Metro Exodus

نسخه جدید سری محبوب Metro در مراسم 2017 E3 و در کنفرانس مایکروسافت به طور غافلگیرانه ای معرفی شد!

وقایع بازی Metro Exodus در سال 2036 و در یک جهان آخرالزمانی که بیش از 20 سال پیش طی یک جنگ اتمی ویران شد جریان داد. بازی داستان نسخه قبلی یعنی Metro: Last Light و اندینگ 'Redemption' را ادامه می دهد. بازیکنان دوباره کنترل Artyom را بر عهده خواهند داشت که در خرابه های مسکو قدم میگذارد. شخصیت اصلی بعدی که در این نسخه بازخواهد گشت Anna هست که الان همسر Artyom شده است.

بازی توسط استودیو 4A Games در دست ساخت است و توسط Deep Silver در سال 2018 برای پلتفرم های PS4, Xbox One, PC منتشر میشود.

Last edited by a moderator:

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
با این نت مزخرف از شب معرفی بازی برای گیم پس گذاشتمش دانلود امروز تموم شد رفتم تو بازی 2 دقیقه بازی کردم میخواستم پاکش کنم :D گرافیکش 1جوریه روی وان معمولی شب میشینم پاش ببینم بهتر میشع یا نه ولی کلا توصیه نمیشه بازیش بری بخری
١٠٨٠ نيست متاسفانه روي وان معمولي ...

KavehFrootan

کاربر سایت
Apr 5, 2020
87
من چندتا نقد درباره DLC بازی خواندم خیلی جالبه بعد از عرضه چندین نسخه مترو هنوز اینا به یک بالانس دقیقی بین داستان و گیم پلی نرسیدن یعنی جایی که به داستان و نریشن و روایت اهمیت میدن میشن عملا بی رقیب ولی از اونور گیم پلی بازی یکم میانه جایی هم که یکم دست بازیباز می‌خوان بازتر بزارن مثل Exdous داستان یکم در می‌ره از دستشون اینجا همین شده یعنی اکثرا گفتن تو این DLC سر و کارتون بیشتر با روایت و داستانی که براتون تدارک دیدن تا گیم پلی اونقدر اهمیت ندارن کلا هم بسیار کوتاه هست در حد ۳-۴ ساعت ولی داستانش بسیار تعریف کردن از اونور از کوتاهی بیش از حد DLC و گیم پلی است که عملا رفته در خدمت روایت داستان انتقاد کردن و گفتن کسایی که فن مترو هستن از این DLC لذت میبرن

• Like
Reactions: Kiarash_united7

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
بازی رو بعد چند رو تموم کردم! اونم تو مسافرت!!! دی
بازی کلا برای بنده چیز خاصی نداشت!پر باگ!بینهایت باگهای چرت! تو کویر سوار ماشین شدی مپ رو میزدی صفحه بالا پایین میشد و خیلی باگای دیگه!
به شخصه نسخه ۱ و ۲ ش رو تموم نکردم و برادرم قبلا قک کنم رو xbox 360 تمومشون کرده بود!
بازی ترسناک نبود!به شدت چرت و رو اعصاب بود!
بازی باید خطی میشد!الکی از اینجا برو اونجا اینو بردار!هر در رو هم بخوایی باز منی برو زیر زمین یا جایی برق رو بزن!مسخره به تمام معنا!
اخرشم گفتن کاراکتر.... رو تا ۳ گانه کامل شه!
بدتر از همههههه!صدای مزخرف پیرمرده با لهجه!منو یاد یک فامیل بیشخصیشت مینداخت!دیگه طوری شد خانومم گفتتتت صداش افتاد رو سرم:))
برای یک بازی که بخوایی دنبالش باشی ارزش نداره!
نمره من همون ۶!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
خب تیوی رو روشن کردیم و رفتیم یوتوب و با چیزی مواجه شدم که یه اتفاق بسیار خوشحال کننده واسم بود ،
از قبل تر بگم که عصری داشتم بتمن آرخام نایت رو بازی میکردم و یه جاش فرست پرسن شد، یه هو هوس یه فرست پرسن داستانی کردم،
برسیم به چیزی دیدم اینکه این بازی رو واسه PS5 با ارتقای فریم ریت و رزولوشن به علاوه ی ری تریسینگ قراره خرداد بدن! ای جان! :D
من تا الان قسمت نشده بود تجربه ش کنم ، مستحب بود الان واجب شد :D
شصت فریم فور کا واقعا میچسبه.
آخرالزمانی بازا بشتابید.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا این بازی Open Worldش خیلی اذیت میکنه؟!
نسخه گلدش شده ۲۰$ اما خیلی نگرانم بخش جهان بازش کاری کنه پشیمون شم اساسی :D اصن نمیتونم تصور کنم با این استایل گیم‌پلی و ریلستیک طور بودنش چطور میشه تو محیط بزرگ رفتو آمد کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر