PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
والا الان هر بازی ای راه رفتن الکی داره که فقط تایم بازی زیاد شه، متاشون هم بالای نوده:D
یعنی الان کل بازی کوجیما و راکستار همه رو فکر کنم کشیدی پایین رفت حالا یکی از بچه ها یک بحث جالبی میکرد تو تایپک AC درباره همین راه رفتنا در بازی OW و بحث فنی و علمی که پشتشه و برای حتی پر کردن زمان بازی که اتفاقا اگه همین درست استفاده باشه خیلی هم خوبه و استانداردش توصیح میداد تو هر بازی Open world چقدره

• Like
Reactions: mgs4

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
والا الان هر بازی ای راه رفتن الکی داره که فقط تایم بازی زیاد شه، متاشون هم بالای نوده:D
منظورت ایشونه؟ :-" والا ow دیگه ای این شکلی به ذهنم نرسید مگر اینکه اصلا پیگیرش نشده باشم RDR2 که همچین چیزی نداشت اگه داشت انقدر دیالوگ های بین شخصیت ها جالب بود که به چشم نمیومد همین الان بتمن دارم بازی میکنم بجز مسافتی که برای مشن طی میکنی راه رفتن الکی نداره

• Like
Reactions: mgs4

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
از همون اولین تریلر زیبایی مناظر بارزترین بخش بازی بود ، آنقدر قشنگ بود که آدم باورش نمیشد ، این محیط ها قراره قابل بازی باشن
من هنوزم باور نمیکنم اون نمایش گیم پلی رو روی PS4 ببینیم:-"
اون نمایش معرفی هم که خیلی رویایی بود بعضی جاهاش:D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دیوونه این بازیم
طبق گفته سازندگان بازی وزش باد میان درختان رل خیلی مهمی داره تو این بازی..
همون اول تریلر گیم پلی برخورد باد به صورتم رو حس میکردم

• Like
Reactions: voldmort

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
شخصا یکی از چیزایی که بیشتر از همه منتظرشم، اون تکنولوژی مربوط به خون دشمناست که یکی دو سال پیش توی مصاحبه در موردش گفته بودن...اینکه هر قطره خونی که از بدن دشمنا خارج میشه و توی محیط پخش میشه بصورت ریل تایم رندر میشه...الان جزئیاتش یادم نیست ولی خیلی تکنولوژی خفنی بنظر میرسید.

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
983
نام
Esmaiel
شخصا یکی از چیزایی که بیشتر از همه منتظرشم، اون تکنولوژی مربوط به خون دشمناست که یکی دو سال پیش توی مصاحبه در موردش گفته بودن...اینکه هر قطره خونی که از بدن دشمنا خارج میشه و توی محیط پخش میشه بصورت ریل تایم رندر میشه...الان جزئیاتش یادم نیست ولی خیلی تکنولوژی خفنی بنظر میرسید.

تو بحث انجین SP سر همون inFAMOUS Second Son هم کارهای بزرگی انجام داده بود . ک خب حالا می بینیم واقعا ب تکامل رسوندنش . از چرخه شب و روز و آب و هوای ریل تایم بگیر تا خیلی فیچر های دیگه ک اضافه کردن و حالا با یه تکنولوژی تموم عیار طرفیم

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
433
نام
Fazel
اتفاقا همین دیشب داشتم گیمپلی رو نگاه میکردم هر بار میرسه به اسب سواری تو گندم زار(گندمه چیه :D) تا برسه به جنگل با اون موسیقی من سه بار میمیرمو زنده میشم:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر