Life is Strange: Before the Storm | PC

header.jpg

Life is Strange: Before the Storm
-
Release Date: 2017/08/31 - 1396/06/09
Developer: Deck Nine
Publisher: Square Enix
Genre: Adventure- Story Based
Platforms: Microsoft Windows- Xbox One- Play Station 4
Steam Store Link (Standard Edition): Life is Strange: Before the Storm
Steam Store Link (Deluxe Edition): Life is Strange: Before the Storm- Deluxe Edition

-------------​
Life is Strange: Before the Storm نام نسخه دوم از سری بازی Life is Strange هست؛ بازی ای که تونست با سبک جدید و روایت داستانی دل نشین و لذت بخش خودشو تو دل گیمر ها جا کنه و نشون داد که "گرافیک" همه چیز نیست و میشه با یه گرافیک سطح متوسط هم یه بازی عالی با داستانی غنی و گیرا ساخت طوری که ساعت ها یک گیمر رو روی صندلیش میخکوب کنه طوری که فک کنه داره یه فیلم میبینه که داستانش رو خودش داره نویسندگی میکنه!
خب یه خلاصه ای از جریانات این نسخه براتون میگم. تو این نسخه ما تو نقش Chloe (کلویی) بازی رو دنبال میکنیم و خبری از Max (مکس) و قدرت تایم ریورسش نیست. جریان بازی به قبل از نسخه اول بر میگرده، جایی که Chloe برای اولین بار با Rachel (ریچل) آشنا میشه و کم کم به این نتیجه میرسن که میتونن نقاط توخالی شخصیتشون رو با وجود هم دیگه پر کنن.
-​
بازی در 2 نسخه Standard و Deluxe موجوده که تو نسخه دوم علاوه بر نسخه استاندارد که شامل 3 اپیزود هستش یه اپیزود اضافی که در اون میتونید در نقش بچگیای Max بازی کنید هست، یه سری Outfit جدید برای Chloe اضافه شده و چنتا چیز جزئی دیگه.
-
Minimum System Requirements
(OS: Windows 7 or above (64-bit Operating System Required
(Processor: Intel Core i3-2100 (3.1GHz) or AMD Phenom X4 945 (3.0GHz
Memory: 3 GB RAM
Graphics: AMD Radeon R7 250 or NVIDIA Geforce GTX 650
DirectX: Version 11
Storage: 14 GB available space
.Additional Notes: Please note that 32-bit operating systems will not be supported

Recommended System
(Processor: Intel Core i3-6100 (3.7GHz) or AMD Athlon X4 845 (3.5GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 460 or NVIDIA Geforce 1050
DirectX: Version 11
Storage: 14 GB available space
.Additional Notes: Please note that 32-bit operating systems will not be supported
پ.ن: دوستان ببخشید اولین تاپیکم تو انجمنه نمیدونم تاپیک زدن قالب خاصی داره یا نه ولی خودم هرچی بنظرم لازم بود رو تو پست اول گذاشتم. میخواستم چندتا اسکرین شات هم بصورت Thumbnail بذارم ولی هرکار کردم نمیومد بیخیال شدم شرمنده :)
-​
چند اسکرین شات از چند دقیقه اول اپیزود 1 میذارم که بقیش واستون اسپویل نشه :

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
مقداری از فصل اول رو بازی کردم اصلن نگرفت مارو!
همون بازی قبلی هم مکس رو بیشتر از کلویی دوس داشتم!
ریورز تایم نیس خیلی کسالت بار شده:|
امیدورام در ادامه یه اتفاقی بیفته یکمی هیجان بیشتر بشه!
من مکسو میخوام:(:(
در حال حاضر همه دلشون ریچل میخواد >:)
به عنوان ی توصیه : سعی کن تا جایی که میتونی با نسخه ی اصلی مقایسش نکن از داستان و فضا سازی بازی لذت ببر .....

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
سلام چرا xbox360 controller توی این بازی کار نمیکنه؟ ظاهرا مشکل خیلی هاست هنوز راه حلی براش نیست؟
فک کنم استیم یه اپدیت ۸۰ مگی واسش داد چن روز بعد از عرضه شدن اپیزود یک ! هنوزم این مشکلو دارین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر