Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
من نزدیک 10 ساعت بازی کردم بخش داستانی و افلاین رو و به نظرم نمرات بازی کاملا غیر واقعی هستش و یا اگرم عیب و ایرادی هست بخاطر بخش انلاین یا همون خریدهای درون برنامه ای هستش.
از Underground 2 به بعد همه نسخه هارو بازی کردم به جز ریبوت سال 2015 و Pro Street و میتونم بگم Payback از یکی از بهترین ها نباشه به هیچ وجه هم جزو نسخه های ضعیف نیست!
طراحی محیط و شهر خیلی خوبه،مسابقه ها جذاب کار شدن و اینکه مراحل بازی 5 نوع مختلف دارن خیلی جالبه! فعالیت های جانبی بازی هم لذت بخشه و در کنار اون داستان بازی هم برای یه عنوان ریسینگ خوبه،صحنه های اکشن هم واقعا جالب هستن و 3 شخصیت بازی هم شخصیت پردازی خوبی دارن خصوصا جِس ! :D از نظر فنی و گرافیکی هم بازی در سطح خوبی قرار داره.
تو این چند سالی که عناوین ریسینگ آرکید کم شده بودن خیلی خوب بود،حتی من با هندلینگ بازی هم مشکل خاصی ندارم چون طبیعتا وقتی بازی آرکیده باید اینطوری باشه:D در صورتی که مثلا فورزا هورایزن 3 هندلینگش برام زیاد جالب نبود و سر همون هم بازیو بعد یه مدت گذاشتم کنار.
تیونینگ و کاستومایزشن هم خوبن و تعداد ماشین ها خیلی زیاده و ماشین های خوبی هم داره بازی برای من که عشق ماشین و اسب بخار و اینجور چیزام خیلی خوبه :D
بعد هر مسابقه ها هم 3 تا کارت میده که باید یکیش رو انتخاب کنیم و یه قطعه ای از ماشین هست حالا گیرباکس یا توربوشارژ و... به نظرم ایده خیلی خوبی بود تو موست وانتد 2 هم یه همچین چیزی بودش.
راجب این قضیه Sense of Speed هم بگم که خب یجورایی تو ذوق میزنه از یه طرفی تو برنامه Top Gear همیشه گفته میشد که هرچی ماشین از بیرون آروم دیده بشه داره تندتر میره:-? نمیدونم اون موضوع به این بازی ربطی داره یا نه ولی خب یجورایی منو راضی کرد:D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب بعد از اتمام بازی و حدود 30 ساعت Playtime ، میتونم بگم این مسئله که گفتم تو بعضی از ماشین ها وجود داره و تو خیلی از ماشین ها این مشکل نیست ، در کل بازی خیلی خیلی خوبی بود و من ازش راضی بودم ، و اینکه به شدت هیجان انگیز بود ، همچین تجربه هیجان انگیزی رو من آخرین بار با بازی Split/Second تجربه کرده بودم ، و خیلی جذاب بود.

aza_121.png
البته قابل ذکره که پلی تایم تنها بخش داستانی بازی 14 ساعت هست؛

6q6p_121.jpg

بازی هم یه مقدار کم کم Cash میده، که برای ماشین های Iconic بازی مثل Regera سخت میکنه کارو که در آخرو Regera هم خریدیم :D !!!

nv02_2.jpg

• Like
Reactions: WTF? and IMANOKA

ezzat5700

کاربر سایت
Apr 8, 2010
38
من با ترینر پولم رو بی نهایت کردم ولی وقتی میخوام ماشینی مثل Porsche Panamera Turbo بخرم میگه باید Car Pack داشته باشی تا بتونی بخری،جریان کارپک چیه؟ چجوری حلش کنم؟

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
من با ترینر پولم رو بی نهایت کردم ولی وقتی میخوام ماشینی مثل Porsche Panamera Turbo بخرم میگه باید Car Pack داشته باشی تا بتونی بخری،جریان کارپک چیه؟ چجوری حلش کنم؟

باید تو داستان بازی پیش برید تا پکیج های ماشینی مختلف رو باز کنه. هر لیگی که شکست میدید یک تعداد ماشین تو فروشگاه برای خرید باز میشه

• Like
Reactions: kamyy

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان بخریم بالاخره یا نه؟ :[ ریویو هاش افتضاحه که نظر شما چیه که بازی کردینش؟

Sent from my G3112 using Tapatalk
مثل من ظرفیت سه قانونی بخر حالشو ببر
بازی با آپدیتهایی که داده زمین تا آسمون فرق کرده
امروز هم یه آپدیت 6 گیگی داد چندتا ماشین اضافه کرد و کلی باگ فیکس انجام داده
بازیو زود عرضه کردن وگرنه یکسال ب تعویق مینداختن قطعا نمراتش بالا میشد ولی الانم عالیه

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
مثل من ظرفیت سه قانونی بخر حالشو ببر
بازی با آپدیتهایی که داده زمین تا آسمون فرق کرده
امروز هم یه آپدیت 6 گیگی داد چندتا ماشین اضافه کرد و کلی باگ فیکس انجام داده
بازیو زود عرضه کردن وگرنه یکسال ب تعویق مینداختن قطعا نمراتش بالا میشد ولی الانم عالیه
اره منم برنامه دارم ظرفیت سه بخرم... ماشین هایی که اضافه کرده با DLC هستن یا رایگان؟ و اینکه مرحله اضافه نشده طی اپدیت ها؟ ظاهرن سایت ها خیلی از کم بودن تعداد مراحل و ماشین ها و تکراری شدن بازی شاکی بودن

Sent from my G3112 using Tapatalk

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
واسم عجیبه، اینا چطور این بازیو ساختن، با وجود این که قبلانا NFS 2016 رو ساختن:| یعنی این همه زیر بازی قبلی خودشون قرار گرفتن؟ گرافیک بازی چرا اینقدر مزخرفه؟ اصلا جزئیات نداره:| کاملا معلومه همین طوری سر سری واسه پول در اوردن ساختنش، عین چی...با سر افتاد زمین EA اصلا این بازی نباید منتشر میشد...حتی یک چهارم Rivals که چند سال قبلتر از نسخه 2016 اومده هم پایین تره.....خدایی من وقتی Rivals بازی میکردم، وقتی گرافیک بازی رو میدیدم، دریف...سطح ماشین ها رو افزایش میدادیم، پلیس ها و غیره..... کل مشکلاتش رو از یادم میرفت، این بابا هیچی نداره:| این شخصیت های مزخرف نبودشون خیلی بهتر از بودنشون هست، اخه یکی نیست بگه وقی نمیتونی داستان خوب رو بزاری تو بازی، که اصلا داستان نمیخواد، چرا با این کارا مشکل واسه خودت درست میکنی؟:| تنها خوبی بازی بنظرم، نورپردازی خوب، با کیفیت فنی بازی نسبت به نسخه های قیلی NFS رو PC هست...جزئیات و شخصی سازی ماشین هم خوب کار شده....ما که خوشمون نیومد...:-&

farzad1749

کاربر سایت
Feb 25, 2018
4
دوستان من این بازی رو یه هفته هست که نصب کردم ولی بنظرم خیلی بهتر میتونستن درستش کنن!
دارم آفلاینشون بازی میکنم ولی فک میکنم برام تکراری شده
حالا میخاستم ببینم میخام آنلاینشو بازی کنم با توجه که من نسخه کرکشو نصب کردم چطوری باید آنلاین و بازی کنم؟؟؟
لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دوستان من این بازی رو یه هفته هست که نصب کردم ولی بنظرم خیلی بهتر میتونستن درستش کنن!
دارم آفلاینشون بازی میکنم ولی فک میکنم برام تکراری شده
حالا میخاستم ببینم میخام آنلاینشو بازی کنم با توجه که من نسخه کرکشو نصب کردم چطوری باید آنلاین و بازی کنم؟؟؟
لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم
هیج جوره ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر