خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
دوستان
من اینترنت پارس انلاین داشتم و بتلفیلد1 بازی میکردم
الان رفتم فن اوا پینگم به شدت بهتر شده و کیفیت اینترنتم بالا رفته
پینگ:108
پاکت لاست:0
Netw Vtrn:کمتر از 4

برای نت گیمینگ شخصن اینترنت فن اوا رو توصیه میکنم!

آخرین ویرایش:

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
دوستان یه سوال
من اگه سرویس 16مگ بگیرم ولی خطم نکشه چه اتفاقی میوفته؟
سرعتم اصلا بالا نمیره یا خطم نویزی میشه و قطعی به وجود میاد؟

ممنون
خط من که فاجعه است و تا دمگابیت رو نمیکشه! مثلن من نت 50مگ هم بگیرم فقط میتونم از 2مگ استفاده کنم، بین سرعت بالاتر و نویزم رابطه هست، شما اگه به شرکت بگید من گیمینگم میگه دانلود بالای 4مگ نبند چون کیفت خط پایین میاد

• Like
Reactions: Grand Theft

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
خط من که فاجعه است و تا دمگابیت رو نمیکشه! مثلن من نت 50مگ هم بگیرم فقط میتونم از 2مگ استفاده کنم، بین سرعت بالاتر و نویزم رابطه هست، شما اگه به شرکت بگید من گیمینگم میگه دانلود بالای 4مگ نبند چون کیفت خط پایین میاد
نمیشه من سرویس حجم بالا بگیرم بعد بگم سرعتمو بیارن پایین؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان
من اینترنت پارس انلاین داشتم و بتلفیلد1 بازی میکردم
الان رفتم فن اوا پینگم به شدت بهتر شده و کیفیت اینترنتم بالا رفته
پینگ:180
پاکت لاست:0
Netw Vtrn:کتر از 4

برای نت گیمینگ شخصن اینترنت فن اوا رو توصیه میکنم!
پینگتون 180 شده میگید بهتر شده؟

• Like
Reactions: Saeedrz70

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
ما که این سرویس صد دانه یاقوت مخابرات رو داشتیم این چند ماه اخیر (تا دیشب که دانلود شبانه رو برداشتن) شبی 18 گیگ دانلود شبانه رایگان داشتیم که میشد ماهی 500 گیگ حداقل!! 6 گیگ ترافیک سرویس بود که ماهی 8 تومن بابتش میدادم، نهایتش 15 گیگ ترافیکم میخردم برای استفاده روزانه که میشد ماهی 30 (در ضمن اپلودم رایگان بود)

خلاصه اینکه ماهی 30 میدادم و حداقل بالای 500 گیگ در ماه میشد دانلود کرد (ترافیک بین الملل و داخلی و این مسخره بازیام نداشت)، اونوقت الان یه سری ندید بدید اومدن بر طبل شادانه میزنن که دست اقای وزیر درد نکنه وضع اینترنت شده قابل رقابت شده با کره جنوبی!!

بماند که سر همین حجما هم چقدر میشه دزدی کرد که در اینده خواهند کرد، الان روزای اوله معلومه تمام شرکتا کیفیت خوبی میدن، چند ماه دیگه م هستیم

حالا چون شما شبی میتونستی 18 گیگ دان کنی و سرعتت اوکی بوده دلیل نمیشه که برای همه به اینصورت بوده باشه
تازه همه که نمیتون فقط شب بزارن از نت مصرف کنن
خیلی ها طی روز مصرفشون بالاس و اگرم طرحی مثل شما داشتن هم باز هزینه خرید ترافیکشون بالا میرفت

• Like
Reactions: yasu

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
نمیشه من سرویس حجم بالا بگیرم بعد بگم سرعتمو بیارن پایین؟
مشکلی نداره! فقط پشتیبانی ممکنه بهتون بگه گردن مرکز مخابرات هست و فلان بگو مشکلی نیست هرچقدر میکشه من این تعرفه رو میخوام
الان بیشترین میزان حجم ماهیانه رو پیشگامان میده با 1ترابایت بین الملل 80تومن درماه!!!!!

• Like
Reactions: Grand Theft

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
اقا واقعا مسخرس این چه اینترنتیه اخه امروز از مخابرات طرح یک مگ گرفتم نیم ساعته یه فایل 100 مگی رو نتونسته دانلود کنه با این این وضعیت غیر ممکنه بتونم تا پایان ماه بیشتر 3 یا 4 گیگ از حجمم استفاده کنم واقعا با این سرعت حلزونی نت نامحدود کردن دزدای خدانشناس x-(

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
تعرفه های پیشگامان رو نگاه کردم. خیلی عجیب و در عین حال مسخره بودن.

سرویس 8 مگ با قیمت 50 تومنش فقط 150 گیگ ترافیک بین الملل داره ولی سرویس 80 تومنش 1000 گیگ ترافیک بین الملل داره.
یعنی 30 هزار تومن بیشتر بدی ترافیکت تقریبا 7 برابر میشه. یجوری کرده که کسی به کمتر از 80 تومن هزینه در ماه حتی فکر هم نکنه.

منطقی این بود که توی سرویس 50 تومنی ترافیک بین الملل خودش رو حداقل 400 گیگ میزاشت.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
حالا چه اصراری هست که همش رو دانلود بکنی
یعنی چون 1 ترا حجم میده باید بشینی همش رو دانلود کنی؟
تازه کسی که در ماه 30 یا 40 گیگ مصرف داره خوب چرا 90 تومن بده و بیاد این طرحش رو بگیره.بره حجم های کمتر رو بگیره دیگه
فکر کنم منظور دوستمون این بود که حجمهای ارائه شده طوریه که منه مصرف کننده ای که خطم بیشتر از 2 ساپورت نمیکنه مجبورم الکی بیشتر هزینه کنم برای سرعت بالاتر تا به حجم مورد نظرم برسم!!!
----------------------------------------
قبلا بنده شبانه نامحدود داشتم ولی نهایت استفاده ام همون 4 تا سریال هفتگی + هفته ای 1 فیلم و ماهی 2 تا گیم دانلود + اپدیت یکی 2 تا بازی بود!!!همه اینا با 100-150 گیگ شبانه که الان پارس میده جمع میشه!!!
میمونه ساعت روزانه!!! قبلا با 30 تومن 6 گیگ روزانه داشتم سرعت هم 2 مگابیت ==>256KB سرعت دانلود!
الان 40 گیگ با همون 30 تومن برای استفاده موجوده با همون سرعت و داستانا...
به نظرم بد نشده!!!
فعلا رای ام رو به + تغییر میدم!!!
--------------------------------------

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اقا واقعا مسخرس این چه اینترنتیه اخه امروز از مخابرات طرح یک مگ گرفتم نیم ساعته یه فایل 100 مگی رو نتونسته دانلود کنه با این این وضعیت غیر ممکنه بتونم تا پایان ماه بیشتر 3 یا 4 گیگ از حجمم استفاده کنم واقعا با این سرعت حلزونی نت نامحدود کردن دزدای خدانشناس x-(
نت خیلی مشکل داره ولی اینکه خریدار هنوز توان انجام یه تقسیم به هشت (برای فهمیدن سرعت واقعی) و تقسیم به دو (برای فهمیدن میزان ترافیک بین الملل) رو نداره به نظرم دیگه تقصیر نظام آموزشیه

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
د
نت خیلی مشکل داره ولی اینکه خریدار هنوز توان انجام یه تقسیم به هشت (برای فهمیدن سرعت واقعی) و تقسیم به دو (برای فهمیدن میزان ترافیک بین الملل) رو نداره به نظرم دیگه تقصیر نظام آموزشیه[/QUOTE
نت خیلی مشکل داره ولی اینکه خریدار هنوز توان انجام یه تقسیم به هشت (برای فهمیدن سرعت واقعی) و تقسیم به دو (برای فهمیدن میزان ترافیک بین الملل) رو نداره به نظرم دیگه تقصیر نظام آموزشیه
دوست عزیر با سواد من با همین بی سوادیم البته با اجازه شما تونستم با ماشین حساب یک تقسم بر 8 کنم ولی حرفم اینه حتی با این شرط هم اصلا داشتن همچین سرعتی معنی نداره و عملا دارن به مردم زور میگین و واقعا هم نیازی به کنایه زدن شما دوست دکتر و باسواد نیست :)

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سرعت رو که نپوکوندن... دارن چیزی که می خری رو بهت میدن... بدون هیچ کم فروشی... توی خارجم اونطور که می دونم به بیت دارن می فروشن.... شما اگه هشت مگ می گیری سرعت دانلودتت یک مگابایت نباشه یعنی سرت کلاه رفته...
اولا بگم کل ماهیت اینترنت ایران کم فروشی هست با این سرعت ها...ولی شما اون سرعتی که خریدی رو داری استفاده می کنی. مشکلش چیه؟
ـــــــــــ
منم با قسمت دوم حرفت موافقم... تا ده سال دیگه یک کشور میشیم عین کره شمالی... وگرنه اینا اگه دلشون برای مردم می سوخت الان مثلا با هشتاد تومن سیصد و پنجاه گیگ به ادم میدن... همین رو عنوان می کردن... و این تفکیک رو به خوردمون نمی دادن... پس در نتیجه یه فکرایی تو سرشونه... (وزیر اگه دلسوزه بیاد این فیبر نوری رو با یک ضرب الاجل تو ایران درست کنه:D از وقتی چشم باز کردیم گفتن زیرساخت ها مشکل داره و داریم درست می کنیم... اخر سر نفهمیدیم این مشکل چی بود و چطوری حل شد و چطوری پیشرفت کردیم که منه مشتری چیزی رو حس نمی کنم:D)
ولی در کل این رقابت بین شرکت ها در اخر به نفع ما شد... وقتی که این طرح تصویب شد... شاتل هشتاد گیگ هشتاد تومن می داد... مردم اعتراض کردند... کرد صد و شصت گیگ اومد تو صدر... دوباره بقیه شرکت ها حجم بیشتر دادند... و یهو دو برابر کرد الان باز... صد در صد بقیه شرکت ها باز اضافه می کنند...
شما در کل با من هم نظر هستی ولی درباره این سرعت واقعی و رعایت قوانین ! اگه این طور باشه بودن چیزی به نام حجم که دزدی تو روز روشن هستش ! درباره ماهیت هم که صحبت کردی و خود شما جواب رو به طور مشخص دادی !

آقا تو رو خدا صحبت خارج رو نکنیم بهتره !

اصلا سرعتی که در اختیار اونا هست این جا برای ما در حد رویا هستش ! اون جا حجمی در کار نیست و سرعت ها هم که بالا ! و اصلا با سرعت های این جا و هزینه های این جا مقایسه نکنیم بهتره !

اینا قشنگ مردم ایران رو گیر آوردن .... الان تو کل دنیا دارن سر سرعت شرکت ها با هم رقابت میکنن و حجم اصلا معنایی نداره و الان تو ایران با این تعرفه های جدید سرعت ها رو محدود کردن و سر حجم با هم رقابت دارن شرکت ها !!!!!!! وای خدا من برم به کی بگم آخه ...... وقتی سرعت محدود باشه دیگه حجم زیاد به چه دردی میخوره ؟!! ...... قیمت ها هم بالا رفته !

اینا میخواستن سرعت رو محدود کنن و نقل و انتقالات داده ها رو ضعیف تر که خدا رو شکر :| این کار رو کردن و موفق شدن و سیستم امنیتی تر شد ..... اینا براشون آپلود کردن ها و این چیزا مهم بود که محدود تر بشه که موفق هم شدن و مردم رو دارن با حجم سر کار میذارن . سرعت رو محدود کردن و حجم رو زیاد و مثلا تو 4 هفته مگه چقدر با یه سرعت محدود آدم دانلود میکنه ؟؟!! ... به این فکر کردین ؟ ..... تو 4 هفته کلی حجم قشنگ رو دست آدم میمونه !! ...... قیمت ها رو هم بالا بردن دقیقا به خاطر مقدار حجمه !!! :|:| یکم بشینین فکر کنین چه گلاه گشادی سرمون گذاشتن:-/:-/ ..... یعنی قیمت بالا نرفته که سرعت زیاد بشه !!!!:-/:-/:-/:|:|:| قیمت بالا رفته که حجم زیاد باشه و با سرعت محدود در عمل این حجم به درد لای جرز هم نمیخوره .

مشکل من سرعته ! زدن سرعت ها رو محدود کردن ..... قیمت ها هم بالا رفته .... وقتی من سرعت دانلودم الان 120KB دیگه دانلود اصلا معنایی برای من نداره ( یکم بشینین فکر کنین به خاط سرعت دانلود 120KB ماهی نزدیک 44 میدیم !!! :)):|:)) ) و حجم زیاد به چه درد من میخوره ؟؟؟!!!!!!.... اینترنت 4 مگ شاتل گرفتم ماهی نزدیک 44 تومن با مالیات اینا که سرعتش اینه :| و باید برم اینترنت پر سرعت تر با هزینه بیشتر نسبت به تعرفه های قبلی بگیرم تازه برسم به سرعت 1MB :)):)):|:| .... این تعرفه های جدید به درد کسایی میخوره که اهل دانلود نیستن ... وقتی من بازی های پلی استیشن 4 رو دیجیتالی میخرم و باید 40 گیگ این ورا دانلود کنم تازه با اپدیت ها که صد در صد بیشتر میشه و با این سرعتی که دارم یعنی بخوام یه بازی رو دانلود کنم دیگه فکر کنم دانلود تموم شه یه قبرستانی رفتم و خاک هم شدم و هفت کفن هم پوسوندم ..... الان دارم با مالیات و این مزخرفات ماهی نزدیک 44 میدم ..... در صورتی که تو تعرفه قبلی شاتل سرعتم باز بود و سه ماهه میدادم 57 تومن و در ضمن دانلود شبانه منم رایگان بود و درسته حجمم کم تر بود و حجم میخریدم ولی خب طرح رایگان شبانه داشت و از همه چیز مهم تر سرعتم باز بود و هزینه خوبی میدادم .

و در ضمن شما سرعت دانلودت وقتی بستست اصلا در ماه بدن یک میلیارد ترابایت حجم ترافیکی ....:|:| ... وقتی سرعت رو بستن چه فایده ای داره ؟؟؟ چه فایده ای ؟ .... کلی از حجم در ماه الکی برای خودش تلف میشه ... اینا سرعت رو زدن محدود کردن و من باید برم 16 مگ بگیرم که هزینش بیشتر هم میشه .... مگه من دیوانم .... همین شاتل آشغال 4مگ رو دارم و همراه اول 4G گرفتم و طرح شبانه رایگان داره و با سرعت خیلی بالا دانلود میکنم .... هر وقت نیاز به دانلود های حجیم داشتم از 4G خودم استفاده میکنم و برای سایت باز کردن و فوتبال دیدن از سایت آنتن :| و این قبیل کار های مزخرف هم میرم از همین شاتل استفاده میکنم .....

اون قانون مندی سر سرعت های اینترنت گفتین ! خیله خب باشه اصلا مهم نیست ولی میرفتن حجم رو نامحدود میکردن ! و در ضمن سرعت ، سرعت ، سرعت ! با هزینه به صرفه ! ...... الان تو کل جهان رقابت سر سرعت بیشتر هستش ! نه این که حجم بیشتر بشه :)):)):)):|:|:|

من الان باید برم اینترنت شاتل 16 مگ رو بگیرم تا بتونم سرعت تعرفه های قبلی رو داشته باشم و ماهی هم 80000 تومن بدم ! :|:|:)):))

نظر شخصی من اینه که همون 4G برای دانلود های سنگین خوبه و 24 ساعته هم که آدم دانلود نمیکنه در ماه ! و هر وقت نیاز شد طرح رایگان 4G رو میخره و سرعت بسیار خوبی هم داره ! همین شاتل رو هم که دارم باهاش سایت باز میکنم و از این کار های روز مره !

حالا دوستانی هستن که خوششون اومده و بسیار راضی هستن و برن حالش رو ببرن و یه چیز رو خیلی خوب متوجه شدم در این سال های عمرم که این که این حکومت خوب بلده ما مردم رو بازی بده و بازی بده و بازی بده ! به طورایی در و تخته با هم خوب چفتن ! .................. جاست وزیر ارتباطات ایران :)):))

آخرین ویرایش:

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
این دوستمون yasu از روزی که این طرح اومده کلاً راضی بوده. 10 تا پست داده اینجا از زمانی که 50 گیگ میدادن و نه شبانه‌ای بود و نه هیچی،راضی بوده و می‌گفته غر نزنین. اگه همه مثل این بودن که الان باید همون طرحهای اولیه رو می‌خریدیم.
بعد شما خودت یه آدمی هستی که اینترنت 2 مگ خریدی بودی و داشتن بهت اینترنت کمتر از 1 مگ می‌دادن و خیلی خوشحال بودی. حالا برو تا صبح شکلک دربیار.
امثال شماها هستن که خیلی سفت و سخت جلوی هر بهتر شدنی وایسادن.
عزیزم من فکر کرده بودم به کیلوبایت تست سرعت نوشته بود! :D بعدشم زنگ زدم درستش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر