The Evil Within 2 | PC

The-Evil-Within-2-712x445.jpg

سازنده : Tango Gameworks
ناشر : Bethesda Softworks
سبک : Survival horror
پلتفورم : PlayStation 4 ,PlayStation 3 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : Oct 13, 2017

توضیحات :

Preload_times.png

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات The Evil Within 2 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا
صفحه بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

Minimum
  • (OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions
  • CPU: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 or better
  • 8 GB RAM, 40GB free HDD space
  • GPU: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7970 3GB or better
Recommended
  • (OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions
  • CPU: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X or better
  • 16 GB RAM, 40GB free HDD space
  • GPU: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD RX 480 8GB or better

آخرین ویرایش:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
4 ساعت و نیمه هنوز تو چپتر 3 هستم و سباستین نصف آپگریداش انجام شده :D به جرئت میشه گفت از نسخه ی اولش بهتره. محیط وسیعتر, گیم پلی معقول تر, صداگذاری بی نظیر...
تا به اینجای کار حتی عملکرد و فریم دهی بازی هم از نسخه ی قبل بهتر بوده. هر شب یازده به بعد تو خونه تاریک و هندزفری میرم سراغش.. بسی لذت بخشه این بازی. امیدوارم بقیه ی چپتر ها هم همینطور باشن.\m/

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
خب بازی رو تموم کردم. همونطور که گفتم نسبت به نسخه ی قبلش پیشرفت چشمگیری داشت. ترسناک بود ولی افراطی در ترسوندن مخاطب نداشت. به قول آلفرد هیچکاک پدر ژانر ترس در سینما : انتظار برای ترسیدن از چیزی از خود آن چیز ترسناک تر است و این یعنی تعلیق. نسخه ی دوم این بازی تعلیق بیشتری نسبت به نسخه ی اول داشت. این بازی اکشنش تقریبأ مشابه نسخه ی اول بود ولی خب فکر کنم همه موافقند که بهینه سازی این نسخه به مراتب از شماره یک بهتر بود. درست مثل نسخه ی 1 وقتی به اواخر بازی نزدیک می شدیم از میزان ملموس بودن داستان کمتر میشد و قصه به سمت غیرمنطقی شدن پیش می رفت.
در مکالمه ای که سباستین با اون دختر آسیایی عضو موبیوس داره مشاهده می کنیم که سازنده ی بازی بیشتر از اینکه بخواد جواب سوالات رو بده اتفاقات رو با جمله ای مثل این توجیح میکنه که گفت : هیچ توضیح قابل قبولی برای اتفاقاتی که اینجا میوفته وجود نداره.
این به من مخاطب این احساس رو میده که اتفاقات بازی عمدتأ بر مبنای یک بی قاعدگی بنا شدن. مثلأ یک پلات هل شدید بازی که امیدوارم درنسخه ی سوم بهش پاسخ داده بشه اینه که چرا افرادسازمان موبیوس پاسخ قانع کننده ای به سوال سباستین که ازشون میپرسه به همین سادگی عضو چنین سازمان جنایتکاری شدید نمیده.
اینکه سباستین بیمار روانیه رو قبول دارید؟ اگر نه این حجم از توهم برای یک فرد چطور قابل توجیح هست؟ در بازی سباستین میگه من غرق در توهماتم هستم. ولی برای گفتن توهم از کلمه ی hallucination استفاده میکنه. در ادبیات به توهم عادی میگن illusion ولی به یک توهم خیلی شدید میگن hallucination .. در نتیجه سباستین نه تنها دچار وهم شدید هست بلکه اون توهم رو زندگی میکنه یعنی دچار کابوسیه که اسیرش شده. با اینکه توضیحات کم و بیش تو نسخه ی اول و دوم در این رابطه بود ولی هنوز به قدر کافی قانع کننده نبود. سیستمی که ازش به عنوان TheStem یاد میشه فکر همه رو میخواد به هم مرتبط کنه یعنی n نفر آدم دارای یک تفکر واحد بشن. سباستین کسیه که مامور میشه تا بدون تاثیر پذیری از محیط stem به core یا ریشه ی اون که دخترش هست برسه. ولی خود شخص سباستین جدا از محیط استم تحت تاثیر توهمات روانیه خودش هست که خب به استادی هرچه تمام تر در اپیزود چهاردهم یاد میگیره مقابل ترس خودش قرار بگیره و دست از فرار کردن برداره..

سیستم کاور گیری بازی فاجعه بود. موسیقی متن و صداگذاریش بی نظیر بود. گیم پلی نسبت به قبل پیشرفت داشت. سیستم کرفتینگ در محیط باز ایده ی خوبی بود. اون تیرو کمان دود زا تقریبأ اصلأ استفاده نشد تو بازی. مکالمات سباستین با پرستار بسیار دقیق و عالی بود. شخصیت پردازی کارکتر های فرعی خیلی خوب بود.

اویل ویتن رو دوست دارم. 70 درصد تلاش میکنه موقعیت رو طبیعی و واقعی جلوه بده . مسائل روانشناسی و فلسفی کنار عناصر ترسناک هیجان بازی رو بیشتر کردن. دو تا دست نوشته ی فوق العاده تو محیط گیم پلی هست اگر دقت کرده باشید یکیش مربوط به گزارش پزشکی ازمایش هست که میگه مرحله ی نهایی دگردیسی موجودات حالتیه که احساس میکنن توسط یک نیروی خارجی دنبال و کنترل میشن.. تفسیر این جمله با خودتون. مذهب بار دیگر راهش رو به داستان بازی باز کرد. تقریبأ بهم ثابت شده که میکامی دست بردار این مسئله نیست.
دست نوشته ی دیگه ی بازی که نظرمو جلب کرد تو مراحل نهایی بازی در محیطی که تاریک هست پیدا میشه درباره ی رابطه ی الکترون ها و اتم های یک سلول و مفهوم آزادی صحبت میکنه.

دوستانی که شروع نکردن پیشنهاد میکنم به دقت و با آرامش evil within رو بازی کنید.

در کل نمره ی بازی 8 از 10

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
خب بازی رو تموم کردم. همونطور که گفتم نسبت به نسخه ی قبلش پیشرفت چشمگیری داشت. ترسناک بود ولی افراطی در ترسوندن مخاطب نداشت. به قول آلفرد هیچکاک پدر ژانر ترس در سینما : انتظار برای ترسیدن از چیزی از خود آن چیز ترسناک تر است و این یعنی تعلیق. نسخه ی دوم این بازی تعلیق بیشتری نسبت به نسخه ی اول داشت. این بازی اکشنش تقریبأ مشابه نسخه ی اول بود ولی خب فکر کنم همه موافقند که بهینه سازی این نسخه به مراتب از شماره یک بهتر بود. درست مثل نسخه ی 1 وقتی به اواخر بازی نزدیک می شدیم از میزان ملموس بودن داستان کمتر میشد و قصه به سمت غیرمنطقی شدن پیش می رفت.
من هر دو نسخه را اخیرأ بازی کردم
به نظر من نسخه اول از لحاظ اتمسفر و درجه سختی و درجه ترس به مراتب از نسخه دوم جلوتر بود
نسخه دوم از لحاظ پرفورمنس و بهینه سازی بهتر بود ولیکن از لحاظ درجه سختی هم بسیار آسانتر بود. .. مشکل دیگه ای هم که نسخه دوم داشت این بود که تنوع محیط کم بود و مخصوصا در اواخر بازی خیلی یکنواخت و خسته کننده میشد
در مجموع بخوام نظر بدم من نسخه اول رو بیشتر پسندیدم ولی حیف که پورت بازی بد بود و پرفورمنس جالبی نداشت.
نمره من به هر دو بازی :
نسخه اول : 8 از 10
نسخه دوم : 7 از 10

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من هر دو نسخه را اخیرأ بازی کردم
به نظر من نسخه اول از لحاظ اتمسفر و درجه سختی و درجه ترس به مراتب از نسخه دوم جلوتر بود
نسخه دوم از لحاظ پرفورمنس و بهینه سازی بهتر بود ولیکن از لحاظ درجه سختی هم بسیار آسانتر بود. .. مشکل دیگه ای هم که نسخه دوم داشت این بود که تنوع محیط کم بود و مخصوصا در اواخر بازی خیلی یکنواخت و خسته کننده میشد
در مجموع بخوام نظر بدم من نسخه اول رو بیشتر پسندیدم ولی حیف که پورت بازی بد بود و پرفورمنس جالبی نداشت.
نمره من به هر دو بازی :
نسخه اول : 8 از 10
نسخه دوم : 7 از 10
موافقم نسخه اول یک چیز دیگه بود . جهان باز شدن نسخه دو و محیط های باز آن از ترسش خیلی کم کرده بودند

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
با توجه به پایان بازی شماره سه هم داره ؟؟؟ مثلا نجات مایرا ...
خبری جدیدا منتشر شده ؟؟
ادامه که داره همون قسمت یک اگه بازی کرده باشی متوجه میشی تو نسخه ۲ اشاره ای بهش نکرد فکر نکنم اصلا ربطی بهمم داشته باشن حداقل نه آنچنان .بنظرم نسخه ۳ ادامه داستان ۳.ولی مطمئنا نسخه بعدی میره برای نسل بعدی

• Like
Reactions: reza3533 and kamyy

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
یک هم رفتم ... منظورت اینه داستان شماره ها جدا هم هستش !!!!؟
اگه یاد باشه تو پایان نسخه یک میبینیم که روویک ذهن اون پسر دیونه که اسمشو یادم نیتسخیر میکنه و از طریق اون تو سکانس پایانی از تیمارستان خارج میشه.که تو نسخه ۳ فکر کنم ادامه ۱ باشه.اره نسخه یک و دو داستانشون تقریبا جداس حالا جز کاراکترها...

• Like
Reactions: kamyy and reza3533

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
اگه یاد باشه تو پایان نسخه یک میبینیم که روویک ذهن اون پسر دیونه که اسمشو یادم نیتسخیر میکنه و از طریق اون تو سکانس پایانی از تیمارستان خارج میشه.که تو نسخه ۳ فکر کنم ادامه ۱ باشه.اره نسخه یک و دو داستانشون تقریبا جداس حالا جز کاراکترها...
دقیقا ... خیلی دوست دارم ببینم ادامه ش چی میشه
البته توی نسخه دوم هم یجور عجیب تموم میشه
وقتی دستگاه استم (که کلی هم تار عنکبوت گرفته) خودبخود روشن میشه.. شایدم کار روویک بوده، نمیشه گفت ولی اگه این شروع بکار کردن استم رو ربط بدن به روویک خیلی باحال میشه از نظر من :D یه چیز دیگه هم که خواستم بگم اینکه توی نسخه دوم دیگه هیچ اشاره ای از جوزف نشد، کیدمن فقط گفت که زنده ست. امیدوارم توی نسخه بعدی حضور داشته باشه

من خودم وقتی میکامی گفت که توی E3 حضور داره خیلی امید داشتم که نسخه سوم این مجموعه رو معرفی کنه، ولی خب نشد. بجاش یچز دیگه معرفی کرد :D
پ.ن: این بانوی توی نسخه دوم این بازی (که ممکن هم هست بعضیا بهش برنخورده باشن چون فکر کنم جاهای خاصی باید میرفتی) و لا لا لا میخوند ، خوب منو ترسوند :D کاش حضور فعال تری داشت توی داستان، بنظرم بهترین آنتاگونیست این نسخه دومی بود :D
3300835-gameplay_evilwithinstealth_20171011site.jpg

• Like
Reactions: porfesor and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
شماره دو ادامه یک هست و در چند جا به اون تیمارستانه شماره یک اشاره می شه حتی اول شماره دو سباستین می گه بعد از حوادث شماره یک منو پیش روانکاو فرستادن و حرفامو باور نمی کردن

• Like
Reactions: porfesor

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی برای بار دوم ولی اینبار با زیرنویس فارسی تمام کردم . جدای از گرافیک پایین ( نسبت به بازی های شاخ نسل هشت) و جهان باز شدنش که رو مخ بود خیلی عالی بود و چسبید . ( نسبت به شماره یک آسان تر بود روی هم رفته)
بازی در سکوت خبری هست . بی خیالش شدن یا قراره شماره سه هم بسازند ؟؟؟ ( من که خبری ندیدم)
بازی با زیرنویس فارسی امتحان کنید خیلی عالی هست .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بازی برای بار دوم ولی اینبار با زیرنویس فارسی تمام کردم . جدای از گرافیک پایین ( نسبت به بازی های شاخ نسل هشت) و جهان باز شدنش که رو مخ بود خیلی عالی بود و چسبید . ( نسبت به شماره یک آسان تر بود روی هم رفته)
بازی در سکوت خبری هست . بی خیالش شدن یا قراره شماره سه هم بسازند ؟؟؟ ( من که خبری ندیدم)
بازی با زیرنویس فارسی امتحان کنید خیلی عالی هست .
سلام داداش زیرنویسش از کجا گرفتی؟ رایگانه؟

• Like
Reactions: kamyy

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
در مکالمه ای که سباستین با اون دختر آسیایی عضو موبیوس داره مشاهده می کنیم که سازنده ی بازی بیشتر از اینکه بخواد جواب سوالات رو بده اتفاقات رو با جمله ای مثل این توجیح میکنه که گفت : هیچ توضیح قابل قبولی برای اتفاقاتی که اینجا میوفته وجود نداره.
این به من مخاطب این احساس رو میده که اتفاقات بازی عمدتأ بر مبنای یک بی قاعدگی بنا شدن. مثلأ یک پلات هل شدید بازی که امیدوارم درنسخه ی سوم بهش پاسخ داده بشه اینه که چرا افرادسازمان موبیوس پاسخ قانع کننده ای به سوال سباستین که ازشون میپرسه به همین سادگی عضو چنین سازمان جنایتکاری شدید نمیده.
اینکه سباستین بیمار روانیه رو قبول دارید؟ اگر نه این حجم از توهم برای یک فرد چطور قابل توجیح هست؟ در بازی سباستین میگه من غرق در توهماتم هستم. ولی برای گفتن توهم از کلمه ی hallucination استفاده میکنه. در ادبیات به توهم عادی میگن illusion ولی به یک توهم خیلی شدید میگن hallucination .. در نتیجه سباستین نه تنها دچار وهم شدید هست بلکه اون توهم رو زندگی میکنه یعنی دچار کابوسیه که اسیرش شده. با اینکه توضیحات کم و بیش تو نسخه ی اول و دوم در این رابطه بود ولی هنوز به قدر کافی قانع کننده نبود. سیستمی که ازش به عنوان TheStem یاد میشه فکر همه رو میخواد به هم مرتبط کنه یعنی n نفر آدم دارای یک تفکر واحد بشن. سباستین کسیه که مامور میشه تا بدون تاثیر پذیری از محیط stem به core یا ریشه ی اون که دخترش هست برسه. ولی خود شخص سباستین جدا از محیط استم تحت تاثیر توهمات روانیه خودش هست که خب به استادی هرچه تمام تر در اپیزود چهاردهم یاد میگیره مقابل ترس خودش قرار بگیره و دست از فرار کردن برداره..

سیستم کاور گیری بازی فاجعه بود. موسیقی متن و صداگذاریش بی نظیر بود. گیم پلی نسبت به قبل پیشرفت داشت. سیستم کرفتینگ در محیط باز ایده ی خوبی بود. اون تیرو کمان دود زا تقریبأ اصلأ استفاده نشد تو بازی. مکالمات سباستین با پرستار بسیار دقیق و عالی بود. شخصیت پردازی کارکتر های فرعی خیلی خوب بود.

اویل ویتن رو دوست دارم. 70 درصد تلاش میکنه موقعیت رو طبیعی و واقعی جلوه بده . مسائل روانشناسی و فلسفی کنار عناصر ترسناک هیجان بازی رو بیشتر کردن. دو تا دست نوشته ی فوق العاده تو محیط گیم پلی هست اگر دقت کرده باشید یکیش مربوط به گزارش پزشکی ازمایش هست که میگه مرحله ی نهایی دگردیسی موجودات حالتیه که احساس میکنن توسط یک نیروی خارجی دنبال و کنترل میشن.. تفسیر این جمله با خودتون. مذهب بار دیگر راهش رو به داستان بازی باز کرد. تقریبأ بهم ثابت شده که میکامی دست بردار این مسئله نیست.
دست نوشته ی دیگه ی بازی که نظرمو جلب کرد تو مراحل نهایی بازی در محیطی که تاریک هست پیدا میشه درباره ی رابطه ی الکترون ها و اتم های یک سلول و مفهوم آزادی صحبت میکنه.

دوستانی که شروع نکردن پیشنهاد میکنم به دقت و با آرامش evil within رو بازی کنید.

در کل نمره ی بازی 8 از 10

ممنون بابت توضیحاتت!ان دست نوشته ها را دقت نکردم.ممنون که اشاره کردی

اره این مسئله مذهب را از رزیدنت اویل 4 شروع کرد.جالب هست که حتی یکی از شخصیت های بازی یعنی فادر تئودور هم مذهبی هست. یک جورایی جهان بینی میکامی این بحث علم و مذهب و سوء استفاده ازشون و خرابکاری هست.

راستی نظرت راجع به پایان بازی و ان چپتر 16 و 17 چیه؟خار کارگردانی بود انصافا و ان موسیقی making your way home

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر