لطفا کمک کنید ارور 0x80A40019

saeedmilani

کاربر سایت
Aug 25, 2015
9
سلام . والا دیگه بریدم .. این ارور وقتی میاد که میخام اکانتمو دوباره sign in کنم .. چون اکانتی رو ایکس باکس ندارم نمیتونم بازی کنم ... کسی میدونه چیکار باید بکنم ؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام . والا دیگه بریدم .. این ارور وقتی میاد که میخام اکانتمو دوباره sign in کنم .. چون اکانتی رو ایکس باکس ندارم نمیتونم بازی کنم ... کسی میدونه چیکار باید بکنم ؟
دوست عزیز نیاز به زدن این تاپیک نبود و توی سوالات عمومی سوالتون رو مطرح میکردید
شما با ف ی ل ت ر ش ک ن یه اکانت خوب و صحیح و سالم روی PC در سایت account.microsoft.com درست کنید و بعد این رو توی کنسول وارد کنید
مشکل شما حل میشه
توی آدرس دادن هم دقت کنید که ادرس بهش مالیات نخوره

saeedmilani

کاربر سایت
Aug 25, 2015
9
دوست عزیز نیاز به زدن این تاپیک نبود و توی سوالات عمومی سوالتون رو مطرح میکردید
شما با ف ی ل ت ر ش ک ن یه اکانت خوب و صحیح و سالم روی PC در سایت account.microsoft.com درست کنید و بعد این رو توی کنسول وارد کنید
مشکل شما حل میشه
توی آدرس دادن هم دقت کنید که ادرس بهش مالیات نخوره
ممنون .. ولی مشکل اینجاس که اون کادر نمیاد که اکانت جدید رو توش بزنم .. یه دایره میچرخه و بعدش اون اخطار میاد

saeedmilani

کاربر سایت
Aug 25, 2015
9
خب راه حل رو پیدا کردم .جواب داد ... باید یه وی پی ان شیر کنید با کابل به ایکس باکس وصل کنید ...اگه کسی این مشکل براش پیش اومد اینکارو بکنه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
دیروز بعد یک سال کنسول رو روشن کردم و بعد اپدیت با این ارور مواجه شدم . از اون موقع تا الان همه کار کردم تا بتونم وارد حسابم شم چه تو کنسول و چه تو xbox app ویندوز ، ولی کلا ارور میداد ! تو کنسول هم دقیقا همین ارور شما رو میگرفتم تا همین چند دقیقه پیش :|
امروز حدس زدم مشکل از نت باید باشه (با این که هم با ایرانسل و هم همراه اول تست کردم ) . یه وی پی ان گرفتم و با connectify hotspot شیر کردم و کنسول بدون مشکل به live وصل شد ، ولی خب به هیچ عنوان قبول ندارم این روش رو ! اگه قرار بر این باشه که همیشه برای استفاده از قسمت انلاین ، این همه کار اضافی انجام شه مفت نمی ارزه :)
تازه نزدیک 70-80 گیگ هم باید دیتا دانلود کنمکه با این روش عملا غیر ممکن میشه !! دوستان راه بهتری سراغ ندارید ؟

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
درود
دیروز بعد یک سال کنسول رو روشن کردم و بعد اپدیت با این ارور مواجه شدم . از اون موقع تا الان همه کار کردم تا بتونم وارد حسابم شم چه تو کنسول و چه تو xbox app ویندوز ، ولی کلا ارور میداد ! تو کنسول هم دقیقا همین ارور شما رو میگرفتم تا همین چند دقیقه پیش :|
امروز حدس زدم مشکل از نت باید باشه (با این که هم با ایرانسل و هم همراه اول تست کردم ) . یه وی پی ان گرفتم و با connectify hotspot شیر کردم و کنسول بدون مشکل به live وصل شد ، ولی خب به هیچ عنوان قبول ندارم این روش رو ! اگه قرار بر این باشه که همیشه برای استفاده از قسمت انلاین ، این همه کار اضافی انجام شه مفت نمی ارزه :)
تازه نزدیک 70-80 گیگ هم باید دیتا دانلود کنمکه با این روش عملا غیر ممکن میشه !! دوستان راه بهتری سراغ ندارید ؟
یدونه PS4 تهیه کنید و راحت از PSn بدون هیچ شیلتر و دردسر و مالیات و... و بدون نیاز به VPN و آیپی مخفی کن و آیپی چنجر و.... استفاده کنید.
خاک تو سر آمریکا و ماکروسافت... با XBOX اورانیوم غنی میشه کرد که اینا ایران رو تحریم کردن؟ دیگه شورشو درآوردن مسخره ها.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
یدونه PS4 تهیه کنید و راحت از PSn بدون هیچ شیلتر و دردسر و مالیات و... و بدون نیاز به VPN و آیپی مخفی کن و آیپی چنجر و.... استفاده کنید.
خاک تو سر آمریکا و ماکروسافت... با XBOX اورانیوم غنی میشه کرد که اینا ایران رو تحریم کردن؟ دیگه شورشو درآوردن مسخره ها.
به گیمر کارت و پروفایلم یه نگاه مینداختید متوجه میشدید اون رو هم دارم در کنارش !
دو سه تا گیمم روی این یکی کنسول هست که میخوام پلی بدمشون ، ولی با این وضع نت روشنش نکنم راحت ترم ...

• Like
Reactions: Sony+

hercull

کاربر سایت
Mar 5, 2017
21
اگه یکم انگلیسیتون خوب باشه میتونید با پشتیبانی ماکروسافت تماس بگیرید و باهاشون چت کنید و مشکلتونو مطرح کنید. اونا تا جایی که بتونن بهتون کمک میکنن. به من که چندییین بار هم واسه ایکس باکس و هم واسه ویندوز 10 کمک کردن و مشکلم برطرف شده

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
من دیروز بعداپدیت اولیه کنسول وقتی میخواستم اکانتمو روش بزنم
همین ارور رو میداد با td-lteایرانسل و adsl شاتل هر کاری کردم نشد فقط این ارور رو میاورد با اینترنت همراه ول مشکل حل شدبعد اون باهر نتی میتونم sing in کنم
ولی در کل با td-lte ایرانسل خوب کار نمیکنه

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
آقا یکی به من کمک کنه.
من تازه خریدم دستگاه رو، فقط هم اینترنت ایرانسل دارم با گوشیم شیر میکنم.
با پی اس فور اصلا مشکلی نداره.
ولی با ایکس باکس تو صفه وارد شدن اکانت خم نمیره و ارور میده.

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
آقا یکی به من کمک کنه.
من تازه خریدم دستگاه رو، فقط هم اینترنت ایرانسل دارم با گوشیم شیر میکنم.
با پی اس فور اصلا مشکلی نداره.
ولی با ایکس باکس تو صفه وارد شدن اکانت خم نمیره و ارور میده.
داداش نت همراه اول شیر کن من هم کنسول خودم هم پسر داییم فقط همراه اول جواب داد به راحتی وصل شد

• Like
Reactions: esemech

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر