Life is Strange 2

f8gf_88.png

ilj_jadid2.png
Update #1
new Life is Strange game که با نام های Life is Strange 2 و Life is Strange Season 2 فعلا میشناسیمش توسط سه تن از اعضای اصلی تیم سازنده نسخه ی یکم بازی در تاریخ 18 می 2017 طی یک ویدئو که بر روی سایت اصلی استدیوی Dontnod قرار گرفت معرفی شد . در ویدئو بازی با نام "a new Life is Strange game" معرفی شد و تاید شد که تیم سازنده بازی از بعد از انتشار نسخه ی Limited Edition در فبریه 2016 در حال کار بر روی قسمت جدید بازی هستش
Update #2
اقای Jean-Luc Cano نویسنده ارشد بازی در تاریخ July 10th, 2017 در پادکستی اعلام کرد که بازی در سال 2018 منتشر خواهد شد و همچنین کار موشن کپچر بازی در ماه اگوست 2017 اغاز خواهد شد ....
Update #3
بازی با جدیدترین موتور گرافیکی UE ساخته خواهد شد
Update #4
دموی قسمت دوم بازی با نام The Awesome Adventures of Captain Spirit هم اکنون به صورت رایگان برای پلتفرم های مقصد در دسترس هستش
Update #5
بازی رسما با نام Life is Strange 2 در قالب 5 اپیزود معرفی شد اولین اپیزود بازی در تاریخ 27 September برابر با 5 مهر امسال منتشر خواهد شد
Update #6
تیزر تریلر بازی منتشر شد میتونید از اینجا تماشاـش کنید . تریلر و اطلاعات کامل 20 اگوست منتشر میشه
Update #7
کاراکترهای اصلی عنوان Life is Strange 2 دو برادر با نام Sean و Daniel هستند که اولی 16 ساله و دومی 9 ساله است. دو برادر یک زندگی نسبتا معمولی در سیاتل، ایالت واشنگتن دارند. به دنبال یه اتفاق تراژیک، زندگی آن‌ها برای همیشه عوض می‌شود. حالا در حال فرار از دست پلیس هستند و با جدایی و رفتن به زندان تهدید می‌شوند. کاراکتر Sean تصمیم می‌گیرد تا برادر کوچک‌ترش را ببرد و به دنبال زندگی بهتر در خانه خانوداگی‌شان در شهر پورتو لوبوس مکزیک هستند. زندگی در جاده دشوار و خطرناک است و برادرها با انواع چالش‌ها روبرو می‌شوند، همان‌طور که شجاعانه سفری را به عهده می‌گیرند که رابطه برادری را می‌سنجد. با بازی کردن در نقش Sean، شما باید تصمیم‌های دشواری بگیرید که می‌توانید از یک عنوان Life is Strange انتظار داشته باشید و شما باید با عواقب کارهای‌تان زندگی کنید. این بار این عنوان بر روی برادری در کنار راهنمایی و تعلیم دادن برادر کوچک‌تر شما تمرکز می‌کند، در حالی که همزمان در حال رسیدن به سن بالغ شدن هستید. همانند بقیه عناوین در این مجموعه، عنوان Life is Strange 2 با مسائل متعددی روبرو خواهد شد که همه ما می‌توانیم آن را شناسایی کنیم و همین باعث وضع دشوار اخلاقی و نیاز به جستجوی زیاد روح می‌شود. این تم‌ها به صورت قدرتمند متحد می‌شوند، در راهی که کاراکتر Daniel پروش می‌يابد و بستگی دارد به درس‌هایی که شما به او یاد می‌دهید و الگویی که شما تصمیم می‌گیرید باشید. ما همچنین هیجان زده هستیم که تایید کنیم عنوان Life is Strange 2 شامل یک قدرت جدید می‌شود. چه چیزی است و چطور مربوط می شود به این برادرها، چیزی است که شما به زودی خواهید فهمید! همانطور که Sean و Daniel به سمت مکزیک سفر می‌کنند، آن‌ها کاراکترهای کاملا تازه‌ای ملاقات می‌کنند و از چندین محیط جدید عبور خواهند کرد. این عنوان همچنین شامل چندین ویژگی می‌شود که در طول هفته آینده آشکار می‌شوند، همانطور که ما در تلاش ارائه بلند پروازانه‌ترین عنوان Life is Strange با بالاترین ارزش تولید در این مجموعه تا به امروز هستیم. آقای Jonathan Morali آهنگساز فرانسوی که با تیم بر روی نسخه اول نیز کار کرده، ظاهرا بر روی این عنوان نیز کار می‌کند. همچنین گیم پلی این عنوان در روزهای آینده نشان داده خواهد شد
[با تشکر از @Ali Rz بابات ترجمه]

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب اپیزود دوم رو هم من تموم کردم و باید بگم که اپیزود کاملا معمولی و رو به پایینی بود ! سوای کلی باگ ریز از قبیل تداخل صدا ها و قطع شدن و صد البته نشدن یک سری صدا ها تو صحنه های مختلف که قشنگ گند میزد به حس و حال بازی و چند تا باگ گرافیکی که معلوم بود کمی بازی رو عجله ای منتشر کردن (با اینکه کلی از زمان اپیزود قبلی میگذره !) به صوزت کلی داستان و روایتش هیچ چیزی واسه گفتن نداشت و به نسبت اپیزود قبلی یـ درجا زدن کامل بود از ارتباطش با اپیزود CP هم اصلا خوشم نیومد و یـ جورایی احساس کردم اصلا شخصیتای اون اپیزود (کریس و چالرز) یـ جور دیگه ای برخورد میکنن و اون جور که باید و شاید در نیومدن کلا حال نکردم باهاشون در کل امیدوارم این وضعیت داستانی رو یکم بهش برسن احساس میکنم هیچ عمل رو به جلویی این اپیزود نداشت تو پیش برد داستانی و یکم نگرانم کرد واسه اپیزودای بعدی !

شما درباره LiS اینقدر نا امید کننده بنویسی وضع خیلی خطری به نظر میرسه :think:
حالا خطری که نه ولی به شخصه یکم سر باگای بازی اعصابم خورد شد که عمدتا هم مربوط به صدا و موزیک بود که خوب با یـ پچ رفع میشن اونا منتهی داستان رو ازش بیش از اینا انتظاز داشتم چون یکی از تهیه کننده های اسکوار گفته بود یکی از خفن ترین اتفاقات این فصل تو این اپیزود اتفاق میوفته که تا اینجایی که من پلی دادم به غیر یک صحنه ابتدایی صحنه ی تنش زا به اون صورت ندیدم و ریتم کار خیلی برام کند پیش رفت به هر حال باید برم بقیه پایان های بازی رو ببینم شاید نظرم عوض شد در مورد روایت (حداقل) داستان هم باید بگم متاسفانه به خاطر سفر در جاده ای بودن داستان تا اینجا چیزی واسه گفتن نداشته و به نسبت فصل اول افت داشته تو این مورد باز اپیزود اول یک شخصیت جالب داشت که آدم باهاش حال کنه اینجا اون شخصیت باحاله رو معرفیش کرد واسه اپیزود بعدی در کل من فعلا از این قسمت زیاد خوشم نیومد تا برم بقیه پایانا رو مشاهده کنم ببینم چی میشه :D

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خوب اپیزود دوم رو هم من تموم کردم و باید بگم که اپیزود کاملا معمولیی رو به پایینی بود ! سوای کلی باگ ریز از قبیل تداخل صدا ها و قطع شدن و صد البته نشدن یک سری صدا ها تو صحنه های مختلف که قشنگ گند میزد به حس و حال بازی و چند تا باگ گرافیکی که معلوم بود کمی بازی رو عجله ای منتشر کردن (با اینکه کلی از زمان اپیزود قبلی میگذره !) به صوزت کلی داستان و روایتش هیچ چیزی واسه گفتن نداشت و به نسبت اپیزود قبلی یـ درجا زدن کامل بود از ارتباطش با اپیزود CP هم اصلا خوشم نیومد و یـ جورایی احساس کردم اصلا شخصیتای اون اپیزود (کریس و چالرز) یـ جور دیگه ای برخورد میکنن و اون جور که باید و شاید در نیومدن کلا حال نکردم باهاشون در کل امیدوارم این وضعیت داستانی رو یکم بهش برسن احساس میکنم هیچ عمل رو به جلویی این اپیزود نداشت تو پیش برد داستانی و یکم نگرانم کرد واسه اپیزودای بعدی !

شما درباره LiS اینقدر نا امید کننده بنویسی وضع خیلی خطری به نظر میرسه :think:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
خوب اپیزود دوم رو هم من تموم کردم

الان اپیزود یک تخفیف خورده و شده 4.7 دلار روی PSN ولی اپیزود دو هنوز در دسترس نیست برای خرید جداگونه ! میخواستم ببینم اپیزود دو هم بعد یه مدت جدا میفروشن یا فقط اپیزود اول رو جدا میفروشن ؟

چون قصد دارم اگر امکانش بود اپیزودیک بازیو بخرم :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
الان اپیزود یک تخفیف خورده و شده 4.7 دلار روی PSN ولی اپیزود دو هنوز در دسترس نیست برای خرید جداگونه ! میخواستم ببینم اپیزود دو هم بعد یه مدت جدا میفروشن یا فقط اپیزود اول رو جدا میفروشن ؟

چون قصد دارم اگر امکانش بود اپیزودیک بازیو بخرم :D
اپیزود 2 تا 5 متاسفانه باندله و باید یک جا بخریش :D که خوب بعید بدونم تخفیف بخوره حالا حالا ها ! فعلا همون اپیزود اول تخفیف خورده

پ.ن: این قضیه باندل بودن بازی رو همون اول گفتنش ولی الان ملت تازه فهمیدنش و عصبانین که خود تیم‌ بازی جواب داده گفته خبری از تکی نیست باز :

Life Is Strange 2 Responds in Light of Players Outrage at Having to Buy the Entire Episode Bundle

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
اپیزود 2 تا 5 متاسفانه باندله و باید یک جا بخریش :D که خوب بعید بدونم تخفیف بخوره حالا حالا ها ! فعلا همون اپیزود اول تخفیف خورده

پ.ن: این قضیه باندل بودن بازی رو همون اول گفتنش ولی الان ملت تازه فهمیدنش و عصبانین که خود تیم‌ بازی جواب داده گفته خبری از تکی نیست باز :

Life Is Strange 2 Responds in Light of Players Outrage at Having to Buy the Entire Episode Bundle
حالا فلن اپیزود اول رو ۴.۷ دلار خریدیم سیزن پس هم تخفیف خورد میگیریم، نخورد هم دلمونو خوش میکنیم که چند دلار ارزون تر پامون دراومده در مجموع :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اپیزود اول رو به لطف گیم پس تجربه کردم و میتونم بگم نا امید کننده بود. قشنگ کژ فهمی سازنده ها از دلایل موفقیت نسخه اول هویداست (+ نظرسنجی که منتشرکرده بودند)
هرچند باتوجه به تجربه ضعیفی که از AAoCS (نسخه اسپین اف رایگان) داشتم، حس و حال الانم رو میتونستم پیش بینی کنم
در کل بعید میدونم دیگه سراغ تجربه قسمت قسمت بازی برم، شاید همه قسمت ها باهم امد فقط به خاطر اسمش تموم کنم بازی رو

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
منم اپیزود دومو امروز تموم کردم. با اینکه این فصل نسبت به S1 و BtS افت کرده هنوزم از همه‌ی ادونچرای دیگه که ریلیز میشن به نظرم بهتر و لذت‌بخش‌تره.
شخصیت پردازی شان و دنیل عالیه ولی داستان با اینکه همچنان خوبه، کند داره میره جلو. حس می‌کنم SE مجبورشون کرده به خاطر 2X شدن قیمت بازی نسبت به S1 همینطوری الکی پلی تایم رو زیاد کنن. از طرفیم اگه قرار باشه کل سیزن همینطوری شان و دنیل تو سفر باشن و هرجایی که میرن یه داستان سطحی پیش بیاد و بگذره شدیداً ناامید میشم!
یه مشکل دیگه‌ای هم که با این اپیزود داشتم لاجیک عجیب و outcome غیر منطقی ای بود که آخر اپیزود برام پیش اومد:
با اینکه به دنیل گفتم حقیقتو به کریس بگه و تو نصف بیشتر جاها تشویقش کردم برای مواقع ضروری از قدرتش استفاده کنه (مثل نجات دادن Stephen و اینکه کار خوبی کرد کریسو موقع افتادن نجات داد و ...) نه تنها حقیقتو به کریس نگفت، وقتی پلیسا اومدن و Captain Spirit پرید جلو عین ماست هیچ کاری نکرد و ماشین زد به کریس! (Poor CS!)
در کل هیچوقت فکر نمی‌کردم زمانی برسه که یه Developer دیگه مثل LiS ، Deck Nine بهتری از خود Dontnod بسازه. امیدوارم اپیزودای بعدی نظرم عوض شه...

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
من میخوام بازی Life Is Strang 2 رو از قسمت دومش بازی کنم چون محیط بازی رو دیدم حال نکردم ولی قسمت دومش یکم باحالتره

:|
فیفا و کود نیس که برادر من..
همه چیز بازی داستانشه. مثل اینه که آثار معناگرای سینما رو از وسطش بشینی ببینی.

:x روی عکس کلیک کنید تا بصورت 4K ببینید. :x

این و تصویر زیر ، با اختلاف بهترین کاسپلی هایی هستن که در عمرم دیدم..

103015

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
حقیقتا به عنوان فن دو آتیشه نسخه اول و اسپین افش باید بگم هیچجوره نتونستم با نسخه دوم این بازی ارتباط برقرار کنم. اپیزود اول رو هنوز نتونستم تموم کنم. هیچ کشش و جذابیتی نداره برام متاسفانه. چرا اینجوری شد :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر