Wolfenstein 2: The New Colossus | PC

149725960632.jpg

دنباله ی عنوان Wolfenstein: The New Order با نام Wolfenstein 2: The New Colossus بطور رسمی در جریان کنفرانس E3 شرکت Bethesda تایید شد.
این عنوان همانند نسخه ی قبل، توسط استودیو Machine Games در حال توسعه است. بار دیگر با قهرمان این سری یعنی Wiliam B.J Blazkowicz و ماجراهای جدید همراه خواهیم بود. داستان بازی در سال 1961 جریان دارد، جایی که نیروهای آلمان نازی به خاک ایالات متحده نفوذ کرده و آن را به تصرف خود درآوردند و حالا این B.J و دوستانش هستند که باید با نازی ها و تجهیزات پیشرفته ی آنها، مبارزه کنند.

Wolfenstein 2: The New Colossus در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری برای پلتفرم های PS4، PC و Xbox One عرضه خواهد شد.

تصاویر بازی:
ROW_Wolfenstein_II_Panzerhund_1496826975.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Horton_1_1496826972.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Handle_With_Care_1496826971.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Stealth_1496826977.jpg

ROW_Wolfenstein_II_Roswell_1496826976.png

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان به نظرتون فیتگیرل میتونه یه حرکت خیلی خفن بزنه یا همین 40 گیگو دانلود کنم؟! تو اینفو سایتشم هنو نزده چقدر حجمشو کم میکنه
خوب یه خسته نباشید به Fitgirl باید بگیم بعد از این همه زمان بازی رو فشرده کرد با حجم 32.9 گیگ 8-|
(البته این بازی کلا بد فشرده سازی میشه)

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
سلام، یکی که اورجینال داره میشه فایل acf بازیو بفرسته خواهشا؟؟ ممنون میشم مرسییی. 2-3 کیلوبایت بیشتر نیست!

آخرین ویرایش:

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
خب بازى رو تموم كردم

البته قسمت هاي اوبر كامندرها مونده كه خيلى ربطى به داستان نداره و پس از پايان بازى هم ميتونيد تمومش كنيد. من تقريبا ١٧ ساعت كشيد تا قسمت داستاني رو تموم كردم

و اما خود بازى، در يك كلام فوووووووق العاده بود. بازى يه بهشت كامل براى FPS بازاست. يه Blood & Gore كامل. اينقدر داستان اصلى بازى در عين فانتزى بودن كول و باحال بود كه واقعا تو بعضي از جاهاي بازي :o ميشيد.
بازي تو روند داستانيش خيلي "تابو شكني" كرده يعني يه صحنه هايي تو بازي ميبيني كه واقعا تو هيچ بازي نميبينيد( ايشاالله بعدا تو يه تاييك ديگه راجبش حرف ميزنيم).
بازي صحنه هاي به يادموندني زياد داره. بچه هايي كه quake 4 بازي كردن بايد يادشون باشه كه يه صحنه عجيبي اون بازي داشت كه با اينكه ١٢ سال از اون بازي و تجربش براي من ميگذره ولي هنوز هم اون صحنش در خاطرم هست، نيو كلوسوس دقيقا از اون صحنه ها داره.
بازي خشونت عرياني داره، اصلا هم تو ارائه اون خودشو سانسور نميكنه و همه چيو ميريزه رو دايره. فقط بنظر من تو ارائه انتي فاشيسم و انتي نازيسم بودن خيلي زياده روي كرده! يعني همه جوره نازي ها ، تفكراتشون ، ضد يهود بودنشون، روان پريش و حيوان صفت بودن رهبراشون و صدها چيز ديگه كاملا از بيخ و بون تركوندتشون.

گيم پلي بازي حرف نداره. يه FPS اولد اسكول و كاملا روون. اسلحه ها حرف نداره. شليك باهاشون روحتون و تلطيف ميده. وقتي دو دستتون اسلحه باشه كاملا ميتونيد يه سمفوني كامل از گلوله و خون رو به اجرا بزاريد\m/ خيلي وقت بودن از دست گرفتن يه شاتگان اينطوري مسرور نشده بودم\m/
مشخصه بازي ٣گانست و شماره ٣ى هم در كاره

بازي بدون ايراد نيست و ميشه گفت ماموريتاي فرعي بازي خيلي جذاب نيست و شما رو ترغيب به انجامش نميكنه ولواقعا هم خيلي نيازي به انجامشون حس نميكنيد

كلام اخر اينكه اميدوارم نور به قبر اموات بتثدا و ماشين گيمز بباره كه بعد كلي وقت اينطوري اب شش ما رو حال اوردن
حتما بازي رو تجربه كنيد، خود داستان بازي رو هم اگه لحاظ كنيم جاي ديگه چنين چيزي نصيبتون نميشه.

momo

کاربر سایت
Feb 3, 2007
315
بايد بدوي به سمتش و بهش بزني بعد به خاطر ضرحه اي كه رو شونت هست اوتومات تخريب ميشه

با سلام
والا من اون اسکیل ضربه رو انتخاب نکردم (اسکیل ضربه دومی هست من ندارمش)
من اسکیل اولی رو دارم که از تو لوله رد میشه
الان بازی قفل شده
هیچی به ذهنم نمیرسه

خواهشاً دوستان هر گونه راهنمایی به ذهنشون میرسه بگن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر