Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خب پری لود بازی رو ps4هم شروع شده ک ی مقداری عجیبه چون ما ب همون 10 ساعت تریال هم دسترسی نداریم حجمشم 35 گیگه همون دو روز کافی بود ولی خب تکلیفمون زودتر معلوم شد همینش خوبه + اینکه من نتونستم جلوی خودمو بگیرم ونشتسم توی تویچ چند ساعتی از بازی رو دیدم. من خیلی لذت بردم ولی سلیقه ها متفاوته و ممکنه خیلی ها نپسندن. تو تویچ هم ملت بعضیاشون دوسش داشتن و میگفتن عالیه بعضیا میگفتن زود خسته کننده میشه .درمورد این پرداخت های درون برنامه ای من دقیق متوجه نشدم چجوریه چون خیلی بهش نپرداختن و بیشتر کوئست میرفتن ولی اگه اشتباه نکنم اولش ی مقداری پول(شارد) بهتون میده
اینم بگم اگه مثله من قصد دارید با interceptor شروع کنین نرید ازش ویدیو ببینید چون انقدر باهاش بد بازی میکنن که حالتون از این کلاس بهم میخوره . طرف حتی نمیدونه passiveش چیه کله بازی داره با تنفگ میکشه storm بدبخت هی فریز میکنه این میره نزدیکش بعد جای اینکه با melee بکشه باف passiveش رو فعال کنه با تفنگ میکشه ~X(

• Like
Reactions: playliveon

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
یه چند وقتی هست که سعی میکنم خیلی دقیق، بعضی از بازی ها رو بررسی و ویدیو اش رو توی کانال یوتیوب و آپارات آپلود کنم. کسی علاقه ای به بررسی این بازی داره؟ مثلا یه 15 - 20 ساعتی بازیش کنم و بگم از نظرم رو در مورد بدی ها و خوبی هاش بگم و یا اصلا بگم ارزش خرید داره یا نه؟ کسی مایل هست؟

• Like
Reactions: riden.17

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
دوستان لطفا يكى مارو شيرفهم. كنه اين بازى چطوريه

عين ديويژن هست كه با هم جوين ميشين و دشمنارو كه هوش مصنوعين ميكشين و پيش ميرين؟
يا نه كلا انلاينه يعنى دشمنا هم بقيه ادمان كه دارن بازى ميكنن؟ يكم بگيد لطفا توضيح بديد در اين مورد ممنون

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستان لطفا يكى مارو شيرفهم. كنه اين بازى چطوريه

عين ديويژن هست كه با هم جوين ميشين و دشمنارو كه هوش مصنوعين ميكشين و پيش ميرين؟
يا نه كلا انلاينه يعنى دشمنا هم بقيه ادمان كه دارن بازى ميكنن؟ يكم بگيد لطفا توضيح بديد در اين مورد ممنون
مثله دیویژن هستش . شما با سه نفره دیگه همراه میشی و کوئست هارو انجام میدی فرقش اینه ک دیویژن pvp هم داره ولی انتم صرفا pve هست البته تا این لحظه و امیدوارم هیچ وقتم اضافه نشه با این وضیعت اینترنت فقط باعث اعصاب خوردیه

Re:Donger v13

کاربر سایت
Feb 7, 2019
9
من استریم ها رو نگاه می کنم بیشتر نظر ها منفی اه تا مثبت
می گن Mission ها به شدت مسخرست و بازی تکراری می شه
لودینگ های طولانی هم داره

در کل احتمال فیل شدن بازی به خصوص توی فروش زیاده
به نظرم Bioware بعد از این بازی کارش خیلی سخته که جون سالم به در ببره

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
یه چند وقتی هست که سعی میکنم خیلی دقیق، بعضی از بازی ها رو بررسی و ویدیو اش رو توی کانال یوتیوب و آپارات آپلود کنم. کسی علاقه ای به بررسی این بازی داره؟ مثلا یه 15 - 20 ساعتی بازیش کنم و بگم از نظرم رو در مورد بدی ها و خوبی هاش بگم و یا اصلا بگم ارزش خرید داره یا نه؟ کسی مایل هست؟
کاری به این بازی ندارم ولی اگر خواستی بازی های تو این سبک رو نقد کنی اگه بخوای نقدت درست باشه باید کل بازی رو بری، بعد مدتی هم endgame بازی رو بری، بعد نقد کنی، نقدی که با 10 یا 15 ساعت باشه برای همچین سبکی زیاد ارزش نداره

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
کاری به این بازی ندارم ولی اگر خواستی بازی های تو این سبک رو نقد کنی اگه بخوای نقدت درست باشه باید کل بازی رو بری، بعد مدتی هم endgame بازی رو بری، بعد نقد کنی، نقدی که با 10 یا 15 ساعت باشه برای همچین سبکی زیاد ارزش نداره
نه اصلا نمی‌خوام نقد کنم. یه جور بررسی اولیه. مثلا یه 20 ساعت پلی میدید و نظرت رو تا اون زمانی که بازی کردی، میگی. مثل روایت داستان، تنوع ماموریت، لوت یا اینکه ارزش داره همین الان سمتش برید و غیره. Impression نه review

• Like
Reactions: Ali Venom

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
نظرم تا حدودی نسبت به بازی برگشت اون دمو اصلا خوب نبود روی وان ادد کنید بازی کنیم
verruckt93

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
من دقیق از این alliance system سر در نیاوردم ولی انگار هرچی دوستای بیشتری داشته باشی که بازیو انجام بدن بهتره و میتونی بیشتر پول داخل بازی بدست بیارید اگه اشتباه نکنم حتی نیازی نیست باهم بازی کنید پس ایدیاتونو بگید حتی اگه نتونستیم باهم بازی کنیم حداقل بنفیتشو بگیریم
منم ادد کنید psn:nekonisan1
ادیت:اگه اشتباه نکنم مکسش 5 نفر باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playliveon

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
اون دوستانی که بازی رو پیش خرید کردن الان دارن بازی میکنند میخوام بدونم که مشکلی برای بازی کردن ندارن اصلا یعنی سروراش مثل بازی apex مشکل داره یا نه ؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
اون دوستانی که بازی رو پیش خرید کردن الان دارن بازی میکنند میخوام بدونم که مشکلی برای بازی کردن ندارن اصلا یعنی سروراش مثل بازی apex مشکل داره یا نه ؟
من روی ps4پیش خرید کردم هنوز دیتاش نمی شه دانلود کرد به خاطر غقب افتادگی سونی EA Access میشه 10 ساعت بازی کرد ps4 هنوز معلوم نیست ولی به نظرم درسته چون برای من فیفا و بتل مشکلی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر