنید :D

ما از همه نظر خیالمون راحت درموردش فقط پول نداریم یا این اوصاف :D. خودت 10 ماه قبل از عرضه DOOM رو پیش خرید کردی قشنگ یادمه ولی الان..... :D.

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
اگر خیلی دلشون میسوزه یه کمپین بزنن واسه جم اوری پول، همش رو بدن ی

ما از همه نظر خیالمون راحت درموردش فقط پول نداریم یا این اوصاف :D. خودت 10 ماه قبل از عرضه DOOM رو پیش خرید کردی قشنگ یادمه ولی الان..... :D.
واقعا باید سایبرپانک رو هر طوری شده گرفت :D یادش به خیر دوم ۲۰۱۶ :D الان هم سایبرپانک رو ۳۰ دلاری پیش خرید کردم به لطف استیم اما خب واقعا قیمت ها نفس گیره...#:-S دوم ۲۰۱۹ باید بمونه تو صف! الان مثلا به شدت دلم MUA 3 رو می خواد که خب قیمت بازی های سوییچ قیمت خون پدر میاموتوئه اینجا :D

• Like
Reactions: rahyarpaul

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
چرا دادن حق انتخاب نباید جذابیت داشته باشه ؟ فقط اون جورری که شما میگی جذابیت داره ؟ بازی RPG هست توی بازی RPG هرچی این دست انتخاب ها بیشتر باشه به سبک RPG بیشتر نزدیک میشه حالا شما عشقت نمیکشه همرو قتل عام کن

LOL شرمنده اگه به کمپانی مورد علاقتون بد بیراه گفتم (:))) به بزرگی خودتون ببخشید نمیدونستم سونی خدای کماپنی هاست شرمنده ........
پ.ن : امیدوارم موقع کشمکش بین جمله اولت با جمله دومت سونی رو انتخاب کنی و از PS Nation ـت لذت ببری
نگاه بعد این همه سال تو بازی سنتر خیلی خوب می‌دونم هیچ کس (به جز چند تا کاربر به خصوص) سرش درد نمیکنه بی دلیل فن های یه پلتفرم رو تحریک کنه! مگه اینکه قصدی پشتش باشه!
اشکال نداره از همین الان منتظر نتیجه گیریت از همین ربط دادن بی معنی تو تاپیک امتیازات tlou و بازی سال 2020 هستیم ! اگه هم من اشتباه برداشت کردم که خوب خیلی خوبه و خوشحال میشیم که با همچین نظراتی اونجا مواجه نشیم!

• Like
Reactions: Dr. Salvador

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
پیش بینی من اینه بازی شرایطش مثل ویچر میشه، متاش نهایتا ۹۲ یا ۹۳ میشه، آخر سال اکثر جوایز رو درو میکنه و خیلی سریع میره تو لیست بهترین های تاریخ :D امیدوارم خیلی سریع این گیم پلی جدید رو منتشر کنن، طاقتمون کم شده! :D واسه من که عاشق ویچر و Deus Ex هستم، این بازی میتونه بهترین تاریخ بشه!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
جانی سیلورهند کیه؟
جانی دست نقره ای یکی از شخصیت های بازیه CP 2020 بوده. یه راک استار معروف با یک دست سایبرنتیک که توی گروه موسیقی ای به نام سامورایی اجرا میکرده. البته جانی تنها موزیسین نبوده. قبل از اون توی ارتش خدمت میکرده و در درگیری های مختلفی شرکت کرده اما بعدش از ارتش فرار میکنه.وقتی تهیه ی کننده ی گروه موسیقی شون سعی میکنه بخاطر فرار جانی از ارتش، از او اخاذی کنه، جانی گروه رو رها میکنه و تکی کار موسیقیش رو ادامه میده و یه البوم میده بیرون که درباره ی کشمکش ها و جنگ هایی بوده که اون درش شرکت داشته و از فریب کاری ها و حقه بازی های دولت سخن میگه که جانی زمانی جزیی از اون بوده. بهمین دلیل جانی تبدیل به یک قهرمان جنبش مقاومت علیه سیستم قدرت میشه که دشمن های زیادی پیدا میکنه. جانی دست نقره ای در نهایت بدست یک تروریست سایبورگ ( ادمکش میکانیکی ) به نام ادام اسمشر به قتل میرسه. کسی که برای رهبر فاسد ژاپن اراساکا سابورو کار میکنه. توی بازی هم بنظر میرسه جانی سیلورهند نه بعنوان یک شخص واقعی و زنده بلکه بعنوان یک هلوگرام از یک فرد ظاهر میشه که همیشه همراه پلیر هست. نکته ی جالب توجه اینه که در تریلر گیم پلی قبلی که منتشر کردن وقتی شما کارکترتون رو میسازید یک گزینه هست که شما قهرمان دوران بچگی تون رو انتخاب میکنید. توی اون قسمت سه شخص برای انتخاب وجود داشت.
Samurai rockerboy : johnny silver hand
Solo of furtune : morgan black hand
و
Corporate god : saburo arasaka
3688DCF4-B6B6-472F-9F0E-532D106D9B77.png
اینجا چند نکته وجود داره. اینطور که میگن شخصیت قهرمان بچگی شما به نوعی شبیه وجدان شما عمل میکنه. مدام با شما همراهه و برای هرکاری (انتخابی) که انجام میدید شما رو مورد قضاوت قرار میده. حالا اگر شما توی انتخاب قهرمان بچگیتون جانی رو انتخاب کنید اگه توی انتخابهاتون باعث بشه شما علیه سیستم بشید اون شما رو تمجید میکنه، چونکه جانی شخصیتی علیه سیستم بوده و ذهن ناخودآگاه شما که قهرمانتون این شخصه، شما رو به این صورت قضاوت میکنه. از طرفی مورگان ( که اطلاعات زیادی ازش ندارم ) شخصی خود محوره و منفعت طلب و اگر شمادوست دارید فقط منفعت خودتون رو در نظر بگیرید مورگان میتونه قهرمان شما باشه. و اما اراساکا شخصیه که همراه با سیستم قدرته و شما اگر میخواید همگام با این سیستم باشید اراساکا میتونه شخص مورد نظر شما باشه. البته بنظر نقش قهرمان دوران کودکی شما فراتر از قضاوت های ساده مثل یک وجدان هولوگرامی باشه که فقط دورو برتون بپلکه و احتمالا توی تصمیم گیری ها و روند داستانی نقش مهمی داره. باز هم البته نمیدونم چجوری میشه اول بازی و قبل از شروع داستان تصمیم بگیرید که میخواد علیه سیستم باشید، منفعت طلب باشید یا یه فرد همراه با قدرت! بهر روی فعلا نمایش های زیادی از بازی مونده که قراره منتشر بشه و احتمالا دراینده بیشتر با این موضوع اشنا خواهیم شد.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
باز هم البته نمیدونم چجوری میشه اول بازی و قبل از شروع داستان تصمیم بگیرید که میخواد علیه سیستم باشید، منفعت طلب باشید یا یه فرد همراه با قدرت!
فک کنم واسه همینه همراه بازی یـ راهنما برا CP2020 هم میدن به خاطر همین اهمیت Backstory باشه :-?

• Like
Reactions: bezad and stanley

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
منتقد Digital Trends گفته من از سیستم مبارزات ویچر 3 خوشم نیومد ولی چیزی که تو E3 امسال جهت نمایش سیستم مبارزات سایبرپانک پخش شده، چیزی هست که تمام نگرانی های من رو از این بابت برطرف کرده! طرف گفته من سال قبل با دیدن نمایش بازی تحت تاثیر قرار گرفتم و امسال باز هم تحت تاثیر قرار گرفتم! کلا طرف تو همین مد شگفت زدگی یه پیش نمایش از بازی نوشته و کلا خیلی حال کرده :D اینم تیتری که برای مقاله استفاده کرده:
Cyberpunk 2077 looks like an astonishing evolution for action RPGs
Cyberpunk 2077 Looks Like an Astonishing Evolution for Action RPGs | Digital Trends

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
فک کنم واسه همینه همراه بازی یـ راهنما برا CP2020 هم میدن به خاطر همین اهمیت Backstory باشه :-?
نمیدونستم :D قطعا بازی ارجاعات زیادی به نسخه ی قبلی داره. اینم گفته ی تهیه کننده sp 2020 که از انتخاب شدن کیانا ریوز بعنوان یکی از شخصیت های بازی قبلی میگه
Polygon also spoke to R Talsorian Games, the publishers of Cyberpunk 2020, who said this about Keanu's casting: "There aren’t words to describe seeing someone of Mr. Reeves talent and legacy picking up a character Mike [Pondsmith, Cyberpunk 2020 creator] first introduced over thirty years ago and bringing him to life. As a musician and someone who believes in making an impact in the word, someone who has known fame and the way it can lift and cut, its clear Mr. Reeves can understand Johnny in a way few people can. We’re beyond excited."
نمیدونم چقدر بازی از نسخه ی قبلی تاثیر گرفته اما بنظر ارتباط زیادی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر