دانلود بازی های پلی استیشن 4 همراه با آپدیت

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
داداش ممنون فقط BioShock نشستم کلی دانلود کردم میبینم دو قسمتی بوده ریجن 2 بوده هر دو لینکی که گذاشتید :D اصن دقت نکرده بودم
BioShock: The Collection region 1 game
قسمت 1
http://ic.2ee04028.12d7d1.gs2.sonyc...f/UP1001-CUSA03980_00-BIOSHOCKCOMPLETE_0.pkg?
قسمت 2
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...f/UP1001-CUSA03979_00-BIOSHOCKCOMPLETE_0.pkg?

امیدوارم قسمت اول و دوم رو درست نوشته باشی

فردا تو سایت قرار داده میشه چون چندتا بازی هست باید فشرده کنم طول میکشه

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
امیدوارم قسمت اول و دوم رو درست نوشته باشی

فردا تو سایت قرار داده میشه چون چندتا بازی هست باید فشرده کنم طول میکشه
گفتی الان رفتم دقیق چک کردم احتمال زیاد برعکس ه جاها چون دوتا cusa داره
اگه به ترتیب باشه طبیعتا CUSA03979 باید اولی باشه و CUSA03980 دومی
چیزی که من قرار دادم برعکس اینه

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
سلام دوستان متاسفانه VPS قطع هستش شرکت هم پیگیر هستش همه آپدیتارم گرفتم با بازیارو ولی از دیروز قطع هستش نمیتونم داخل سرور بزارم بخاطر همین احتمالا تا سه شنبه طول بکشه امیدوارم یکی تو مرکز فناوری پیداش بشه که وصل کنه تا وقتی اونجا تعطیل باشه کار ماهم لنگه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Minato

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
والا من نفهمیدم شما الان مشکلتون چیه بنظرت کسی که مدیر شرکتی باشه میاد اینجا تاتپیک میزنه!!!!!!!!!!!!!!!!! من یه کار نیمه وقت دارم تو این شرکت وظیفمم اینه بازی بزارم. بازیهای PS4 هم نیاز به آدرس دانلود داره بنابراین اینجا تاپیک گذاشتم تا دوستا ن بدن و منم تو سایت بزارم

اینکه شما با شرکت آسیاتک مشکل دارید چرا سر من خالی میکنید. خود من از شما بدتر بودم بخاطر بازیای PS4 اومدم آسیاتک رو گرفتم اونم یک ماه هستش تازه بعدش دیدم اصلا بخش بازیش کار نمیکنه میخواستم برم شاتل رو بگیرم که اونم تو منطقه ما شلوغ بود. پرس و جو کردم دیدم که یکی رو میخوان برای بخش بازی منم رفتم اونجا هم بازیای PS4 خودم رو میزارم مخصوصا اونا که برای PLUS هستش هم آپدیتا و بازیهایی که دیگران میدن.
تازشم رفیقم برعکس شده الان اون از شاتل ناراضی هستش مثلا من تو
درضمن همه شرکتها منبعشون یه چیز واحد هستش فقط بر میدارن آدرس خودشون رو میزارن داخلش

تازشم اگه مشکلت اینه که چرا مثلا از سایت Soft98.ir میگیرن میزارن. سایت asiadl برای مشترکین آسیاتک هستش که بتونن بدون کم شدن حجم دانلود کنند درسته ؟؟؟؟ پس اگه میبینی از مثلا سافت 98 میگیرن و یادشون میره فایل سافت 98 رو پاک کنن و میزارن تو سایت برای دانلود برای این هستش که شما راحت بدون کم شدن حجم دانلود کنید وگرنه میتونن اون فایل رو هم نزارن شما برید از سافت 98 دانلود کنید و حجمتون کم شه.

فکر کنم آسیاتک این سایت رو زده تا مشترکاش بیشتر بشه و بدون کم شدن حجم دانلود کنن

تازشم به من باشه دوست دارم فیلم و سریال و همه چی تو سایتشون باشه تا بتونم راحت دانلود کنم و از دانلود شبانم استفاده نکنم ولی من اینجور چیزا رو از دانلود شبانم استفاده میکنم میگیرم

اگه منظورت متن هست که گفتم من خودم دارم یه متن ساده ترجمه میکنم میزارم تو سایت. تازه اونم اگه مشکلی نداشته باشه

اگه درخواست بازی یا برنامه داری گفتم میتونی فعلا از قسمت Report درخواستت رو بدی. من اینجا این تاپیک رو زدم که دوستان به من لینک بازی PS4 بدن نه چیز دیگه. اینجا جای دعوا و توهین کردن نیست

آخرین ویرایش:

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
آقا ما راضی ایم. دمتم گرم. همین چند وقت پیش بود به شدت نیاز به ویندوز پیدا کردم. سی دی هم نداشتن وقتمم کم بود میخواستم سریع تر یه کاری انجام بدم. یکی دو ساعت هم بیرون بودم و خسته بودم. به وسیله ی همین آسیا دی ال راحت 6 گیگ ویندوز رو دانلود کردم و کارم رو انجام دادم. یا برا بازی مثال بزنم میتونم بگم آپدیت تایتال فال 2 رو خیلی راحت و سریع گرفتم. فقط به نظر من تو بخش بازی مشکل این بود که بازی های رایگان اون ماه پلاس رو نمیزاره وگرنه به نظر من خیلی هم خوبه. حتی اگر از سایتی هم کپی بکنه برا ما که آسیاتک هستیم چون بدون مصرف حجمه به نظرم خیلی خوبه. شما همین ویندوز رو حساب کنید دیگه.

• Like
Reactions: MO021

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
والا من نفهمیدم شما الان مشکلتون چیه بنظرت کسی که مدیر شرکتی باشه میاد اینجا تاتپیک میزنه!!!!!!!!!!!!!!!!! من یه کار نیمه وقت دارم تو این شرکت وظیفمم اینه بازی بزارم. بازیهای PS4 هم نیاز به آدرس دانلود داره بنابراین اینجا تاپیک گذاشتم تا دوستا ن بدن و منم تو سایت بزارم

اینکه شما با شرکت آسیاتک مشکل دارید چرا سر من خالی میکنید. خود من از شما بدتر بودم بخاطر بازیای PS4 اومدم آسیاتک رو گرفتم اونم یک ماه هستش تازه بعدش دیدم اصلا بخش بازیش کار نمیکنه میخواستم برم شاتل رو بگیرم که اونم تو منطقه ما شلوغ بود. پرس و جو کردم دیدم که یکی رو میخوان برای بخش بازی منم رفتم اونجا هم بازیای PS4 خودم رو میزارم مخصوصا اونا که برای PLUS هستش هم آپدیتا و بازیهایی که دیگران میدن.
تازشم رفیقم برعکس شده الان اون از شاتل ناراضی هستش مثلا من تو
درضمن همه شرکتها منبعشون یه چیز واحد هستش فقط بر میدارن آدرس خودشون رو میزارن داخلش

تازشم اگه مشکلت اینه که چرا مثلا از سایت Soft98.ir میگیرن میزارن. سایت asiadl برای مشترکین آسیاتک هستش که بتونن بدون کم شدن حجم دانلود کنند درسته ؟؟؟؟ پس اگه میبینی از مثلا سافت 98 میگیرن و یادشون میره فایل سافت 98 رو پاک کنن و میزارن تو سایت برای دانلود برای این هستش که شما راحت بدون کم شدن حجم دانلود کنید وگرنه میتونن اون فایل رو هم نزارن شما برید از سافت 98 دانلود کنید و حجمتون کم شه.

فکر کنم آسیاتک این سایت رو زده تا مشترکاش بیشتر بشه و بدون کم شدن حجم دانلود کنن

تازشم به من باشه دوست دارم فیلم و سریال و همه چی تو سایتشون باشه تا بتونم راحت دانلود کنم و از دانلود شبانم استفاده نکنم ولی من اینجور چیزا رو از دانلود شبانم استفاده میکنم میگیرم

اگه منظورت متن هست که گفتم من خودم دارم یه متن ساده ترجمه میکنم میزارم تو سایت. تازه اونم اگه مشکلی نداشته باشه

اگه درخواست بازی یا برنامه داری گفتم میتونی فعلا از قسمت Report درخواستت رو بدی. من اینجا این تاپیک رو زدم که دوستان به من لینک بازی PS4 بدن نه چیز دیگه. اینجا جای دعوا و توهین کردن نیست

من نمیدونم شما تو آسیاتک چیکاره ای واسه همین گفتم اگر دستی داری جواب بده اگر نه که هیچی
آسیا تک تا پارسال عالی بود
اما دیگه نه
منم فکر کردم حتما صاحاب سایت هستی که اینجا لینک میگیری نه یکی مثل خودمون
اما به حرفایی که زدم دقت کن میبینی که بی منطق نیست
من میخواستم عوض کنم قبل عید اما به خاطر بهتر شدن سایت صبر کردم اما بدتر و ضعیف تر شد
الانم واقعا داغون شده
شاید کسی با گرفتن به ویندوز و دوتا بازی بگه سایت عالیه
اما امثال من زیاد هستن که ویندوز و نرم افزاراشون بازی هاشون همیشه آپدیت ناراضی هستن

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
من نمیدونم شما تو آسیاتک چیکاره ای واسه همین گفتم اگر دستی داری جواب بده اگر نه که هیچی
آسیا تک تا پارسال عالی بود
اما دیگه نه
منم فکر کردم حتما صاحاب سایت هستی که اینجا لینک میگیری نه یکی مثل خودمون
اما به حرفایی که زدم دقت کن میبینی که بی منطق نیست
من میخواستم عوض کنم قبل عید اما به خاطر بهتر شدن سایت صبر کردم اما بدتر و ضعیف تر شد
الانم واقعا داغون شده
شاید کسی با گرفتن به ویندوز و دوتا بازی بگه سایت عالیه
اما امثال من زیاد هستن که ویندوز و نرم افزاراشون بازی هاشون همیشه آپدیت ناراضی هستن

دوست عزیز من تازه دو هفته هستش اونجا هستم کارمم نیمه وقته بازی و آپدیت میزارم پول میگیرم

خودمم دوست دارم هم نرم افزار بزار هم سی دی آموزشی هم خودم استفاده کنم هم دیگران هم پول بگیرم

ولی قبول کن اگه مثلا یکی مثل من بخواد نرم افزار تو سایت بزاره و آپدیت کنه صد در صد به پای سایتای حرفه ای نمیرسه بنابراین باید از همون سایتا بگیره

من خودم بهشون گفتم میتنونم هم نرم افزار آپدیت کنم هم نرم افزار بزارمم هم آموزشی

اونا گفتن فعلا تازه اومدی فقط بازی بزار

ولی اگه یه روزی به من بگن نرم افزار و آموزشی هم بزار مطمئن باش از همون سایتای حرفه ای دانلود میکنم و قرار میدم ولی متنی که براش میزارم متنی هست که خودم ترجمه کردم و مطمئنم باش انقدر ناشی نیستم که بخوام همون لینک سافت 98 رو بزارم اونجا

تازشم این سایت عمرا به پای سایتای حرفه ای برسه فقط وظیفشش این هست برنامه و بازی برای اعضای آسیاتک بزاره عین شاتل

ولی چشم مطمئن باش بخش نرم افزار هم بگن بزار انقدر من لنگ پول هستم که همیشه هم برنامه رو آپدیت میکنم هم برنامه جدید میزارم چون هم خودم نیاز دارم به برنامه هم دوست ندارم حجمم بره

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
دوست عزیز من تازه دو هفته هستش اونجا هستم کارمم نیمه وقته بازی و آپدیت میزارم پول میگیرم

خودمم دوست دارم هم نرم افزار بزار هم سی دی آموزشی هم خودم استفاده کنم هم دیگران هم پول بگیرم

ولی قبول کن اگه مثلا یکی مثل من بخواد نرم افزار تو سایت بزاره و آپدیت کنه صد در صد به پای سایتای حرفه ای نمیرسه بنابراین باید از همون سایتا بگیره

من خودم بهشون گفتم میتنونم هم نرم افزار آپدیت کنم هم نرم افزار بزارمم هم آموزشی

اونا گفتن فعلا تازه اومدی فقط بازی بزار

ولی اگه یه روزی به من بگن نرم افزار و آموزشی هم بزار مطمئن باش از همون سایتای حرفه ای دانلود میکنم و قرار میدم ولی متنی که براش میزارم متنی هست که خودم ترجمه کردم و مطمئنم باش انقدر ناشی نیستم که بخوام همون لینک سافت 98 رو بزارم اونجا

تازشم این سایت عمرا به پای سایتای حرفه ای برسه فقط وظیفشش این هست برنامه و بازی برای اعضای آسیاتک بزاره عین شاتل

ولی چشم مطمئن باش بخش نرم افزار هم بگن بزار انقدر من لنگ پول هستم که همیشه هم برنامه رو آپدیت میکنم هم برنامه جدید میزارم چون هم خودم نیاز دارم به برنامه هم دوست ندارم حجمم بره

خوب اینجوری هم به شما کمک میشه هم به ما
ایشالا قبول کنند که نرم افزارم قرار بدی
الان چرا لینک ازینجا نمیگیرید؟ چرا امکان کامنت قرار نمیدن تو سایت؟ چون هم کار شما هم کار ما اسون تر میشه و باعث میشه سریع تر آپدیت شی

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
از لحاظ پینگ (کیفیت خط برا بازی) هیچ شرکتی بهتر از اسیاتک نیست اینو با تست کامل و همه جوره میگم
این سیستم دانلود رایگان هم جدیده و کار داره ولی اگه ادامه داشته باشه عالیه خیلی بهتر و سریعتر از شاتللند

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
آقا این VPS که گفتین تا کی قطع هستش اگه حالا حالاها وصل نمیشه منتظر نمونیم بریم از یه جا دیگه دانلود کنیم.

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
آقا این VPS که گفتین تا کی قطع هستش اگه حالا حالاها وصل نمیشه منتظر نمونیم بریم از یه جا دیگه دانلود کنیم.

والا امروز پیگیری کردن خبری ازشون نبود امیدوارم فردا وصل کنن بتونم تو سرور فایل بزارم

خودمم اعصابم خورده چندتا بازیام آپدیت دادن با دوتا بازیای پلاس که امروز اومدن نمیتونم دانلود کنم

• Like
Reactions: Minato

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
والا امروز پیگیری کردن خبری ازشون نبود امیدوارم فردا وصل کنن بتونم تو سرور فایل بزارم

خودمم اعصابم خورده چندتا بازیام آپدیت دادن با دوتا بازیای پلاس که امروز اومدن نمیتونم دانلود کنم
داداش لطفا وقتی درست شد لینک های قدیمی تر رو اولویت بذار فکر کنم یه هفته ای میشه منتظر بایوشوک هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر