Nintendo Metroid Prime 4

ylck3pjewldxvgrnviia.png

سازنده: Retro Studios
ناشر: Nintendo
تاریخ عرضه: اعلام نشده

کمپانی نینتندو پس از سال ها ساخت قسمت چهارم عنوان محبوب متروید پرایم را تایید کرده است. سری بازی متروید پرایم (جدای از spin-off-ها) از بهترین بازی‌های action-adventure اول شخصی هست که برای کنسول‌های Nintendo عرضه شده است.
در سال 2017 در Nintendo Direct مخصوص E3 2017 ساخته شدن این بازی به صورت رسمی با انتشار یک تیزر توسط نینتندو مشخص شد. در سال 2019 به صورت رسمی توسط نینتندو به Restart شدن ساخت بازی و تغییر در توسعه دهنده‌ی بازی اعلام شد.
Retro Studios سازنده ی بازی Metroid Prime 4 است، این شرکت سازنده‌ی اولین نسخه‌ی Metroid Prime و همچنین نسخه‌ی دوم و سوم این سری بازی بوده است. البته این استودیو بازی‌های دیگری هم ساخته است.
تاریخ عرضه‌ی بازی به صورت رسمی مشخص نشده است.

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
بهترین خبر ممکن سپرده شدن ساخت بازی به retro بود، استودیوی فوق العاده با کیفیتی که شاید چیزی کم از خود Nintendo EAD نداره! درسته بازی احتمالا یکی دوسالی تاخیر خورد اما کیفیت محصول نهایی قطعا تضمین شده است.

• Like
Reactions: Z-fan

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
امسال هر جور شده باید رونمایی کنن الان که retro s سازندش نیست فقط وای به حالشون اگه اول شخص نسازنش یچی مثل other m بدن:D
از اولم حس خوبی به ایکه retro نمیسازتش نداشتم خوبه که سر عقل امدن و دوباره دادن بهشون:D اگه برا starfox هم به اندازه متروید ارزش قائل بودن بد نمیشد نمی دونم مکلشون چیه کاملا مشخصه بازی کنسل شده چرت تر از other m بود:D

• Like
Reactions: che-jaleb

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از اون جا که رترو همونیه که پشت سه تا پرایم قبلی و دانکی کونگ آخریه (اگه بهترین نه، یکی از بهترین پلتفرمرهای دو بعدی این نسل) من خیالم خیلی از لحاظ کیفیت راحت تره...
ولی خب فکر نکنم حالا حالاها رنگ و رویی از بازی ببینیم

• Like
Reactions: Cait Sith

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
اینا خیلی وقت پیث
کسی که حضور بانجو تو اسمش لیک کرده بود ریمستر سه گانه متروید رو ایندفعه واسه سوییچ لیک کرده و احتمالا تو TGA معرفی بشه.

View attachment 123533
این سه گانه رو قرار بود بخاطر 4 خیلی وقت پیش معرفی ‌و عرضه کنن که بیخیال شدن بخاطر جریان ساخت و اینا، امیدوارم این وقت اضافه باعث شده باشه که یک دستی روی گرافیکش بکشن:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کسی که حضور بانجو تو اسمش لیک کرده بود ریمستر سه گانه متروید رو ایندفعه واسه سوییچ لیک کرده و احتمالا تو TGA معرفی بشه.

View attachment 123533

ریمیک سوپر متروید یه چیز پشم ریزونی میتونه باشه
کنار کستلوانیا سیمفونی و دارک سولز خوشگل یکی از سه تا پایه افسانه ای ژانر مترویدوانیا است

از اون ور هم پرایم تریلوژی هم سه گانه افسانه ای ایه

و حسابی به مارکتینگ پرایم 4 هم کمک می کنه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بعد از حقیقت فهمیدن اینکه زلدا درواقع اسم کارکتر روی کاور بازی های the adventure of zelda نیست و طرف اسمش Linkه ! امروز با یک حقیقت دیگه ای مواجه شدم و اون اینکه کارکتر اصلی سری بازیهای متروید ... زنه! رلی؟! :D

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بعد از حقیقت فهمیدن اینکه زلدا درواقع اسم کارکتر روی کاور بازی های the adventure of zelda نیست و طرف اسمش Linkه ! امروز با یک حقیقت دیگه ای مواجه شدم و اون اینکه کارکتر اصلی سری بازیهای متروید ... زنه! رلی؟! :D

زکّی حاجی :|
دیگه از ساموس آران پروتاگونیست مونث قدیمی تر نداریم :D
من جدا فکر نمی کردم هنوز یه عده ندونن پشت زره ساموس یه زنه :D

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
زکّی حاجی :|
دیگه از ساموس آران پروتاگونیست مونث قدیمی تر نداریم :D
من جدا فکر نمی کردم هنوز یه عده ندونن پشت زره ساموس یه زنه :D
هنوز یه عده هستن انگار :D فکر میکنم از این سوتفاهم ها با دنیای نینتندو زیاد دارم :D

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
هنوز یه عده هستن انگار :D فکر میکنم از این سوتفاهم ها با دنیای نینتندو زیاد دارم :D

آره شایدم... از بس من با این کامیونیتی نینتندو گرم گرفتم برام اینا طبیعیه :D
یادم رفته خیلی از این چیزا هنوز تو کامیونیتی گیم فارسی کلا ناشناخته اند... حیفم است. اکثرشون واقعا ردیف شاهکارهایی اند که این جا پرستش میشن. :(
امیدوارم ادامه سوءتفاهمات (مثل این که دانکی کونگ تو Donkey Kong Country اون دانکی کونگ اصلی تو بازی آرکید جامپ من (1980) نیست و نوه شه و...) هم به مرور رفع شه :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
مثل این که دانکی کونگ تو Donkey Kong Country اون دانکی کونگ اصلی تو بازی آرکید جامپ من (1980) نیست و نوه شه و...
خب اینم قطعا نمیدونستم :D
متاسفانه نینتندو انچنان توی ایران فراگیر نیست دیگه و کمتر بهش پرداخته میشه از طرفی هیاهوی پلی استیشن-ایکس باکس بیشتره چون رقیب رودر روی هم هستن و اخبارهاش بیشتر تو چشمه بنظرم و همینم یه دلیل اینکه حواشی و اتفاقات حول این دو پلتفرم بولدتر بشه تا نینتندو. من خودم خیلی دوست دارم دوباره به اغوش نینتندو برگردم اگه وضعیت اقتصادی بگذاره البته :D

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
یا کلا پشیمون شدم از ساخت این نسخه متروید
همون‌طور که برا wii u هم کنسل شد

یا ساختن نگه داشتن برا زمان لانچ کنسول جدید نینتندو
از این دو حالت خارج نیست

ef7704d0a1413d46a36735ac151c78b9.jpg

• Like