Nintendo @E3 2017

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
e3-plans-656x656.jpg

نینتندو برنامه ی خودش را برای E3 2017 اعلام کرد . برای معرفی بازیهای 2017 و ... مراسمی دیجیتالی مشابه با Nintendo Direct به نام Nintendo Spotlight خواهد داشت که محوریت اصلی این مراسم حول super mario odyssey و بازیهای نینتندو سویچ که در 2017 عرضه میشوند می باشد اما به نظرم قطعا شاهد معرفی بازی یا بازیهای جدید هم هستیم .

920.gif

Nintendo Spotlight در تاریخ 23 خرداد ساعت هشت و نیم شب به وقت تهران پخش خواهد شد.

e9e8f3a6a4dca428df9f5f1b1829d52b.gif

جدای از این مراسم امسال مجددا شاهد Treehouse هم هستیم که در ان بازیساز ها و ... از یکسری بازیهای که معرفی شده نمایش گیم پلی پخش میکنند و در مورد آن صحبت میکنند . طبق گفته های نینتندو احتمال وجود لحظات غافل گیر کننده هم وجود دارد . Treehouse به مدت سه روز در تاریخ های مشخص بر گذار میشود. اما اولین آن بعد از اتمام Nintendo Spotlight شروع میشود.

مراسم های دیگری نظیر بر گذاری مسابقات Splatoon 2 و Arms هم وجود دارد.

20e812dbb0a61ae80622a1f4ab7d1d4f2ef75b9d_hq.gif

tumblr_ol68s7K3OX1r61mabo4_500.gif

آخرین ویرایش:

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
چند پست قبل تر رو ببینید یه بازی دیگه هم معرفی شد . یه ریمیک از ماریو و لویجی مربوط به GBA برای 3ds

امروز رفتم یه سایتی لیست بازیا جدید 3ds اینا نوشته بود - اینا درسته؟

Metroid : Return of Samus همون متریود 2 اما ریمیک شده
یه بازی Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser's Minions انگار اینم ریمستره یا ریمیک نمیدونم
بازی Attack on Titan 2: Future Coordinates
بازی Pokémon Ultra Sun and Pokémon Ultra Moon
بازی Radiant Historia: Perfect Chronology
بازی Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux
بازی Etrian Odyssey V: Beyond the Myth
بازی Miitopia
بازی Pictlogica Final Fantasy
بازی Kid Tripp

بدبختی من اصلا rpg خوشم نمیاد هر چی هم بازی درجه 1 و تا rpg هست برای 3ds میاد

• Like
Reactions: sadegh93

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
امروز رفتم یه سایتی لیست بازیا جدید 3ds اینا نوشته بود - اینا درسته؟

Metroid : Return of Samus همون متریود 2 اما ریمیک شده
یه بازی Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser's Minions انگار اینم ریمستره یا ریمیک نمیدونم
بازی Attack on Titan 2: Future Coordinates
بازی Pokémon Ultra Sun and Pokémon Ultra Moon
بازی Radiant Historia: Perfect Chronology
بازی Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux
بازی Etrian Odyssey V: Beyond the Myth
بازی Miitopia
بازی Pictlogica Final Fantasy
بازی Kid Tripp

بدبختی من اصلا rpg خوشم نمیاد هر چی هم بازی درجه 1 و تا rpg هست برای 3ds میاد
آره درسته نظرم ، همش RPG نیست ، مثل کربی ، یا فایر امبلم واریورز ، یا متروید جدیدش

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
آره درسته نظرم ، همش RPG نیست ، مثل کربی ، یا فایر امبلم واریورز ، یا متروید جدیدش

آره همش که rpg نیست مثلا Kid Tripp ولی شبیه بازیا 8 بیتیه
یا اون 2 تا اول لیست من قبلا بازی کردم فقط قراره باسازی بشن دوباره بیان

مگه kirby جدید معرفی شده؟ برا 3ds ؟
این Kirby: Triple Deluxe دارم بازی میکنم بهترین kirby بوده که تا الان بازی کردم

تو این پست بازی Kirby: Triple Deluxeرو کنسولم اجرا کردم عکس گرفتم بعد نظرمو درباره این بازی گفتم کحشره
خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

• Like
Reactions: sadegh93

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
خوب کنفرانس حقیقا خوب بود ولی نه مثل 2014 ولی باز در نوع خودش بی نظیر بود امیدوارم در طول عمر سوییچ این روند ادامه پیدا کنه...

فقط یک نکته... من هنوز نمی پذیرم این کنسول خانگی هم باشه... من از اول به سوییچ به دید کنسول دستی نگاه کردیم و با همین دید ارضام می کنه... تو هیچ منطقی نمی گنجه بخوایم اینو کنسول خانگی حساب کنیم...
کنسول خانگی خوب ادم ساعات بیشتری نسبت به دستی بازی می کنه و از طرفی کلی ناشر حامی اون کنسول میشن...اوایل wiiu اتفاقا نسبت به الان سوییچ غربی ها بیشتر حمایت کردند که یهو ول شد...
با این ها کاری ندارم... باز میگم شخصا سوییچ رو کنسول دستی می دونم و از این دید منو کاملا راضی نگه می داره... سالی پنج تا شش عنوان انحصاری و کلی ایندی می تونه جالب باشه...
از ماریو ها خوشم اومد و همچین یوشی... خیلی مشتاقم ببینم پوکمون چطور خواهد بود... امیدوارم به سرنوشت زلدا دچار نشند... هر چند در نهایت زلدا عالی شد ولی برای تجربش باید منتظر کنسول بعدی می موندیم:D
ــــــــــــ
حرفام به این منظور برداشت نشه اصلا تو خونه قابل استفاده نیست...
به دید کنسول خانگی بخوایم نگاه کنیم اولویت اول نیست... وگرنه در کنار دیگر کنسول ها میشه ازش نهایت لذت رو برد...

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
خوب کنفرانس حقیقا خوب بود ولی نه مثل 2014 ولی باز در نوع خودش بی نظیر بود امیدوارم در طول عمر سوییچ این روند ادامه پیدا کنه...

فقط یک نکته... من هنوز نمی پذیرم این کنسول خانگی هم باشه... من از اول به سوییچ به دید کنسول دستی نگاه کردیم و با همین دید ارضام می کنه... تو هیچ منطقی نمی گنجه بخوایم اینو کنسول خانگی حساب کنیم...
کنسول خانگی خوب ادم ساعات بیشتری نسبت به دستی بازی می کنه و از طرفی کلی ناشر حامی اون کنسول میشن...اوایل wiiu اتفاقا نسبت به الان سوییچ غربی ها بیشتر حمایت کردند که یهو ول شد...
با این ها کاری ندارم... باز میگم شخصا سوییچ رو کنسول دستی می دونم و از این دید منو کاملا راضی نگه می داره... سالی پنج تا شش عنوان انحصاری و کلی ایندی می تونه جالب باشه...
از ماریو ها خوشم اومد و همچین یوشی... خیلی مشتاقم ببینم پوکمون چطور خواهد بود... امیدوارم به سرنوشت زلدا دچار نشند... هر چند در نهایت زلدا عالی شد ولی برای تجربش باید منتظر کنسول بعدی می موندیم:D
ــــــــــــ
حرفام به این منظور برداشت نشه اصلا تو خونه قابل استفاده نیست...
به دید کنسول خانگی بخوایم نگاه کنیم اولویت اول نیست... وگرنه در کنار دیگر کنسول ها میشه ازش نهایت لذت رو برد...

موافقم به کنسول خونگی نمیخوره اصلا
نینتندو دید کل کنسول ها دستیش همه موفق و بنرده نسلن - اما تو کنسول ها خونگی زیاد موفقیت نداشته
برداشت یه کنسول دستی ساخت + تبلت مانند که نسل جدید گیمر ها و مردم نظرونو جلب کنه ( فروش اسمارت فون ها مثل موبایل و تبلت و بازی هاشون خیلی زیاده ) + حالا باید به tv هم وصل میشد که بشه بازی و tv هم بازی کرد ( مثل psp که خروجی تلیویزیون داشت )
شد سوییچ

همین 3ds که من دارم لینک تاپیکم تو امضام هست , سال 2011 اومده این همه انحصاری نینتندو براش داده بازم همین سال 2017 کلی بازی انحصاری جدید براش داد چنتا هم براش تو راهن مثل hey pikmin و .............. تو e3 هم که چنتا معرفی شد بازی جدید برا 3ds
چرا انقدر ساپورت میکنه در صورتی که نصف ds هم نفروخت؟ به بنظر شخصی من نینتندو دیگه کنسول دستی تولید نمیکنه آخرینش همین 3ds ه
نشونه اشم ادغام بخش ها و استودیو ها بازی سازی کنسول دستی و کنسول خونگی نینتندو باهمه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: masoud101

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
سازنده های Splatoon 2 تایید کردن که بازی 1080p و با 60fps اجرا میشه:
(بتا/testrun بازی 720p بود که یه عده رو نگران کرده بود)
+
روز دوم و همچنان خبری از VC و بازی های indie نیست :|
امیدوارم یه چیزی شبیه nindie showcase نشون بدن تیو این 2-3 روز باقی مونده.
+
از Project Octopatch Travelers هم خبری نیست، نه از طرف نینتندو و نه از طرف Square :(

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Capcom به Gamespot گفته که هیچ برنامه ای برای Localize کردن Monster Hunter XX ندارن !

Capcom confirmed to GameSpot that it has no plans to localize the recently announced Nintendo Switch version of Monster Hunter XX.

Originally released in Japan for 3DS earlier this year, Monster Hunter XX is an expanded version of Monster Hunter Generations, featuring additional quests, monsters, and other content. Capcom announced a Switch release for the game last month. In addition to high-resolution visuals, the Switch version also supports online cross-platform play with the 3DS game. Players can also transfer their save data over from the 3DS release to Switch.​

E3 2017: Capcom Not Bringing Switch Version Of Monster Hunter XX To The US

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
این پوکمون جدیده کلا یه چیز متفاوتیه. معمولا پوکمون ها روی کنسول دستی خوب جواب میدادن. حالا با سویچ این یکی هم خیلی پرطرفدار شده. قشنگ Show Floor رو تحت تأثیر خودش قرار داده.
Arms هم اولش برام خیلی مسخره به نظر می رسید ولی خیلی خوب روش مانور دادن.
آینده ی سویچ مطمئنا مثل Wii U نمیشه ولی هنوزم باید یه سری 3rd Party محبوب براش بیاد که از قابلیتهاش استفاده کنه. قبلترها CoD و یه سری دیگه از بازی ها ورژن های خاص خودشون رو روی Wii داشتن، امیدوارم یه چیزایی تو همین مایه ها برای سویچ بسازن. بازیسازای جاپونی خصوصا یکم تحویل بگیرن سویچ رو بد نیست
----------
ولی در کل خوشم میاد نینتندو راه خودش رو داره میره

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
Splatoon 2 چقدر خوبه :D
داشتم ویدئو های Salmon Run که horde mode بازی هست رو میدیدیم، اول اینکه سخته :| خیلیم سخته :| جتی روی پایینترین درجه سختی هم همه پلیر ها مشکل داشتن :D
و اینکه طراحی دشمن ها و باس ها توی این بخش عالین، برای کشتن هر باس باید از روش های مختلف استفاده کنیم، و Map بازی هم توی هر wave چنج میشه (شب میشه، کل نقشه رو مه میگیره، نقشه بزرگتر میشه و ... )
فقط یدونه Map رو نشون دادن توی e3 ولی گفتن نقشه هیا بیتشر برای این مود دارن.
+
Multiplayer اسپلاتون که همه میدونن چطوریه و چقدر خوبه، campaignـش هم که به گفته نینتندو از شماره اول بزرگ تر شده، یدونه horde mode کامل هم بهش اضافه کردن :| :D
بهترین شوتر/مولتی پلیر/ co-op امسال میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر