Metro Exodus

نسخه جدید سری محبوب Metro در مراسم 2017 E3 و در کنفرانس مایکروسافت به طور غافلگیرانه ای معرفی شد!

وقایع بازی Metro Exodus در سال 2036 و در یک جهان آخرالزمانی که بیش از 20 سال پیش طی یک جنگ اتمی ویران شد جریان داد. بازی داستان نسخه قبلی یعنی Metro: Last Light و اندینگ 'Redemption' را ادامه می دهد. بازیکنان دوباره کنترل Artyom را بر عهده خواهند داشت که در خرابه های مسکو قدم میگذارد. شخصیت اصلی بعدی که در این نسخه بازخواهد گشت Anna هست که الان همسر Artyom شده است.

بازی توسط استودیو 4A Games در دست ساخت است و توسط Deep Silver در سال 2018 برای پلتفرم های PS4, Xbox One, PC منتشر میشود.

Last edited by a moderator:

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
611
نام
Ali
ماموریت جانبی هم داره و خوب کار شده یا کسل کننده نیست ؟

ماموریت جانبی داره البته کمه و بیشتر خودت باید تو مپ بازی گشت و گذار کنی منتظر اتفاقات باشی که اینش جالبه
کلا بازی خاصی با یه گان پلی سنگین و پرو مود

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
منم بازی رو گرفتم و دو ساعتی بازی کردم بازی واقعا لذت بخشه و بنظرم با شمارهای قبل خیلی فرق داره چون بازی دیگه خطی نیست و بازی تا حد زیادی سختر شده و گشت وگذار در بازی خیلی پر رنگتر از قبل شده
سختی این بازی بعضی مواقع از لذت بازی کم میکنه .
یه چیزه دیگه ای که تو قسمتهای قبلی دیده بودم مراحل توهمی و خیالی مربوط به بیگانه ها بود که تو این بازی تا اینجا همچین چیزی ندیدم

• Like
Reactions: Black Roz

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
بلخره منم بازی رو تموم کردم. از همون اول بازی داشتم به خودم می گفتم چرا گذاشتی این بازی رو بعد از DMC,RE و.... بازی کردی:Wallbash: .
عاااالی بود . سیستم کرفتینگ بازی که پشم ریزون بود. گرافیک بازی عالی.
خوشحالم که این قسمت تونست از نظر داستان به خوبی قسمت های قبل باشه خیلی تکمیل بود.
اگه کل بازی خوب بود مرحله اخر بازی شاهکار بود.
من خودم اونقدر با بازی های OW حال نمی کنم ولی این بازی اتمسفر سنگین و گیرا بود خیلی وقت بود پای یه بازی میخکوب ننشسته بودم.
من که تو جو بازی و داستان غرق می شدم ولی هوش مصنوعی دشمن ها ضعیف بود.
این ارتیوم درسته که ادم ساکت و گوشه گیری بود ولی دیگه واقعا لال بود (( کلی انا باهاش حرف احساسی می زد اصلا به.... بود:D)) ولی بقیه کارکتر ها بر عکس ارتیوم زنده و کلی حرف داشتن برای زدن.

نمی دونم قسمت بعدی هم می سازند یا نه ولی اگه هم نساختن این سگانه عالی بود و Exodus بهترین پایان برای این سگانه بود.

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
با این نت مزخرف از شب معرفی بازی برای گیم پس گذاشتمش دانلود امروز تموم شد رفتم تو بازی 2 دقیقه بازی کردم میخواستم پاکش کنم :D گرافیکش 1جوریه روی وان معمولی شب میشینم پاش ببینم بهتر میشع یا نه ولی کلا توصیه نمیشه بازیش بری بخری

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ای تری امسال یه نکته مفید برا ما داشت این بود که تونستیم بلاخره با گیم پس این بازی رو تجربه کنیم:D
منی که با دو نسخه قبلش کلی حال کردم این نسخه برا من ماوراییه
وقتی گرافیک بالای بازی اون اتمسفر خفن رو دیدم کلا هنگ کردم
گان پلی ای خدا گان پلیه این بازی روانی کننده شده من تو دو نسخه قبلیه بازی با گان پلیش یه خورده مشکل داشتم باهاش حال نمیکردم ولی اینجا کاملا خواسته من درمورد گان پلی رو به واقعیت تبدیل کردن یک گان پلی سنگین که قشنگ سلاح تو دستت رو حس میکنی چیزی که این بازی واقعا بهش نیاز داشت
در این حد من از دیدن گان پلی بازی شکه شدم که با رسیدن به دومین مرحله و بعد از کشتن اولین دشمن انسانیمون من 5 بار دیگه اون مرحله رو تکرار کردم که قشنگ اون فضا تو ذهنم بمونه:D
شاید بعضیا حال نکنن با این سبک و نوع گیم پلی ولی برا کسانی که با دو نسخه قبلی حال کردن با این یکی بدجور حال مکینن از دستش ندن
تنها بازیه که دارم این حسرت رو میخورم که چرا وان ایکس ندارم:D

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
تنها بازی که ادم حس میکنه اسلحه وزن داره همینه سنگینی رو دست ارتیوم حس میکنم ولی هوش مصنوعی بازی ضعیف روبروی طرف درمیای به جای شلیک داد میزنه

• Like
Reactions: Natural Killer

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من تازه بازی رو شروع کردم بعد از پایان بازی میشه تو مپ چرخید یا به محیطهای قبلی برای جمع آوری آیتم برگشت ؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
من تازه بازی رو شروع کردم بعد از پایان بازی میشه تو مپ چرخید یا به محیطهای قبلی برای جمع آوری آیتم برگشت ؟
نه تمام ایتمهای بازی تو همون دور جمع کنی بازی که تموم شه فقط میشه چپتر تکرار کرد

• Like
Reactions: NINJѦ

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
قیمتش چنده ؟ از نظر محتوا ارزش خرید داره با دلار 14 توم؟!!!
سلام
قیمتش 8 دلار هست ولی ظاهرا کوتاه هستش ... بازی یک DLC دیگه هم داره به اسم Sam’s Story که هنوز نیامده
به نظرم صبر کن سیزن پس تخفیف بخوره بعد بخر

• Like
Reactions: mojahed25

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر