farcry Primal Beast Master Failed !

materooni

کاربر سایت
Sep 21, 2016
8
سلام دوستان .. در مرحله beast master جایی که باید گرگ سفید رو رام کنم همش failed میشه بعد از اتمام مرحله . کسی میتونه کمکی کنه ؟ توی فروم های خارجی هم سوال کردم منتهی انگار راه حلی نیست و مشکل از کرک بازیه . کسی میتونه کرک جدیدی بده و یا سیو بعد از این مرحله رو بده ؟

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
من هم مشکلی مشابه این رو داشتم " اریج میزدم" به هردری زدم درست نشد
تنها راه حلش واس من new game بود که وقتی دوباره به اونجا رسیدم اوکی شد

یه درخواست دوستانه هم اینکه تا اونجایی که میتونی از دادن اسپم جلوگیری کن
قرار نیست کل فروم به خاطر ی سوال بهم بریزه :|

• Like
Reactions: materooni

materooni

کاربر سایت
Sep 21, 2016
8
من هم مشکلی مشابه این رو داشتم " اریج میزدم" به هردری زدم درست نشد
تنها راه حلش واس من new game بود که وقتی دوباره به اونجا رسیدم اوکی شد

یه درخواست دوستانه هم اینکه تا اونجایی که میتونی از دادن اسپم جلوگیری کن
قرار نیست کل فروم به خاطر ی سوال بهم بریزه :|
ممنون بابت توجه . همین کارو کردم . بازم همون اتفاق افتاد . هرچی بازی خوبه برای pc مشکل داره . فکر کنم اینا ترفند های یوبی سافت باشه برای اینکه بازی اوریجینال رو بگیریم . متاسفانه بازم failed شد .

hossein.m

کاربر سایت
Jun 16, 2017
6
ممنون بابت توجه . همین کارو کردم . بازم همون اتفاق افتاد . هرچی بازی خوبه برای pc مشکل داره . فکر کنم اینا ترفند های یوبی سافت باشه برای اینکه بازی اوریجینال رو بگیریم . متاسفانه بازم failed شد .
سلام دوست عزیز
اگر مشکلت حل شد میتونی کمکم کنی مشکل مرحله beastmater بازی فارکرای پریمال که آخر بازی بی دلیل filed میشه چطور حل میشه
ممنون میشم کمکم کنی

ایمیل:lbs.hossein@gmail.com
تلگرام: @hosseinmohamadi

chabahar_city

کاربر سایت
Mar 8, 2018
1
سلام دوستان .. در مرحله beast master جایی که باید گرگ سفید رو رام کنم همش failed میشه بعد از اتمام مرحله . کسی میتونه کمکی کنه ؟ توی فروم های خارجی هم سوال کردم منتهی انگار راه حلی نیست و مشکل از کرک بازیه . کسی میتونه کرک جدیدی بده و یا سیو بعد از این مرحله رو بده ؟

سلام دوست عزیز
من هم مثل شما همین مشکل رو داشتم , من بازی رو از سی دی های شرکت ‍‍‍‍‍‍‍parnian گرفته بودم و نصب کردم و همین مشکل شما رو داشتم .
مشکل از کرک بازی هستش
من این کرکی که الان اینجا میزارم توی مسیر نصب بازی , داخل ‍پوشه bin جایگزین فایلهای قبلی که با همون اسم بود کردم و بازی از اول شروع شد و مشکلش کلا رفع شد , این فایل کرک مال تیم cpy هستش.
مشکل من رو که حل کرده , امیدوارم مال شما رو هم حل کنه.

Attachments

• far cry crack.rar
    20.6 KB · مشاهده: 1,136
  • Like
Reactions: fighfk

omidzzz

کاربر سایت
Jun 22, 2018
2
سلام دوست عزیز
من هم مثل شما همین مشکل رو داشتم , من بازی رو از سی دی های شرکت ‍‍‍‍‍‍‍parnian گرفته بودم و نصب کردم و همین مشکل شما رو داشتم .
مشکل از کرک بازی هستش
من این کرکی که الان اینجا میزارم توی مسیر نصب بازی , داخل ‍پوشه bin جایگزین فایلهای قبلی که با همون اسم بود کردم و بازی از اول شروع شد و مشکلش کلا رفع شد , این فایل کرک مال تیم cpy هستش.

یعنی میشه مشکل از محل سیو بازی باشه

• Like
Reactions: Shayan.gamer83

omidzzz

کاربر سایت
Jun 22, 2018
2
سلام دوست عزیز
مشکل از کرک بازی هستش
سلام من این فایل رو دانلود کردم ریختم مشکل حل شد ولی تو مرحله attack of udamصفحه سیاه شد و دیگه بالا نیومد حزف کردم بازیو دوباره ریختم با همین کرک ولی دیگه درست نشد

Javid0202

کاربر سایت
Aug 20, 2018
1
سلام دوستان..
این مشکل ربطی به اورجینال بودن یا نبودن بازی نداره..
برای اینکه درست بشه همین الان که این نوشته رو میخونین برین جدید ترین کرک بازی رو دانلود کنین و کرک رو بریزین...
بعد بازی رو از اول برین این مشکل حل میشه..

shayan.mousavi

کاربر سایت
Sep 20, 2018
2
سلام دوست عزیز
مشکل از کرک بازی هستش
مال من درست نشد دیگه حتی همون مرحله رو هم نمیاره

ebrhim khalili

کاربر سایت
Nov 16, 2018
1
سلام دوست عزیز
مشکل از کرک بازی هستش
سلام داش چطوری انتقال کنیم

Rastin Bagher

عضو جدید
Jun 6, 2019
1
سلام دوست عزیز
مشکل از کرک بازی هستش
من همیم کاری که شما گفتید رو انجام دادم ولی باز (FAILD) میزد... یکی بگه چیکار کنم درست شه؟

ramtin_mgg

عضو جدید
Jun 26, 2019
1
سلام دوستان من بازی رو نصب کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم صدا میاد ولی تصویر تغییر نمیکنه و همون تصویر دکستاپ میمونه اگ میشه کمک کنید

9312210011

عضو جدید
Oct 16, 2019
1
سلام دوستان منم این مشکل رو داشتم نه با کرک درست شد نه با new گیم و نه با هیچ چیز دیگه‌ای

۱ چیز درستش کرد

برنامه Steam

از سایت yasdl دانلود کردم نسخه آنلاین مود رو و بعد نصب ۲۰۰ مگ نت میکشه برا آپدیت

هم با اینترنت کار میکنه هم بدون اینترنت من هر ۳ روز اینترنت وصل میکنم که آپدیت کنه برای بار اول حتما نت میخواد

بعد آپدیت برنامه اونو باز کنین و دکمه پایین سمت چپ رو که Add game هست بزنید

بعد بازی رو اضافه کنید(توجه کنید که وقتی بازی رو با برنامه استیم باز کنید از اول میاد کاملا یعنی صفر درصد)

بعد اضافه کردن، PLAY رو برای اون بازی بزنید

وقتی اینترنت نداشتید برنامه رو باز کنید و این رو بزنید
Start in offline mod

برای من که کار کرد امیدوارم واسه شما هم کار کنه✌

از هرکی کار کرد ریپلای بزنه و بگه که درست شد

• Like
Reactions: game.muhammad

afshin1385

عضو جدید
Nov 21, 2020
1
سلام دوست عزیز
مشکل از کرک بازی هستش
من باید داخل

bin بریزم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر