اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
210.148.52.96
سرور کونامی pes19

سلام و روز بخیر،
ممنون از ارسال آدرس سرور، امروز پیامتون رو دیدم و آدرس رو دادم برای بررسی مسیر ترافیک.
برای ما هم بین 400-500 میلی سکند هست پینگ تایم این مقصد.

همینجا خبر رو میدم.

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
از اینا هم تست بگیر ببین چنده.منم تانوما دارم و به غیر pes19 بقیه بازیها پینگ عالیه
85.195.103.213
85.195.73.35
فیفا ۱۹
54.154.207.39
بتل ۱ سرور هلند

ممنون از اعلام آدرسها، این موارد رو هم توی سیستم ماینتورینگ اضافه میکنیم تا اگر بالا رفت روش اقدام بکنیم.

البته که امیدواریم بالا نره که دوستان مارو مقصر ندونن و بگن خوب بود تا اعلام کردیم خوبه رفت بالا!!

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
سلام و وقت بخیر،

فایل راهنمای استفاده از Wireshark برای استخراج IP سرور مورد نظر رو آپلود کردم.

دوستان عزیزی که با برخی بازی ها مثل Rainbow مشکل دارند ولی آدرس سرور رو نمیدونند، میتونن از این روش خروجی مورد نظر رو برای ما بفرستن تا ما آدرس رو پیدا کنیم.

**** توجه ****
حتماً بعد از انجام کار و گرفتن تصاویر مورد نظر، عکسها رو به همراه نام بازی در همین تاپیک برای من بگذارید تا روش اقدام بشه.

از همکاری شما متشکرم

Attachments

• راهنمای استخراج آدرس سرور.pdf
    1 MB · مشاهده: 17
  • Like
Reactions: trainer

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
اگر کسی IP جدید این بازیها رو بتونه بده خیلی کمک کرده:

FIFA 18
Rainbow
Overwatch
Portal

ممنون
سرور آلمان battlefield V
18.197.156.55

به نظرم این سرور رو در اولویت قرار بدین بهتر باشه چون تو بتل v انتخاب سرور بازی دست خودمونه که به کدوم وصل بشیم و اکثر ایرانیها سرور آلمان رو انتخاب میکنن.
در ضمن اگه میتونید خودتون بی واسته ترین تست پینگ رو با این سرور بگیرید ببینید چند میشه.میخام ببینم حداقل پینگی که از داخل ایران میشه با این سرور گرفت چند میشه

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
سرور آلمان battlefield V
18.197.156.55

به نظرم این سرور رو در اولویت قرار بدین بهتر باشه چون تو بتل v انتخاب سرور بازی دست خودمونه که به کدوم وصل بشیم و اکثر ایرانیها سرور آلمان رو انتخاب میکنن.
در ضمن اگه میتونید خودتون بی واسته ترین تست پینگ رو با این سرور بگیرید ببینید چند میشه.میخام ببینم حداقل پینگی که از داخل ایران میشه با این سرور گرفت چند میشه

سلام،
مرسی از معرفی این سرور، ولی لینک بین الملل خوبی به کلاد این سرور از ایران وجود داره و پینگش هم زیر 100 هست.

شما مشکل دارید باهاش؟ لطفا یک عکس از tracert تون به سمت این مقصد بذارید.

به هر حال من توی مانیتورینگ اضافه اش کردم و وضع پینگش طبق تصویر پیوست از دیشب خوب و ثابت بوده.

Attachments

• BattleField v - SmokePing.png
    BattleField v - SmokePing.png
    24.9 KB · مشاهده: 21
  • Like
Reactions: malek911

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
سلام،
مرسی از معرفی این سرور، ولی لینک بین الملل خوبی به کلاد این سرور از ایران وجود داره و پینگش هم زیر 100 هست.

شما مشکل دارید باهاش؟ لطفا یک عکس از tracert تون به سمت این مقصد بذارید.

به هر حال من توی مانیتورینگ اضافه اش کردم و وضع پینگش طبق تصویر پیوست از دیشب خوب و ثابت بوده.
سلام.ممنون بابت پیگیریتون.من خودم مشکلی ندارم و پینگم اکثرا ۷۰ هستش ولی اکثر دوستان بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هستش پینگشون.در ضمن این نرم افزاری که باهاش پینگ گرفتید چیه؟قابل استفاده رو pc خونگی هم هستش؟

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
سلام.ممنون بابت پیگیریتون.من خودم مشکلی ندارم و پینگم اکثرا ۷۰ هستش ولی اکثر دوستان بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هستش پینگشون.در ضمن این نرم افزاری که باهاش پینگ گرفتید چیه؟قابل استفاده رو pc خونگی هم هستش؟

این Cacti هست، یکی از معروفترین ابزارهای مانیتورینگ.
این نرم افزار نسخه PC نداره ولی نرم افزارهای دیگه هستن که روی PC قابل نصب باشن، اما طبعاً باید PC همیشه روشن باشه که خروجی منطقی و درستی بتونید ازش بگیرید.

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
من با hearthstone مشکل دارم
وسط بازی فیریز میشه

لطفاً IP سرور رو اعلام نمائید.

اگر IP قابل مشاهده نیست از طریق راهنمای ارسالی در همین صفحه (پست شماره 172) مستندات مربوطه رو استخراج و ارسال کنید تا پیگیری کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر