تاریخ عرضه A Way Out مشخص شد

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
a-way-out-1497123360972_270h.jpg
A Way Out بازی جدید کارگردان Brothers: A Tale Of Two Sons که در E3 2017 معرفی شده بود، دیشب در جریان مراسم The Game Awards با نمایش جدید ترین تریلر خود، تاریخ عرضه بازی را مشخص کرد.

در تریلر ما با شخصیت های Vincent و Leo آشنا می شویم و تاریخ 23 مارچ 2018 به عنوان تاریخ عرضه در نظر گرفته شد. همچنین به خاطر ماهیت بازی که صرفا co-op یا دو نفره است، قابلیتی با عنوان “friend’s pass” معرفی شد که در آن بازیکن می تواند دوست خود را به طور مجانی به بازی دعوت کند و با هم به تجربه این عنوان بپردازند.

همچنین حرف های سازنده بازی، Josef Fares در طی مراسم جنجال آفرین شد زمانی که انتقاداتی درباره مراسم اسکار بیان کرد و مقایسه جالبی با مراسم دیشب داشت.

Read the whole post here.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
جدا از حاشیه های دیشب :)) ، این بازی به نظرم واقعا خلاقانه ـست! شاید بشه گفت یک حرکت جدید توی دنیای گیمه! دوست دارم چیزایی که دیدیم واقعا به خوبی پیاده بشه و آخر سال هم تحویل گرفته بشه!

فقط مشکلی که داره اینه من زیاد اهل آنلاین بازی کردن نیستم و کسی هم ندارم این دور و برا که آدمیزادی بشه بازی کرد! :-"
اما خوب...امیدوارم بتونم تجربه ـش کنم و تجربه ی عالیی هم بشه:D

تاریخ عرضه ـش هم... قشنگ محو میشه تو هایپ GOW :|

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,816
نام
نریمان
فقط مشکلی که داره اینه من زیاد اهل آنلاین بازی کردن نیستم و کسی هم ندارم این دور و برا که آدمیزادی بشه بازی کرد! :-"
منم از بازی خوشم اومده، فقط مشکل نفر 2 رو دارم. :D اگه خواستی با هم بگیریم. :D

• Like
Reactions: Akiba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر