کنفرانس PC Gaming Show-E32017

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
sgoj_db5m0kpxcaiofp0.jpg

با سلام فقط اینجا رو زدم که این کنفرانس تاپیکی داشته باشه. باقی دوستان پوشش خبری رو انجام بدند با تشکر.
زمان کنفرانس:
22 خرداد ساعت 21:30 = PC Gaming Show: Monday, June 12 at 10 AM PT
تاپیک رو به مدیران و فن های پلتفرم Pc و خبرنگارها واگذار میکنم.

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
خب اگه قرار بود تاپیکش اینطور زده بشه طبق گفته ی شما خود "مدیران و فن های پلتفرم PC و خبرنگارها" دست داشتن بزنن که :D چون وقت گیره تاپیک زدن و باید اطلاعات کاملی داد کسی جرئت نکرده بیاد سمتش (یه دلیلش هم کمبود عشق و توجه به این کنفرانس) وگرنه اینطوری که همه میتونن بزنن :D یه 2 تا نظر سنجی اضافه کن . یه چند تا عکس یه چند تا شایعه یه چند تا احتمال بنویس یا بنویس چه استودیو هایی برنامه دارن تو این کنفرانس و احتمالا چه آی پی هایی رو نمایش میدن و . . . دیگه هر چی خودت عشقت میکشه بزن . فقط اینجوری خدایی خیلی افسرده کنندس، خشک و خالی :D
و در آخر دست شما درد نکنه

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
حالا ایشون هم اگه نتونست، کسی اگه توانایی داره یکم رسیدگی کنه به من اطلاع بده! خلاصه جرقه کار زده شد.
خودم اگه سرم خلوت تر بود حتما تاپیک می زدم، اما جدا نمی رسم دیگه! #-o

• Like
Reactions: Oakenshield

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
خب اگه قرار بود تاپیکش اینطور زده بشه طبق گفته ی شما خود "مدیران و فن های پلتفرم PC و خبرنگارها" دست داشتن بزنن که :D چون وقت گیره تاپیک زدن و باید اطلاعات کاملی داد کسی جرئت نکرده بیاد سمتش (یه دلیلش هم کمبود عشق و توجه به این کنفرانس) وگرنه اینطوری که همه میتونن بزنن :D یه 2 تا نظر سنجی اضافه کن . یه چند تا عکس یه چند تا شایعه یه چند تا احتمال بنویس یا بنویس چه استودیو هایی برنامه دارن تو این کنفرانس و احتمالا چه آی پی هایی رو نمایش میدن و . . . دیگه هر چی خودت عشقت میکشه بزن . فقط اینجوری خدایی خیلی افسرده کنندس، خشک و خالی :D
و در آخر دست شما درد نکنه
دیگه ببخشید:D:D:Dمایکرو فن هستیم دیگه:D:D:Dولی باشه نظرسنجی رو میزارم.ولی خدایی چی میشه توی این کنفرانس دید؟:Dیکی به من ایده بده ببینم نظرسنجی چی بزارم:Dدرباره اخبار هم همینجا خودتون بفرستید من در انگلیسی لنگ میزنم شدید در حد همون گوگل ترنسلیت هستم:D:D
خدایی این رو به عشق پی سی فن های عزیز زدم وگرنه جرات زدن تاپیک اونم همچین جای مهمی رو نداشتم ب والله:D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این کنفرانس زیادی مظلوم داره واقع می شه امسال! البته خوب توی 2 سال گذشته نمایش جذب کننده ای نداشته، اما عنوان هایی که شرکت دارن، معمولا عنوان های مهمی هست! این چیزهایی که احتمال میره توی کنفرانس باشن و من ذهنم یاری می کنه!

Divinity Original Sins 2
Wasteland 3
Bard's Tale IV
ARMA III - Argo
Playerunknown's Battlegounds
ARK - Survival Evolved
Rising Storm 2: Vietnam
Mount & Blade II: Bannerlord
....

استودیو سازنده Kingdome Come گفته که از E3 دوری می کنه، وگرنه اونم می شد حدس زد که باشه! فعلا این ها به نظرم رسیدن...

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
اره انصافا !
یکی از بهترین کنفرانسا بوده تا الان XD

ایمان بیاورید به pc :D
LawBreakers
این نسل که انصافا برنده pc بوده هم اختصاصی های خوب xbox براش اومد مثل فرزا و گیرز هم بعضی اختصاصی های ps مثل Nier: Automata هم بازیهای قدیمی خوب کنسولها مثل
BAYONETTA . هم اختصاصی خوبی مثل totalwarhamer و
  • StarCraft II: Legacy of the Void

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر