نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
پلتفرم هایی که برای بتا می تونن ثبت نام کنن، X1,PS4,PC هستن! البته من ثبت نام کردم و دسترسی به اون صفحه ندارم!

7ol1_6-14-2017_3-39-14_pm.jpg

فکر کنم با این دوتا عکس اخیر بشه اون شایعه انحصاری (/زمانی) Switch رو رد کرد!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
  • Probably because it already on Switch
یه کامنت جالب دیدم گفتم بگذارم (در ارتباط با بتای بیاند )
راستی منم با دیدن اون عکس متعجب شدم از گرافیکش ! بعیده به نظرم بیاد روی سویچ ولی چیزی که عجیبه اینه برام که که laura که تقریبا همه شایعات مهم اخیرش درست بوده چرا چند بار گفته این شایعه رو ! چرا شایعه اش در مورد حرف زدن از بازی در e3 درست بود در صورتی که یکی از سازنده ها رد کردم فکر کنم ! چرا گفت با cg نشون میدهند و نشون داده شاد ! از طرفی اگه انقدر واضحه که برای ps4 pc one هست خوب خیلی راحت و رسمی پلتفرم رو چرا نگفتند !
نمیدونم عجیبه برام
به هر حال با کمی صبر معلوم میشه یا شایدم بیشتر از کمی

• Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
  • Probably because it already on Switch
یه کامنت جالب دیدم گفتم بگذارم (در ارتباط با بتای بیاند )
راستی منم با دیدن اون عکس متعجب شدم از گرافیکش ! بعیده به نظرم بیاد روی سویچ ولی چیزی که عجیبه اینه برام که که laura که تقریبا همه شایعات مهم اخیرش درست بوده چرا چند بار گفته این شایعه رو ! چرا شایعه اش در مورد حرف زدن از بازی در e3 درست بود در صورتی که یکی از سازنده ها رد کردم فکر کنم ! چرا گفت با cg نشون میدهند و نشون داده شاد ! از طرفی اگه انقدر واضحه که برای ps4 pc one هست خوب خیلی راحت و رسمی پلتفرم رو چرا نگفتند !
نمیدونم عجیبه برام
به هر حال با کمی صبر معلوم میشه یا شایدم بیشتر از کمی
کلا از انحصار، اونم IP های اینچنینی خوشم نمیاد و دوست دارم همه لذت ببرن و خیلی هم دوست دارم برای Switch بیاد!

اما یکی اینکه اگه Ancel حضور بازی رو تایید می کرد امسال برای کنفرانس، اونم توی Instagram دیگه سورپرایزی نبود!
قضیه بعدی اینه که اون داستان Space Monkey Program رو راه انداختن تا از بازیکن ها برای پیشبرد بازی کمک بگیرن و نظر بخوان! چطور ممکنه که چنین چیزی باشه و بعد بگیم توی لیست Switch نیست چون بازی همین الان روش هست؟!

اینکه هنوز چیزی رو رسمی اعلام نکردن، خوب توی کنفرانس معمولا لازم نیست، اینم فقط یه CG بود! برای بازی های دیگه هم اتفاق افتاده، مثلا یادمه Watch Dogs هم اصلا پلتفرمی اوایل نگفته بودن، بعد یه مدتی سایت یوبی زده بود PC! این مسائل همیشه هست

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Ubisoft Spain announces that Beyond Good and Evil 2 is coming to ‘PC, PS4, Xbox One and Switch’
The tweet, sent out by the official Spanish Ubisoft Twitter account, indicates that the extremely ambitious game aims to hit all consoles.

Video Impresiones E3 2017. Beyond Good & Evil 2 para PC, PS4, Xbox One y Nintendo Switch Beyond Good & Evil 2 PC: Micchel Ancel nos presenta el universo del juego - 3DJuegos

— Ubisoft España (@Ubisoft_Spain) June 15, 2017

This could be a mistake,

توییتش الان پاک شده .من چک کردم​

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بهترین لحظه کنفرانس اونجایی بود که میاموتو با اسلحه اومد تو فوق العاده بود هیجان برانگیز بود تموم نشدنیه^:)^

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اینم عکس کارگردان بازی Marrio+Rabbids آقای Davide Soliani که اشک هاش توی فضای اینترنت خیلی پخش شد. همکاراش این T-Shirt رو براش درست کردن و وقتی برگشت به استودیو توی میلان بهش دادن!

z0oh_dcruucvxkaebnbj.jpg

#Don'tCryUbisoftMan​

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
اینم عکس کارگردان بازی Marrio+Rabbids آقای Davide Soliani که اشک هاش توی فضای اینترنت خیلی پخش شد. همکاراش این T-Shirt رو براش درست کردن و وقتی برگشت به استودیو توی میلان بهش دادن!

z0oh_dcruucvxkaebnbj.jpg

#Don'tCryUbisoftMan​
ارمین جان میگم اون تیکه که توی کنفرانس کارگردان فارکرای 5 از کلمه f**k استفاده میکنه و بعد ملت میخندن رو من متوجه نشدم.اصلا برای چی اون کلمه رو توی یه جمع دوستانه عمومی باید بکار برد و برای چی ملت خندیدن؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر