اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
این سامانه شما انگار از کار افتاده!! قبلا ادرس ایپی، پینگ و اینا رو نشون میداد، ولی الان نه!!
واقعا فکر میکنید گیم زدن ما واسه اینا مهمه؟! اینا معیشت و زندگی نرمال مردم واسشون مهم نیست بعد بخاطر بازی کردن ما بیان فیلترینگارو بردارن تا یکم بهتر بشه؟!
نه از اون وزیر "جوانشون" که هرروز پست میذاره میگه فیلترینگ بده و فلان و بهمان ، بعد از پشت سر قول داده به بالاییا که به زودی اینستاگرام فیلتر میشه! پارسال که جو کشور یکم بهتر بود یکم کمک کردن به بهتر شدن اینترنت و پینگ، بعدش همین که احساس خطر کردن کل اینترنت رو زدن نابود کردن و نصف چیزا فیلتر شد! اینا بالاموندن خودشون از هرچیزی براشون مهم تره!
تمام مشکلات چند وقت اخیر هم مربوط به فیلترینگه که باعث شده پابجی وصل نشه، رینبو پکت لاست داره، ویس چت بازی ها خرابه و .... خوبم خبر دارن از همه چیز ولی براشون مهم نیست چون هدفشون "موندن" هست! یک درصد فکر کن بخاطر درست شدن مشکل ما بخشی از سرورهای بازیا که با تلگرام مشترکه رو از فیلتر دربیارن! الان مثلا سرورهای آمازون هم هاست پابجی هست هم تلگرام، که میبینید پابجی به چه روزی افتاده! با فیلترینگ اینستاگرام وضعیت خیلی بدتر هم خواهد شد!
درکل اینا مشکلات اصلی جامعه به یه ورشون نیست بعد بنظرت بخاطر ما گیمر ها کاری میکنن؟!

آخرین ویرایش:

sayyids

عضو جدید
Oct 12, 2019
2
با سلام و وقت بخیر،

این تاپیک به منظور جمع آوری فیدبک های شما عزیزان در خصوص بازیهای آنلاینی که باهاشون مشکل ارتباطی دارید، ساخته شده.

امیدواریم که با کمک شما و مستنداتی که جمع آوری میشه بتونیم کیفیت ارتباط شما رو تا سرورهای مخاطب بهبود بدیم.

به همین جهت نیاز هست که در هر پست نام بازی به همراه آدرس سرور و اسکرین شات پینگ و Traceroute همان IP و البته نام سرویسدهندتون رو اعلام بفرمائید.

پیشاپیش از همکاری شما متشکرم
سلام
ممنون می شم بفرمایید چطور می شه آیپی یا آیپی های فیفا 20 برای ps4 رو پیدا کنم
ممنون

Shah-masooD

عضو جدید
Jun 22, 2020
1
سلام وقت بخیر
یک سوال خیلی خیلی مهم دارم
بازی های pes کامپیوتر، موبایل و کنسول روی چه سروری انجام میشن؟
از شبکه p2p استفاده میکنن یا کلاینت سرور؟
یا برای بازیهای دیگه، چطور میتونم سرور بازی رو پیدا کنم؟
یکی که توی این چیزا وارد هست لطفا بهم توی تلگرام پیغام بده
ID: @rayenak_com

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
144
نام
ahmad
با تغییر dns پینگ عوض نمیشه .
من اول که گرفتم پینگ 91 بود
الان 120 -130 ........
که احتمالا کرم اپراتور هست
معمولا باید از جایی که کابل می خواد وارد خونه بشه سیم تلفن کشید تا اسپلیتر بعدش بستگی داره دی ان اس وارد شه یا حالت خودکار باشه... شخصا نظرم اینه که فرقی نمی کنه زیاد ولی شاید کمی تایم اوت محدود و کم شه گزینه دیگم یه چیزی هست که از اسپلیتره درستو حسابی استفاده کرد.

• Like
Reactions: FewHammerfast

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر