Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
همه نسخه هاي اصلي و فرعي قبلي رو كلي بازي كردم ولي اين شماره برام كسل كننده ترين هست !
البته تازه شروع كردم و شايد در ادامه نظرم تغيير كنه اما اين ٢ ساعت ابتدايي معمولي ترين ٢ ساعت اول من تو سري fc هستش !

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
همه نسخه هاي اصلي و فرعي قبلي رو كلي بازي كردم ولي اين شماره برام كسل كننده ترين هست !
البته تازه شروع كردم و شايد در ادامه نظرم تغيير كنه اما اين ٢ ساعت ابتدايي معمولي ترين ٢ ساعت اول من تو سري fc هستش !
بری جلو خوب میشه.خیلی ماموریت هاش متنوع و جذاب میشه.مخصوصا که قابلیت و اسلحه های بهتر باز میشه و اون همراه های اصلیو باز کنی جالب میشه در ادامه

• Like
Reactions: victor hogo

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060

اولش چون هیچی نداری همینجوریه بری جلو درست میشه

• Like
Reactions: victor hogo

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام . دوستان اونجوری که من تو ویدیو ها دیدم نمیدونم چرا احساس میکنم گرافیکش همچین تعریفی نداره و گیمپلیش cod گونه میزد . اینطور نیست ؟

• Like
Reactions: jhoobin

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان
یه توضیح خلاصه میدید که این عنوان اصلا چی هست :D
من سری های قبلی رو دفقط شماره3 اونم نیم ساعت رفتم کلا چیزی نمیدونم ازش ولی باتوجه به نقل هایی که شده پیگیرم بیگرم خواستم ببینم دنیای بازی چطوریه اوپن ورده یا ؟ شماره قبلی های مثل 4 و پریمال باید رفته باشیم و بهم ربط دارن یا نه ؟
شماره 3 رو هم چون توش وارد نبودم و نمیدونستم اذیتم کرد بدم اومد کلا ولی ین نسخه تا اینجا که ویدیو دیدم باحال بوده بقیه اش رو شما بگین چطوریاس :D

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
سلام دوستان
یه توضیح خلاصه میدید که این عنوان اصلا چی هست :D
من سری های قبلی رو دفقط شماره3 اونم نیم ساعت رفتم کلا چیزی نمیدونم ازش ولی باتوجه به نقل هایی که شده پیگیرم بیگرم خواستم ببینم دنیای بازی چطوریه اوپن ورده یا ؟ شماره قبلی های مثل 4 و پریمال باید رفته باشیم و بهم ربط دارن یا نه ؟
شماره 3 رو هم چون توش وارد نبودم و نمیدونستم اذیتم کرد بدم اومد کلا ولی ین نسخه تا اینجا که ویدیو دیدم باحال بوده بقیه اش رو شما بگین چطوریاس :D
داستان بازی که یه گروه دارن میرینن به دنیا 3تا فرمانده دارن که به نفر اصلی وصلن:D ینی 4تا
نه لازم نی 4 و پریمالو بازی کرده باشی:D بازی هم اپن ورلده هرجایی دوس داشتی میتونی بری

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
اقا بازی خیلی باگ داره ! به جرات بگم هر ساعت 1-2 تا باگ راحت دیدم ! مثلا اولین باگ بازی رو توی جنگل دیدم روی یکی از دشمن های بازی ، هی میکشتمش هی ریسپاون میشد !!! ماشینم یک بار ترکید وقتی پریدم خوردم زمین (سرعت خیلی کم) ، یکبارم یک دشمن رو هر چی میزدم نمیمرد اخرش منو کشت !!! بازیمم کرکی نیست از یک ماه قبل روی استیم Pre-Order کردم.جدای باگ ، هوش مصنوعی بازیم قاطی باقلیاست یک وقتایی میری جلوشون اصلا کاریت ندارن :| مثه گاو نگات می کنن :|
اصلا وضعیه هوش مصنوعی.یک مورد دیگم بود الان که یادم نمیامد xD این سه تا مورد به نظرم تنها موارد منفی بازی هستن.
پ.ن:اون مورد سوم که یادم امد یهویی الان تو بازی :d چهره پردازی بازی عه ، واقعا صورتا بی روحن و خیلی خشک و بد در اوردن کارو ... اصلا نشون نمیده طرف ناراحته ، خوشحاله ، چیه فقط حرف میزنه (still better than me:a)
البته بازی نکات مثبتم خیلی داره که وقتی بیشتر رفتم حتما میام میگم ، ولی نکات منفیش از دید من فقط همین سه تا مورده

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
اقا بازی خیلی باگ داره ! به جرات بگم هر ساعت 1-2 تا باگ راحت دیدم ! مثلا اولین باگ بازی رو توی جنگل دیدم روی یکی از دشمن های بازی ، هی میکشتمش هی ریسپاون میشد !!! ماشینم یک بار ترکید وقتی پریدم خوردم زمین (سرعت خیلی کم) ، یکبارم یک دشمن رو هر چی میزدم نمیمرد اخرش منو کشت !!! بازیمم کرکی نیست از یک ماه قبل روی استیم Pre-Order کردم.جدای باگ ، هوش مصنوعی بازیم قاطی باقلیاست یک وقتایی میری جلوشون اصلا کاریت ندارن :| مثه گاو نگات می کنن :|
اصلا وضعیه هوش مصنوعی.یک مورد دیگم بود الان که یادم نمیامد xD این سه تا مورد به نظرم تنها موارد منفی بازی هستن.
پ.ن:اون مورد سوم که یادم امد یهویی الان تو بازی :d چهره پردازی بازی عه ، واقعا صورتا بی روحن و خیلی خشک و بد در اوردن کارو ... اصلا نشون نمیده طرف ناراحته ، خوشحاله ، چیه فقط حرف میزنه (still better than me:a)
البته بازی نکات مثبتم خیلی داره که وقتی بیشتر رفتم حتما میام میگم ، ولی نکات منفیش از دید من فقط همین سه تا مورده
اونی که نمیمرد شاید این ادم قلچماغای هر منطقس:D بعضیاشون بسختی میمیرن
یا شایدم اون ادم دیوونه های شبیه زامبین:|
اگه این دوتارو میگی که عادیه اگه غیر این میگی من تاحالا ندیدم:D رو کنسول بازی میکنم البته این مشکلاتو ندیدم:D

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
بازی باگ که زیاد داره، برای من 2 سری باگ های مسخره زده میشن استارت شده، ولی اتفاقایی که باید میفتاده نیفتاده، مثلا وقتی منطقه john seed رو کامل کردم، این آقا صحبتش رو داشت میکرد، من تو یک side mission بودم، این صحبتش تموم شد، بد هر کاری میکردم بازی میشن اصلی رو اجرا نمیکرد، دیکه بعد از چند بار خود کشی، رفتم یک side mission دیگه انجام دادم که درست شد. یا باز یک اتفاق دیگه در یکی از مرحله ها که توضیحش spoil هست، ولی بازی پر باگی هست در کل، دیگه اینکه مثلا تصادف کنی یارو پرواز کنه بره و اینه معمولی هاش میشه. در کل ولی بازی قشنگی هست، ولی نه عالی، کمی مثل Ghost recon wild lands هست فقط نه اونقدر تاکتیکی و کمی روانتر و در مقیاس کوچکتر هست بازی. در کل حس میکنم بازی تکراری میشه، گرچه برای من هنوز نشده، پیشنهاد من اینه صبر کنین در تخفیف بگیرین. ارزش کل پول رو نداره. (من که gold edition هم گرفتم)

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
بازی را اجرا کردم گرافیک این بازی برای سال 2018مثل شوخی میمونه انگار برگشتی 5 سال قبل ولی گیم پلی خوبی داره

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
تحلیل دیجیتال فاندری از اول تا آخرش تعریف و تمجیده
از آنتی الایزینگ پیشرفته و نرخ فریم ثابت بگیر تا نورپردازی های فوق العاده و تکسچر هایی که ممکنه با واقعیت اشتباه گرفته بشن...!

In creating Far Cry 5, Ubisoft has done an exceptional job on texture and material quality: buildings feature richly textured wooden facades complete with visible splintering and cracking, stone walls feature added geometric detail to enhance the realism of the high-resolution textures applied across their surface. Dirt and gravel textures are so realistic at times you might just mistake them for a real photograph

یادمه DF سر بررسی اوریجینز هم کلی به یوبی حال داده بودD:
اوناییکه که تجربه کردن بازیو باید بگن چقدرش با واقعیت منطبقه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر