Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2017
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
NintendoSwitch_TLOZBreathoftheWild_boxart.jpg
سازنده: Nintendo Entertainment Planning & Development

ناشر: Nintendo
سری: The Legend of Zelda
پلتفرم: Nintendo Switch, Wii U
تاریخ عرضه: 3 مارس 2017
سبک: اکشن ماجراجویی
مدها: تک نفره
میانگین نمرات در متاکریتیک: 97/100

افسانه زلدا: نسیم طبیعت یک بازی در سبک اکشن-ماجراجویی است که در سال 2017 توسط شرکت نینتندو برای کنسولهای Wii U و Switch منتشر شده است. داستان این عنوان از لحاظ وقایع نگاری در انتهای خط داستانی سری افسانه زلدا اتفاق می افتد. بازیکنان در این عنوان کنترل لینک دچار فراموشی شده را به دست میگیرند که
بعد از صد سال خواب بیدار شده و سعی در به دست اوردن خاطرات خود و جلوگیری از نابودی سرزمین هایرول به دست مصیبت گنون رو دارد.
نینتندو در ابتدا قصد داشت بازی را در سال ۲۰۱۵ عرضه کند، اما در مارس ۲۰۱۵، تهیه‌کننده بازی در بیانه‌ای اعلام کرد شرکت برنامه‌ای برای انتشار بازی در این سال ندارد. سرانجام بازی در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۷ در سراسر جهان منتشر شد.
به لحاظ کیفیت و بازخورد منتقدین بازی موفقیت The Legend of Zelda: Ocarina of Time که در سال 1998 برای کنسول Nintendo 64 عرضه شد و موفق به کسب متای 99 گردید را تقریبا تکرار کرد و با کسب متای 97 موفق به کسب جوایز گوناگون و عنوان بازی سال در سال 2017 شد.

به لحاظ گیم پلی که پرمغزترین عنصر تشکیل دهنده ی این بازیست، نسیم طبیعت یک بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز است که در آن بازیکنان با کنترل شخصیت لینک به کند و کاو در سرزمین هایرول میپردازند. نسیم طبیعت تاکید شدیدی بر گیم پلی غیرخطی دارد، این امر معجونی عجیب، دلپذیر و بی همتا از گیم پلی بازی ساخته است چرا که بازی حول محور جستجوی شما در محیط برای کشف ماموریتها اصلی و جانبی، آیتم ها، سیاهچال ها، سلاح ها و... میچرخد. شایان ذکر است که این بازی علاوه بر پلتفرمهای Wii U و Nintendo Switch از طریق شبیه ساز Wii U بر روی PC نیز قابل بازی است.

DLC های بازی:
The Master Trials
The Champions' Ballad
Complete Edition (شامل دو محتوای قابل دانلود بالا)

اسکرین شات ها و تریلرها:
The Legend of Zelda™: Breath of the Wild for Nintendo Switch - Nintendo Official Site

تاپیکهای مرتبط :
? 97 | بررسی ای کاملاً جدّی و موشکافانه بر اثر The Legend of Zelda: Breath of the Wild
|همه چیز در مورد افسانه زلدا [پـست اوّل خوانده شود] :.
12 نکته دیگری که از The Legend of Zelda: Breath of the Wild نمی دانستید (به مناسبت سه سالگی بازی)
صد نکته از Zelda BOTW که نمیدانستید!

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
کلا بازی شدیدا با بازیهایی مثل horizen تفاوت داره!
اولش منم فکر میکردم زلدا قراره حوصلمو سر ببره
اما از اونجا که واسه بازی پول زیادی میدم و بیشتر دوس دارم بازی رو بازی کنم تا به قصد تموم کردنش برم جلو
واقعا بازی جذابه
ای کاش یک روزی بازی رو تو زبون فارسی تجربه میکردیم که فکر کنمم این اتفاق نیفته
کسایی که میگن بازی فلانه بیساره
درسته نمیتونید گرافیک horizen یا red dead 2 رو با این مقایسه کنید امکانشم نیست
اما خوب الان هورایزنم این باز دارم با یک دوست میرم جلو و زلدا رو هم همینطور
در یک کلام هورایزن الاف کردن الکی و ،،،، ربات کشیه!
اما زلدا داستان و گشت و گذار و .... میچسبه
میمونه red dead که قضیش فرق داره به هیچکدوم از اینا وصل نمیشه
کسایی که هک کردن و... بیشتر بازی رو به قصد تموم کردن میرن.... اما سعی کنید از بازی لذت ببرید
حالا هر بازیه دیگه ای که شد
عجب!!!!هورایزون ربات کشی الکیه.!!!!چه تحلیل پیچیده ای!!!!

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
اخه چیزی نداره توضیح بدم
رفتم اون روستا کاکاریکو بود فک کنم پیر زنه ۴ تا ماموریت داد
فیل شتر عقاب و گرفتم
الان امدم اینجا که هوا داغ باید اکسیر بخورم
میام پیشه این پیرمرده که بهم ماموریت مارمولکرو بده ولی نمیده مثل یه کارکتر معمولی فقط باهاش حرف میزنه اگه
شبیه باگه بیشتر شایدم باید یه کاری کنم نمیدونم
اینور انور میگردم چیزی دستگیرم نشد
به بار کلی پول دادم لباس مخصوص انجام گرفت با اونم نشد دوباره از سیو قبلی امدم ۴۰۰۰ تا پول لباس بود اخه
خوب داداشم باید دنبال این یارو Yumbo بگردی .. برای رسیدن به دیواین بیست کوهستان مرگ به کمک این یارو احتیاج داری ..
دقیق یادم نیست ولی راهنماییت میکنه این یومبو کجاست..

ویرایش : وقتی اومدم جواب بدم صفحه رو دوباره لود نکردم آخه دیشب باز کردم نرسیدم پیاما رو بخونم وقتی که جواب دادم دیدم خودت راهش و پیدا کردی.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
برای بنده که اینطوری بوده خوب شما خوشت اومده نوش جانت مگه کسی حلوتو گرفته:D:D
عزیز میتونی بگی من از بازی خوشم نیومد یا با سلیقم جور نبود ولی اینکه بیای بگی روبات کشی الکی خوب یک مقدار ناجوره

• Like
Reactions: s.snake2

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
عزیز میتونی بگی من از بازی خوشم نیومد یا با سلیقم جور نبود ولی اینکه بیای بگی روبات کشی الکی خوب یک مقدار ناجوره
قبول کنید الکیم نیست خوب همش رباط کشتنه دیگه محیطش عالیه
اما بازم خسته کننده میشه..

• Like
Reactions: mikael1026

Farhad.hz

کاربر سایت
Oct 17, 2018
8
اقا باز سوال
خیلی بازیش بزرگهه
به گوی میخوام واسه اینجا از کجا بیارم (مکان بالای کاکاریکو نزدیک اون زنه که لباسارو اپدیت میکنه) 7D2AA95B-1855-4471-8948-D14CF76E152D.jpeg
کنار پیرزن تو روستا کاکاریکو یکی هست نمیزاره بردارم اونو

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
اقا باز سوال
خیلی بازیش بزرگهه
به گوی میخوام واسه اینجا از کجا بیارم (مکان بالای کاکاریکو نزدیک اون زنه که لباسارو اپدیت میکنه)View attachment 95988
دقیقا منم دنبالشم ...

• Like
Reactions: 235matin235

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,231
اقا باز سوال
خیلی بازیش بزرگهه
به گوی میخوام واسه اینجا از کجا بیارم (مکان بالای کاکاریکو نزدیک اون زنه که لباسارو اپدیت میکنه)View attachment 95988
باید همه ماموریت جانبی های داخل روستا رو انجام میدادی که یکیش یادمه فقط در شب قابل انجام بود. بعد که بری با پیری صحبت کنی یه ماموریت جدید بهت میده بقیشم دیگه خودت میفهمی :D

• Like
Reactions: Farhad.hz

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
اقا باز سوال
خیلی بازیش بزرگهه
کل ماموریتهای جانبی که تو روستای کاکاریو هست رو باید تکمیل کنی تا گوی رو بدزدن و یه ماموریت جانبی جدید باز شه که فقط شب (اگه اشتباه نکنم ساعت 10) قابل انجامه

• Like
Reactions: all4u and Farhad.hz

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
من اوایل بازیم هی دور خودم میچرخم
سردرگمم کاملا !

چیکار باید بکنم !!!ماموریت ها و هدف اصلی رو ککجا مینویسه بدونیم دقیق چه غلطی باید بکنیم

• Like
Reactions: che-jaleb

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من اوایل بازیم هی دور خودم میچرخم
سردرگمم کاملا !

چیکار باید بکنم !!!ماموریت ها و هدف اصلی رو ککجا مینویسه بدونیم دقیق چه غلطی باید بکنیم
تو نقشه قشنگ مشخّصه باید کجا بری، با نقاط طلایی مشخص شده
یه پنل تو منو هست که میتونی بین کوئست ها جابجا شی...که اون جا هم معلومه کدوم کوئست ها اصلی اند و کدوما فرعی
خدا رو شکر یه خوبی که زلدا داره و هیییییییییییچ بازی اوپن ورلدی نداره(البته خب به نظرم بیشتر به ساختار بازی برمیگرده) اینه که نقشه بازی خیلی خلوته...خودت یشتر علامت ها رو میذاری که این جا هیولاست یا گنجه و اینا که بعداً بری برشون داری
واسه همین گشتن تو نقشه راحت تره...چیزای اصلی فقط مشخّص اند که کار رو راحت می کنه

• Like
Reactions: 235matin235

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر