Final Fantasy XV | PC

finalfantasyxvmain.jpg

Title : Final Fantasy XV
Genre : Action, Advanture, RPG
Developer : Square Enix Business Division 2
Publisher : Square Enix
Release Date : November 29, 2016 (Console) 2018 Q1 (PC)

در روز بیست و یکم اوت سال ۲۰۱۷ و در جریان همایش Gamescom 2017، کمپانی اسکوئر انیکس از انتشار نسخه رایانه های شخصی عنوان Final Fantasy XV با نام Final Fantasy XV : Windows Edition خبر داد.
پورت رایانه های شخصی این عنوان در اوایل سال ۲۰۱۸، مصادف با زمستان ۱۳۹۶ و بهار ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد. این پورت شامل تمامی بسته های الحاقی و آپدیت های منتشر شده خواهد بود. لازم به ذکر است که در پورت رایانه های شخصی این عنوان، کمپانی انویدیا نیز دخیل است.
حاجبمه تاباتا، کارگردان عنوان Final Fantasy XV، اعلام کرده است که نسخه رایانه های شخصی FFXV، با کیفیت ترین نسخه سری Final Fantasy از نظر گرافیک خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که پورت رایانه های شخصی عنوان Final Fantasy XV بر روی جدید ترین نسخه از موتور گرافیکی Luminous Engine پورت خواهد شد.
این عنوان از قابلیت های Nvidia Gameworks استفاده خواهد کرد و تاباتا در این باره گفته است که این قابلیت به نوعی "جادو خواهد کرد".
این عنوان از رزولوشن 8K و HDR10 پشتیبانی خواهد کرد. اسکوئر انیکس و تیم سازنده عنوان FFXV قول داده اند که به هیچ عنوان شاهد یک FFXII دیگر بر روی رایانه های شخصی نخواهیم بود.
قابلیت هایی منحصرا برای نسخه رایانه های شخصی نیز موجود خواهد بود. مانند زاویه دید اول شخص، کوئست ادیتور و پشتیبانی از ماد و...

PC Trailers :

Final Fantasy XV Windows Edition Trailer

Final Fantasy XV Windows Edition Nvidia Tech Demo 1920x1080 Gamescom 2017

تکنولوژی های Nvidia GameWorks استفاده شده در این پورت :
• Nvidia Flow
• Nvidia HairWorks
• Nvidia ShadowWorks
• Nvidia Turf Effect
• Nvidia VXAO

سیستم مورد نیاز اعلام شده برای رزولوشن 4K :
CPU : Intel Core I7 3.4 GHz (6700 or better) AMD Ryzen 7 1700x
GPU : Nvidia Geforce GTX 1080ti
Ram : 16 GB
HDD : 170 GB of storage
(لازم به ذکر است که این سیستم پیشنهادی در اصل برای سیستم های رده بالا و رزولوشن 2160p یا 4K است. در صورت انتشار سیستم مورد نیاز برای کامپیوتر های میان رده، پست آپدیت خواهد شد)

پست پس از دریافت اخبار بیشتر آپدیت خواهد شد.​

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
سلام
ببخشید اینجا میگم لطفا جواب بدین
بازی اوایلش ارور low memory میاد که ردش میکردم و دوباره میرفتم تو بازی
ولی الان رسیدم به اونجا که میخوان برگردن crown city چند تا ارور میاد مثل فکر کنم out of memory for texture یا یه چیزی تو همین و یه ارور حروف قاطی فارسی و انگلیسی و سریع sing out میشه ولی مثل ریست همه برنامه ها بسته میشه
اینم سیستمم:
8g ram
cpu intel i5 4460
gtx 970
رو1600x900 و ویندوز 8.1 بازی میکنم
بازم ببخشید اینجا نوشتم پست مربوط بش رو پیدا نکردم اگه کسی میدونه کمک کنه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
سلام
ولی الان رسیدم به اونجا که میخوان برگردن crown city چند تا ارور میاد مثل فکر کنم out of memory for texture یا یه چیزی تو همین و یه ارور حروف قاطی فارسی و انگلیسی و سریع sing out میشه ولی مثل ریست همه برنامه ها بسته میشه
اینم سیستمم:
8g ram
cpu intel i5 4460
gtx 970
رو1600x900 و ویندوز 8.1 بازی میکنم
بازم ببخشید اینجا نوشتم پست مربوط بش رو پیدا نکردم اگه کسی میدونه کمک کنه
من هم 32 گیگ رم دارم، هم 970 هم یک سی پی یو در این حد دقیقا#-o:D مشکل تو صد در صد برای رم هست! بعدش هم این که این بازی بشدت بشدت سنگین هست، یعننی سنگین تر از هر بازی که تا حالا رو کامپیوتر اومده، نه این که گرافیک قوی داشته باشه فقط پورتش اندر مزخرف رده:D خلاصه اینم بگم منم با همین سیستم میرسم به جاهای شلوغ بازی بشدت افت فریم پیدا میکنه:| اون رو کیفیت high که دو پله از الترا پایین تره و این که aa رو هم اوردم پایین! در کل مشکل شما برای رم هست ولی اگر رم رو هم ارتقا بدی بعبد بدونم با این سیستم بتونی فریم خوبی بگیری مثل من:| و اینکه سازنده بازی چقدر گشادی به خرج داده تا این رو پی سی پورت کنه دقیقا نسخه "ps4 کمی از این ضعیفتر و تکنولوژی های انویدیا رو نداره و aa متوسط ولی قشنگ رو همون کیفیت بیشتر مواقع 30 فریم است در صورتی که نسخه PC با 5-6 برابر قدرت بیشتر نسبه به سخت افزار کنسول قابل تحمل نیست:|

• Like
Reactions: hamed00x

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
سلام
ولی الان رسیدم به اونجا که میخوان برگردن crown city چند تا ارور میاد مثل فکر کنم out of memory for texture یا یه چیزی تو همین و یه ارور حروف قاطی فارسی و
درسته مشکلت از رم گرافیکی هست (Vram)،چارش هم همونطور که دوستمون گفت اینه که سعی کنی تنظیمات گرافیکی کمی تغییر بدی تا مشکلی نداشته باشی.

• Like
Reactions: hamed00x

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
من هم 32 گیگ رم دارم، هم 970 هم یک سی پی یو در این حد دقیقا#-o:D مشکل تو صد در صد برای رم هست! بعدش هم این که این بازی بشدت بشدت سنگین هست، یعننی سنگین تر از هر بازی که تا حالا رو کامپیوتر اومده، نه این که گرافیک قوی داشته باشه فقط پورتش اندر مزخرف رده:D خلاصه اینم بگم منم با همین سیستم میرسم به جاهای شلوغ بازی بشدت افت فریم پیدا میکنه:| اون رو کیفیت high که دو پله از الترا پایین تره و این که aa رو هم اوردم پایین! در کل مشکل شما برای رم هست ولی اگر رم رو هم ارتقا بدی بعبد بدونم با این سیستم بتونی فریم خوبی بگیری مثل من:| و اینکه سازنده بازی چقدر گشادی به خرج داده تا این رو پی سی پورت کنه دقیقا نسخه "ps4 کمی از این ضعیفتر و تکنولوژی های انویدیا رو نداره و aa متوسط ولی قشنگ رو همون کیفیت بیشتر مواقع 30 فریم است در صورتی که نسخه PC با 5-6 برابر قدرت بیشتر نسبه به سخت افزار کنسول قابل تحمل نیست:|

درسته مشکلت از رم گرافیکی هست (Vram)،چارش هم همونطور که دوستمون گفت اینه که سعی کنی تنظیمات گرافیکی کمی تغییر بدی تا مشکلی نداشته باشی.
فکر کنم مشکلش رو فهمیدم وقتی رو حالت fullscreen نیست مشکلی نداره یعنی من که بعدش کرش نداشتم
فقط بعضی از تنظیمات نوشته debug با یه عدد طولانی از قبل همین طور بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر