نمایشگاه/رویداد EA PLAY 2017 Press Conference

به کنفرانس امسال Electronic Arts چه نمره ای می دهید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    51
  • نظرسنجی بسته شده است .

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
p0u5_ea_play_2017_-2.jpg

کمپانی Electronic Arts امسال هم در E3 کنفرانسی نخواهد داشت و به جای آن مراسمی مخصوص را برگزار خواهد کرد
این کمپانی سالن هالیوود شهر لس‌ آنجلس را برای مراسم اختصاصی خود به نام EA Play در نظر گرفته و تاریخ آن را کمی قبل‌تر از E3 قرار داده
  • تاریخ و ساعت برگزاری : 20 خرداد ساعت 23:30
  • لینک های پخش زنده : EA Play - YouTube - Twitch
  • بازی های قابل انجام در غرفه :
  • Star Wars Battlefront II
  • FIFA 18
  • Madden NFL 18
  • NBA LIVE 18
  • Need for Speed Payback
  • The Sims Mobile and The Sims 4
  • The latest Battlefield 1 expansion
  • New content from Star Wars Galaxy of Heroes and Titanfall 2
  • Madden NFL Mobile
  • NBA LIVE Mobile
  • EA SPORTS FIFA on the Nintendo Switch
آپدیت خبری :
نسخه جدید از فرانچایز نید فور اسپید به نام Need for Speed: Payback معرفی شد، این عنوان دو سال در دست ساخت بوده و در شهر Fortune Valley جریان دارد
اطلاعات کامل : تاپـیـک

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
من از way out خیلی خوشم اومد فقط مشکل جدی با این فقط co op دارم .خب حالا منی که تنها بازی میکنم اهل انلاینم نیستم چه خاکی به سرم بریزم:D

یعنی چی اهل انلاین نیستی ؟ :D رقابتی که نیست بازیش فقط کافیه انلاین باشی که یه بنده خدای دیگه جوین بشه و باهم دیگه بازی رو جلو ببرید :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
یعنی چی اهل انلاین نیستی ؟ :D رقابتی که نیست بازیش فقط کافیه انلاین باشی که یه بنده خدای دیگه جوین بشه و باهم دیگه بازی رو جلو ببرید :D
نیستم دیگه .از انلاین خوشم نمیاد . شرایطشم ندارم .یه گیمر سنتیم دوست دارم افلاین بازی کنم:D
به قول دوستمون وحید بیخیالش میشیم بازی زیاده:D

• Like
Reactions: Red Ѵ

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Co Op باشه،بعد آنلاین باشیم و همینجوری با یکی ادامه ی بازی رو بریم؟ این که شد بدترین حالت ممکن! :D
وقتی راه های مختلفی هست،مشخصه برای انجامشون باید همکاری بشه! نه اینکه هرکی برای خودش کاری کنه:D

بازی صرفا بکش و برو جلو نیست که بگیم میشه با هرکی رفت و هرکی میدونه باید چیکاری کنه:-"

• Like
Reactions: Madridista

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمیدونم این خبر رو کسی گذاشته یا نه ولی خب A way out فاقد Online Matchmaking هست.

You can play in local co-op with someone in the same room, or alternatively by connecting online with a friend. But there is no online matchmaking

A Way Out crafts a cocky new forced co-op concept

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
اونور دنیا از عمل بینی اطلاع ندارن ؟ آخه این چه وضعشه! :D :|
نظرسنجی هم اضافه شد.
جداً هیچ جای دنیا به اندازه این خراب شده ی ما توش عمل جراحی پلاستیک انجام نمیشه :D
همین که می بینم یکی چهره ی خودش رو داره و توی فیلم یا بازی ازش استفاده میشه خیلی خوشحالم میکنه =D>

• Like
Reactions: pbgame

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر