Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
دوستان که بازی رو تموم کردن این Alan Wake Limited Collector’s Edition Bonus Disc رو حتما تهیه کنن خیلی جالب هست. کلا نحوه ساخت بازی و...
اگه بازی رو دوباره شروع کنید با ریختن این DVD موقع رفتن بازی سمت چپ گوشه تصویر هر دفعه یکی از سازنده ها میاد راهنمایی میکنه الان توی این قسمت بهتره چه کاری انجام بدید یا در مورد بازی و شخصیت ها بیشتر توضیح میده.
کلا برای دوستانی که با این بازی حال کردن دیدن این DVD واجبه:d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
هم the signal و the writer فوق العاده ان.the signal نوآوری هایی توی گیم پلی داره ولی the writer ذاستان رو برات روشن میکنه.
الان هرکدوم 560 تا پوینت میخواد ولی شانس من اون موقع که میخواستم بخرمش خیلی خیلی اتفاقی حراج بود و هرکدوم رو 280 تا خریدم:d

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
دوستان من می خوام بازی رو نصب کنم همون اول می گه نمی شه
می خواستم بدونم کلا بازی اینجوریه یا دیسک من مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
خب تاپیک رو بیاریم بالا ...

امروز تولد 9 سالگی الن ویک هست. 9 سال از اولین روز انتشار بازی گذشته و هنوز هم باید حسرت انتشار نسخه ی دوم رو داشته باشیم! سم لیک با یک پست اینستاگرامی نوشته "الن عزیز، همین الان اخرین کارت پستال های تو رو که از مکان تاریک اومده، بدستم رسید! فکر میکنم هنوز اونجایی. 9 سال هان؟ بهرحال. تو همیشه در ذهن ما هستی. امروز به افتخار تو کیک و قهوه خوردیم. تولدت مبارک دوست قدیمی"

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خب تاپیک رو بیاریم بالا ...

امروز تولد 9 سالگی الن ویک هست. 9 سال از اولین روز انتشار بازی گذشته و هنوز هم باید حسرت انتشار نسخه ی دوم رو داشته باشیم! سم لیک با یک پست اینستاگرامی نوشته "الن عزیز، همین الان اخرین کارت پستال های تو رو که از مکان تاریک اومده، بدستم رسید! فکر میکنم هنوز اونجایی. 9 سال هان؟ بهرحال. تو همیشه در ذهن ما هستی. امروز به افتخار تو کیک و قهوه خوردیم. تولدت مبارک دوست قدیمی"

تقریبا ۲۱،۲۲سالم بود بازی کردم...

پیر شدیم با این بازیا...! ولی راضی ام.. با بازیای خوبی پیر شدیم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر