یه سوال خاص درباره ریختن دیتای بازی در هارد

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
سلام. بازی Assassin's Creed Rogue رو خریدم ولی هربار می خوام روی هارد نصبش کنم دقیقا سر 9% ارور میده. رفتم پیش مغازه دار یه دی وی دی دیگه بهم داد، اونم باز دقیقا همین مشکل رو داره و سر 9% ارور میده. تنها راه بازی کردنش اینه که باید با خود دی وی دی (نه از روی هارد) بازی کنم، که خوشم نمیاد.
حالا یه سوال داشتم اینکه من چون دی وی دی رایتر ندارم خواستم ببینم میشه دیتای بازی رو از اینترنت دانلود کنم و یه جوری انتقال بدم به هارد اکسترنال که انگار از طریق Xbox بازی رو روی هارد نصب کردم؟ منظورم اینه که (با توجه به اینکه دستگام جیتگ نیس) راهی هست که بازی رو از طریق کامپیوتر بریزم تو هارد و بزنم به Xbox و بازی کنم در حالیکه دی وی دی بازی هم توی دستگاهه.
خلاصه حرفم اینه که به جای اینکه دی وی دی بازی رو از طریق Xbox بریزم رو هارد، دانلودش کنم و از طریق کامپیوتر بریزم تو هارد و باتوجه به اینکه دی وی دی توی دستگاهه، هارد رو وصل کنم به Xbox و بازی کنم؟

یه سوال دیگه داشتم اینکه بازی Resident Evil: Revelations 2 رو خریدم و این بازی گذینه Install رو نداره! یعنی دکمه X رو که می زنی که بازی رو روی هارد نصب کنی، فقط گذینه Play هست و گذینه Install واسه ریختن بازی روی هارد نیست! خواستم ببینم علتش چیه؟! چون تا حالا بازی ندیده بودم که اینطور باشه.

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
دیسک رو به صورت برنرمکس رایت کنید
منم همین مشکل رو دارم تو بازی پیس ۱۸ ولی با این تفاوت که با دیسک هم تو لود اول گیر می کنه
همین دیسک پیس ۱۸ رو به روش برنرمکس رایت کنم ؟
نمی شه دیتاش رو دانلود کرنم بریزم روی ایکس باکس و دیسک هم توی دستگاه باشه ؟
کنسول مت جیتگ نیست

mostafa26

کاربر سایت
Nov 3, 2018
5
سلام دوستان
من بازی های 2دیسکه مثل bioshock یا مجموعه call of duty رودانلود کردم
با برنامه iso2god هم به فرمت قابل نصب تبدیلشون کردم
اما چون 2 دیسکه هستن نمیدونم چطوری باید از طریق هارد انتقال بدم دیسک دوم رو
دیسک اول رو کپی میکنم تو هارد اما برای اجرا نیازبه دیسک دومه
لطفا راهنمایی کنید
این توضیح رو بدم که دیسک فیزیکی در کار.از هارد به کنسول جی تگ