Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Reza_Knight

کاربر سایت
Sep 11, 2010
3
سلام من 2 سال پیش دوبار بازی Diablo II - Lord of Destruction رو با کاراکتر Barbarian تموم کردم و دور آخر که سخت ترین مرحله بود ادامه ندادم اون موقع ویندوزم XP بود و فلدر Save رو نگه داشتم الان 7 دارم اومدم تو فلدر Save فایل های Save رو سرجاش ریختم ولی اصلن کاراکترم رو نمی شناسه! ینی باید از اول بازی کنم؟ تونشو رو دیگه ندارم! اگه کسی تجربشو داره راهنمایی کنه. ممنون

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
سلام من 2 سال پیش دوبار بازی Diablo II - Lord of Destruction رو با کاراکتر Barbarian تموم کردم و دور آخر که سخت ترین مرحله بود ادامه ندادم اون موقع ویندوزم XP بود و فلدر Save رو نگه داشتم الان 7 دارم اومدم تو فلدر Save فایل های Save رو سرجاش ریختم ولی اصلن کاراکترم رو نمی شناسه! ینی باید از اول بازی کنم؟ تونشو رو دیگه ندارم! اگه کسی تجربشو داره راهنمایی کنه. ممنون

باید همون پچی رو که قبلا باهاش بازی کردی روی همین بازی نصب کنی تا کارکتر رو بشناسه

Reza_Knight

کاربر سایت
Sep 11, 2010
3
باید همون پچی رو که قبلا باهاش بازی کردی روی همین بازی نصب کنی تا کارکتر رو بشناسه

دوست عزیز پچ همونه! جالبه فلدر Save قدمی رو Paste کردم وقتی کاراکتر جدید می سازم که همون اسم سری قبل رو داشت ارور می ده که این اسم موجوده! ولی کارکترش رو تو اون پنجره نشون نمی ده! خودمم موندم که چی کار باید کرد! ممکنه واسه تغییر نوع ویندوز از XP به 7 باشه؟!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,301
نام
مــاکــان
خب دوستانی که میخوان نسخه ریمستر تهیه کنن و از DIablo III به اینور با این سری آشنا شدن، خیلی خوب میشه این ویدئو رو ببینن که بدونن با چه چیزی طرفن.
چه چیزهایی اونو از نسخه سوم متمایز میکنه و تفاوتها چی هست.
سیستم مبارزات، پیشرفت شخصیت در نسخه دوم چطور هست و چه انتظاری از End game باید داشته باشیم.
اصلا باید سمت ریمستر DII بریم یا نه و...

• Like
Reactions: msf and Vesemir

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,301
نام
مــاکــان
واقعا خیلی خوب ریمستر شده.
اولین بار که بازیو دادم بالا گفتم آره دیگه گرافیک ارتقا دادن تا اینکه تو صفحه انتخاب کرکتر با این روبرو شدم:
گرافیک نسخه اورجینال
ol.jpg
نسخه Resurrected
j.jpg

مثل ریمسترهای خوب این روزها در حین بازی هم میتونین با زدن کلید G بین هر 2نسخه بصورت لحظه ای سوییچ کنین.
جالب اینه که حین سوییچ شدن بین 2نسخه حتی موزیک ها هم عوض میشن.
===========
از حق نگذریم بنظرم نسخه اصلیِ D2 اتمسفر تاریکتری به نمایش میزاره و در القای تم وحشت بمراتب بهتر عمل میکنه.

اما خب اصلا قابل مقایسه نیستن کیفیت بازیها، ویژگیهای اضافه شده و...
واقعا vicarious visions عالی کار کرده.
یکی از بهترین استودیوها برای ساخت ریمستر هستن، بلیزارد با خریدن اینها بازیو برده \m/

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام.

نسخه الفا این بازی رو از کجا میشه گیر آورد ؟ توی خود BN خبری از نسخه آلفا بازی نیست ؟

اگر کسی نسخه الفا رو داره لینکش رو ممنون میشم ارسال کنه.

با تشکر

یا علی...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,301
نام
مــاکــان
سلام.

نسخه الفا این بازی رو از کجا میشه گیر آورد ؟ توی خود BN خبری از نسخه آلفا بازی نیست ؟

اگر کسی نسخه الفا رو داره لینکش رو ممنون میشم ارسال کنه.

با تشکر

یا علی...
به گفتگو اضافه شدی.
دیگه کی میخواد؟ :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,301
نام
مــاکــان
این نسخه الفا یعنی چی؟ یعنی محدوده؟ یا لیک شده؟‌
منم اضافه کنید لطفا.
نسخه بتاست، یک بخشی از اون (تا act 2) قابل بازی هست.
جهت تست خوبه که ببینیم با چی طرفیم، بازی اصلی ارزش خریداری یا بازی کردن داره و...
=====
احتمالا چندوقت دیگه بتای بازی هم در دسترس قرار میگیره، تا اون موقع این جواب میده.

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
Untitled.jpg

سلام.

نسخه آلفای بازی به لطفا بچه ها قابل انجام شد. من که خیلی لذت بردم. خاطراتی دارم باهاش. بازی خیلی خوب ریمستر شده. فعلا خیلی جلو نرفتم. ولی همینش هم سرگرم کننده هستش. قابلیت سوئیچ کردن بین نسخه ها اتفاق جالبی هستش.

کلا قشنگ ریمستر شده. یعنی از تکنیک جالبی برای ریمستر کردن استفاده کردن. بیس بازی همون D2 هست و همه Enemy ها حرکت هایی رو انجام می دن که در نسخه اصلی انجام می دادند. الان فقط بهبود کیفیت پیدا کرده.

البته من به نظرم سرعت بازی کمی پایینه. واقعا سرعت بازی D3 خیلی بالا بود. من توقع دارم کمی کیفیت بافت ها باز هم بهبود پیدا کنه و قابل مقایسه با بازی های این نسل باشه.

ولی عالیه در یک کلام.

یا علی...

• Like
Reactions: m.a.t and m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر