نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این رفیقمون قضیه برج بد ترجمه کرده تو سایت همسایه درست تر گفته منظورش این بوده که دیگه حتما نیاز نیست بره بالای برج هر دفعه و یک وسیله ای انگار اضافه شده برای بهبود چشم عقاب

• Like
Reactions: armin_shadow

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
واقعا دوستان به چه چیز اساسین کرید دل بستن!!؟؟؟
بابا یک prince با تم تاریک بده ملت لذت ببرن.

وقتی تو سایت یوبی نظرسنجی میذارن و AC بیشتر از PoP رای میاره، چه دلیل داره که یه بازی که محبوب تره را ول بکنن و بچسبن به اون یکی؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
به نظرم امکان معرفی یه PoP در حد صفر که هیچی، کاملا منفیه:D
امسال تمرکز اصلی یوبی روی AC جدیده. کنارشم دی ال سی و اکسپنشن های فور انر و رین بو. ساوت پارک هم هست البته. خیلی اگه بخوان بترکونن یه اسپلینتر جدید معرفی می کنن و بیاند 2 را. که همینا هم کافیه برای یه نمایش راضی کننده. عمرا نمیان AC را با POP تو یه کنفرانس با هم نشون بدن.
POPجدید در بهترین حالت سال دیگه:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
کسی که اطلاعات رو منتشر کرده قطعا یا مستقیم از یکی از سازنده ها گرفته یا حداقل چند ساعت خودش بازی کرده.
در مورد سیستم برج ها بنظرم سیستم کنترل عقاب اینکار رو انجام میده، اسمش Akhom ـه، فک کنم مثلا آکوم رو میفرستی آسمون مناطق اطراف رو روشن میکنه :D
نکته دیگه اینه که مثل بلک فلگ تو محیط آبی بازی کلی جزیره وجود داره! اکتشاف و ساعت ها دنباله آیتم مخفی رفتن دوباره شروع میشه.
نکته دیگه در مورد سگانه هست که دوستان اشاره کردند. ظاهرا شخصیت اصلی الطائر قهوه ای هست :D گفته شه که شبیه
الطائرــه.
یه اشاره هایی به شکافتن دریا توسط حضرت موسی و استفاده از piece of Eden شده، ظاهرا محوریت داستان زمان حال رو این موضوع هست.
پ.ن: من جدا دارم نگران میشم چرا کنفرانس تایید نمیشه؟ تا جایی که یادمه سابقه نداشته.
پ.ن: من جدا دارم نگران میشم چرا کنفرانس تایید نمیشه؟ تا جایی که یادمه سابقه نداشته.

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
وقتی تو سایت یوبی نظرسنجی میذارن و AC بیشتر از PoP رای میاره، چه دلیل داره که یه بازی که محبوب تره را ول بکنن و بچسبن به اون یکی؟
واقعا صد افسوس.هنوز که هنوزه دارم Prince of Persia: Warrior Within رو بازی میکنم اصلا تکراری نمیشه.اون جو و تم تاریک...اصلا بینظیر بود این بازی.
فقط ابهت پرنس رو ببینید و لذت ببرید

Attachments

• Prince-Of-Persia-.Warrior-Within-10.jpg
    Prince-Of-Persia-.Warrior-Within-10.jpg
    622.6 KB · مشاهده: 19
آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ولی خدایی باز از برج بالا رفتن و Leap of Faith لذتی داشت:D ، از نبودش بس ناراحتم:-"

ولی این ....:

#/*=×#&(₩\《◇@$&( :| :| :|
نفرین من بر این ها:| AC Japan بدید نامردا:((

پُستم را به روز رسانی نمودم :D
واقعا حیف شد از ژاپن رفتن منصرف شدن. سامورایی بازی و تنوع سلاحا و یا حتی مثل نینجاها از روی سقف خونه ها دویدن چی میشد :D
تازه میتونستن بگن اسسین ها با نینجاها فرق دارن مثلا. مثلا بگن یه گروه نینجا هست که در اصل اینا همون instrument of the first will هستن بعد بازی سه جبهه ای بشه و یه جنگ بین سه گروه تمپلار اسسین و iotfw نشون بدن :( حیف...
ولی خب یونان و روم و مصر‌ باستان یه چیز دیگس‌:D

کسی که اطلاعات رو منتشر کرده قطعا یا مستقیم از یکی از سازنده ها گرفته یا حداقل چند ساعت خودش بازی کرده.
در مورد سیستم برج ها بنظرم سیستم کنترل عقاب اینکار رو انجام میده، اسمش Akhom ـه، فک کنم مثلا آکوم رو میفرستی آسمون مناطق اطراف رو روشن میکنه :D
نکته دیگه اینه که مثل بلک فلگ تو محیط آبی بازی کلی جزیره وجود داره! اکتشاف و ساعت ها دنباله آیتم مخفی رفتن دوباره شروع میشه.
نکته دیگه در مورد سگانه هست که دوستان اشاره کردند. ظاهرا شخصیت اصلی الطائر قهوه ای هست :D گفته شه که شبیه
الطائرــه.
یه اشاره هایی به شکافتن دریا توسط حضرت موسی و استفاده از piece of Eden شده، ظاهرا محوریت داستان زمان حال رو این موضوع هست.

البته تاکید کرده که به سیاهیه ادِواله توی ac4 نیست=))
بعد با اینکا مکانیزم باز کردن نقشه رو عوض کردن ولی بعید میدونم leap of faith رو ازبین برده باشن. شاید هنوزم توی بازی‌باشه :D
اون PoE هم اره درسته. فکر کنم حتی توی پازلای ac2 هم بهش اشاره شده یود :D

• Like
Reactions: Hamid Payne

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
دلیل اصلی که یوبی سافت یکی از بهترین آی پی های خودش (POP) رو زنده نمیکنه همین وجود AC هست.
دوتا بازی تو خیلی از مسائل هم پوشانی دارن، اصلا منطقی نیست که یوبی سافت این 2تا رو بخواد باهم جلو ببره.
(با توجه به اینکه گیم پلی POP جدید باید بروز بشه، رفتن سمت دنیای باز و... همینطور از لحاظ تاریخی و...)
دوستانی که میخوان POP برگرده، اول باید آرزو کنن که AC با کله بخوره زمین! (که از محالاته).

• Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دلیل اصلی که یوبی سافت یکی از بهترین آی پی های خودش (POP) رو زنده نمیکنه همین وجود AC هست.
دوتا بازی تو خیلی از مسائل هم پوشانی دارن، اصلا منطقی نیست که یوبی سافت این 2تا رو بخواد باهم جلو ببره.
(با توجه به اینکه گیم پلی POP جدید باید بروز بشه، رفتن سمت دنیای باز و... همینطور از لحاظ تاریخی و...)
دوستانی که میخوان POP برگرده، اول باید آرزو کنن که AC با کله بخوره زمین! (که از محالاته).
درسته که AC از دل PoP در اومد، اما انصافا شباهت هاشون خیلی نیست. فقط بحث تاریخی می مونه (یکی سعی داره تطبیق تاریخی داشته باشه، یکی کلا یه روایت افسانه ای هست با استفاده از عناصر تاریخی) و بحث حرکات شخصیت که باز هم حرکات معقول ولی اغراق شده رو داریم در کنار حرکاتی بسیار اغراق شده. وگرنه از لحاظ داستانی اصلا شباهتی ندارن، هنوزم نمی تونم تصور یه Prince به حالت جهان باز رو کنم، بهترین حالت مثل همون WW هست به نظرم. دشمن ها توی Prince تخیلی هستن و این دست سازنده رو خیلی باز میذاره که بتونه مبارزات فوق العاده ای طراحی کنه و ... .
به نظر من حتی این دو کنار هم، هم می تونن عرضه بشن، اما حیف که مخاطب اون سمت یا نمی شناسه بازی رو، یا علاقش کمتره! (البته من هنوز امیدوارم:D مخصوصا بعد از برگشت BG&E)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
درسته که AC از دل PoP در اومد، اما انصافا شباهت هاشون خیلی نیست. فقط بحث تاریخی می مونه (یکی سعی داره تطبیق تاریخی داشته باشه، یکی کلا یه روایت افسانه ای هست با استفاده از عناصر تاریخی) و بحث حرکات شخصیت که باز هم حرکات معقول ولی اغراق شده رو داریم در کنار حرکاتی بسیار اغراق شده. وگرنه از لحاظ داستانی اصلا شباهتی ندارن، هنوزم نمی تونم تصور یه Prince به حالت جهان باز رو کنم، بهترین حالت مثل همون WW هست به نظرم. دشمن ها توی Prince تخیلی هستن و این دست سازنده رو خیلی باز میذاره که بتونه مبارزات فوق العاده ای طراحی کنه و ... .
به نظر من حتی این دو کنار هم، هم می تونن عرضه بشن، اما حیف که مخاطب اون سمت یا نمی شناسه بازی رو، یا علاقش کمتره! (البته من هنوز امیدوارم:D مخصوصا بعد از برگشت BG&E)
منم فکر میکنم بهترین حالت برای ادامه POP همون WW باشه، ولی مطمئنا اگه روزی بخوان زندش کنن 100 درصد باید جهان باز باشه، دیگه هممون میدونیم چرا:-&
منظورم از همپوشانی تم بازی و دشمنها نیستن، من وقتی میخوام POP جدید رو تصور کنم همون اول گیم پلی بازیو AC جلو چشم میاد و بعد دنیای بازی و...
از لحاظ تاریخی هم منظورم این بود که برای مثال بازیکنهای امروزی سال nاُم پیش از میلاد با سال 6-5 هجری ایران و همون دوره تو اروپا و جاهای دیگه... براشون فرق نمی کنه.
برای همین میگم وجود 2تا بازی تاریخی جهان باز پرخرج ( اگر یوبی سافت، ساخت و بازاریابی جفت بازیها رو ازپسش بر بیاد) که تازه همپوشانی هم دارن، تو بحث فروش به مشکل میخورن.
در آخر اجبارا یکی فدای اون میشه.
بنظر من اگر یوبی هدفش زنده کردن آی پی هست، الان بهترین کار اینه که یک Remastered از 3/4 گانه بزنه و دل مارو شاد کنه.
===================
اما از جهت دیگه اگر این ریلیز AC بصورت سالیانه واقعا برداشته شده باشه (این خزعبلاتی که بالا نوشتم کلا بیهوده بوده:D)، خیلی منطقی بنظر میرسه که بخوان روی POP هم فکر بکنن.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یک لیک دیگه از ac: o که خیل منطقی بنظر میرسه :D
/v/ - Assassin's Creed Origins - Video Games - 4chan

-شخصیت زمان حال همون شارلوت ـه ( از اسسین های زمان حال که توی کامیک بوک معرفی شد )
-توی مبارزات مثل AC های قدیمی میشه از Hidden Blade استفاده کرد
-ریفت هایی توی بازی وجود داره ( مشابه ریفت acs و acu ) با این تفاوت که توی یکیشون با آرنو در دوران حمله ناپلئون به مصر بازی میکنیم ( که اتفاقا این مورد توی خود ACU بهش اشاره میشه ولی پرداخت درستی نداشت ) یکیشونم ظاهرا به حضرت موسی اشاره میکنه و یکیشم که دزدیدن یه گردنبند از کلئوپاترا ـست :D ( خیلی جالب میشه اگه RIFT ها رو اینجوری بکنن چون توی یونیتی که بی سر و ته بود یکم و توی سیندیکیت هم بدک نبود ولی کافی نبود )
-بیشتر حجم دیالوگ های بازی به زبان انگلیسی ـه ( یه بخش کمی هم Demotic و coptic ممکنه صحبت بکنن )
-بازه زمانی که بازی توش جریان داره به احتمال زیاد قرن اول میلادی باشه.
-استفاده از قایق ها بیشتر برای رودخونه نیل ـه. همچنین توی دریای مدیترانه هم میشه رفت منتها محدودیت داره وسعتش
-یونان از توی این بازی حذف شده و احتمالا توی نسخه بعدیش باشه.
-اسم شخصیت اصلی Balek ـه ( که با اون لیکی که یه سایت فرانسوی کرده بود و میگفتن که مطمئن نیستن تلفظش Bayek ـه یا نه خیلی همخوانی داره )
-سیستم آپگرید برای قایق ها هم مثل این که هست که توی مایه های آپگرید کالسکه های acs کار میکنه.
-برج ها هم توی بازی هستن ولی سیستمشون با قبل فرق کرده به طور کامل

انشالله که درست باشه همش :D

--------------

یوبیسافت هم دیروز DLC جدید گوست ریکان رو معرفی کرد که Fallen Ghosts نام داره و داستانش بعد از نسخه اصلیه.
4 تا باس جدید، 3 منطقه جدید، 15 ماموریت جدید، 6 اسلحه جدید و محدودیت لول بالاتر ( سقف جدید 35 ـه ) از محتوای این dlc هست.
4مدل دشمن جدید هم به بازی اضافه میش:
-Armored: که یه آرمور ضد گلوله خیلی قوی داره
-Elite Sniper: که یه سری ویژگی دارن که ریز ترین حرکات رو میتونن شناسایی بکنن و تیراشونم خطا نمیره
-jammer: که سربازایین که یه کوله پشتی دارن و توی کوله پشتی یک جمر هست که نمیذاره از Drone ـتون استفاده کنید
-Covert Ops: هم از یه تکنولوژی استفاده میکنن که بهشون اجازه میده "تقریبا" نامرئی بشن.
این dlc هم 30 may برای سیزن پس دارا و 6 june برای بقیه میاد و قیمتشم 15 دلاره.

Ghost Recon: Wildlands' Level Cap Increases In New DLC

پ.ن: بنظرم GRWL یکی از باحال ترین بازی های یوبی ـه. خیلی خوب از آب دراومده و شدیدا هم داره بهم حال میده :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
چرا احساس میکنم کل بازی ، هنوز معرفی نشده اسمویل شد برام؟ :))
مخصوصا اون Riftها که سورپرایزهای هر دو نسخه ی قبلی بودن به نظرم!:))

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
طبق شایعاتی که امروز منتشر شده هر لحظه ممکنه خبر تصاحب یوبی سافت توسط Vivendi منتشر بشه :| امیدوارم واقعیت نداشته باشه ولی ماه قبل هم رویترز گفته بود که تا آخر ۲۰۱۷ یوبی به مالکیت Vivendi در میاد. خیلی تاسف باره اگه همچین اتفاقی بیفته و کل لذت E3 امسال رو می پرونه!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
طبق شایعاتی که امروز منتشر شده هر لحظه ممکنه خبر تصاحب یوبی سافت توسط Vivendi منتشر بشه :| امیدوارم واقعیت نداشته باشه ولی ماه قبل هم رویترز گفته بود که تا آخر ۲۰۱۷ یوبی به مالکیت Vivendi در میاد. خیلی تاسف باره اگه همچین اتفاقی بیفته و کل لذت E3 امسال رو می پرونه!
بگو که این پست در راستای سیاست آنتی هایپ هست، بگوووووووووووووووووو:(:((:((:((

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

نکنه بخاطر همینه که تاریخ کنفرانس اعلام نمیشه؟ نکنه واقعا امسال یوبی کنفرانس نداشته باشه :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر