Forza Motorsport 7

بازی امروز در طول کنفرانس e3 شرکت مایکروسافت رونمایی شد.
این عنوان بر روی کنسول Xbox One X به صورت 4K و 60 فریم اجرا خواهد شد.
بازی دارای آب و هوای داینامیکه بوده و از بیش 700 ماشین بهره می‌برد.
اطلاعات بیشتر، به زودی.....

پ.ن: به نظر میرسه بازی مورد بی مهری دوستان قرار گرفته کلا.
پ.ن ۲: فکر کنم این شماره میتونه آخرین شماره این سری باشه. چون واقعا چیزی نمی مونه که بهش اضافه کنن.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
در یک کلام عالی شده
از همه عناوینی که ریلیز شده بهتره
فقط حجم آپدیتش خیلی زیاده ۳۰ گیگ
هنوز آپدیت نکردم
این ناقص ساختن بازی ها و تکمیلش با اپدیت هم رسم نامبارکیه که تو این نسل جا افتاده متاسفانه و همه استودیوها از کوچیک و بزرگ درگیرش شدن! 60 دلار پول بازی میدیم و 600 دلار هم باید حجم بخریم!!! چرا؟ چون سازنده هم نیاورده بازی رو کامل بده بیرون به هرحال یه ارتباطی باید بین شرکت های فروش ترافیک اینترنت و این قضیه وجود داشته باشه

• Like
Reactions: amirhkk and WCW

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این ناقص ساختن بازی ها و تکمیلش با اپدیت هم رسم نامبارکیه که تو این نسل جا افتاده متاسفانه و همه استودیوها از کوچیک و بزرگ درگیرش شدن! 60 دلار پول بازی میدیم و 600 دلار هم باید حجم بخریم!!! چرا؟ چون سازنده هم نیاورده بازی رو کامل بده بیرون به هرحال یه ارتباطی باید بین شرکت های فروش ترافیک اینترنت و این قضیه وجود داشته باشه
با وجود نتای شبانه همراه اول و ایرانسل دیگه مشکلی تو دانلود حجمای بالا نیست!بسته یماهه همراه اول از 1 تا 11 صبح واقعا مفته سرعتشم خوبه خودم دیشب حدود 45 گیگ دیتای GTSو یشبه دانلود کردم!
سازندم اپدیت نده میگید رسیدگی نمیکنه اپدیت بده میگید چرا داده به کدوم حرفتون گوش کنن بالاخره؟!:D

• Like
Reactions: IMANOKA

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
با وجود نتای شبانه همراه اول و ایرانسل دیگه مشکلی تو دانلود حجمای بالا نیست!بسته یماهه همراه اول از 1 تا 11 صبح واقعا مفته سرعتشم خوبه خودم دیشب حدود 45 گیگ دیتای GTSو یشبه دانلود کردم!
سازندم اپدیت نده میگید رسیدگی نمیکنه اپدیت بده میگید چرا داده به کدوم حرفتون گوش کنن بالاخره؟!:D
خیلی گرونه این بسته ها رو موبایل که واقعا بالاست قیمتاش!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
قصیه ناقص بودن نیست معراج جان مشکل اینه بلوری یک حجم مشخصی بیشتر نمیگیره ۵۰ گیگ اینا مجبورن باقی کانتنت ها یا محتوا ها رو بصورت دانلود و دیجیتالی بزارن

• Like
Reactions: Lord Stark

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خیلی گرونه این بسته ها رو موبایل که واقعا بالاست قیمتاش!
شما مقایسه کن با حجمی که بخوای بخری تا 50-60 گیگئ دانلود کنی ببین کدوم به صرفه تره!بسته های هفتگی ماهانه خیلی به صرفه تره با توجه به سرعت خیلی خوبی که دارن

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

pixxy

کاربر سایت
Nov 25, 2008
67
نام
Seyed Mohsen
بعد از دو هفته دل زدم به دریا و 32 گیگ دانلود رو تو دو شب گرفتم. اگه شک دارید که دانلود کنید یا نه من که میگم صد در صد میارزه. ضمن اینکه سرعت لود بازی و کیفیت تکسچرها افزایش پیدا کرده، همه ماشینها آزادند (صرف نظر از رسیدن به لول راننده) و ترک های مثل مزدا و لمانز هم آزاد شدند. این فورزا و فورزا هورایزن 3 دیگه ته هرچی ریسینگ شده.

• Like
Reactions: nimaprince

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
سوت و کورترین تاپیک فورتزایـه تاریخ بازیسنتر ! :think:
اولین کارپک دو سه روز پیش عرضه شد اسمش The Samsung QLED TV Car pack هست !

Forza-Thning-1050x539.png

اون دسته از دوستان که نسخه التیمیت ندارن میتونن جداگانه به قیمت هفت$ بخرنش و از اون پورشه خفن لذت ببرن . :grinning:
هفت ماشین تو کارپک هست که شامل اینا میشه :

• 2017 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
  • 1984 Nissan #20 Coca-Cola Bluebird Super Silhouette
  • 1978 Porsche #78 MOMO 935/78
  • 2017 Abarth 124 Spider
  • 2016 Toyota Land Cruiser Arctic Trucks AT37
  • 1957 Maserati 250F
  • 2015 Honda Ridgeline Baja Trophy Truck
با عرضه ایکس باکس وان اکس همـ آپدیت فورکا واسه بازیـ اومد ، نیتیو فورکا و HDR شصت فریمـ ثابت ... البته آپدیت آخر اوکشن هاوس همـ اضافه کرد به اضافه فورتزاتان که اولین اونت این هفته مشخص میشه جایزه هاش همـ مثه هورایزن کردیت هست و XP و ماشین هایه فورتزا ادیشن !

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
سوت و کورترین تاپیک فورتزایـه تاریخ بازیسنتر ! :think:

اره واقعا ادم میاد دلش میگیره :( من خودم هنوز خیلی تجربش نکردم متاسافه بخاطر حجم بازیایی که این مدت اومده ولی واقعا کامل تری نسخه FMS هست :D و بدون شک بهترین نسخه این سری هست که تا به امروز اومده :D
درکل خیلی سخته تصور کرد که FMS8 باید چیکار کنه که از زیر سایه 7 بیرون بیاد و امیدوارم فعلا برند سراغ یه نسخه دیگه از فورزا یکم FMS استراحت کنه. بنظرم راحت میشه حداقل دو سری دیگه از فورزا کنار هورایزن و موتور اسپورت ساخت و عرضه کرد

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من که این بازی رو هنوز نخریدم و گذاشتمش برای Xbox One X که خریدم همزمان استارت کنم
ببینم خدا چی میخواهد
لامصب کمرم زیر آپدیت های 4K بازی های Xbox one پوکید

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من که این بازی رو هنوز نخریدم و گذاشتمش برای Xbox One X که خریدم همزمان استارت کنم
ببینم خدا چی میخواهد
لامصب کمرم زیر آپدیت های 4K بازی های Xbox one پوکید
دمت گرم Xbox X گرفتی حتما چند تا بازی هاش بررسی کن بزار تو تایپک رزولوشن مثل ویچر و شادو وار اینا مثل این که تفاوتشون زیاده و

• Like
Reactions: nimaprince

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر