Cyberpunk 2077

سوم شخص یا اول شخص مسئله این است :)

• مجموع رای دهنده‌ها
    292

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
444
813
نام
محمد
View attachment 109028

View attachment 109029

View attachment 109030

View attachment 109031

ملت (SJW ها)
چرا تو ویچر 3 همه سفیدن
چرا لید مرد نداریم

CP2077
شخصیت قابل انتخاب
پر از انواع اقسام نژاد و جنسیت و مذهب

ملت (SJW ها)
به چه جرعتی مرد گذاشتی رو کاورت ؟
چرا از فرهنگ ژاپنی دارید سو استفاده میکنید ؟ (طبق منطق این افراد کل سبک سایبرپانک Xenophobia محسوب میشه :| چون غربی ها دارن ازش سوء استفاده میکنن :|)
چرا تو بازی نمیشه ترنس باشی
چرا دارید ترنس هراسی میکنید ؟
چرا ترنس رو به عنوان ابجکت و ف*یش نشون دادید (پست بالاییم)
به چه جرعتی جک در مورد جنسیت ساختید ؟ (قضیه پارسال)
==========================
خدایا بخندیم یا گریه کنیم ؟ سونی دنبال حرف همین جماعت میره !!!!
نزنن بازی رو سانسور کنن صلوات ....

پ.ن : اینایی که گذاشتم پستاشون بالا چند هزار تا لایک خورده گفتم نگید رندوم وار عکس گرفتم
اکثریت اینا نه گیمرن و نه ذره ایی براشون گیمینگ و حتی خود سایبرپانک اهمیت داره!
یه مشت اقلیت لوزر تشنه توجه که فقط به خود ابله اشون اهمیت میدن و مهمتر از همه فرق فانتزی و واقعیت رو نمیدن.
کسایی هم لایکشون میکنن از اون مدل ادما هستن که وایمیستن که کی چی میگه و برای خودشون قدرت تفکر ندارن و فقط وایستادن بقیه بهشون خط بدن که سر چه چیزی عصبانی باشن.
در مورد سانسور،نظر شخصیم اینکه بازی اینقدر گندست که حتی سونیم بعید میدونم بخواد یا حتی بتونه سانسور کنه ولی متاسفانه اگه سونی عقل داشت باید به کل مثل نینتندو از سیاست دوری میکرد که متاسفانه داره مستقیما برعکس پیش میره وبه حرفای این جماعت گوش داده:/

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
515
303
نام
babi
بابا اینا تیمشون بزرگه ۱۵۰۰ نفر رو ویچر کار کرده بودن برید چک کنید. الان مطمعن باشید برا این بیشترم شدن فقط اینکه بازی طول کشیده چون کارشون درسته عین راک استار مثل یوبی سافت بازی میساختن بازی ۲۰۱۷ عرضه شده بود

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,111
11,216
نام
آرمين
EA و UBI قهوه ای شده خریداریم :))
محتویات بازی همه جا یکسان هست، ولی اینقدر وضعیت نسخه‌های فیزیکی ناجوره که حد نداره! یکی مثل من که دوست داره آیتم‌های اونطوری رو داشته باشه قشنگ باید 20 نسخه از بازی رو بخره، برای هر فروشگاه یه آیتم مجزا در نظر گرفتن که جای دیگه نیست!
تا الان فکر کنم 6 مدل Steelbook فقط رویت شده! همین الان هم Samurai Medalion رو انحصاری xtralife کرده! (چقدرم خوبه لعنتی :(:(()

109054

یکی از دوستان هم اشاره کرده بود به موضوع ساده بودن کاور و اینکه با توجه به سایبرپانک بودن انتظار یک چیز شلوغ رو داشت. اینم خدمت شما:

photo_2019-06-12_13-31-26.jpg
البته همونطور که بالا گفتم هر کدوم مربوط به یک فروشگاه هست ...

آخرین ویرایش:

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
157
190
نام
Ro.s
محتویات بازی همه جا یکسان هست، ولی اینقدر وضعیت نسخه‌های فیزیکی ناجوره که حد نداره! یکی مثل من که دوست داره آیتم‌های اونطوری رو داشته باشه قشنگ باید 20 نسخه از بازی رو بخره، برای هر فروشگاه یه آیتم مجزا در نظر گرفتن که جای دیگه نیست!
تا الان فکر کنم 6 مدل Steelbook فقط رویت شده! همین الان هم Samurai Medalion رو انحصاری xtralife کرده!

View attachment 109054

یکی از دوستان هم اشاره کرده بود به موضوع ساده بودن کاور و اینکه با توجه به سایبرپانک بودن انتظار یک چیز شلوغ رو داشت. اینم خدمت شما:

View attachment 109055
البته همونطور که بالا گفتم هر کدوم مربوط به یک فروشگاه هست ...
میشه طف کنید از بافی فروشگاه‌ها هم عکس بدید؟ در مقایسه با نسخه اصلی ک گفتن

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,111
11,216
نام
آرمين
میشه طف کنید از بافی فروشگاه‌ها هم عکس بدید؟ در مقایسه با نسخه اصلی ک گفتن
نسخه نرمال بازی و نسخه کالکتور که عکس‌هاش هست

عکس بالا هر کدوم از Steelbookها مربوط به فروشگاه‌های خاصی می‌شه:
photo_2019-06-10_03-27-37.jpg photo_2019-06-10_03-30-07.jpg photo_2019-06-10_04-50-00.jpg

توی پست بالا یه عکس دیگه مربوط به فروشگاه xtralife هست.

یه ورژن دیگه هم دیده بودم که Comic همراه بازی می‌داد! همینطور داره تک تک پیدا می‌شن!

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
172
204
نام
مسعود
فعلا 5 تا Collector edition بازی رو خریدم. یکیش واسه خودم بقیشو میفروشم :D. همیشه قیمت هاشون میره بالا تر :D.

ولی یه حسی دارم از الان که بازی تاخیر میخوره تا تابستون ... یادمه Witcher 3 هم تاخیر خورده بود ...

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
2,760
2,814
نام
Ali
نسخه نرمال بازی و نسخه کالکتور که عکس‌هاش هست

عکس بالا هر کدوم از Steelbookها مربوط به فروشگاه‌های خاصی می‌شه:
View attachment 109056View attachment 109057View attachment 109058

توی پست بالا یه عکس دیگه مربوط به فروشگاه xtralife هست.

یه ورژن دیگه هم دیده بودم که Comic همراه بازی می‌داد! همینطور داره تک تک پیدا می‌شن!
خیلی وقته بازی فیزیکی نمیخرم، ولی اگه بتونم فروشگاهی پیدا کنم که این استیل بوک هارو داشته باشه 100% باید فیزیکی بخرم :|:D
خدایا بخندیم یا گریه کنیم ؟ سونی دنبال حرف همین جماعت میره !!!!
نزنن بازی رو سانسور کنن صلوات ....

پ.ن : اینایی که گذاشتم پستاشون بالا چند هزار تا لایک خورده گفتم نگید رندوم وار عکس گرفتم
CDPR سانسور نمیکنه :D
بیشتر بخاطر اینکه استدیو اروپایی هستن و این مسخره بازی های sjw(به این صورت که الان به کوچکترین مسائل حمله میکنن :| ) توی اروپا کمتر هست...
+
دقت کنید همه اونایی که دم از فرهنگ ژاپنی و سوءاستفاده میزنن همه white :D و امریکایی هستن :D
خود اقلیت ها و دوستان lgbt اندازه اینا حرس و جوش نمیخورن :| :D

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
172
204
نام
مسعود
گیم پلی پابلیک رفت برا PAX WEST
Aug 30 - Sep 2

View attachment 109069
تاریخش منطقی هستش. تو نمایشگاه گیمزکام 20 تا 24 Aug همین گیم پلی رو نشون میدن البته اپدیت شدشو واسه عموم. همون گیم پلی رو چند روز بعد منتشر میکنن.

خیلی کنجکاوم بدونم CDPR مینی گیمی مثل GWENT تو CYBERPUNK میزاره؟ مینی گیم واسه هک کردن تایید شده ولی یه بازی کارتی یا چیزی شبیهش معلوم نیست.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
853
2,202
نام
MohammadAli
خیلی کنجکاوم بدونم CDPR مینی گیمی مثل GWENT تو CYBERPUNK میزاره؟ مینی گیم واسه هک کردن تایید شده ولی یه بازی کارتی یا چیزی شبیهش معلوم نیست.
به نظرم بیشتر از یه مینی‌گیم جانبی باید بذارن. همین الانش خیلی بازی‌های اپن‌ورلد این ویژگی رو یه مرحله جلو بردن برای مثال تو یاکوزا ۶ کل نسخه‌ی آرکید بازی Virtua Fighter 5 قابل بازی بود. :D

• Like
Reactions: Masoud20R

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
11,624
50,328
نام
∂αнмα
اینجوری که اول کار هنوز بازی منتشر نشده سر بازی رو به قصد میخوان زیر آب کنن خدا به داد بعد برسه !

Cyberpunk 2077’s E3 demo has weak gunplay and unimaginative stereotypes

D829ZgbX4AIg-Mf.png

یعنی قشنگ میخوام بگم تو مغز اینا اندازه نخود هم نذاشتن به چی دارید گیر میدید دیوونه ها ؟ واسه یـ خورده کلیک بیشتر خودتون رو به کجا میکوبید ؟
میترسم تهش از اون بازیایی بشه که 99 درصد طرف ازش تعریف میکنه بعد به عمد یـ مشکل ازش میگیره و 2 نمره کم میکنه به شدت بوی تعفنش داره میاد از همین الان !

آخرین ویرایش:

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
690
313
نام
MamaD!
چه خبر شده ملت حمله كردن به بازي ؟ كلي توييت اينا ديدم از اون زنه كه D داشت تو اون عكسه .
كلي گير دادن به بازي از وقتي گيم پليش در اومده . Chill كنن ملت چه وضعيه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 13, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟