نمایشگاه/رویداد EA PLAY 2017 Press Conference

به کنفرانس امسال Electronic Arts چه نمره ای می دهید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    51
  • نظرسنجی بسته شده است .

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
p0u5_ea_play_2017_-2.jpg

کمپانی Electronic Arts امسال هم در E3 کنفرانسی نخواهد داشت و به جای آن مراسمی مخصوص را برگزار خواهد کرد
این کمپانی سالن هالیوود شهر لس‌ آنجلس را برای مراسم اختصاصی خود به نام EA Play در نظر گرفته و تاریخ آن را کمی قبل‌تر از E3 قرار داده
  • تاریخ و ساعت برگزاری : 20 خرداد ساعت 23:30
  • لینک های پخش زنده : EA Play - YouTube - Twitch
  • بازی های قابل انجام در غرفه :
  • Star Wars Battlefront II
  • FIFA 18
  • Madden NFL 18
  • NBA LIVE 18
  • Need for Speed Payback
  • The Sims Mobile and The Sims 4
  • The latest Battlefield 1 expansion
  • New content from Star Wars Galaxy of Heroes and Titanfall 2
  • Madden NFL Mobile
  • NBA LIVE Mobile
  • EA SPORTS FIFA on the Nintendo Switch
آپدیت خبری :
نسخه جدید از فرانچایز نید فور اسپید به نام Need for Speed: Payback معرفی شد، این عنوان دو سال در دست ساخت بوده و در شهر Fortune Valley جریان دارد
اطلاعات کامل : تاپـیـک

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
شما مگه نگفتید فقط شما هستید که امسال انتظار یه nfs خفن دارید ؟
من میگم قطعا فقط شما نیستید . مثلا خود منم انتظار دارم یه nfs خوب بیاد (که گفتم از شماره 2 به بعد اکثر nfs ها رو من تجربه دارم) اما اینکه توسط ghost games یه nfs جدید و خفن بیاد ؟ نمیدونم . باید صبر کنیم به نظرم
نه منظورم این بود که کنفرانس امسال ea چیز خاصی برای هایپ نداره تنها انتظاری که ازش دارم همون nfs

• Like
Reactions: sadegh93

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اشخاص دیگه ؟!:| من با اشخاص دیگه کاری ندارم فقط بنظرم از وقتی ea بلک باکس بسته شده گست گندزده به سری واقعا اشتباه بزرگی کردن
بلک باکس خودش دیگه داغون شده بود. افراد کلیدی از استودیو جدا شدن و این شرکت هیچ وقت بلک باکس سابق نشد. بازی هایی هم که میساختن رفته رفته خرابتر میشد. Undercover و Run یادتون نره :D

اینکه بگیم هم این سری خراب شد درست نیست به نظرم. Hot Pursuit که توسط Creterion ساخته شد واقعا خوب بود. حتی Rival که توسط Ghost ساخته شد. این اخری هم اینا ساختن. بعد از افول بلک باکس بهترین شرکتی که پتانسیل تبدیل شدن به بلک باکس 2 و داره همین گوست هست به نظرم.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بلک باکس خودش دیگه داغون شده بود. افراد کلیدی از استودیو جدا شدن و این شرکت هیچ وقت بلک باکس سابق نشد. بازی هایی هم که میساختن رفته رفته خرابتر میشد. Undercover و Run یادتون نره :D

اینکه بگیم هم این سری خراب شد درست نیست به نظرم. Hot Pursuit که توسط Creterion ساخته شد واقعا خوب بود. حتی Rival که توسط Ghost ساخته شد. این اخری هم اینا ساختن. بعد از افول بلک باکس بهترین شرکتی که پتانسیل تبدیل شدن به بلک باکس 2 و داره همین گوست هست به نظرم.
موافقم گست تو اون بازیا خوب کار کرده ولی nfs بدون داستان برای من که هیچی نیست بیشتر از نیم ساعت نمیشه تحملش کرد این اخری هم که....:|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
موافقم گست تو اون بازیا خوب کار کرده ولی nfs بدون داستان برای من که هیچی نیست بیشتر از نیم ساعت نمیشه تحملش کرد این اخری هم که....:|
nfs هیچ وقت داستان نداشت که الان بودن یا نبودنش بخواد اذیت کنه. این داستان سرایی اولین بار تو nfs mw شروع شد و بازی ترکوند. با کربن ادامه پیدا کرد و بعد هم کلا گند خورد بهش توسط همین بلک باکس.این چندتا مثال اخر هم که زدم هیچ کودوم به غیر از این اخری (کاش اینم نداشت) داستان نداشتن اما عناوین فوق العاده خوبی بودن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
بهترین نسخه های NFS بنظرم یکیش NFS 4 بود فکر کنم اسمش High Stakes بود، وای که چقدر من این نسخه رو بازی کردم اونم دسته جمعی با پسرخاله ها:D
حزو NFS های خیلی خوبی بود که دمیج داشت اونم خیلی سخت گیرانه.
بعدش پورشه خیلی خوب بود، بعد Underground ها.
قبلش Hot Pursuit قدیمی رو یادم رفت، سپس سلطان MW بعد میرسیم به Hot Pursuit کرایتریون و تمام.
دیگه هیچ کدوم من رو راضی نکرد.
چیزی از قلم افتاد؟:-?:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
بهترین نسخه های NFS بنظرم یکیش NFS 4 بود فکر کنم اسمش High Stakes بود، وای که چقدر من این نسخه رو بازی کردم اونم دسته جمعی با پسرخاله ها:D
حزو NFS های خیلی خوبی بود که دمیج داشت اونم خیلی سخت گیرانه.
بعدش پورشه خیلی خوب بود، بعد Underground ها.
قبلش Hot Pursuit قدیمی رو یادم رفت، سپس سلطان MW بعد میرسیم به Hot Pursuit کرایتریون و تمام.
دیگه هیچ کدوم من رو راضی نکرد.
چیزی از قلم افتاد؟:-?:D
Carbon ;;)

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
nfs هیچ وقت داستان نداشت که الان بودن یا نبودنش بخواد اذیت کنه. این داستان سرایی اولین بار تو nfs mw شروع شد و بازی ترکوند. با کربن ادامه پیدا کرد و بعد هم کلا گند خورد بهش توسط همین بلک باکس.این چندتا مثال اخر هم که زدم هیچ کودوم به غیر از این اخری (کاش اینم نداشت) داستان نداشتن اما عناوین فوق العاده خوبی بودن.
مگه داستان سراییش از ug2 شروع نشد ؟؟؟ میدونم اولیاش داستان نداشت ولی برای من که از mw شروع کردم بخش داستانیش همه چیزه سلیقه اییه یکی خوشش میاد یکی نه:-"

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مگه داستان سراییش از ug2 شروع نشد ؟؟؟ میدونم اولیاش داستان نداشت ولی برای من که از mw شروع کردم بخش داستانیش همه چیزه سلیقه اییه یکی خوشش میاد یکی نه:-"
نه بابا اون داستان نداشت که. همون از mw شروع شد.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
توی توییتر کل کل و شرط بندیـه! یه سری میگن NFS توی لاس وگاسه یه سری دیگه میگن سیاتل :D
بنده هم میگم لاس وگاسه بنا به دلایلی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: armin_shadow

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
اگه طبق شایعه لاس وگاس باشه، خیلی خوبه ،مخصوصا شبهاش با اون خیابونهای چراغونی و رنگارنگ و...
اصلا لاس وگاس جون میده برا Under Ground.
نما کاکپیت نداشته باشه که توی ماشین روببینم خیلی ضد حال میخورم[-(
این 2 نسخه ای که Ghost Games ساخته رو خیلی با کنترل ماشین سر پیچهاش مشکل دارم.
البته 2015 رو زیاد بازی نکردم (اصلا نخریدمش) اما همونقدر کامل منو یاد Rivals انداخت.
امیدوارم رو کنترل ماشین فکر دوباره کرده باشن، آخه اون مدل Hot Pursuit چش بود؟
چرا همون رو پروبال ندادن ؟

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
منم خیلی دوست داشتم بازی تو لاس وگاس باشه اما به احتمال زیاد تو سایتله :D اصلا با دیدن عکس 2 برج سیاتل و لاس وگاس راحت میشه پی‌برد برج بیشتر به مال سیاتل نزدیکه تا لاس وگاس

1200px-spaceneedleqaclose-jpg.650156

screenshot_20170530-165019-01-jpeg.650155

3ub6_677967521_stratospheretower1.jpg

مشخصا برج ها و ساختمان هارو مقایسه کنیم بیشتر به سیاتل میخوره :-"

معرفی بازی تو فردا هم تایید شد =P~

0lxw_18813900_717631158396921_7350388377259333377_n.jpg

آخرین ویرایش:

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
منم خیلی دوست داشتم بازی تو لاس وگاس باشه اما به احتمال زیاد تو سایتله :D اصلا با دیدن عکس 2 برج سیاتل و لاس وگاس راحت میشه پی میبرد برج بیشتر به مال سیاتل نزدیکه تا لاس وگاس

1200px-spaceneedleqaclose-jpg.650156

3ub6_677967521_stratospheretower1.jpg

مشخصا برج ها و ساختمان هارو مقایسه کنیم بیشتر به سیاتل میخوره :-"

معرفی بازی تو فردا هم تایید شد =P~

0lxw_18813900_717631158396921_7350388377259333377_n.jpg

ججججججججججججججووووووووونننننننززززززززززززززز :D البته در حد یه تیزره دانگرید شده است :p

• Like
Reactions: Eazy-E

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر