Multi Platform PlayerUnknown's Battlegrounds

سازنده
KRAFTON
تاریخ انتشار
December 2017
ناشر
KRAFTON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی PlayerUnknown's Battlegrounds که در سبک بتل رویال میباشد ابتدای سال جاری توسط Bluehole به صورت دسترسی زودهنگام برای استیم منتشر شد. پابجی از همان ابتدا توانست مخاطبین بسیاری را جذب خود نماید و در حال حاضر با فروش 50 میلیون نسخه ایی پنچمین بازی پرفروش تاریخ است. نسخه X1 با همکاری مایکروسافت در تاریخ 21 آذر سال 96 منتشر شد.

همچنین نسخه PS4 بازی بعد از یکسال برای PS4 تایید و در 16 آذر منتشر خواهد شد.

a02ba96e-3c45-40a8-97b5-b24e87a59eb5.jpg

Developer: PUBG Corporation
Platforms: Xbox One، PS4
Genre: Battle royale
Mode: Multiplayer
Price: 30 USD

دارندگان کنسول Xbox One باید بدانید این اثر بر روی سرویس ارزان قیمت Xbox Game Pass دردسترس میباشد

سبک بازی بدین گونه است که شما به همراه 99 بازیکن دیگر سوار بر هواپیما بر روی نقشه با مساحت 8*8 کیلومتر حرکت میکنید و در زمان مناسب باید از هواپیما خارج شده و در محل مناسب فرود بیایید و تلاش کنید تا اخرین نفر مقابل دیگر بازیکنان زنده بمانید، پابجی به دو صورت اول و سوم شخص قابل بازی میباشد. گفتنی است دسترسی بازیکنان به محیط نقشه به صورت زمانی با دایره ایی ابی رنگ که مشخص است محدود و محدود تر میشود. همچنین بازی حالت گروهی هم دارد و شما میتوانید تا 4 نفر به صورت تیمی وارد نقشه بشوید و برای بقا به مبارزه بپردازید تا انتها برنده بشوید.

لوت کردند یکی از ویزگی های مهم بازی میباشد زیرا شما در ابتدای ورود به نقشه هیچ مهماتی ندارید و باید با گشتن ساختمان ها در محیط بازی لباس، سلاح، ماشین و ... برای خود تهیه کنید. همچنین بازیکنهای کشته شده قابل لوت شدن میباشند.

در انتهای هر مسابقه با توجه به مدت زمانی که زنده مانده اید، تعداد بازیکن های که به انها اسیب زده و یا کشته اید مقدار پولی به شما داده میشود که برای خرید کیس ها قابل استفاده میباشد.

پابجی از قدرت بیشتر Xbox One X بهره میبرد و داری بافت های بهتر، رزولیشن بالاتر، HDR و موارد دیگر است. ولیکن بازی بر روی One معمولی و X به صورت 30 فریم اجرا خواهد شد که به گفته سازندگان ممکن است در اینده شاید دست خوش تغییر بشود.

وظیفه پورت نسخه Xbox One بازی ابتدا اعلام شد توسط یک استدیو اسپانیایی به نام Anticto انجام خواهد پذیرفت، اما سپس با اعلام خبر انتشار بازی توسط مایکروسافت سخن از همکاری بیشتر استدیو های فرست پارتی این کمپانی امد، از جمله همکاری Rare برای بهبود تکنیک های رندر آب، استدیو کوالیشن برای پورت بازی و ...
همچنین وظیفه پورت بازی برای PS4 بر عهده استدیو داخلی پابجی کورپ است

نقشه های قابل دردسترس بازی:
Untitled.png

ویدیو تست فریم بازی: (یوتیوب)

تاپیک اپدیت خواهد

آخرین ویرایش:

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
نمیدونم چرا بازی واسه من اجرا نمیشه ( کامل دانلود کردم)
بازی رو که اجرا میکنم لوگوی pubg میاد بعد یه دفعه بدون هیچ پیامی برمیگرده تو هوم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دیروز بازی را رو اکانت خریدم چند دست بازی کردم فهمیدم ملت جو گیر هستند چیه اخه این بازی پر از ایراد اون چیزی که تو تبلیغاشه با خودش خیلی فرق میکنه از باگ و گرافیک که بگذریم واقعا نا امید کننده است تفنگاش رو حالت اول شخص ایم نداره کلا مسخره بازیه بابا سریع فروختمش رفتم سیرن پس 3 رینبو خریدم میدونم بازیش کامل نیست و قرار یک روز درست بشه ولی تو زمان حال که این همه بازی خفن هست این واقعا مسخره بازیه ایده اش خوبه ها اما ساختار بازیش خوب نیست

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دیروز بازی را رو اکانت خریدم چند دست بازی کردم فهمیدم ملت جو گیر هستند چیه اخه این بازی پر از ایراد اون چیزی که تو تبلیغاشه با خودش خیلی فرق میکنه از باگ و گرافیک که بگذریم واقعا نا امید کننده است تفنگاش رو حالت اول شخص ایم نداره کلا مسخره بازیه بابا سریع فروختمش رفتم سیرن پس 3 رینبو خریدم میدونم بازیش کامل نیست و قرار یک روز درست بشه ولی تو زمان حال که این همه بازی خفن هست این واقعا مسخره بازیه ایده اش خوبه ها اما ساختار بازیش خوب نیست
تفنگا رو حالت اول شخص ایم ندارن ؟ یعنی چی؟ اگه منظورت red dot و 4x و... هست که خب باید پیداشون کنی.
ایراد های قبلی که گرفتی اره همچین عیب هایی داره ولی این که ایم نداره واقعا ایراد الکی هست، با اینکه منظورت رو درست نفهمیدم ولی بازی اصلا همچین عیبی که کلمه aim توش باشه نداره. و اینکه اگه شما توی بازی سریع میمیری دلیل بر بد بودن بازی نیست :). اگرم منظور ایم کردن با اون رد دات و.... هست خب روی pc با 1 کلیک راست میره روی نشونه ولی رو x1 رو نمیدونم ( همه اینا با لحن دوستانه :D ) ( البته من خودم بازی رو روی pc دارم و تا 50 ساعت اول بازی 1 دونه win هم نمیتوستم بگیرم و احتمالا شما 1بار هم توی 10 نفر آخر بازی قرار نگرفته بودین چون حسی که اون موقع این بازی میده رو حداقل من توی هیچ بازی دیگه ای تاحالا نداشتم )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
Aim داره اما چون از pcپورت شده و برای دسته ها بهینه نشده یکم مشکل داره رو حالت اول شخص باید ۲بار lt بزنی که زوم کنه توی ریلود باید x رو نگهداری گرفتن لوت هم همینطور اینها همه درست میشن بازی فوق العادست و چون هنوز تکمیل نشده نباید انتظاری ازش داشت آخه دوستان اینو متوجه باشین بازی درحال تکمیل شدن روش هم نوشته شده

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بازی حدود یک میلیون فروخته در دو روز و مایکروسافت قول داده که خودش وارد پروسه اوپتیمایز کردن بازی بشه و امیدوارم این کار رو بکنه چون استدیو سازنده اش کلا خیلی کند کار میکنه
واقعاً خوب بود برای من لذت بخش تر از پی سی بود چون اونجا تنها بودم و اونجا هم مشکلات فریم و باگ بهتره ولی کاملا وجود داره هرچند ورژن نسخه کنسولی خیلی پایینه ولی واقعاً لذت بخشه
بیشتر افت فریم هم مربوط به لابی و هواپیما و پرش با چتر هست که عملا تاثیری تو گیم پلی نداره
از جایی که گیم پلی شروع میشه فریم هم خوبه وبه جز موارد استثنایی اذیت نمیکنه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من چند دست بازی کردم برای سن من (37) سال این بازی یک بازیه وقت گیر هست که اخر هیچ نتیجه ایی نمیده اخرش که چی اصلا برنده هم بشی وقتی از اول همه کارها را باید بکنی انگار توی این مدت که وقت گذاشتی پشمک درست میکردی بهتر بوده
شما شاید وقت ازاد حیلی دارید که برید برید سالها بازی را انجام بدید من یک گیمر قدیمی هستم و این سبک بازیها به درد من نمیخوره حداقل تا زمانی که بازی درست بشه و کامل بشه دلیلی نداشت که صبر کنم سریع فروختمش و نهایت چند ماه دیگه اگر بازی خوب شد و اون ایرادها برطرف شد و خصوصا بازی کردن توش نتیجه بده خب دوباره میخرم الان الکی بیام بگم بازی قشنگ میشه ایراد برطرف میشه که چی اخه
در مورد aim هم اون دوستمون amir عزیز گفت که چیکار باید میکردم دیگه داستان سرایی omid 13 را نمیدونم دیگه چیه به هر حال
بازی سلیقه ایی هست من حال نکردم بازی که اینقدز باگ و اینقدر گرافیک پایین داره تو کتم نمیره وقتی که بخوام برای بازی بگذارم rainbow six - battlefield 1 - titanfall 2 - fifa - wwe18 - forza 3 - gta v - for honor و ... این بازیها میگذارم مگه چون 20 میلیون بازی را خریدن منم باید بخرم و الکی حال کنم باهاش ..

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من چند دست بازی کردم برای سن من (37) سال این بازی یک بازیه وقت گیر هست که اخر هیچ نتیجه ایی نمیده اخرش که چی اصلا برنده هم بشی وقتی از اول همه کارها را باید بکنی انگار توی این مدت که وقت گذاشتی پشمک درست میکردی بهتر بوده
شما شاید وقت ازاد حیلی دارید که برید برید سالها بازی را انجام بدید من یک گیمر قدیمی هستم و این سبک بازیها به درد من نمیخوره حداقل تا زمانی که بازی درست بشه و کامل بشه دلیلی نداشت که صبر کنم سریع فروختمش و نهایت چند ماه دیگه اگر بازی خوب شد و اون ایرادها برطرف شد و خصوصا بازی کردن توش نتیجه بده خب دوباره میخرم الان الکی بیام بگم بازی قشنگ میشه ایراد برطرف میشه که چی اخه
در مورد aim هم اون دوستمون amir عزیز گفت که چیکار باید میکردم دیگه داستان سرایی omid 13 را نمیدونم دیگه چیه به هر حال
بازی سلیقه ایی هست من حال نکردم بازی که اینقدز باگ و اینقدر گرافیک پایین داره تو کتم نمیره وقتی که بخوام برای بازی بگذارم rainbow six - battlefield 1 - titanfall 2 - fifa - wwe18 - forza 3 - gta v - for honor و ... این بازیها میگذارم مگه چون 20 میلیون بازی را خریدن منم باید بخرم و الکی حال کنم باهاش ..
بازی ربطی به گیمر قدیمی یا جدید بودن نداره!تو تویچ برید ببینید با چه سن و سالای بزرگتر از شمام دارن بازی میکنن و جزو تاپای دنیان با کلی بیننده!حالا سلیقه شما یا انتظارتون از بازی متفاوت بوده دلیل بر ایراد بازی نیست!
تو بحث نتیجم بازی قرار نیست تغییری کنه سبک بازی اینه که از بین فلان تعداد برنده بشی جذابیت بازیم همینه که بین کلی ادم با سبکای مختلف گیم پلی یک نفر زنده بمونه!نهایتا رنک و مدال اینا به بازی اضافه بشه وگرنه هدف بازی بحث فان بودن همون نبردس برای زنده موندن بین یه تعداد زیاد پلیر.
جدای ایرادات فنی بازی که رفع میشه قطعا ایرادای دیگه اعم از نبود نتیجه یا ربط دادن به گیمر قدیمی یا جدید بودن برمیگرده به سلیقه شما نه اشکال بازی:Dسبک بتل رویال نسبتا جدیده و PUBGیم جزو بهترینای این سبکه و مثل باقی سبکا اینم طرفدارای خاص خودشو داره.

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
ب نظرتون احترام می‌زارم هر کسی یه سلیقه ای داره ولی یجوری میگید ببری تهش چی میشه انگار تو بازی های دیگه اگه ببری مدال المپیک میندازن گردنت :D

گیم برای سرگرمیه و این بازی هم ب نظرم خیلی سرگرم کنندست و اتفاقا بردن توی این بازی بین ۱۰۰ نفر که هر کدوم یه استراتژی برای برد دارن یه حس جدیدیه که توی هر بازی نمیشه پیداش کرد..

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
منظورم را نفهمیدید میگم من سنم زیاده و نسبت به وقت و خانواده نمیرسم بازیی کنم که تفاوتی توی روند پیشرفت مثل لول یا امتیاز یا نمیدونم اپشنهایی اسلحه و ... نداشته باشه و دوباره صفر بشه قبول دارم سبک جدیده و اتفاقا ایده خوبی هم داره ولی شخصا با گرفیکش حال نمیکنم اگر نمیخواد طرفداری کنید ازش که گرفیکش محشره و ... جوری طرفدار بازی هستید که گاهی فکر میکنم دارم باز سازنده کمپانی pubg صحبت میکنم
والا اونام اینقدر تعصبی نیستند که دوستان هستندپ
بازی ایراد داره و خوشحال که فروختمش با احترام به نظر دوستان نظر خودم اهمیت بیشتری برام داره اینم اخرین پستم توی این بازی برید حال کنید و لذت ببرید

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
یک سرور اوقیانوسیه هم به بازی اضافه شده فریم ریت کلا خیلی از روزای اول بهتر شده فکر میکنم تو سرورا هم مشکلاتی بوده چون هنوز اپدیتی ندادن برا کلاینت ها ولی پرفورمنس به وضوح بهتر شده از نسبت به روزای اول
بازی واقعاً حرفه ای هست مخفی کاری، شوتینگ، سرعت، باز بودن انتخاب استراتژی به راحتی جزو پنج تا بازی برتر این نسل هست
صحنه هایی که تو مخفی کاری این بازی برام پیش اومد همیشه تو متال گیر و سری سل و گوست ریکون تام کلنسی دنبالشون میگشتم ولی با اختلاف اینجا سرتر هست

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
خب منم این بازی رو بلاخره انجام دادم اما متاسفانه زیاد خوشم نیومد. بیشترین تاثیر منفی ای که باعث شد از بازی لذت نبرم مربوط به مشکلات فنی بازی یه. افت فریم باگ، دیر لود شدن تکسچرها ، کرش کردن ( بدترینش) و ... کلا بازی اصلا برام روون نیست و البته با پینگ نه چندان خوب من ( ٢٠٠!) لگ هم تو بازی اتفاق میفته که اگه سرورها خوب نباشند عملا بهترین بازیه دنیا هم زهرمار ادم میشه!
نکته ی بعدی اما سلیقه ای اینه که تو بازی تقریبا وقت زیادی نداریم و باید هی سریع به مکان خاصی که بازی مشخص میکنه بریم. حالا برای منی که سبک بازی کردنم برای بازی ای که باید لوت کنی و بگردی اهسته و با تامله و اصلا از کاری که باید سریع انجام بدم خوشم نمیاد! درنتیجه بازی از این لحاظ زیاد تو مضیقه ام میذاره و اذیتم میکنه. من مثلا دوست دارم وقت بیشتری برای گشتن داشته باشم نه اینکه سریع وقتی یه خونه که گشتم برم توی محیط مخصوص و دوباره همینطور و همینطور! حالا اگه وسیله ی نقلیه گیر نیاری که هیچی، اواخر بازی همش باید بدوی! درنتیجه این موضوع ها درمجموع باعث شد زیاد از بازی لذت نبرم.

• Like
Reactions: trust n1

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
خب منم این بازی رو بلاخره انجام دادم اما متاسفانه زیاد خوشم نیومد. بیشترین تاثیر منفی ای که باعث شد از بازی لذت نبرم مربوط به مشکلات فنی بازی یه. افت فریم باگ، دیر لود شدن تکسچرها ، کرش کردن ( بدترینش) و ... کلا بازی اصلا برام روون نیست و البته با پینگ نه چندان خوب من ( ٢٠٠!) لگ هم تو بازی اتفاق میفته که اگه سرورها خوب نباشند عملا بهترین بازیه دنیا هم زهرمار ادم میشه!
نکته ی بعدی اما سلیقه ای اینه که تو بازی تقریبا وقت زیادی نداریم و باید هی سریع به مکان خاصی که بازی مشخص میکنه بریم. حالا برای منی که سبک بازی کردنم برای بازی ای که باید لوت کنی و بگردی اهسته و با تامله و اصلا از کاری که باید سریع انجام بدم خوشم نمیاد! درنتیجه بازی از این لحاظ زیاد تو مضیقه ام میذاره و اذیتم میکنه. من مثلا دوست دارم وقت بیشتری برای گشتن داشته باشم نه اینکه سریع وقتی یه خونه که گشتم برم توی محیط مخصوص و دوباره همینطور و همینطور! حالا اگه وسیله ی نقلیه گیر نیاری که هیچی، اواخر بازی همش باید بدوی! درنتیجه این موضوع ها درمجموع باعث شد زیاد از بازی لذت نبرم.
واقعا این مدت زمان کم گشتن توی محیطش خیلی بده
تا میای به خودت بیای و چهارتا آیتم جمع کنی میبینی دایره کوچیک کوچیک شده
درواقع تا توی بازی رفتی باید سریع فقط یه اسلحه پیدا کنی و بدوی سمت مرکز دایره وگرنه بیرون جا میمونی و داغون میشی

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر