PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان فقط تروفي the way of the warrior مونده . سوال اينكه حتما بايد save ها رو كلا حذف كنم ويا اينكه new game كفايت ميكنه?!
ضمنا تروفي رو اول مرحله ٥ ميده يا اينكه تا اخرش بريم?!
new game کفایت میکنه ولی موقع شروع نیو گیم ازتون سوال میکنه که میخواید اطلاعاتتون منتقل بشه یا نه حتما نه رو انتخاب کنید چون در غیر اینصورت در کنار مواردی مثل treasure ها چیزای دیگه هم منتقل میکنه و ممکنه تروفی براتون باز نشه
رو حالت explorer برید اصلا از اسلحه و نارنجک استفاده نکنید با stealth kill راحت میتونید به چپتر 5 برسید
اگه اشتباه نکنم اول چپتر 5 بهتون میده

• Like
Reactions: victor hogo

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
آقا من چپتر 4 رو بعد از 3-4 ساعت تموم کردم. این چی بود دیگه. :| بیش از حد خفن بود. :| مرحله ی ماداگاسکار U4 رو قشنگ میزاره تو جیبش. :D

راستی یه نکته همه اول بازی دیدم که جالب بود. خیلیا از استفاده ی زیاد اون Crate های U4 که برای بعضی از پازل ها و پلتفرمینگ استفاده میشد خوششون نیومده. اوایل بازی چند جا استفاده میشه بعد Nadine میگه لطفا بیخیال اینا شو. :))

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
من بازی رو همین الان پلاتینیوم کردم.

تروفی های سخت ، یکی the way of the warrior و یکی هم تموم کردن روی crushing بود. که وقت گیر بودن تا سخت!

گرافیک بازی فوق العادست. چپتر 3 و4 و اون محیط ها شاهکار بودن.

سکانس پایان بازی بی نظیر طراحی شده بود و فقط ناتی داگ میتونه چنین کاری بکنه

من 8 دادم. دو نمره هم به خاطر این که خیلی به شخصیت کلوئی بها داده نشده بود انتظار میرفت بیشتر شخصیتشو معرفی کنه

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
من تازه بازی رو شروع کردم. یه مشکلی هست وقتی وارد بخش انلاین میشم منو بازی بالا نمیاد فقط میشه چلنج ها رو دید همین. قضیه چیه ؟

m.khanlou

کاربر سایت
Jun 13, 2018
43
بازی خیلییی جالبی بود فقط اشکالی که داشت این بود که خیلییی کوتاه درست شده بود و از لحاظ کیفیت و بخش داستانی عالی بود الی نه در حد Uncharted 4

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من این تابستون نشستم دوباره Uc4 رو زدم و خیلی نظر مثبت تری نسبت به دفعه اول بهش داشتم... (دفعه اول کاملا حال کردم ولی هیچ سوپرایزی نداشت... یکم انتظار ستپیس های خفن تر، پازل های بهتر، مراحل جذاب تر داشتم)

ولی بعدش یدفه با خودم گفتم Lost lagacy رو بازی نکردی تو :/ و سریع رفتم خربدمش، و میتونم بگم سوپرایز شدم. تمام چیزایی که از آنچارتد میخواستم و ۴ نداشت رو این داشت..‌. به جرعت آنچارتد تر بود.
آنچارتد ۴ از نظر داستان چندین سر و گردن بنظرم بالاتر از نسخه های قبل بود و شاید در نظرم بهتربن نکتش بوده ولی این نسخه داستانش یکم معمولی تره و مخصوصا داستان پس زمینه (حمله ایرانی ها به هند) اصلا جوری گفته نمیشه که بازیکن خودشو باهاش درگیر کنه.
ولی از همین بگذریم به نظرم در اکثر قسمت ها بازی از uc4 بهتره...
کلویی و نیدین واقعا عالی بودن. اصلا نبود نیت حس نشد...
بازی از نظر پازل ها بهترینه در کل سری! نسخه ۴ تو این زمینه ضعف خیلی خیلی بزرگی داشت ولی این نسخه بی نظیر بود پازل هاش... هرچند پازل های خیلی خیلی شبیه نسخه سوم و دوم داشت ولی باز هم خوشم اومد...
از نظر ست پیس ها همین dlc از کل نسخه ۴ بیشتر ست پیس داشت :/ و چقدر خوب بودن‌... البته نسبتا ست پیس کاملا جدید مثل مرحله E3 نسخه ۴ نیست اصلا ولی همونایی که هست عاالین :D مثل پازل، ست پیس های اینم خیلی شبیه مراحل ۲ و یا ۳ و یا حتی ۴ هستن...
از نظر قابلیت های جدید، تنها مکانیزم جدید همون باز باز کردن قفل هاست ولی همین به خوبی استفاده شده‌... در سایت های دشمنا داخل صندوق ها تفنگ های خیلی عالی ای هست (همینجا ذکر کنم، تفنگ های خیلی خفن تری وجود داره تو بازی) . ولی بجز این مکانیزم، مکانیزم طناب خیلی به بلوغ رسیده...
و نکته اصلی، وسعت بازیه!! بنظر من افزایش وسعت بازی توی نسخه ۴ جالب بود، ولی انقلابی نبود. ولی اینجا اون چپتر ۳ و محیط وحشتناک بزرگش حجتو بر من تمام کرد اصلا :D قبول دارم میتونستن غنی تر بسازن ولی بااز هم بسیار راضی هستم بنده ی حقیر :D
اکشن بازی هم بسیار خوبه :D چیزی نمیگم ولی خوبه :))

درکل اگه مثل من هنوز بازی کردین ، سریعا تجربه کنین... به شخصه بنظرم این تیم جدید که احتمالا الان تو مراحل خیلی اولیه ساخت بازیشون هستن میتونن کااملا پا به پای تیم نِیل پیش برن... من اینو از Uc4 بیشتر دوست داشتم. شاید بخاطر اینکه بجز تریلر معرفی ی psx هیچ تریلر دیگه ای ازش ندیده بودم...

راستی بازی هم برای من حدود ۹ ساعت طول کشید که کاملا در حد نسخه های نسل قبلش بود...

پ.ن. راستی مکانیزم داج (/جا خالی دادن) هم اینجا خیلی کم استفاده شد و احتمالا نسخه خیلی پیچیده ترش رو توی Tlou 2 مشاهده‌ خواهیم کرد :) هرچند همینش هم یکم کار داشت تا دستم بیاد.

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
من این تابستون نشستم دوباره Uc4 رو زدم و خیلی نظر مثبت تری نسبت به دفعه اول بهش داشتم... (دفعه اول کاملا حال کردم ولی هیچ سوپرایزی نداشت... یکم انتظار ستپیس های خفن تر، پازل های بهتر، مراحل جذاب تر داشتم)

ولی بعدش یدفه با خودم گفتم Lost lagacy رو بازی نکردی تو :/ و سریع رفتم خربدمش، و میتونم بگم سوپرایز شدم. تمام چیزایی که از آنچارتد میخواستم و ۴ نداشت رو این داشت..‌. به جرعت آنچارتد تر بود.
آنچارتد ۴ از نظر داستان چندین سر و گردن بنظرم بالاتر از نسخه های قبل بود و شاید در نظرم بهتربن نکتش بوده ولی این نسخه داستانش یکم معمولی تره و مخصوصا داستان پس زمینه (حمله ایرانی ها به هند) اصلا جوری گفته نمیشه که بازیکن خودشو باهاش درگیر کنه.
ولی از همین بگذریم به نظرم در اکثر قسمت ها بازی از uc4 بهتره...
بازی از نظر پازل ها بهترینه در کل سری! نسخه ۴ تو این زمینه ضعف خیلی خیلی بزرگی داشت ولی این نسخه بی نظیر بود پازل هاش... هرچند پازل های خیلی خیلی شبیه نسخه سوم و دوم داشت ولی باز هم خوشم اومد...
از نظر ست پیس ها همین dlc از کل نسخه ۴ بیشتر ست پیس داشت :/ و چقدر خوب بودن‌... البته نسبتا ست پیس کاملا جدید مثل مرحله E3 نسخه ۴ نیست اصلا ولی همونایی که هست عاالین :D مثل پازل، ست پیس های اینم خیلی شبیه مراحل ۲ و یا ۳ و یا حتی ۴ هستن...
از نظر قابلیت های جدید، تنها مکانیزم جدید همون باز باز کردن قفل هاست ولی همین به خوبی استفاده شده‌... در سایت های دشمنا داخل صندوق ها تفنگ های خیلی عالی ای هست (همینجا ذکر کنم، تفنگ های خیلی خفن تری وجود داره تو بازی) . ولی بجز این مکانیزم، مکانیزم طناب خیلی به بلوغ رسیده...
و نکته اصلی، وسعت بازیه!! بنظر من افزایش وسعت بازی توی نسخه ۴ جالب بود، ولی انقلابی نبود. ولی اینجا اون چپتر ۳ و محیط وحشتناک بزرگش حجتو بر من تمام کرد اصلا :D قبول دارم میتونستن غنی تر بسازن ولی بااز هم بسیار راضی هستم بنده ی حقیر :D

درکل اگه مثل من هنوز بازی کردین ، سریعا تجربه کنین... به شخصه بنظرم این تیم جدید که احتمالا الان تو مراحل خیلی اولیه ساخت بازیشون هستن میتونن کااملا پا به پای تیم نِیل پیش برن... من اینو از Uc4 بیشتر دوست داشتم. شاید بخاطر اینکه بجز تریلر معرفی ی psx هیچ تریلر دیگه ای ازش ندیده بودم...

راستی بازی هم برای من حدود ۹ ساعت طول کشید که کاملا در حد نسخه های نسل قبلش بود...

پ.ن. راستی مکانیزم داج (/جا خالی دادن) هم اینجا خیلی کم استفاده شد و احتمالا نسخه خیلی پیچیده ترش رو توی Tlou 2 مشاهده‌ خواهیم کرد :) هرچند همینش هم یکم کار داشت تا دستم بیاد.
باید تسلیت بگم بهت
زیرا که بعد تز جدا شدن بروس
کورت به تیم تلو اضافه شده و اون یکی کارگردان هم فک کنم جدا شد از ناتی!:D
در واقع 1 تیم هست الان ناتی داگ :-"

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445

واقعا همینطوره..
و من از همین الان دارم برای نسخه شماره دار بعد لحظه شماری میکنم، به امید اینکه کلویی باشه نقش اصلیش. واقعا شاهکاره این ویس اکترس صداش و طنازی هاش. چهره کلویی هم تغییراتی داشته اما کاملا همسو با بالاتر رفتن سن و پخته تر شدنش هست.

• Like
Reactions: soltanmasoud

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من فقط یه نظر کوتاه بدم تا وقتی ۱۰۰ درصد مردم بازی رو بیام نظر کامل بدم !!! بازی که باید متای ۹۳ میگرفت این بود و اونی که ۸۴ انچارتد ۴ !!! هیچ شک و تردیدی تو این حرفم ندارم !!! اصالت انچارتد از لاست لگاسی فوران میکرد !!! خیلی راحت اومد جایگاه دوم تو سری رو برای من گرفت !! قطعا اگه اپیکنس انچارتد دو رو داشت با اون سناریو و لوکیشن ها و اون حجم از اکشن و از همه مهمتر تازگی قطعا بهترین نسخه سری میشد برام !!!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من فقط یه نظر کوتاه بدم تا وقتی ۱۰۰ درصد مردم بازی رو بیام نظر کامل بدم !!! بازی که باید متای ۹۳ میگرفت این بود و اونی که ۸۴ انچارتد ۴ !!! هیچ شک و تردیدی تو این حرفم ندارم !!! اصالت انچارتد از لاست لگاسی فوران میکرد !!! خیلی راحت اومد جایگاه دوم تو سری رو برای من گرفت !! قطعا اگه اپیکنس انچارتد دو رو داشت با اون سناریو و لوکیشن ها و اون حجم از اکشن و از همه مهمتر تازگی قطعا بهترین نسخه سری میشد برام !!!
بنظر منم این بازی حقش متای 84 نبود ولی در حد انچارتد4 هم نبود:D درسته اکشنش بیشتر بود اما ضعف هایی هم نسبت به 4 داشت نه شوتینگ و نه داستان بازی هیچ کدوم در حد 4 نبودن
4 بخاطر اینکه زمان نمایشاش زیادی اسپویلش کردن خیلیا دفعه اول که تمومش کردن بهش بد بین شدن اما دفعه دوم برای اکثر افراد فوق العاده بود مخصوصا اخرای بازی:D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
خب منم بعد این همه مدت فرصت شد تا بازی را تهیه کنم و تمومش کردم. در مورد نظر دوستان که میگفتن اکشنش بیشتر از U4 بود زیاد قضیه را درک نکردم چون به نظر من در بهترین حالت به همون اندازه اکشن داشت. اما کلیت بازی برام واقعا لذت بخش بود. به نظر بخشهای پلتفرمینگ بازی خیلی لذت بخش تر از U4 بود. همچنین محیط هایی که خلق کرده بودن خیلی بیشتر مثل نسخه های قبلی به خصوص U2 حس کاوش را در آدم زنده میکرد و همین باعث میشد که پلتفرمینگش به اندازه U4 خسته کننده نشه.

گرافیک بازی هم که گرچه بعد از بازی کردن بازی هایی مثل Horizon و به خصوص GOW دیگه مثل سابق همه جا تاثیر گذار نبود ولی بازم بعضی چپترها واقعا خیره کننده بود. به خصوص قسمت بارونی اوایل بازی. ولی همونطور که گفتم از بس محیطهای بازی زیبا بود که از اول تا آخر همش عکس میگرفتم.

در کل به نظر من به عنوان یک ادامه جمع و جور واقعا تجربه بازی لذت بخش بود . فقط امیدوار بودم تنوع محیطی بیشتری داشتیم تو بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر