Metro Exodus

نسخه جدید سری محبوب Metro در مراسم 2017 E3 و در کنفرانس مایکروسافت به طور غافلگیرانه ای معرفی شد!

وقایع بازی Metro Exodus در سال 2036 و در یک جهان آخرالزمانی که بیش از 20 سال پیش طی یک جنگ اتمی ویران شد جریان داد. بازی داستان نسخه قبلی یعنی Metro: Last Light و اندینگ 'Redemption' را ادامه می دهد. بازیکنان دوباره کنترل Artyom را بر عهده خواهند داشت که در خرابه های مسکو قدم میگذارد. شخصیت اصلی بعدی که در این نسخه بازخواهد گشت Anna هست که الان همسر Artyom شده است.

بازی توسط استودیو 4A Games در دست ساخت است و توسط Deep Silver در سال 2018 برای پلتفرم های PS4, Xbox One, PC منتشر میشود.

Last edited by a moderator:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این جادو جمبل میکنن با اینداتمسفر هاشون ! هر نسخه به از قبل هست عالیه گفتن open world که نشونه عالی هست فقط باید طراحی ماموریت هاش سرگرم کننده تر باشه و فقط نشه درگیری و ترسوندن توسط هیولاها

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
هرچی فکر میکنم به نتیجه ای نمیرسم که چرا 4A باید In-Engine گیم پلی نشون بده!؟
اگه قرار بود گیم پلی نشون بدین خب از بازی همونطور که هست که گیم پلی نشون میدادین، اگه میخواستین تریلر معرفی بدین خب هزار برابر با کیفیت تر اصلا CG میتونستین بسازین.
فقط به این نتیجه میرسم که به سفارش مایکرو همچین کاری کردن، وگرنه به نظر من هیچ منطق دیگه ای پشتش نمیتونه باشه.

• Like
Reactions: Lions Gate

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
هرچی فکر میکنم به نتیجه ای نمیرسم که چرا 4A باید In-Engine گیم پلی نشون بده!؟
اگه قرار بود گیم پلی نشون بدین خب از بازی همونطور که هست که گیم پلی نشون میدادین، اگه میخواستین تریلر معرفی بدین خب هزار برابر با کیفیت تر اصلا CG میتونستین بسازین.
فقط به این نتیجه میرسم که به سفارش مایکرو همچین کاری کردن، وگرنه به نظر من هیچ منطق دیگه ای پشتش نمیتونه باشه.

4a Games اعلام کرده هدفش اینه بازی اصلی هم به همچین کیفیتی برسه :D
پ.ن : احتمال داره مایکرو بهشون گفته باشه یه چیزی بدین ما نمایش بدیم که بعدا رو X1X بتونین بهش برسین :-?

Deep Silver checked in with us after the event to see if we'd caught the reveal - a good opportunity to ask the golden question: to what extent is this exquisite trailer representative of the actual game? Is it anything like the real thing?

We're told that the sequence is built to target Xbox quality. A couple of 'flourishes' were added, but the player actions, the environments - 'that's all real'. And further: 'that sequence will be in the final game and it will stack up'. Let's bear in mind that 4A has yet to release a title built from the ground up for current generation hardware. In the 'post-downgrade' era, where developers have hopefully learned not to over-promise with pre-rendered video, we're prepared to give a developer with this much talent the benefit of the doubt and hope to report back soon with more on what looks like a simply astonishing game.​

===============================================

تو مصاحبشون با Gamespot گفتن از سری S.T.A.L.K.E.R الهام گرفتن .

The devs specifically mention S.T.A.L.K.E.R. has an influence.

Andriy "Prof" Prokhorov, the Creative Director of the game said "The core team has experience with S.T.A.L.K.E.R., we have the same core team. This time it was an ambitious idea, let's try to combine Metro and S.T.A.L.K.E.R."​

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
واقعا نمایش بازی از خود گیم پلی بود یا CG بود؟
CG که نه ولی گیم پلی هم نه.
یه گیم پلی از پیش تعیین شده کات سین مانند بدون هیچگونه پردازش هوش مصنوعی و محیط. بهترین توضیحی بود که میتونستم از گیم پلی های In Engine بدم.

• Like
Reactions: agent 360

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی اسکریپ شده بود یعنی از قبل نوشته شده بود که حالت جذاب تری پیدا کنه اما کاملا in game بود ظاهرا هر چند قطعا این گرافیک برای نسخه ی pc هست که من حدسم می زنم 1 مشت گرافیکی انحصاری nvidia مشابه قبل داشته باشه

• Like
Reactions: Viator

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر