Wolfenstein II: The New Colossus

xygnxiv9h5mhcuw8wza9f.jpg

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
چیزی که مشخصه اونی که از رو هوا داره حرف میزنه شمایی نه من!تو همین فروم تو این تاپیک پست اخر درباره فروش D2 صحبت شده چک کن.نکنه اون دوستی که مدتهاست امار فروش کنسول و بازیارو اعلام میکنه هم اشتباه نوشته؟نه تنها فروش دیجیتالی بازی بیشتر بوده بلکه سود بیشتریم نسبت به نسخه اول داشته نسبت به عرضه جفتشون.
Destiny 2 is the best selling game of 2017 after just one month on sale
NPD SALES NUMBERS SHOW DESTINY 2 TOOK SEPTEMBER 2017'S TOP SPOT
حداقل قبل فکت صادر کردن چهارتا جستجو کن گوگل برای همه بازه میتونی توش سرچ کنی میدونستی؟لول
تازه این امار برای Pc بیشتر هم میشه از امشب که بازی ریلیز شه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تازه این امار برای Pc بیشتر هم میشه از امشب که بازی ریلیز شه
اینجا جاش نیست نمیخواستم تاپیک منحرف بشه از بقیم عذرمیخوام ولی این دوستمون عادت داره اطلاعات غلط بده رو حرفشم پافشاری کنه!بازی انلاین هرروز داره موفقتر میشه نمونه اخرشم بازی تمام انلاین d2 که کلی رکورد زده چه تو بازیکن انلاین چه تو فروش اونم زمانی که هنوز رو PC عرضه نشده!
کسی علاقه ای به بازی تمام انلاین نداره بخاطر جبهه گرفتن علیهش فکتم مجبور نیست صادر کنه.کلی بازی تو سبکای مختلف چه انلاین چه افلاین هست هرکی بخواد میتونه بازی کنه یه عده جوری علیه بازیای انلاین جبهه گرفتن انگار سازنده ها از پول بیت المال اینا دارن بازی میسازن!

• Like
Reactions: SAGAD and blechh

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خب با لطف یکی از دوستان عزیز، بازی بالاخره به دست منم رسید :D
بازی 5.4 گیگ آپدیت روز اول داره :-"
بازی رو کنسول 60فریم اجرا میشه؟
اگه اشتباه نکنم آره...چند وقت پیش اعلام کردن که هدفشون 60 فریم هستش.

• Like
Reactions: amir code and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
هیچ رکوردی نزده رفیق بازی که از نسخه اولش کمتر فروخته و تو چارت ها اکثرا تو رتبه های پایینه بسیار ناامید کننده ظاهر شده من خودم خبرش خوندم و هیچ حرفی از خودم نزدم صما از خودت حرف درمیاری پرفروش ترین بوده تو ۲۰۱۷ لینک حرفت بیار منم میارم ببینیم کی مستند حرف زده شما فن بازی هستی دلیل نمیشه که هر حرفی بزنی
منتظر منبعتم

خب با لطف یکی از دوستان عزیز، بازی بالاخره به دست منم رسید :D
بازی 5.4 گیگ آپدیت روز اول داره :-"

اگه اشتباه نکنم آره...چند وقت پیش اعلام کردن که هدفشون 60 فریم هستش.
نسخه ی اولم فیکس 5 گیگ اپدیت داشت و باعث پیشرفت بسیار چشم گیر گرافیک میشد.نسخه ی دومم اپدیت کردم همینه تا حدودی.فکر کنم بازی حجمش بیشتر از ظرفیت دیسک های بلوری هست واسه این اینجوری میشه

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
بازی فوق العادست : | باورم نمیشه نزدیک 5 ساعت نشستم پاش از وقتی استارت زدم .
بیشتر همه چی داستان و دیالوگا جذبم کرده که اصلا فکرشو نمیکردم انگار دارم یه کمدی اکشن خوش ساخت هالیوودی میبینم : دی . تا الان حدود 90 درصد روند بازی به ضورت Stealth رفتم خیلی میچسبه لامصب. شوتینگش هم که عالیه. موزیک هم عالیه کلا محشره.
فقط یکم بعضی جاها بازی مات میشه ، صورت ها مات میشه که فک کنم 5 گیگ پچ رو نصب کنم اوکی بشه.
بازیرو کرایه کردم ، حرکت منطقی تریه واسم : دی

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
خب منم که معمولا وقت نمیکنم بازیها رو زود بگیرم فقط به خاطر هیجانی که برای ولفنشتاین و بازی های اینروزهای بتثدا دارم بازی رو گرفتم.

اولا بازی مثل شماره قبل یک اپدیت 5 گیگ داره.

شروع بازی قوف العادست. بازی دقیقا از پایان new order شروع میشه. هیچ چیز زیادی نمیتونم بگم چون اسپویل میشه منتها بنظرم بهترین جوری که میشد بازی رو شروع کرد اینا همون جور بازی رو شروع کردن.
داستان و روایتش واقعا خوبه، اون هم برای بازی مثل ولفنشتاین که معمولا کسی خیلی انتظار زیادی از داستانش نداره. بازی تم سیاسی سیاهی داره، من 4 ساعت بازی کردم و باید جلوتر برم تا بشه بهتر نظر داد ولی تا الان مثلا مظلومیت یهودی ها و یهود ستیزی رو یه کمی بهش اشاره کردن که من تو کمتر بازی از این اشارات دیدم.

گرافیک بازی با توجه به 60 فریم بودن و دوز اکشنی که داره بنظرم خیلی خوبه. افکت خون عالیه. تکسچرها هم خوبه فقط یه کمی اول مراحل طول میکشه تا همه تکسچرا لود بشه(در حد 3 4 ثانیه)

و اما گیم پلی!!!!!!!!!!!! میشه تو 3 کلمه خلاصش کرد : خون و اتش و دود! بازی به شدت گیم پلی اکشن خوبی داره، دو دستی بازی کردن حرف نداره!! اگر کسی هم عاشق مخفی کاریه
باز دستش بازه.
بازی محیطاش یه نمه سند باکس شده و یکمی تاثیر دیس انرد توش مشخصه.

من نمیدونم متاش چقدر میشه ولی من با new order هم که متاش دور و ور 80 شد خیلی حال کردم، امیدوارم هم تو زمینه متا و بیشتر تو زمینه فروش عالی عمل کنه تا باز چنین بازی هایی ببینیم.

H^D^

کاربر سایت
Apr 5, 2013
114
نام
HADI
Gadgets 360=9/10
Clocking in at around 15 hours, Wolfenstein 2: The New Colossus is a big, booming shooter with a well-paced plot, slick levels, and great gunplay - package we don’t see very often in 2017. October might be a crowded month, but this one game that needs to be experienced
Pros:
  • Great story
  • Amazing voice acting
  • Gunplay stays fresh
  • Memorable levels
Cons:
  • Slight texture pop-in

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
خوب این بازیو دوستان گرفتن ۱ شو بنده هم بازی کردم عالی نبود اما خوب بود از اون لحاظ که تم سردی داره و یک توری تاریکه داستانش
اما خوب مسلما اینم باید گرفت حیف نتونستم اون dlc مانندی که برای قیمت ۱ دادن رو بازی کنم
و امیدوارم تو این هم یک سیف هاوززز مانند نداشته باشه
به شدت متنفر بودم برو اینو پیدا کن و با این حرف بزن و اینا..

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
[بدون اسپویل] و سعی می‌کنم خلاصه بگم :D
بعد از تجربه 6 ساعت از بازی:
1. گان‌پلی مثل نسخه‌های قبلی روون، نرم و سریع هستش و قابلیت انعطاف زیادی داره...برداشتن دو اسلحه همزمان حالا پیشرفت کرده و میشه دو اسلحه متفاوت مثل یکی برای مخفی‌کاری و یکی برای اکشن بصورت آماده توی دستمون داشته باشیم تا وقتی مخفی‌کاری جواب نداد، سریع بشه وارد اکشن خفن بازی شد. انفجارها خیلی تاثیرگذار کار شدن و وقتی مثلا یه نارنجک پرت می‌کنید قشنگ با تمام وجود می‌تونید ترکیبی از خون نازی‌ها + اعضای بدنشون، تیکه‌های محیط و نور انفجار رو ببینید \m/کلا نارنجک زیاد پرت کنید :D اسلحه‌های سنگین بازی هم استفاده ازشون خیلی فان‌تر شده و دیگه اون کند بودن بیش از حد رو حس نمی‌کنید...مثلا اسلحه‌ای که واسه بریدن فلز توی نسخه‌ی قبل استفاده میشد و خیلی هم کند بود، الان آپگرید شده و با یه ضربه همه چیو پودر می‌کنه :D\m/
2. صداگذاری و موزیک همونطوری که پیش‌بینی می‌شد، فوق‌العادست...پیشنهاد میکنم بازی رو با بالاترین Volume ممکن بازی کنید. مخصوصا زمان مبارزه با ربات‌های عظیم، خیلی دیوانه‌کنندست :x<:-P
3. صداپیشگی بازی حرف نداره، یعنی خیلی راحت میتونم بگم تیم صداپیشگی بازی شاهکار کرده...از خود BJ گرفته تا افرادی که آلمانی صحبت می‌کنن و اونایی که انگلیسی رو با لحجه‌ی آلمانی صحبت می‌کنن <:-P
4. بازی با کسی شوخی نداره! :D اینجا جشن نازی‌کشی راه ننداختن :D اگه تمرکز نداشته باشید توی دو ثانیه نابود شدید...مخصوصا اینکه BJ اوایل بازی اصلا اوضاع روبه‌راهی نداره و باید با یه BJ زخمی و داغون با دشمنا روبه‌رو بشید...آپگرید مهارت‌ها و اسلحه‌ها هم توی این نسخه پیشرفت کرده و راحت‌تر میشه ازش استفاده کرد و توش پیشروی کرد.
5. یکی از بهترین‌ ابزاری که به بازی اضافه شده تبر خفن بازیه...کلا این تبر به تنهایی مخفی‌کاری رو توی بازی خیلی سرگرم‌کننده‌تر و خونین‌تر کرده :D
6. کات‌سین‌ها حداقل واسه من بهترین بخش بازی بودن تا حالا...شخصیت‌پردازی، شوخی‌های تاریک، زاویه‌ و مانور دوربین توی کات‌سین‌ها همشون عالی از آب دراومده... تا حدی که من منتظرم بخش مبارزه که عالی هستش تموم بشه تا کات‌سین بعدی رو ببینیم...بعضی از بخش‌های داستانی بشدت تاثیرگذاره و واقعا باعث میشه شوکه بشید...شدیدا پیشنهاد می‌کنم از خوندن یا دیدن هر اسپویلی خودداری کنید.
7. اول بازی یه خلاصه خیلی کامل از نسخه‌ی اول رو نشون میده و اونایی که نسخه‌ی قبل رو نرفتن خیلی راحت میتونن داستان بازیو متوجه بشن...
8. گرافیک خوبه ولی در حدی نیست که فکتون بچسبه زمین :D البته بستگی به محیط هم داره، بعضی محیط‌ها خیلی معمولی به نظر می‌رسن و بعضیا به خاطر جزئیات زیاد، خیلی چشم‌نوازن...من روی PS4 معمولی بازی می‌کنم...از بقیه پلتفرم‌ها خبر ندارم :-"
9. توی گیم‌پلی اصلا خبری از افت‌فریم نیست و تا اونجایی که من تجربه کردم، بازی با اقتدار داره 60 فریم رو روی PS4 میده <:-P فقط نمی‌دونم چرا توی کات‌سین‌ها بعضا افت‌فریم هستن :-??
10. مرحله روی ویلچیر همونطوری که توی پیشنمایش‌ها هم ازش تعریف کرده بودن عالی از آب دراومده...کاش یه مودی بود که میشد کل بازیو رو همینطوری تجربه کرد :D
11. پیشنهاد می‌کنم قبل از آپدیت کردن اصلا بازی رو شروع نکنید چون بعد از آپدیت بازی خیلی بهتر و بهینه‌تر به نظر می‌رسه...
الان چند نفر میان میگن فقط از بازی تعریف کردی :D خب برادر من بازی فوق‌العادست...ایراد از کجام دربیارم :D حتما حتما حتما تجربه کنید...البته امتیازا بیان خودتون متوجه کیفیت بازی میشید <:-P من متا رو دور و بر 85 پیش‌بینی می‌کنم ولی هیچی از منتقدا بعید نیست :D شاید اومدن از اینکه توی یه شوتر کلاسیک، بازی بصورت جادویی نوار سلامتی رو پر نمیکنه ایراد گرفتن :|

یه چنتا اسکرین شات از بازی که اصلا اسپویل نداره (چنتا از تصویرا واسه قبل از آپدیت کردن بازیه) :

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اولین نقد بازی هم اومده که خیلی تعریف کرده و 9 هم داده سایت Gadget360 که فکر میکنم ثبت میشه داخل متا
Pros:

• Great story
  • Amazing voice acting
  • Gunplay stays fresh
  • Memorable levels
Cons:

• Slight texture pop-in
  • از نکات منفی فقط سطح تکسچر ها رو ایراد گرفته از داستان عالی بازی خشونت زیاد +۱۸ بودن مهیج بودن بخش گان پلی و تازه موندنش صداگذاری عالی شخصیت ها تعریف کرده

• Like
Reactions: nihilnigritude

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
خوب شد این ip از دست id software و activision دراومد! وگرنه سرنوشت شوم تری جز نسخه 2001 و 2009 نسیبش نمیشد! اما Bethesda یهو پیداش شد و شوترهای کلاسیک رو نجات داد.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
درجه سختی رو گذاشتم اخرین حالت یعنی قشنگ با یک الی دو تیر میمیرم از اونطرفم هوش مصنوعی دشمن ها شده در حد انسان واقعی ولی خداییش خیلی کیف میده سرعت گیم پلی دیوانه وار بالا هست همچنین خونریزی زیاد هیجان رو دوچندان میکنه اونم با این گرافیک خفن و اینکه داستان خیلی خوبی که بازی داره قشنگ با هدف آدم جلو میره و کشتار الکی نیست.تنوع محیط هم واقعا عالیه در هر مرحله با جزییات فراوان.
راستی اگر میخواین دو اسلحه بگیرید دستتون بازی دقیق بهتون نمیگه چجور خودتون بابد بفهمید.r1 دو نگه دارید بعد دست چپ رو انتخاب کنید بعد هم سلاح مد نظرتون.ترکیب شات گان و رایفل عالیه اینجور هم پوشش از دور دارید هم از نزدیک.
حتما هم پچ 5 گیگو 500 مگی بازی رو دانلود کنید چون اصلا هدفش پچ ارتقا گرافیک بازی هستش.
شوتر تر و تمیز تر از ولف هیچ جا پیدا نمیکنید یعنی چند نسخه اخیر کال اف دیوتی باید بیان جلوش لنگ بندازه:))

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خوب شد این ip از دست id software و activision دراومد! وگرنه سرنوشت شوم تری جز نسخه 2001 و 2009 نسیبش نمیشد! اما Bethesda یهو پیداش شد و شوترهای کلاسیک رو نجات داد.
نسخه 2001 نوستالژی و شاهکار این سری به حساب میاد، حالا چجوری شده شوم و... باید فقط خود شما بیای توضیح بدی. نسخه 2009 هم واقعا بازی خوبی بود، درسته با یه سری حرکتاش واقعا نمیشد کنار اومد ولی گیم پلی کمتر عنوانی اینقدر استخوان دار و محکم بوده کلا.
id software هم سال پیش DOOM 2016 رو ساخت که نه تنها شوتر سال شد بلکه جزو تاپ 3 بهترین بازی های سال هم در مجموع شد.
برای بالابردن یه عنوان لازم نیست بازیای دیگه رو تخریب کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر