PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
عججججب طرف هنوز اسم اینفمس ها رو هم نشنیده اومده نظر میده در مورد ساکرپانچ عزیز.اسم خودشم حتما گیمر گذاشته. میگن شهر خلوت میشه قورباغه هفتیرکش میشه همینه ها :))
=))گفتم اسلای کوپر نه اینفیمس استاد:))

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
منم بیصرانه منتظر یه نمایش خفن از این بازیم واقعا عالیه یکی از بهترین وقایع تاریخی رو هدف گرفته
امیدوارم خشونت بازی به حدی باشه با شمشیر واقعا حس سامورایی بده و گیم پلی ترکیبی از قدرت سامورایی و سرعت و چالاکی نینجاها باشه. شخصیت اصلی هم شبیه جومونگه دوسش دارم:D طراحی هنری بازیم تا اینجا دست کمی از شاهکار نداره.
دمه ساکرپانچ و استودیای سونی گرم که انقدر جاه طلبانه میرن سراغ پروژه های به این عظمت =D>

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
اسم شخصیت بازی JIN SAKAI هست و رزمی کار ژاپنی هست.او از پیشگامان و نخبه های مکتب و روش مبارزه ای به نام ( راه و روش شبح ) هست
مشخصا سیستم نبرد بازی پیچیده هست و از تریلر هم مشخص بود،جین صبر کرد تا حریف شمشیرو از غلاف بکشه و بعد به زیبای کارشو ساخت.سیستم مبارزه به نظر میرسه شامل جاخالی دادن ها ، حایل کردن موانع و سپر ها در حین حمله ها و ضربات به صورت جارویی ( sWIPE ) باشه
اسم شخصیت زنی که تو تریلر میبینیم MASAKO هست.در بازی شاهد تعامل هوشمندانه این 2 شخصیت بودیم که در مرحله معبد اول جین یکی از دشمنان رو از پا در میاره و بعد ماساکو با تیر کمون میزنه اون یکی رو.اما حرکت عجیب و داینامیکی در اواخر نمایش اتفاق افتاد و این دو نفر با هم مبارزه کردن که معلوم نیست ایا تعاملات ما برو روی بازی و افراد اثر گزار هستن یا خیر.

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
من هنوز تو شوک این ارت استایل خفن بازیم.عجب نورپردازی خفنی داشت جوری که حس میکنی بر و بچ ساکرپانچ دارن ترولت میکنن نواختن فلوت خیلی خیلی عالی بود جایی که روی تپست و نور خورشید میتاپه از طلوع دم صبح اینجا هم واقعی تربود :D درخت قرمز جداشدن برگاش مبارزات به معنای واقعی سامورایی بدون جنگولک بازی استفاده از طناب وجود مخفی کاری و قطع عضو و خونریزی سیستم مارک کردن دشمن و داشتن صبر و حوصله برای حمله و دفاع.اکزکیوشن های خفن
چی میخوایم دیگه؟این خود اصل جنسه

pulk_untitled.jpg

nn40_1.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
عالی بود نمایش بازی
محیط بازی شگفت انگیز بود ! به شدت زیبا و چشم‌نواز
مبارزات خیلی خوب بود، خشونت خوب و حتی قطع عضو هم مشاهده شد. سیستم Parry کردنش خیلی جالب بود. مبارزات با شصخیت‌های باس‌طور قطعا اپیک و جذاب خواهد بود
عجب گرافیک و انیمیشنی داشت. انحصاری‌های سونی همگی بنچمارکن

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
عجب چیزی بود نمایشش:x
فضاسازی بی نظیر... یعنی کل بازی یه طرف فضاسازیش یه طرف دیگه... گیم پلی بازی بی نظیر بود دقیقا بهترین چیزی که میشد از یه مبارزه ی سامورایی انتظار داشت... اصلا صحنه های آهسته و فروکردن شمشیر تو بدن حریف بی نهایت لذت بخش بود>:)
فقط خداکنه 2019 بازی بیاد که صبر هست اما کم است:D

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
فضاسازی بینظیره چه طراحی هنری شگفت انگیزی اون بالای تپه آدم دوست داره وایسه همینجوری به دنیای زنده بازی نگاه کنه و لذت ببره مبارزات سنگین بازیم خیلی خوشم اومد واقعا از اونچیزی که فکرشو میکردم عالی تر بود واسه من که این نمایش یه پا سورپرایز بود تغییر فیس شخصیت اصلیم بشدت استقبال میشه بیشتر شبیه ژاپنی ها شده شخصیت جدی تری هم هست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
این شخصیت اصلی هنوز یه چیزی کم داره! یه زخمی...یه نشونه خاصی...یه چیزی تو طراحیش کمه! :D
لباس سخته که بگم لباس خاص مثل نینجا گایدن،چون به نظرم RPGطور باشه! یعنی سلاح و لباس و ... زیاد تو بازی باشه! :D

نمیدونم چی...ولی یه چیزی! این قیافه خیلی ساده ـست برای شخصیت اصلی و Icon شدن! :D زخم خوبه،چون اونجوری قیافه ی کاملا ژاپنیش مشکلی نیست :D (الانم نیست،ولی ...شرقی ها مثل همن:)) :-" )

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
صبح موقعی که اولین نمایش تلو رو دیدم گفتم این بهترین چیزیه که امکان اجراش روی سخت افزارای نسل حاضر هست . بعدش که این بازی و نشون دادن کاملا نظرم برگشت . زیبا ترین چیزی بود که تا حالا توی صنعت گیم دیدم . عجیب خوب بود. اون دوئل و مبارزاتشم که دیگه نگم . اسب سواری توی اون دشت ... حتی از بهترین تصوراتی که دربارش کرده بودم هم فراتر بود .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
هیچ میدونستید که معنی Ghost of Tsushima به فارسی دری میشه خفن؟میشه ناموسی؟میشه خیلی اخرشی بابا؟میدونستید؟؟؟؟:D
بگیم محشر در حقش جفا کردیم!
گرافیک هنری و بصری و طراحی محیط و اتمسفر بی نظیر و استثنایی
موسیقیش خوراک روح و روانه ادمه>:D<
از امروز شروع میکنم واسش پول جمع کردن چون تا ریلیز شه با این اوضاع مملکت قیمتش میشه 1 میلیون:D:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر