Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
متاسفانه راهنمایش به صورت ناقص تو سایت قرار گرفته وگرنه حتما کاملش رو قرار میدادم..

شما هم هر جا مشکلی داشتی بگو تا راهنمایت کنم..
اونا که اصلا ولش کن !
3 تا اپیزود گزاشته و رفته !!
من 5 تا دیگه آچیوهاش مونده مثل پیدا کردن همه فلاکس کافی ها یا پیدا کردن Chest ها و یه 3 تا دیگه مونده که بگیرم !
برای پیدا کردن اون فلاکس و اینها یه چیزی عکس دار میخوام که درست بشه پیداش کرد !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
این لینک ایپزود 5 و 6 هست برای باقی اپیزود ها هم به تولبار کنار نگاه کنی هست

البته اون برگه ها داستان که فقط روی درجه سختی آخر باز میشه توش نیست
دمت گرم !
میرم میبینم میشه گرفت یا نه ؟!
تون برگه ها رو هم همه اش رو پیدا کردم ! از اون مشکلی ندارم ! :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این تاپیک مومیایی شده گفتم یه ذره بیارمش بالا ثواب داره :d

خب منم چند روز پیش این بازی رو تموم کردم هنوز DLC هاش رو نگرفتم ( مطمئنا میگیرم ) به نظرم بازی فوق العاده ایی بود و به همه ی دوستان توصیه میکنم گول نمرات سایت ها رو نخورن ( نمراتی که پایینه یا متوسطه ) و مطمئن باشن با یه شاهکار طرفند ( حداقل از لحاظ داستانی )

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
بازی تموم شد !؟ :-o .

فقط 6 تا اپیسود ؟ اصلا باورم نمیشه که بازی انقدر زود تموم شد . من حداقل روی 10-12 تا اپیسود حساب باز کرده بودم . خیلی عجیب بود در حالی که تازه داستان بازی داشت جا می افتاد ولی پایان ضعیفی داشت

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان

فقط 6 تا اپیسود ؟ اصلا باورم نمیشه که بازی انقدر زود تموم شد . من حداقل روی 10-12 تا اپیسود حساب باز کرده بودم . خیلی عجیب بود در حالی که تازه داستان بازی داشت جا می افتاد ولی پایان ضعیفی داشت
عمو پایانش مغز ملت رو ترکونده! همه ی سایتا به عنوان بهترین داستان انتخابش کردن! به نظرتون اگه چطوری بود خوب میشد ؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

پایان ادامه دار بود.یه پایان خوب برای گذاشتن تو انتظار.راستی تو اپیزود signal و writer از بازی اومدن که روی هم نزدیک سه ساعت می شن اگر می خوای برو دان کن.اول signal بعد writer.که اخر writer با چیزی مواجه می شی که کاملا معلومه بازی ادامه داره...

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
پایانش مغز ملت رو ترکونده! همه ی سایتا به عنوان بهترین داستان انتخابش کردن! به نظرتون اگه چطوری بود خوب میشد ؟

شما نقد و برسی سایت IGN رو درباره ی این بازی بخونی از همه چیزش تعریف کرده اما میگه پایان ضعیفی داشت .

"interesting" story-telling mechanic, lighting effects, soundtrack and combat system, which he described as "fast and responsive", but criticized the writing as "uneven". The game received high marks for its "Strong Atmosphere", "Fun Gameplay", and "Great Visuals", but lost some due to its "Weak Ending".

در کل خود من فکر میکردم پیچیده تر و طولانی تر از اینا باشه چون روند بازی طوری بود که گره ی این معما حالا حالا باز نخواهد شد اما به یکباره ویک همه چیز رو فهمید و بازی تمام شد .

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
شما نقد و برسی سایت IGN رو درباره ی این بازی بخونی از همه چیزش تعریف کرده اما میگه پایان ضعیفی داشت
آخه داستان هنوز تموم نشده که. هنوز از داستان مونده پس نمیشه برای وسط داستان یه پایان عالی ساخت. بالاخره باید جوری میساختنش که کلی شک و تردید داشته باشه تا بتونن راحت ادامش بدن.

mahdi_mafia

کاربر سایت
May 9, 2010
602
آخه داستان هنوز تموم نشده که. هنوز از داستان مونده پس نمیشه برای وسط داستان یه پایان عالی ساخت. بالاخره باید جوری میساختنش که کلی شک و تردید داشته باشه تا بتونن راحت ادامش بدن.

احتمالا واسه نسل بعد شماره ی بعدیش باید بیاد.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان یه مشکلی برام به وجود اومده درخواست راهنمایی فوری دارم !؟
من بازی را چند وقت پیش از این لینک دانلود کردم و رایت کردم :

S

-------------------------------Alan Wake

HTML:
http://fs65.luxport.ru/get/2444449/Alan%20Wake%20Bonus%20Disc.dvd
HTML:
***91;CENTER***93;***91;LEFT***93;http://fs65.luxport.ru/get/2445083/Alan%20Wake%20Bonus%20Disc.iso ***91;/LEFT***93;***91;/CENTER***93;
***91;CENTER***93;***91;LEFT***93;http://fs69.luxport.ru/get/2462989/Alan_Wake_content.rar***91;/LEFT***93;***91;/CENTER***93;

آیا بازی را باید الزاما ً روی هارد نسب کرد !؟ من هارد ندارم و کنسولم آرکید هست موقعی کع dvd را در دستگاه می گذارم پیغام می دهد play alan wake LCE disk بعد که بازی را اجرا می کنم پیغام می دهد دکمه ی start را می زنم وارد منوها که می شوم این گزینه ها را دارد :
introduction
documentaries
galleries
trailers
marketplace
Developer s Comentary

همه ی گزینه ها منو به بازی نمی برن ولی آخریه پیغام میده install feature وقتی install می کنم ( روی آرکیدم حدود 190 مگ حافظه خالی دارم ) بازم نمی دونم چجوری باید وارد بازی بشم !!!؟

خواهش می کنم راهنماییم کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر