Nintendo Metroid Prime 4

ylck3pjewldxvgrnviia.png

سازنده: Retro Studios
ناشر: Nintendo
تاریخ عرضه: اعلام نشده

کمپانی نینتندو پس از سال ها ساخت قسمت چهارم عنوان محبوب متروید پرایم را تایید کرده است. سری بازی متروید پرایم (جدای از spin-off-ها) از بهترین بازی‌های action-adventure اول شخصی هست که برای کنسول‌های Nintendo عرضه شده است.
در سال 2017 در Nintendo Direct مخصوص E3 2017 ساخته شدن این بازی به صورت رسمی با انتشار یک تیزر توسط نینتندو مشخص شد. در سال 2019 به صورت رسمی توسط نینتندو به Restart شدن ساخت بازی و تغییر در توسعه دهنده‌ی بازی اعلام شد.
Retro Studios سازنده ی بازی Metroid Prime 4 است، این شرکت سازنده‌ی اولین نسخه‌ی Metroid Prime و همچنین نسخه‌ی دوم و سوم این سری بازی بوده است. البته این استودیو بازی‌های دیگری هم ساخته است.
تاریخ عرضه‌ی بازی به صورت رسمی مشخص نشده است.

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
خدایی نمرات شماره های قبلی رو دیدم سرم سوت کشید. چیه مگه؟ یه بازی اول شخص انقدر شاخ بتونه بشه. اصلا نینتندو و بازی اول شخص انقدر خفن داشته و من بی خبر؟ چجوری میشه مترویدهای قبلی رو بازی کنم؟ من فقط pc دارم.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
خدایی نمرات شماره های قبلی رو دیدم سرم سوت کشید. چیه مگه؟ یه بازی اول شخص انقدر شاخ بتونه بشه. اصلا نینتندو و بازی اول شخص انقدر خفن داشته و من بی خبر؟ چجوری میشه مترویدهای قبلی رو بازی کنم؟ من فقط pc دارم.
کل سه گانه متروید پرایم برای وی اومده ، با شبیه ساز دلفین هم میتونی همشون رو بازی کنی.

pantera_demon

کاربر سایت
Feb 28, 2015
29
نمیدونم چی بگم واقعا .. دهنم باز مونده . تکنولوژی مه به شکل بسیار عالی که اون موقع روی این کنسول و این بازی . مه داریم تا مه این یه عکس وقتی بازی کنید میرسید و میبینید و کف میکنید !

بعد از این مه و عکس میرسیم به غولی که به نظرم Stone talus شبیه اونه . نمیتونم عکس بدم حیف که اسپویل میشه ولی بعد مبارزه این غول از خود بی خود شدم اینقدر که این غول عالی ساخته شده بود . چون از همین مه به شکل فوق العاده ابزاری و بینظیری استفاده کرده بود و استرس عالی به بازی کننده میده . افسوس که گیمینگ این بازی و این کنسول با این قدرت رو درک نکرد ! ولی این چیزی از ارزش های بازی کم نمیکنه . متریود پرایم یک شاهکاره به معنای کلمه .

راستی با تفنگ بازیش سخت پرایم یک و دو .

rcspqw.jpg

2cdzqzk.jpg

این هم یه عکس از حالت توپ .

168hfh4.jpg

آخرین ویرایش:

pantera_demon

کاربر سایت
Feb 28, 2015
29
در قسمتی از مصاحبه :

خالق افسانه ای بازی متروید و شرکت نینتندو شیگرو میاماتو در اوایل ساخت متریود پرایم در ملاقاتی که با رترو داشته به آنها چمله بسیار عجیبی میگوید :

"چی میشه اگه سموس کله یه حشره رو داشته باشه !!!!!!!!! "
کارکنان رترو وقتی به استودیوی میایند به خودشان میگویند : چه جمله عجیبی ! چی میشه اگه سموس کله حشره داشته باشه به جای کله خودش ! و این جمله در واقع ایهام داشته و رترو استودیو منظرو میاماتو رو درک میکنند و از آنجا فیلتر های بصری برای اسکن محیط و سایر فیلتر ها بصری سموس را حلق میکنند که به این وسیله به بازی پازل و تعلیق اضافه می کنند

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوستانی که دستگاهشون رو فروختن متاسفانه از دست دادن این شاهکار رو .........
با من هستید ؟
بنده روی امولاتور پرایم یک رو بازی کردم با پی سی . البته تموم نکردمش هنوز
شماره 4 هم که نیمده هنوز ولی بیاد همون روزای اول سعی میکنم برمش روی سویچ
ولی جدا بازیش شاهکاره دوستان . در سبک خودش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Pooya HL

pantera_demon

کاربر سایت
Feb 28, 2015
29
این هم هنر محض در این بازی . وقتی در این مرحله سریع حرکتش بدید حالت سبز فیروزه ای و آبی و زرد از خودش هاله به جا میگذاره که تماشاییه

141nq68.jpg

jayo8z.jpg

2lm9a8j.jpg

2gv6fj8.jpg

9qv4hj.jpg

dyx5k6.jpg

rcqwyh.jpg

فعلا 8 تا سلول انرژِی رسیدم به 35 درصد بازی فک میکنم 15 ساعت بازی کردم . و واقعا کف کردم واقعا کف کردم . یعنی اینقدر خلاقیت در این بازی استفاده شده که ...

آخرین ویرایش:

pantera_demon

کاربر سایت
Feb 28, 2015
29
truly masterpiece

Metroid Prime

When I first started playing Metroid Prime, I was at a loss for words. The one thing that kept running through my head was "wow."

It mixes strategy, platformer, shoot-em-up, puzzler and everything else to deliver to you, the gamer, possibly the best game ever created.

The graphics are stunning, especially some of the effects on your visor. From steam fogging it and forming condensation, to water running off of it, there are a lot of cool visual effects. The morph ball transition is seamless and gorgeous.

IGN
98
From the amazingly polished gameplay design to the gorgeous visuals and atmospheric soundtrack, Metroid Prime is unquestionably a must-have masterpiece and a show horse that all forthcoming adventure titles will be judged by.

An absolute masterpiece. It takes gaming to a whole new level, will last you a long time, and is an absolute must for any Nintendo fan, or anyone remotely interested in gaming.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر