اعلام بازخور بهبود PingTime

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
داداش اینا رو بی خیال ما هنوز تو قدم اول موندیم وقتی حجم ندارم هنوز نمیتونم بازی رو دانلود کنم پینگ و NAT تو بخش دوم اهمیت هستش
دوست عزیز شما ول کن نیستید هاا.الان خداییش دانلود در حد رایگان هستش دیگه.با ۲ تومن از ایرانسل میتونی ۶۰ گیگ دانلود کنی و یا اینکه میتونی بسته یکفته شبانه ۱ بامداد تا ۱۱ صبح رو فعال کنی اونم فقط با ۱۴ تومن و کل مصرف یه سالت رو دانلود کنی.خواهشا دیگه تو این تاپیک بحث حجم رو ادامه نده چون اصلا به موضوع تاپیک ربط نداره

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
دوست عزیز شما ول کن نیستید هاا.الان خداییش دانلود در حد رایگان هستش دیگه.با ۲ تومن از ایرانسل میتونی ۶۰ گیگ دانلود کنی و یا اینکه میتونی بسته یکفته شبانه ۱ بامداد تا ۱۱ صبح رو فعال کنی اونم فقط با ۱۴ تومن و کل مصرف یه سالت رو دانلود کنی.خواهشا دیگه تو این تاپیک بحث حجم رو ادامه نده چون اصلا به موضوع تاپیک ربط نداره

اولا اینجا فروم هستش و شما حق نداری تصمیم بگیری کی چه پستی بده.
دوما اگر زحمتت نیست کد دستوری این بسته های سوپر ویژه ایرانسل رو لطف کنید بذارید. البته اگر شبانه اش آنتن بده بشه دانلود کرد. :|

• Like
Reactions: VEGETAR

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
الان یکی از مسائلی که خیلی ها رو (مخصوصا کنسولی ها) رو اذیت میکنه این قضیه NAT هست. شما که مشخصه اطلاعات فنی هم دارید در هیچ یکی از پست هاتون به این مورد اشاره نکردید در صورتی که خیلی این مشکل شایعه و همه رو اذیت میکنه. با هیچ کدوم از اپراتور های موبایل که نمیشه. الان با این TD-LTE ها هم که این همه تبلیغ میکنن نمیشه بازی هایی مثل FIFA یا Rainbow ( و به طور کلی همه بازی های UBISOFT) انجام داد به خاطر strict NAT. این رو باید چکار کنیم؟ انگار این قضیه رو از قصد ignore میکنید

موضوع NAT که ما بهش میگیم CGNAT موضوع انکار کردنی نیست و یک تکنیک مدیریت جهت شبکه های OverIP بزرگ هست.

ببینید هر اپراتور برای اینکه به شما سرویس بده یا باید به شما Valid IP بده یا هر چند نفر رو به یک ValidIP اصطلاحاً NAT کنه.

الان مدتهاست که IPV4 تقریباً تمام شده و برای خرید و استفاده اش بازار سیاه وجود داره، به همین دلیل شرکتها برای مدیریت هزینها و البته بعضی بهبود های امنیتی اقدام به استفاده از CGNAT میکنن.

بر خلاف Gamer ها معمولاً دانلودر ها از CGNAT خیلی استقبال میکنند و در عین حال هم ما میبینیم که مشکلات امنیتی کمتری برای کاربران NAT شده پیش میاد و از همه جالبتر شکایت کم یا تموم شدن ناگهانی حجم هم خیلی کمتر شده. علتش هم اینه که بسیاری از IP هایی که در شبکه ابنترنت وجود داره در طول روز و ماه و سال توسط هکرها و سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی مختلف بدون اینکه شخص بفهمه در حال اسکن یا تحت حمله هستند. و وقتی یک نفر یک حمله به سمت IP شما انجام میده سیستمهای محاسبه حجم نمیتونن تشخیص بدن که این ترافیک ناخواسته بوده و اونو به پای ترافیک دریافتی شما میگذارن!! اما وقتی پشت NAT باشید دیگه این اتفاق براتون نمیوفته.

با این اوصاف با توجه به فیدبکهای گیمرها حداقل در 2-3 تا از شرکتهایی که من از نزدیک میشناسم (آسیاتک، شاتل و پارس آنلاین) و از تکنیک CGNAT استفاده میکنند، سازوکار غیر فعال کردن CGNAT هم وجود داره و کافیه شما زنگ بزنید به مرکز تماسشون و بخواید که براتون این ویژگی رو غیر فعال کنن.
به این ترتیب مثل گذشته شما ValidIP دریافت میکنید.

البته تا جایی که میدونم تو شبکه موبایل بنا به دلایل پیچیده تری امکان حذف NAT وجود نداره.

vsg24

کاربر سایت
Jun 10, 2013
109
موضوع NAT که ما بهش میگیم CGNAT موضوع انکار کردنی نیست و یک تکنیک مدیریت جهت شبکه های OverIP بزرگ هست.

ببینید هر اپراتور برای اینکه به شما سرویس بده یا باید به شما Valid IP بده یا هر چند نفر رو به یک ValidIP اصطلاحاً NAT کنه.

الان مدتهاست که IPV4 تقریباً تمام شده و برای خرید و استفاده اش بازار سیاه وجود داره، به همین دلیل شرکتها برای مدیریت هزینها و البته بعضی بهبود های امنیتی اقدام به استفاده از CGNAT میکنن.

بر خلاف Gamer ها معمولاً دانلودر ها از CGNAT خیلی استقبال میکنند و در عین حال هم ما میبینیم که مشکلات امنیتی کمتری برای کاربران NAT شده پیش میاد و از همه جالبتر شکایت کم یا تموم شدن ناگهانی حجم هم خیلی کمتر شده. علتش هم اینه که بسیاری از IP هایی که در شبکه ابنترنت وجود داره در طول روز و ماه و سال توسط هکرها و سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی مختلف بدون اینکه شخص بفهمه در حال اسکن یا تحت حمله هستند. و وقتی یک نفر یک حمله به سمت IP شما انجام میده سیستمهای محاسبه حجم نمیتونن تشخیص بدن که این ترافیک ناخواسته بوده و اونو به پای ترافیک دریافتی شما میگذارن!! اما وقتی پشت NAT باشید دیگه این اتفاق براتون نمیوفته.

با این اوصاف با توجه به فیدبکهای گیمرها حداقل در 2-3 تا از شرکتهایی که من از نزدیک میشناسم (آسیاتک، شاتل و پارس آنلاین) و از تکنیک CGNAT استفاده میکنند، سازوکار غیر فعال کردن CGNAT هم وجود داره و کافیه شما زنگ بزنید به مرکز تماسشون و بخواید که براتون این ویژگی رو غیر فعال کنن.
به این ترتیب مثل گذشته شما ValidIP دریافت میکنید.

البته تا جایی که میدونم تو شبکه موبایل بنا به دلایل پیچیده تری امکان حذف NAT وجود نداره.
من با LTE رایتل IPv6 دریافت کردم ولی فکر میکنم هنوز هم پشت NAT هست که البته به نظرم برای IPv6 نباید انجام بشه.

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
خدا رو شکر چند روزی میشه پینگ شاتل واسه من درست شده
ut4k_capture.png
mhlb_capture.png

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک
خب چند روزیه پینگ مخابرات برام مثل قبل شده ... الان پینگ Overwatch رو 110 هستش.
فقط یه چیزی که نظرم رو جلب کرد نوسانات RTT یا جیتر هستش ... الان یکم بیشتر شده.

پینگ سرور اروپای Overwatch :
rwsl_capture1.jpg

پینگ سرور های مجازی گوگل:
xay9_capture2.jpg

sgb1_capture3.jpg

ash.navid

کاربر سایت
Jun 21, 2013
159
واسه من هم به مدت یک روز اورواچ خوب شده بود الان برگشت به همون حالت قبلی یعنی قابل درست شدن هست ولی...

Attachments

• tracert 3.png
    tracert 3.png
    65.6 KB · مشاهده: 28
  • Like
Reactions: Sony+

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
فقط اومدم اطلاع بدم که وضعیت ذره ای تغییر نکرده و پینگ همچنان داغونه.منم یه ماهی میشه بازی رو گذاشتم کنار.دست مسعولین هم درد نکنه.اینا با این همه استعداد فکر کنم اون دنیا مدیریت جهنم رو بهشون بدن آخه در کوفت کردن زندکی برای مردم تخصص دارن

ash.navid

کاربر سایت
Jun 21, 2013
159
صاحب تاپیک چرا دیگه سر نمیزنه من پینگم سه روز خوب شد الان دوباره خراب شده شاتل هم میگه تا 300 خوبه پینگ اورواچ دیگه بازی نمیکنم خسته شدم

Attachments

• tracert JADID.png
    tracert JADID.png
    70.7 KB · مشاهده: 23

kendrick

کاربر سایت
Nov 9, 2014
25
آقا هرکاری کردین میشه برعکسشو انجام بدین ؟ والا قبلا بهتر بود ، بیشتر خراب کردین همه چی رو!
الان هم که اصلا کسی پیداش نیست، فکر کردن همه چی خوش و خرمه تمامه مشکلات گیمرها هم حل شده...

• Like
Reactions: Vonarian

ash.navid

کاربر سایت
Jun 21, 2013
159
وزیر ارتباطات فقط یه مدت اومد درست کرد تا مثل بقیه مسولین روبان بر بگه من خیلی کار انجام دادم الان رفته کربلا میخواد اینترنت اونجا رو درست کنه این اقایی که تاپیک رو زد کجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر