نمایشگاه/رویداد EA PLAY 2017 Press Conference

به کنفرانس امسال Electronic Arts چه نمره ای می دهید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    51
  • نظرسنجی بسته شده است .

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
p0u5_ea_play_2017_-2.jpg

کمپانی Electronic Arts امسال هم در E3 کنفرانسی نخواهد داشت و به جای آن مراسمی مخصوص را برگزار خواهد کرد
این کمپانی سالن هالیوود شهر لس‌ آنجلس را برای مراسم اختصاصی خود به نام EA Play در نظر گرفته و تاریخ آن را کمی قبل‌تر از E3 قرار داده
  • تاریخ و ساعت برگزاری : 20 خرداد ساعت 23:30
  • لینک های پخش زنده : EA Play - YouTube - Twitch
  • بازی های قابل انجام در غرفه :
  • Star Wars Battlefront II
  • FIFA 18
  • Madden NFL 18
  • NBA LIVE 18
  • Need for Speed Payback
  • The Sims Mobile and The Sims 4
  • The latest Battlefield 1 expansion
  • New content from Star Wars Galaxy of Heroes and Titanfall 2
  • Madden NFL Mobile
  • NBA LIVE Mobile
  • EA SPORTS FIFA on the Nintendo Switch
آپدیت خبری :
نسخه جدید از فرانچایز نید فور اسپید به نام Need for Speed: Payback معرفی شد، این عنوان دو سال در دست ساخت بوده و در شهر Fortune Valley جریان دارد
اطلاعات کامل : تاپـیـک

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
از a way out نه بخاطر co_op بودنش ، کلا جالب بنظرم نیومد حتی با وجود سازنده مطرحش ، از انتر:tearsofjoy: خوشم اومد تا گیم پلیشو ببینیم چیه ، گیم پلی NFS هم خیلی مسخره بود .

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
خاک تو سرشون کنم با این کنفرانسشون مثل پارسال نیم ساعت مولتی پلیر اخه چه وضعشه خو یه تریلر نمایشی خوب نشون بدن :|
فقط با تریلر nfs حال کردم که اصن نفهمیدم کی تموم شد 3 دقیقه هم نبود نصفش تصادف بود :|
بازی بیووار هم 20 ثانیه نشون دادن بجای اینکه گیم پلی رو بزارن برا فرداش کمتر زر بزنن بیشتر گیم پلی نشون بدن نه نیم ساعت استاروارز :|

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
الکی حجم هاتون هدر دادین من نوشته هاتون خوندم فهمیدم چه خبره و هیچ خبری نبود عملا سرتون کلاه رفت :bash: از EA کنفرانس خوبی درنمیاد فقط همه از Way out تعریف کردن نسبتا

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
ea واقعا چرت برگزار میکنه اخه کدوم احمقی نیم ساعت گیم پلی بتا وسط کنفرانس نشون میده؟

من پارسال باتل 1 رو کامل نگاه کردم چون واقعن هیجان زده بودم اولین گیم پلیش هم بود ولی این استاروارزه یخورده تحملش سخته نمیدونم چرا :|

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
این شبکه ماهواره ایه نمیدونه کنفرانس ماکرو فرداس هی میگه بیدار بمونید ۱ ساعت دیگه کنفرانس ماکرو رو داریم یه ملتی الان بیدارن الکی :))
داداش شبکه سراغ داری بگو استفاده کنیم.نابود شدیم با این نت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر