PlayStation Catherine: Full Body

kxr0_po4omy4.png

اطلاعات منتشر شده:
تایید شده است که قراره یه دختر سوم به بازی اضافه شود:

xay9_drzb9m_uiaephbp.jpg

شخصیت جدید(دختر سوم Rin)

1-بازی توسط ATLUS و Studio Zero ساخته میشه(البته خود کارکنای Zero هم جز اتلوس بودند که اومدند که این استدیو جدید رو ساختند که اونم زیر مجموعه ATLUSهه)

2-اسمه دختره در اصل Rin یا リン(اومدند 2 تا حروف اخر Catherine توی زبون ژاپنی رو به عنوام اسم این طرف انتخاب کردند) و توسط Aya Hirano صداگذاری شده.Vincent و دوستاش این دختر رو برای اولین بار توی همین Stray Sheep ملاقات میکنند و دختره توی همین Stray Ship به عنوان پیانیست کار میکنه.اطلاعات اومده شخصیت دختر رو به عنوان یک شخص ملایم و مطیع توصیف کرده و گفته که حظور Rin توی بازی دید جدید و متفاوتی نسبت به دو تا "Catherineای" دیگه به بازی معرفی کنه

3-به این نسخه ی قسمت جدیدی اضافه شده و در کنارش چند تا پایان جدید و Cutsence های انیمه ی و اونت های "سکسی" بیشتری اضافه شده

4-به بازی یک درجه ی سختی جدیدی اضافه شده و در کنارش راه های بیشتری برای حل پازلا به بازی اضافه کردند

5-بازی از قابلیت های انلاین پشتیبانی میکنه(نسخه ی اورجینال از این قابلیت پشتیبانی نمیکرد)

6-دلیلی که اسم این نسخه رو گذاشتند Full Body بر میگرده به اصطلاح Full-Bodied Wine که توی صنعت شراب ازش استفاده میشه.از این اصطلاح به عنوان تجربه ی غنی تر و "Erotic" تر استفاده میشه

7- پنجاه درصد ساخت بازی تا به الان تموم شده

تشکر از Phantom Thief بابت ترجمه

آخرین ویرایش:

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
کاترین شاید بهترین بازی نسل 7 بود برا من. با اینکه ظاهر این کاراکتر جدید مسخرست ولی چون خود استودیو زیرو میزنه بهش امید دارم :x

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
دختره سوم هم کاترینه اسمش؟ :D

Catherine
Katherine
atherineک
اره تایید شده که اسم دختر سومیه هم کاترینه.توی نسخه ی ژاپنی کلا هر دو تا کاترین( キャサリン) به یک شکل نوشته میشدند توی همین اطلاعاتی که فامیتسو منتشر کرده تایید شده که اینم اسمش کاترینه و به همین شکل اسمش نوشته میشه
نسخه ی غربی این نسخه هنوز معرفی نشده و معلوم نیست اسمش چه جوری توی نسخه ی غربی از اب در میاد ولی باز یک عده ای احتمال میدند اسمش Cathryn بشه

پ.ن: اینو من هزار بار گفتم بازم میگم.این کاترین جدیده قیافش واقعا به جو و اتمسفر اورجینال همخونی نداره:D
حالا شاید اصلا هدفشون از خلق این شخصیته همینه.ولی باز عجیبه برام:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
اره تایید شده که اسم دختر سومیه هم کاترینه.توی نسخه ی ژاپنی کلا هر دو تا کاترین( キャサリン) به یک شکل نوشته میشدند توی همین اطلاعاتی که فامیتسو منتشر کرده تایید شده که اینم اسمش کاترینه و به همین شکل اسمش نوشته میشه
نسخه ی غربی این نسخه هنوز معرفی نشده و معلوم نیست اسمش چه جوری توی نسخه ی غربی از اب در میاد ولی باز یک عده ای احتمال میدند اسمش Cathryn بشه

پ.ن: اینو من هزار بار گفتم بازم میگم.این کاترین جدیده قیافش واقعا به جو و اتمسفر اورجینال همخونی نداره:D
حالا شاید اصلا هدفشون از خلق این شخصیته همینه.ولی باز عجیبه برام:D
P6 میخوام :(( معرفی رسمیش کنن ، نمیتونم از کارکترای P5 دل بکنم ، واقعا میشه دوباره نمونه های بیشماری از کارکتر خلق کنن که مثل همین نسخه 5 انقده جذابو فانو گیرا باشن ؟ باهاشون زندگی کردم .

• Like
Reactions: J. Constantine

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
P6 میخوام :(( معرفی رسمیش کنن ، نمیتونم از کارکترای P5 دل بکنم ، واقعا میشه دوباره نمونه های بیشماری از کارکتر خلق کنن که مثل همین نسخه 5 انقده جذابو فانو گیرا باشن ؟ باهاشون زندگی کردم .
والا به نظر این بنده ی حقیر کاترین بهترین روایت و شخصیت پردازیو داشت بین همه ی بازی های کاتسورا هاشینو. این به عنوان یه فن بوی پرسونا میگم :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
والا به نظر این بنده ی حقیر کاترین بهترین روایت و شخصیت پردازیو داشت بین همه ی بازی های کاتسورا هاشینو. این به عنوان یه فن بوی پرسونا میگم :D
بازیش کردم ، بازیش خیلی خوبه ولی در حد مقایسه با پرسونا نیست (مخصوصا شخصیت پردازی )، اینو میتونی از نظرسنجی فامیتسو هم ببینی که بهترین عنوان تاریخ رو P5 انتخاب کردن ، اونا دیگه حرفشون سنده :D . اینو به عنوان سلیقه ازت قبول میکنم نه فکت :-"

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
یکی از بازیایی بود که خیلی میخواستم بازی کنم! ولی خو نسخه ی غربی که فعلا تایید نشده و بازم مثل پرسونا فک کنم بره چند ماه بعد از عرضه تو ژاپن بیاد! نینو هم میخوام یکشو بازی کنم که اون اصن برا 4 تایید نشده چه رسد به نسخه ی غربی:|

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
میخوای با شخصیت های پرسونا 5 بیشتر وقت بگذرونی فرصت زیاد هست:D
کلی Spin Off و Remake و اینا قراره بیاد.یک دونه PQ2 هست که برای 3DSهه یک دونه P5 Dancing Moon Night و یک دونه انیمه پرسونا 5.اینا چیزاییند که تا به الان معرفی شدند و بازم قراره بیاد.از چیزایی که هنوز معرفی نشده یک دونه دامین P5U هست ادامه P4 Ultimateهه که به سبک فایتینگه،یک دونه دامین P5R هم زدند که احتمالا مثل همین کاترین جدیده میان به بازی اصلی امکانات بیشتری به بازی اضافه میکنند.یک دونه دامین P5AG هم زده شده که اون معلوم نیست چیه

نه دیگه کاترین اون قدر هم خوب نیست:D
اون خودش از نظر داستانی و شخصیت پردازی مشکل کم نداره بازم

• Like
Reactions: .Amirone

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
میخوای با شخصیت های پرسونا 5 بیشتر وقت بگذرونی فرصت زیاد هست:D
کلی Spin Off و Remake و اینا قراره بیاد.یک دونه PQ2 هست که برای 3DSهه یک دونه P5 Dancing Moon Night و یک دونه انیمه پرسونا 5.اینا چیزاییند که تا به الان معرفی شدند و بازم قراره بیاد.از چیزایی که هنوز معرفی نشده یک دونه دامین P5U هست ادامه P4 Ultimateهه که به سبک فایتینگه،یک دونه دامین P5R هم زدند که احتمالا مثل همین کاترین جدیده میان به بازی اصلی امکانات بیشتری به بازی اضافه میکنند.یک دونه دامین P5AG هم زده شده که اون معلوم نیست چیه
اوووووووووففففففففف هایپم کردی شدید با P5R ، اصلا منطقه بدن ، فقط توش با کارکترا گل کوچیک بازی کنیم :D بازم حال میکنم . لعنتی سیر نمیشم ، پلات کردم بازیو ولی تایم بازیمو رسوندم به ۴۰۰ ساعت !!! ، دوقلوها رو با یوشیتسونه آسفالت کردم خسته شدن ازم :D . هر چی میخوان بدن سریعتر فقط اعلام کنن که داغون معرفی چیزای جدید از پرسونام .

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
یک مقدار اطلاعات بیشتر از بازی اومده
1-بازی توسط ATLUS و Studio Zero ساخته میشه(البته خود کارکنای Zero هم جز اتلوس بودند که اومدند که این استدیو جدید رو ساختند که اونم زیر مجموعه ATLUSهه)
2-اسمه دختره در اصل Rin یا リン(اومدند 2 تا حروف اخر Catherine توی زبون ژاپنی رو به عنوام اسم این طرف انتخاب کردند:D) و توسط Aya Hirano صداگذاری شده.Vincent و دوستاش این دختر رو برای اولین بار توی همین Stray Sheep ملاقات میکنند و دختره توی همین Stray Ship به عنوان پیانیست کار میکنه.اطلاعات اومده شخصیت دختر رو به عنوان یک شخص ملایم و مطیع توصیف کرده و گفته که حظور Rin توی بازی دید جدید و متفاوتی نسبت به دو تا "Catherineای" دیگه به بازی معرفی کنه
3-به این نسخه ی قسمت جدیدی اضافه شده و در کنارش چند تا پایان جدید و Cutsence های انیمه ی و اونت های "سکسی" بیشتری اضافه شده
4-به بازی یک درجه ی سختی جدیدی اضافه شده و در کنارش راه های بیشتری برای حل پازلا به بازی اضافه کردند
5-بازی از قابلیت های انلاین پشتیبانی میکنه(نسخه ی اورجینال از این قابلیت پشتیبانی نمیکرد)
6-دلیلی که اسم این نسخه رو گذاشتند Full Body بر میگرده به اصطلاح Full-Bodied Wine که توی صنعت شراب ازش استفاده میشه.از این اصطلاح به عنوان تجربه ی غنی تر و "Erotic" تر استفاده میشه
7- پنجاه درصد ساخت بازی تا به الان تموم شده
Catherine: Full Body has new endings, episodes, anime, sexy events, and online support - Gematsu

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
من منتظر نسخه‌ی بعدی بودم ولی در کل خیلی خبر خوبی بود <:-P
بهترین بخش هم اینه که بازی واسه اولین بار روی هندهلد هم عرضه میشه...فک کنم لذت تجربش روی Vita چند برابر بشه <:-P:D امیدوارم از نظر اجرا، بهینه باشه...:x

• Like
Reactions: s.snake2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر