Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان برای سریع تر پول دار شدن چه راهی رو پیشنهاد میدین؟؟؟
پ.ن: عزیزانی که رینبوسیکس سیج بازی میکنن حتما برن توی کلاب ست لباس بازی رو رایگان بگیرن

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب منم چند ساعتی بازی کردم
از سه چیز بازی نمیشه ایراد گرفت: گان پلی عالی, اتمسفر خفن و گرافیک خیره کننده
و دو چیز بازی ماورای نابودین: هوش مصنوعی و باگ
داستان هنوز زیاد نرفتم تا نظری بدم ولی شخصیت منفی ها خیلی بهتر از شخصیت مثبت ها درگیرکنندن البته تا اینجایی که من رفتم
ماموریت ها خیلی جذاب بودن و متنوع
ماهی گیری بازی خیلی لذت بخشه
حس رانندگی مثل هر نسخه بسیار فان و جذاب
همین دیگه بیشتر رفتم باز نظرم رو میگم:D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,594
کواپ بازی ۲ نفرست؟ از دونفر بیشتر نمیشه؟
مود pvp به چه صوزتی هست؟
من تو پارتی بودم دوستام بازی میکردن مد pvp و گریه میکردن
میگفتند خیلی چرته
مثه اینکه یار خودی و از دشمن نشون نمیده
بارها اینا رو درو شدن با هم میجنگیدن (مثه این که اینطوری بوده)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اگه کسی بازی رو داره لطفا بهم بگه که کواپ بازی چطوریه؟ اگه دوستم به عنوان پلیر دوم به بازیم بیاد، ماموریت هایی که با هم میریم براش ذخیره میشه یا باید همین ماموریت ها رو برای خودش هم بره؟ ممنون
پیشرفت فقط برای Host هست ، و پلیر دیگه اگر Left بده ، دوباره از همون میزان Level و Progress خودش شروع میشه.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان ماموریت های اصلی بازی چطوریه؟فقط بایه یه منطقه را ازدشمنا پاک سازی کنیم یا مثل فاکرای 3 مراحل جذاب هستن و لول دیزاین خوبی دارن؟
سلام.من تا الان یدونه باس رو کشتم.توی منطقش تمام ماموریت های اصلیش خیلی متنوع بود.از نبرد های جذاب هوایی تا کامیون های سنگین جنگی تا مزرعه ی کدو با دیزاین عالی و صحنات نفس گیر.فکر کنم بقیه ماموریت های اصلی باس های دیگه هم اینجور متنوع و جذاب باشن ولی خب مطمن نیستم چون نرفتم.اما مراحل فرعی فقط پاکسازی محیط هست و چیز خاصی نداره هرچند محیط هاش اصلا تکراری نیستن !

آخرین ویرایش:

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
سلام.من تا الان یدونه باس رو کشتم.توی منطقش تمام ماموریت های اصلیش خیلی متنوع بود.از نبرد های جذاب هوایی تا کامیون های سنگین جنگی تا مزرعه ی کدو با دیزاین عالی و صحنات نفس گیر.فکر کنم بقیه ماموریت های اصلی باس های دیگه هم اینجور متنوع و جذاب باشن ولی خب مطمن نیستم چون نرفتم.اما مراحل فرعی فقط پاکسازی محیط هست و چیز خاصی نداره هرچند محیط هاش اصلا تکراری نیستن !
من همین الان مزرعه کدو بودم:D
اقا یه خرسی بهم خورد دوتا خشاب خالی کردم نتونستم بکشمش اخرش حریف اتیش زد خرسو:)) جفت طرفو داشت له میکرد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من همین الان مزرعه کدو بودم:D
اقا یه خرسی بهم خورد دوتا خشاب خالی کردم نتونستم بکشمش اخرش حریف اتیش زد خرسو:)) جفت طرفو داشت له میکرد
سلام.چه خرس چه بوفالو چه گوزن شاخ دار بزرگ چه هر حیوان عظیم الجثه دیگه ای که دیدید برای کشتنش حتما فقط و فقط به سرش شلیک کنید وگرنه اگر بخواید بزنید بدنش به شدت سگ جونن !

• Like
Reactions: mohsen2012

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
سلام.چه خرس چه بوفالو چه گوزن شاخ دار بزرگ چه هر حیوان عظیم الجثه دیگه ای که دیدید برای کشتنش حتما فقط و فقط به سرش شلیک کنید وگرنه اگر بخواید بزنید بدنش به شدت سگ جونن !
بوفالو و گوزن شاخ دار نزدم ولی این خرس نمرد هرچی زدم
یه طرف دشمن بود یه طرف خرس چطوری هد شاتش میکردم خرسو اخه:))
حیوونا با اون تیرکمونه نمیمیرن سلاح مسخره ایه:| انداختم یه رگبار گرفتم جاش:|:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اون ماموریت ترامپ برو ببین قضیش چیه اتفاقا فرعی های جالبی داره باید با افراد صحبت کنی یکیش سر صحنه فیلمبرداریه انگار

• Like
Reactions: ps34

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
پیشرفت فقط برای Host هست ، و پلیر دیگه اگر Left بده ، دوباره از همون میزان Level و Progress خودش شروع میشه.
جالبه نقل قول کردی ولی ویرایش پستم نقل قول نشده. چند دقیقه بعد لینک اش رو پیدا کردم. این چیزی که میگی نیست. بازی دو تا Progress داره. World & Player Progress. بخش Player Progress برای هر دو سیو میشه. شامل Xp، اسکین اسلحه، اسلحه هایی که خریدی و Skill میشه. فقط World Progress سیو نمیشه که شامل کوست میشه. اینجا ببین

CO-OP F.A.Q

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر