The Crew 2 | PC

wzb3_header.jpg

Title: The Crew 2
Developer:
Ivory Tower
Publisher: Ubisoft
Release Date: 29 June 2018
MetaScore: TBD
System Requirements
در طی گذارش مالی ماه May سال 2017 یوبیسافت تایید کرد که در سال جاری شاهد عرضه نسخه جدیدی از عنوان MMO Racing یعنی The Crew خواهیم بود و از این عنوان به صورت رسمی در E3 2017 رونمایی شد. این بار هم شاهد نقشه ای وسیع از آمریکا هستیم، با این تفاوت که فقط محدود به خودرو نبوده، بلکه موتور، قایق و هواپیما برای پیمودن این نقشه وسیع به بازی اضافه شده اند. نقشه آمریکا بازی کاملا بازسازی شده و همان نقشه قبل نیست. این بازسازی به منظور ایجاد محیطی مناسب برای وسایل نقلیه جدید صورت گرفته است!

اطلاعات منتشر شده:

• مجددا شاهد حضور نقشه ای وسیع از آمریکا هستیم، اما متفاوت تر از قبل! همه چیز از اول ساخته شده تا مناسب فعالیت های جدید بازی باشد. به گفته یکی از سازندگان بازی، یک سفر معمولی از SF تا نیویورک حدود 3 الی 4 ساعت طول خواهد کشید.
  • این بار علاوه بر خودرو های استاندارد، شاهد ماشین های آفرود، ماشین های مختص پیست و ... هستیم و این احتمال می رود که شاهد مسابقات قانونی نیز باشیم.
  • با وجود اینکه احتمال وجود مسابقات قانونی در بازی هست، اما بازی جنبه Arcade خود را حفظ می کند.
  • در کنار همه خودروها، شاهد حضور هواپیما، هلیکوپتر و قایق های متفاوت در بازی هستیم که سطح جدیدی به بازی اضافه می کند.
  • نقشه جدید برای فعالیت های مختلف بازسازی شده، مثلا قسمت هایی می توانید به پشت بام ساختمان های بلند بروید، یا حتی رودخانه ای که وجود خارجی ندارد ساخته شده تا بتوانید از یک سمت نقشه به سمت دیگر آن از مسیر آبی استفاده کنید.
  • برای بازی باید همیشه Online باشید، و قابلیت های آنلاین بازی تقویت شده و راحت تر در دسترس بازیکنان قرار می گیرد.
  • نحوه کنترل ماشین ها مجدد کار شده و تفاوت های اساسی با نسخه قبل خواهد داشت.
  • تعداد وسایل نقلیه معلوم نیست، اما گفته بسیار بیشتر از شماره قبل خواهد بود.
  • به دلیل قوانین Licence، تخریب پذیری ماشین ها بسیار کنترل شده خواهد بود و حتی کمتر از نسخه قبلی می باشد.
  • نقشه بازی همانند نسخه قبل به صورت زنده نمایش داده می شود و می توانید تمام اتفاقات در آن را مشاهده کنید.
  • می توانید در حین حرکت نوع وسیله نقلیه خود را با یک دکمه تغییر دهید. برای مثال با خودرو از ارتفاعی بلند می پرید، سپس با یک کلیک از خودرو به هواپیما تغییر می دهید و مسیر خود را ادامه می دهید.
  • سیستم های پولی در بازی مانند قبل هستند، اما هیچ چیزی غیر قابل دسترس از طریق بازی کردن نخواهد بود و کسی با خرج پول واقعی برتری بدست نمی آورد.
  • در نمایش ها شاهد خم شدن نقشه بودیم، این قابلیت واقعا در بازی وجود دارد و در لحظاتی شاهد این تغییر خواهیم بود.
  • صحبتی از بخش داستانی نشده و گفته شده در آینده اطلاعات بیشتری در دسترس قرار می گیرد.
بازی قرار است در اوایل سال 2018 عرضه شود، اما ماه و روز دقیق هنوز مشخص نشده است. تا زمان عرضه قرار است چندین مرحله بتا برگزار گردد که می توانید از لینک مقابل برای آن ثبت نام کنید: The Crew 2

عکس های بازی:

با انتشار اطلاعات جدید تاپیک آپدیت می شود...

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دقیقا اینجوری شد بازی کردم دیدم هورایزن 4 رو از اول برم جذابتره

خوب فهمیدم مشکل از کجاست رفتم داخل بازی 1 ساعتی بازی کردم حقیقتش بیشتر از متاش بهم حال داد و قطعا از نسخه ی قبلیش تقریبا در اکثر زمینه ها بهتر شده اما پیشرفت هاش جهشی نبوده و بازم نتونسته به جایی برسه اما با این حال برای مدتی می تونه سرگرم کننده باشه متاسفانه نبود لاین روی زمین برای هدایت یا نبود rewind برای بخش داستانی یا حتی ساپورت نکردن از فریم بالاتر 60 یا پشتبانی فاجعه بار از فرمان که اصلا باید قیدشو بزنید که هیچ رقمه نمی شه با فرمان بازیش کرد در کنار برخی افکت ها یا فیزیک منسوخش که حس نسل قبلی به ادم می ده تجربه ی چنین بازی رو به شدت تحت تاثیر قرار می ده حتی اگر از forza h4 هم بگذریم که این بازی تقلیدی از روی همون بازی هست بازم خیلی جای کار داره.

در نهایت به نظرم ارزش 20 دلار رو داره و می تونه صرفا اگر عاشق ماشین سواری هستید جذبتون کنه حیف یوبی سافت قدیم که من زمانی بهترین شرکت گیم سازی می دونستمش الان اینقدر داره بد کار می کنه و متاسفانه مشابه برخی فن هاش نمی تونم تظاهر به خوب بودنش بکنم امیدوارم به زودی دست از این سیاست های پول دوستانش برداره تا بازم شاهد تجربه های ناب ازش باشیم. حیف که beyond هم با این سیسات هاش داره خراب می کنه یعنی فقط به فکر راهی برای انلاین کردن یا مولتی کردن بازی هاش در حالی که بهترین های این نسل از witcher 3 تا gow یا red dead 2 همگی سینگل هستن.

• Like
Reactions: .PinkFloyd.

BaziCenterMaster

کاربر سایت
Dec 11, 2018
31
سلام دوستان این بازی الان تو استیم ۶۵ درصد آف خورده، وسوسه شدم برم بخرم

به نظرتون ارزش داره؟ حالت چندنفرش مخصوصا کواپ چطوره؟ با توجه به اینکه مدت زمان زیادی از انتشار این بازی میگذره آیا هنوز به اندازه کافی پلیر داره؟ مخصوصا پلیر ایرانی؟ تجربه آنلاین و کواپش برا مهمه؟
ممنون میشم که راهنماییم کنید

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
سلام دوستان این بازی الان تو استیم ۶۵ درصد آف خورده، وسوسه شدم برم بخرم

به نظرتون ارزش داره؟ حالت چندنفرش مخصوصا کواپ چطوره؟ با توجه به اینکه مدت زمان زیادی از انتشار این بازی میگذره آیا هنوز به اندازه کافی پلیر داره؟ مخصوصا پلیر ایرانی؟ تجربه آنلاین و کواپش برا مهمه؟
ممنون میشم که راهنماییم کنید

من چند بار نظرمو راجب این بازی گفتم
این بازی بجز بزرگی در همه زمینه ها از فورزا پایین تر هست ولی توی همه زمینه ها خوب عمل کرده و قابل قبول هست
من بشخصه یه کامارو ۲۰۱۰ برمیدارم مدت طولانی برا خودم ول میچرخم بدون اینکه از یه جاده دوبار بگذرم
بازی کاملا انلاین هست و میتونی با دوستات کرو تشکیل بدی مسابقه بدی یا توی مپ بچرخی

اگر ریسینگ باز و اهل رانندگی هستی اصلا بهش شک نکن

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: BaziCenterMaster

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر